Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lipi's out 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 17








Tak jsem se po týdenním pobytu v ósterreichu vrátil a mám tu pár fotek 9aktuálního stavu. O rostlinstvo se mi starala moje mother a sister (tímto jim thx). Bohužel jsem jim zapoměl říct, že bude potřeba zvednout světlo a tak mam holky tak trochu popálený. Jinak si jedou pěkně. Včera jsem přidal ofuk (vykuchal jsem starou čtyřiosmšetku, která byla na půdě). Ventilátor jsem propojil přes adaptét s nastavitelnym výstupem (3V,4.5V,9V a 12V) a protože nejsem žádnej elektrokoumes, tak mě dost překvapilo, že při přepínání napětí se snižovali a zvyšovali otáčky, JUPÍ (fakt s enesmějte, ale myslel jsem že 12V větrák prostě na míň nepojede). Taky jsem pokoupil vermesfliud (neboli vermisulfid, jak mu důvěrně přezdíval prodavač v zahradnictví ) a dal jsem první postřik hodně, hodně rozředěnym koncentrátem, tak uvidíme.
Ztial se mějte a všem co maj problémy s vodou přeju pevný nervy a brzký vysušení:-( Peace

Old Post 03-04-2006 v 09:22 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 18

Tak včera přibyli do přípravy na out 4 semínka na naklíčení a to konkrétně dvě z mýho loňskýho modelu a dvě semena od šamana z Little Jamaiky na který jsem obzvlášť zvědaf Jinak začátkem příštího týdne rozjedu ještě Papáju, taky ze semen a rád bych blueberry, ale zatim se mi nedaří jí posehnat - času dost. Další fotky budou nejspíš až vyklíčí sémě.
Peace

Naposledy upravil lipi 07-04-2006 v 11:54 AM

Old Post 05-04-2006 v 07:36 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 19





Tak jsem ještě udělal jednu fotku nových obyvatel (č.1) a jednu takovou celkovou šmíráckou skrz pootevřený dveře (č.2). To když jdu vždycky kolem, tak musim takhle kouknout, jestli mi nevzali roha No znáte to Jinak ty hnusný hnědožlutý fleku už tak nějak zmizeli a spíš tam zustalo pár nažloutlých listů. Nový listy který rostou už jsou ale pěkně zelený, tak to snad bude dobrý. Nejvíc to asi odnesla durga mata protože jí od stonku opadaly skoro všechny listy (č. 3) Na první postřik jsem dal vermesfluid zředěnej 0,5 uzávěru na 1,5 litru vody (doporučený je jeden uzávěr na jeden litr vody) a dam jim ještě jeden takovej a pak už to namícham podle návodu, tak snad budou odolnější. Jinak ten prevít early skunk se táhne do vejšky jako divej, což se mi v mých podmínkách vůbec nelíbí. Nejhezčí je swis krypto – fakt sympatická rostlina (č.4)….. Už aby bylo hezky a moh jsem je vyhnat na dvůr O víkend bych měl mít počenej pořádnej foťák, tak snad polepim i nějaký kvalitní fotky, protože z toho mobilu je to spíš jenom orientační, ale lepší než drátem do oka. Haugh – domluvil sem

Naposledy upravil lipi 07-04-2006 v 11:56 AM

Old Post 06-04-2006 v 08:10 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 20











Hi all!!!!
Tak mám po víkendu několik novinek. Za A jsem si půčil foťák, aby bylo možno podělat fotky, který jsou prohlížitelný. Za B jsem rozmakal systémeček zvhčování vzduchu, kterej mě konečně zbavil těch hnusně žlutejch listů. No a za C se z nově vloženejch semínek vyklubali nový členové mojí letošní flóry.
Tak od začátku:

A) Fotky
1.,2. a 3. Swiss crypto
4. a 5. Durga mata
6. a 7. Early skunk
8. Bratrstvo neohrožených

B)Zvlhčování (viz foto č. 9)
V nějakym trýdu (už si nevzpomínam kde) jsem zahlíd zajímavej návod jak si zlepšit vlhkost vzduchu. V tomhle prádelníku jsem to doháněl pouze stříkánim rozprašovačem v době tmy, což nestačilo a na listech se mi dělali nepěkné oschlince (no co ze mně nevyleze za slovo), který bohužel nezmizeli ani po nasazeni vermesfluidu, jak jsem si myslel a tak jsem se zozhod zrealizovat asi ten nejlevnější způsob vlhčení vzduchu. Vzal jsem sklenici od okurek a dva zavlažovací knoty. Sklenici napustil vodou, knoty ponořil cca 1cm do vody a pověsil drátem na stínidlo přímo před ventilátor. Knoty sajó a ventilátor cirkuluje. Nevim jsetli je to možný ale po víkendu zmizeli oschlince a kytky maj i vitálnější vzhled. Každopádně to způsobil buď ten vermesfluid, nebo tenhle zvlhčovač, ale já bych vsadil spíš na zvlhčovač, nebo na spolupráci obou opatření.

C) Nové přírůstky (viz foto č.10)
Už v pátek odpoledne na mně z ubrousku koukali 4 klíčky ze 4 semínek a tak jsem je ubytoval v kásnejch kelímkách od džogurtů. První vykoukli na svět dvě semínka from Little Jamaika (to jsou ty dvě dál od objektivu )a o půl dne po nich se přihlísil na svět i muj loňskej Oblíbenej (logicky jsou to ty dvě blíže k objektivu).

No tak to by bylo pro dnešek asi všechno, tak se mějte a docela bych uvítal vaše názory na ty zmizelý oschlince na listech, jako jestli si myslíte že to má na svědomí to zvlhčování, nebo spíš ten postřik vermesfluidem.

Old Post 10-04-2006 v 07:14 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 21





........tady je ještě pár fotek co mi tu zbyli.

Old Post 10-04-2006 v 07:24 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 22

Tak holky už jsou pod umělim slunkem 31 dní. To uteklo jak emigrant
Včera přibyli k naklíčení 4 semínka PAPAYA a tak začínam zjišťovat, že by to chtělo už nějaký to pěkný počasí, protože za týden už budu mít problém to do tý skříně všechno naskládat. S dalšíma fotkama bych to viděl nejspíš na pátek.
Jinak ten vzduchozvlhčovač je celkem účinnej, prtože za 3 dny (neděle až úterý) to vychlastalo skoro půlku tý sklenice od okurek Holky si berou čim dál tim víc vody a i o dost rychleš rostou (no co já s nima udělam až se mi tam nevejdou, když ještě předevčírem u nás napdlo 7cm sněhu )....

Old Post 12-04-2006 v 13:28 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 23

Tak se stalo přesně to čeho jsem se bál. S novým správcem sítě v naší firmě přišla i nová opatření a jedním z nich je i zákaz používání internetu pro soukromé účely Jsou za to i docela slušný sankce!!! No a protože mám počítač zády ke dveřim do kanclu, tak jsem byl jako první obdarován. Bych to pětikilo dal radši na provoz groweru, nebo na nějaký hnojky,ale jako pokuta za internet je to dost drsný a příští už by byla 1500!!!! V praxi to znamená, že budu docházet na grower pouze tak jednou týdně, když bude doma kámoš. Zítra to ještě risknu aby tu byli nový fotky a pak bude útlum.....
Tak se mějte, užívejte si to tady a já du shánět nějakou šunku, na který bych moh mít net v pohodlí domova

Old Post 19-04-2006 v 12:48 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 24









No tak jsem to pofotil a vypadá to asi nějak takhle.
Pořád hnojim krystalonem start, stříkam a občas zalejvam vermesfluidem (což je na nich perfektně vidět) a zalejvam je vodou ze sudu, kde je na dně pěkný bahýnko, ve kterém si lebedí parta karásků (takž ežádná kohoutova, ale voda plná živin:frog. Holky předháněj jedna druhou. Early skunk je největší,ale zase se toliknevětví. Durga a Crypto jsou sice menší ale jak vidno větvení je jejich hobby Dále jsou tam 4 sazeničky ze semínek, které jsou si téměř k nerozeznání podobný, takže na rozdíl, mezi mym keříkem a modelem od šamana z Little Jamaiky, si budem muset ještě chvíli počkat. No a nakonec jsou tam třídenní sazeničky Papáji, který jsou nejmladšími obyvateli vily Teď už čekam jenom na prvního máje a hned jak se vrátim z průvodu, tak půjdou pod ten božskej sodík. Takže to je pro dnešek všecko a zas někdy
Good Bye, Good Growe!!!!!

Old Post 20-04-2006 v 06:41 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 25











Tak po delší odmlce zase trochu info.
Holky jsou 43. den ve skříňce, kde jim stále stejně svítim 2x27W cool white úsporkama 18/6, foukam 12V větrákem a vlhčim zvlhčovačem ze sklenice, drátu a dvou knotů (jde pouze o předpěstování). Živiny obstarává Krystalon Start a Vermesfluid (zálivkou i postřikem), se kterym jsem naprosto spokojenej. Všechny tři původní obyvatelky (Durga Mata. Early Skunk a Swiss Crypto) vypadaj, že jim tohle světlo vyhovuje a nejeví známky jakéhokoli strádání. Poznatek je takovej, že Early Skunk vychlastá 1,5x víc vody, než Durga a Crypto. Poslední dvě jmenované jsou si hodně podobné, protože se stejně dobře větví. Early skunk je poměrně vyšší a má řidčí strukturu.
O víkend se holky rozloučí s útulným prádelníkem a pomažou do kwíblíků na dvoreček Bude tam pro ně připravená směs univerzálního substrátu s perlitem, pískem a vermikompostem, neboť jsem zjistil, že tyhle kalifornský žížalky jsou fakt the best Dalšmi obyvateli dvorku budou ještě 3x Papaya,3xHolands Hope, 4xPower Plant, model ze semen z jamajky, 2x Muj nejlepší loňskej model a 2x model od jednoho typa z Little Jamiky (jedna vesnice opodál, kde se na hulení fuckt nedá dopustit ). 5 ze zmíněných rostlin už j ena dvorku od včera a prochází aklimatizací, jsou to takový malí průskumníci No a protože je kapacita mýho dvorku omezená, tak po selekci samců zůstane od každého modelu jedna samice a ostatní se odstěhujou do polí mých kámošů, kteří jim určitě daj stejnou lásku a péči, jakou bych jim dal já
No a tim bych to asi ukončil. Další report pořídim asi z přesazovacího aktivu, takže nespíš v Po. EDIT: Teď mi došlo, že to bude nejspíš v úterý, bo v pondělí se nedělá kurvááááá!!!!
Mějte se a radujte se z krásného počasí!!!
Peace

Naposledy upravil lipi 28-04-2006 v 14:23 PM

Old Post 25-04-2006 v 06:55 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 26

Hi all!!!
Tak mi to s tim víkendovym přesazovánim nějak nevyšlo, neboť bylo třeba nechat opravit vozidlo a to mě stálo většinu financí a na zábavu už nezbyly peníze Nakonec mi ale něco zbylo a dneska se chystam na nákup surovin Včera už jsem trochu začal a koupil cestou domu vermikompost, ale na víc nebyl čas..... Takže dneska poslední report ze skříně a z květináčků.
DM, SC a ES: Tyhle holky už volaj po svododě, protože prostory skříně je omezujou v dalšim vývoji. Jinak vypadaj naprosto zdravě. ES si drží svuj tvar a je pořád takovej řídkej. DM je momentálně nejhezčí keřík a SC má momentálně jednu do výšky vyhnanou větev.
3x Papaya: Dvě za oknem a jedna na dvorku. Všechny tři jsou ještě malinké, takže neni moc co říct. To samé platí i o třech semínek z Jamajky a o dalších 4 rostlinkách.
Takže to je pro dnešek tak asi všechno a příští tejden už budou všechny ve svých kwíblích
Mějte se fšichni a v sobotu nezapomeňte na MMM

Old Post 04-05-2006 v 06:53 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 27











Hi all!!!
Tak mi to s tim víkendovym přesazovánim nějak nevyšlo, neboť bylo třeba nechat opravit vozidlo a to mě stálo většinu financí a na zábavu už nezbyly peníze Nakonec mi ale něco zbylo a dneska se chystam na nákup surovin Včera už jsem trochu začal a koupil cestou domu vermikompost, ale na víc nebyl čas..... Takže dneska poslední report ze skříně a z květináčků.
DM, SC a ES: Tyhle holky už volaj po svododě, protože prostory skříně je omezujou v dalšim vývoji. Jinak vypadaj naprosto zdravě. ES si drží svuj tvar a je pořád takovej řídkej. DM je momentálně nejhezčí keřík a SC má momentálně jednu do výšky vyhnanou větev.
3x Papaya: Dvě za oknem a jedna na dvorku. Všechny tři jsou ještě malinké, takže neni moc co říct. To samé platí i o třech semínek z Jamajky a o dalších 4 rostlinkách.
Protože nejsem indoor pěstitel (zatim?), tak jsem nikdy nezkoušel řízky a protože letos hodlam zkoušet vyselektovat samce, tak jsem se rozhod, že zkusim zakořenit nějakej ten řízek. Jsou tam 6 dní a vypadaj fklidu. Je to podle návodu z faqu (máslová krabka, brčka, stimulax a roztok stimulaxu), tak uvidíme
Takže to je pro dnešek tak asi všechno a příští tejden už budou všechny ve svých kwíblích
Mějte se fšichni a v sobotu nezapomeňte na MMM

Teď k fotkám:
1. Celkový pohled do předpěstírny
2. DM zhora
3. DM zboku




4. SC zhora












5. SC zboku












6. ES zhora









7. ES zboku












8. jeden z oněch řízků









9. druhej z oněch řízků








10. Papaya ubytovaná na dvorku.

Naposledy upravil lipi 04-05-2006 v 07:29 AM

Old Post 04-05-2006 v 07:08 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 28











.....a další





1. From Little Jamajka model 1










2. From Little Jamajka model 2










3. Muj loňskej keřík 1










4. Muj loňskej keřík 2










5. Celkový pohled na kytky na dvorku










6. Nějaká ta bašta do kýblů










7. Nějaká ta bašta na listy










8. 2x Papaya za oknem










9. ještě jednou jedna z těch 2 Papay










10.Origyna model from Jamajka

Naposledy upravil lipi 04-05-2006 v 07:44 AM

Old Post 04-05-2006 v 07:13 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 29











Tak od včerejška konečně můžu řikat, že mi začal outdoor 2006
Celkem jsem zasadil 8 kytek (zatím, protože 2 Papayi a 3 Jamajský se ještě hřejou za oknem ). Všechno probíhalo bez vážnějších komplikací, až na to, že po tom co jsem v klidu z domu vynosil pěkný rostliny ze skříně, jsem si všim, že za plotem soused sázel cosi a je dost možný, že mě viděl, jak si je nesu na dvorek a ze dvorka už jsem se vrátil bez nich
Největší bejvák si vysloužilo Swiss Crypto, protože a na tuhle odrůdu jsem hodně zvědavej a tak jí budu hýčkat Ostatní dostali 10l kýble naplněné směsí substrátu s guanem, wermikompostu a agroperlitu.
Dvě kytky maj místo týhle směsy směs zahradní hlíny, kompostu, perlitu a písku a to proto že je mam dvakrát (Muj keř a Little Jamajka model) a tak jsem je zasadil do dvou různejch mixů, abych moh porovnávat
Teď už za sebou maj první noc a před sebou první slunečný den Tak jim přeju ať se jim v novym domově líbí a ať jsou zdravý jako fiše!!!!
PS: Sorry za kvalitu fotek, ale opět byl po ruce jenom mobil.

Old Post 05-05-2006 v 07:13 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 30






......... a ještě

Old Post 05-05-2006 v 07:20 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 31




Zdárek všeci,
tak zas po delší odmlce nový upload. Chtěl jsem přihodit nějaký ty makra a pořádný fotky ale vybil se mi půjčeném foťák a stih jsem jenom tři a ještě k tomu ve větru jako sviňa Tak holt příště. Situace se má tak, že kytky co jsou vyhozený ze skříně si procházej menší šokovou fázi, ale ostatní, co tak moc nevědi co znamená skříňový klíma, si docela v klidu jedou.. V kýblech už je všechno co mam a to 1x ES, 1xDM, 1xSC, 3xPapaya, 3x JAMAJKA, 2x muj loňskej a 2x littleJamajka. Suma sumárum 13 kousků. Asi sem zítra nebo pozítří hodim aspoň pár fotek z mobajlu.
Jinak taky (až je stáhnu) přiložim fotky z vařby, která se konala v úterý minulej tejden a vzniklo při ní cca 0,5kg másla a půl plechu čokolády. Máslo je ještě neochutnané, neboť čeká na příležitost, kterou bude jedna oslava tuto sobotu a budou se z něho péct koláčky a dělat marináda na gril Z kokošky už nezbylo nic. I ten alobal jsme vylízali, protože to stálo za to. Byla to spíš taková nutela s nadgalaktickym účinkem Dávka cca 3-4 kávových lžiček znamenala výlet do říše smíchu která nezná hranic No abych to shrnul, tak vařba se povedla.
Tak ještě jednou sorry za kvalitu a množství fotek, ale tomu větru se výjimečně nedalo poručit

Old Post 17-05-2006 v 07:11 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 32











Tak jak jsem slíbil, tak i činim. Je tu několik fotek z vařby Není k tomu moc co říct, tak snad jenom, že jsme vařili absolutly přírodně, takže na ohníčku na zahradě Materiál byly palice které zbyly od loni a vyýslednej produkt byla čokoláda a máslo. Všechny palice se vařili ve vodě ve dvouhodinových intervalech až byla voda uplně čistá (mezi tim jsme se opalovali a pokuřovali z šíšy, no prostě hawai jaksviňa) a pak jsme to rozdělili na dvě části (jedna na čoko a jedna na máslo). Půlku na čokoládu jsme vařili 2,5 hod. ve 30% smetaně a pak jsme k tomu přidali 4 tabulky orion po 100g a vařili ještě cca hoďku. Vařim to, zcedim to, ztihne to, chutná to, mastí to. Máslo jsme klasicky hodili do vody s palicema a tři hoďky vařili, zcedili, jeden den nechali odstát v lednici, sejmuli máslo, vylili vodu a teď čeká na využití při zmiňovaný oslavě
To by asi tak stačilo

1. Papaya
2. Něco málo ze skvělé párty





3. Něco málo ze skvělého pochodu












4. Hotové máslo









5. Čoklit s mym autogramem










6. Čoklit s autogramy všech dělníků











7. Čoklit bez autogramů









8. Palice koupající se v (zatím studené) lázni











9. Palice v hrnci









10. Nejdůležitější je rozdělat pořádnej ohéň

Naposledy upravil lipi 18-05-2006 v 09:32 AM

Old Post 18-05-2006 v 09:13 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2016 - Kompost Out 2016 - 0 odpovědí
12-09-2009 - Kali Mist OUT 2009 - 7 odpovědí
16-09-2009 - TRIP out 2009 - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4245350 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív