Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lipi's out 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 49











Přeju fšem příjemný pondělní dopolodne O víkend jsem pořídil několik fotek a tak je tu opět aktuální stav. Nebudu popisovat co je co, protože mam moc práce a nemam na to čas,ale ve stručnosti bych to shrnul asi takhle:
ES a SC si jedou pořád podle svýho. DM pořád nějak nechce rozdejchat to nastuzení, což se mi nějak nelíbí. Jestli se nevzpamatuje do příštího tejdne tak budu muset udělat několik makrofotek abyste viděli jak to vypadá a případně mi mohli poradit Malý jamajky už se taky rozjeli až na jednu, která tak trochu pokulhává. Papaya co je venku nejdýl už nahodila všechny nový listy a nikdo by neřek jaká to byla chudínka po přesunu ven. Ostatní papayi už se jí snaží dohnat K tomu všemu jim krásně svítí sluníčko No tak to by bylo asi tak všechno a teď je tady slibovaná dvacítka fotek.
Mějte se hezky

Old Post 12-06-2006 v 07:05 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 50











zbylých 10....

Old Post 12-06-2006 v 07:10 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 51

Díky vám všem za podporu! Teď konečně začali pořádně růst, protože to počasí je luxus!! Zalejvat musim ráno i večer, protože chlastaj jak prokoplý. Swiss Crypto dneska vyvážu, abych rozáh větve a šlo mi pěkně světlo i dovnitř, protože ta zelená masa je fakt neprostupná!!!!! No další fotky sem hópnu asi už v pátek, protože teď je na co se dívat.
Peace

Old Post 14-06-2006 v 06:24 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

zalíváš ráno i večer jo? hmm to je docela intenzivní jak dlouho ti na ně svítí přímý slnko?
opravdu je na co se dívat a myslím, že postupem času to bude ještě lepší

Old Post 14-06-2006 v 09:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 53

No heue, jak dlouho mi na ně svítí přímí sluníčko přesně neuim,ale typoval bych to tak od 7:15 do 21:00. Dost to v těch kýblách vysychá,ale já se toho nebojim a tak nosim konve jak zběsilej Docela si mylsim, že už mi z toho nošení narost triceps Asi vám ho taky vyfotim Byste asi chcípli smíchy!!!! Ono když nic o trochu povyroste, tak je z toho skoronic.....

Old Post 14-06-2006 v 10:39 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 54

Tak sem se byl podívat v tý mojí slavný kukuřici, jak to dopadlo s mými slavnými 30-ti semeny. Nejdřív jsem cestou potkál asi 5 náhodných kolemjdoucích na náhodný procházce, pak okolo projeli asi 2 vlaky (bo je to nedaleko železnice) a aby toho nebylo málo, tak mě na tom poli ještě počekoval myslivec s dalekohhedem (aspoň budou mít taky co hulit třeba po sobě nebudou střílet jako když jsou vožralí:frog. Semen vyklíčilo asi 3 (slovy tři) Čekal sem to lepší protože dva dny po tom co jsem je tam dal chcalo a chcalo. No ze třech kytek snad jedna ta samica vyjde, tak uvidíme kdo jí sklidí dřív, jestli já, nebo to sojčí pírko Na myslivce dávam kurz tak 1:1.05 a na sebe 1:2,3
Zdárek

Old Post 15-06-2006 v 06:36 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 55

Myslivec? Tak to máš ještě v pohodě, aspon ti tam nepřistávaj letadla, jako mně!!!!

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 15-06-2006 v 09:02 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 56

JAHmaican:jj to sem se taky pousmál

Naposledy upravil lipi 16-06-2006 v 06:15 AM

Old Post 15-06-2006 v 09:21 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 57











Tak zase trocha dokumentace, tentokrát po delší pauze způsobené vytížením v zaměstnání a třídenním výletem na výbornou akci u vody Situace je taková, že za sebou mam první vraždu. Samec se vyklubal z PPP. Ostatní kytky rostou celkem pěkně a hlavně je až podezřelý, jak jsou si papaja a jamajka podobný, skoro bych řek, že jsou to dvojčata Swiss Crypto dostalo v pátek trochu tý ohybací kůry, ke ktery jsem použil klasickej provázek a 2 cihly. Nikdy bych nečekal, že z něj bude v kýbli takový hovado Po tom ohybání už velej větvičky pěkně nahoru. Taky jsem zasadil další Swiss Crypto, který je takovej nechtěnej řízek toho velkýho, protože je to jedna ulomená větvička. Jede už ale taky jeko zběsilá Durga mata už vypadá docela zdravě, ale v jejim hustym porustu u stonku budu muset udělat trochu čistku, protože je tam strašná spousta malinkatejch výhonků, ze kterých by stejně nic nebylo. Na fotkách je Early Skunk dost povadlej, ale toho se nelekejte, protože to je po tom třidenním výlětě, kdy jsem nezalejval a ES chlastá ze všech nejvíc, tak ho ten nedostatek vody celkem vzal Nicméně 5 minut po zalití vypadal opět k světu. To by ke shrnutí asi stačilo, teď necham mluvit fotky
Mějte se!

Fotky:
1.Durga Mata
2.Swiss Crypto
3.Swiss Crypto









4.Swiss Crypto









5.řízek Swiss Crypto












6.Early Skunk









7.Papáji












8.Jamajky









9.HH, kterej vystřídal v kýbli samce PPP









10.Všichni pohromadě

Naposledy upravil lipi 26-06-2006 v 07:21 AM

Old Post 26-06-2006 v 07:01 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 58

Mám prosbu. Nevíte někdo jaký zvíře by mi mohlo vyhrabovat hlínu z kýblů. Každou chvíli je hlína vyhravaná směrem od stonku ke stěnám kýble a třeba se i válí vedle kýblů a jsou obnažený kořeny. Nemám teď žádnou fotku, ale jak se to zas objeví, tak to vyfotim. Moc to nechápu Pes tam nemůže, kočky nemáme a babička taky poslechne, když se jí řekne, že něco nesmí, tak nevim Napadli mě jedině ptáci ale nevim.... Uvítám jakýkoli typ na pachatele!!!!!!!

Old Post 27-06-2006 v 13:28 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 59

co třeba myši, nebo rejsci...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 27-06-2006 v 13:33 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 60

JAHmaican: No myši už mě taky napadli, ale vůbec mi nejde do hlavy co by tam jako dělali Možná je to ale spíš něco většího protože včera když jsem tam ráno přišel , tak byl kýbl s malym SC zvrhlej a to už chce trochu víc síly než má myš nebo rejsek. Je to taková malá záhada. Snad to moje kytky neohrožuje víc než si myslim (myslim si že vůbec).

Old Post 28-06-2006 v 07:34 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 61

myslim si ze tento rok budes mat peknu urodicku tak nech ti to wide

Old Post 28-06-2006 v 08:58 AM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 62

Pajloo: Myslim, že nic si nepřeju víc :fropg: Dík

Old Post 28-06-2006 v 10:14 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 63

Čus, máš moc pěkný kitíz. To rozhrabování hlíny mi sedí na kočky. Sice píšeš, že žádnou nemáte, ale jim to nevadí, zajdou od sousedů. :-)) Takhle sme měli na chalupě písek a kočky tam chodili srát. Když se totiž jdou vydělat, hrabou si ďůlek a pak to po sobě zase zahrabou. Je teda možný, že se jim tvoje kýble zalíbily. Jestli zjistíš, co to dělá, dej vědět, docela by mě to zajímalo.

Old Post 28-06-2006 v 10:36 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 64

Bido: Jak to, že mě to nenapadlo!! Je to docela jasný, protože máme na dvoře písek a ten je teď nepřístupnej kvůli kytkám, takže je možný, že tam byly zvyklý chodit kakat a já jsem jim to tou svojí plantáží asi znemožnil Musim se tam podivat jestli nenajdu v písku zahráblí nějaký to káko. Taky je teď ta doba, kdy se, slušně řečeno, pářej a u toho dělaj bordel jaxviň, což by vysvětlovalo ten zvrhlej kýbl. Si hlavička!!! Asi jim tam nastěhuju ovčandu

Old Post 28-06-2006 v 11:52 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2016 - Kompost Out 2016 - 0 odpovědí
12-09-2009 - Kali Mist OUT 2009 - 7 odpovědí
16-09-2009 - TRIP out 2009 - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4041980 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív