Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lipi's out 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12
Autor
Téma 
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 177

Nádhera, lipi! K tomu hašiši: máš se na co těšit! Včera jsem taky dával ze swiss crypta a neskutečné bomby!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 20-10-2006 v 15:45 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Smokereport Příspěvek č. 178

Early Skunk:
V sobotu jsem byl s kámošema zapleskat fotbálek a při té příležitosti jsem ochutnal tuten modýlek. Původně to mělo bejt mnou obdivovaný swiss crypto,ale ES byl líp po ruce... (zase ta moje lenost ) Chutnal výtečně, bez jakýchkoliv chybiček na chuti. Kouř hutnej a účinek téměř okamžitej Žádnej výtuh, spíš jsem měl pěkně rozkecáno a všechno jsem komentoval. Někdy jsem ty komentáře nechápal ani já sám, natož dotyčnej kterýmu patřili Na fotbálku přišel asi 15 minutovej zásek na totálně brutální hře bez jakýkoliv techniky, z čehož mě celouneděli bolelo zápěstí

Sečteno podtrženo:

+ chuť, vůně, účinek (pěkně akční)

- vzhled (řidký palice ), z toho plyne i množství, protože myslim, že až ho zvážim tak toho bude dost málo

Jinak ale celkově příjemný pokouřeníčko a určitě do něj příští rok chci jít zase, protože mě nadchlo jak se popral s tou plísní.

Old Post 23-10-2006 v 06:52 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 179











Tak vás všechny o5 zdravim! Pořídil jsem si nový stroj na vyrábění dokumentace pro grower a to OLYMPUS FE 190, tak jsem ho hned včera vyzkoušel a tady jsou nějaký fotky sušících se modýlků. Všechno to mam ještě po pokoji, protože zatim nebyl čas to nacpat do sklenic. ES, DM a zbytek velkýho SC se suší s listim, protože ani nebyl čas to otrhat. O to víc práce mi to dá teď Dvě větvičky ES už jsem včera otrhal a byla toho ze 3/4 plná sklenice,což mi dalo jasně najevo, že jich mam málo Tak tady jsou....

1. Jamajka







2. Vzadu malý swiss crypto vpředu Early skunk











3. -- / / --











4. -- / / --











5. Velký SC bez vrcholových palic (ty jsou na novinách)











6. Z leva: SC, Jamajka, ES












7. SC












8. Jamajka











9. ES












10. Z leva: SC, Jamajka, ES

Naposledy upravil lipi 30-10-2006 v 07:17 AM

Old Post 30-10-2006 v 07:04 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 180










a teď ty co jsou na novinách.... Takhle se mi to válí po celym pokoji

1.Swiss Crypto











2.Swiss Crypto











3.Jamajka











4.Swiss Crypto











5.Jamajka











6.Pár větví z durga maty












7.Jamajka











8.Durga Mata











9.Hrátky s šíšou

Naposledy upravil lipi 30-10-2006 v 07:31 AM

Old Post 30-10-2006 v 07:18 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

smokereport #2 Příspěvek č. 181

Jamajka

Vzhled: Ze všech modelů vypadá nejlíp. Kompaktní tvrdý palice osypaný kupou pryskyřice.

Vůně: Ve srovnání s ES je poměrně tvrdší ale zase né tak jako DM (takže určitě všichni víte jak asi voní ).

Chuť: Lehce škrábe v krku, ale to dávam za vinu tomu že jsem kvůli plísni nestih flusing tak jak bych chtěl. Po protažení krkem ovšem okamžitě naplní plíce silnej a hutnej kouř, kterej bezprostředně po vyfouknutí přináší kýžený účinek.

Stav: Podobně jako u ES to je "ekšn háj" Žádný stounedy, prostě klapka a akce

Celkové shrnutí: Jsem rád, že mám z tohoto modelu pár semen (samci PPP, HH, papaya,nebo jamajka) který na jaře s radostí zaseju a budu se těšit na ty pěkný palice:gfrog:


Smokereporty DM a SC přijdou po víkendu a pak už se s váma jenom rozloučim:-( Ale to až po neděli
Zdárek

Old Post 03-11-2006 v 10:34 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

last smokereport Příspěvek č. 182

Durga Mata:

Vzhled: Jak jsem v průběhu celého growu zmiňoval, tak tenhle model trpěl čímsi a tím utrpěl i na vzhledu. Palice jsou dost řidký,ale tím, že byla venku s ES ze všech nejdýl, dosáhla hojného osypání palic krystalky kýženýho materiálu

Vůně: Jednoznačně AGRESOR! Silná agresivní vůně, která hned dáva na jevo s kým má uživatel tu čest.....

Chť: jak čich napověděl, tak i chuťové buňky potvrzují, že se jedná o kouření se silnou chutí, který neni pro začátečníka...

Účinek: error, prostě chyby v matrixu. Schízy a neskutečný záseky na okolních podnětech (zvuky, hlasy apod.). Neni to uplně to co mám nejradši

Shrnutí: Tenhle model se mi letos nepoved a abych pravdu řek, tak do příští setby s ním nepočítám. Nahradí ho pravděpodobně HH.


Swiss Crypto:

Vzhled: Na první pohlěd poměrně dost listnatý, ale velký palice (spousta jich bohužel padla za oběť plísni ).

Vůně: No tak to je velkej otazník, protože nevim k čemu to přirovnat. Někdo mi řek, že to je cejtit, jako křeččí chcanky, ale protože nemam křečka, tak to nedokážu potvrdit Každopádně je to vůně silná a je cejtit snad i přez zavřenou zavařovačku

Chuť: Výborná! (nevim co víc k tomu říct)

Účinek: Povznášející! Hodí se na pokouřeníčko s přáteli,ale je dobrý i na takový to domácí kouření Silně zmašťující materiál, který člověka nabije pozitivníma vibracema.....

Shrnutí: Když to vyjde, tak bych ho rád na jaře poslal do kýble znova s tim, že bych začal zatemňovat abych se vyhnul ztrátám kvůli plísni. Nádherná rostlina s krásně se tvořícími salámi.

Old Post 06-11-2006 v 10:21 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

the rozloučení Příspěvek č. 183

Teď už mě čeká jenom poslední povinnost v letošním growu a to rozloučení se se sledovači mýho trýdu a se všemi co mě podpořili jak kostičkama tak i spoustou šikovných a užitečních rad, kterých jsem se víceméně snažil využít. Všem vám moc dík a na jaře se tu určitě sejdem a podělíme se o slasti a strasti toho našeho pěstění
Mějte se a užívejte si odpočinek od pěstování v podobě zimních radovánek, kterých je přehršel a každej si určitě tu svojí vybere
Peace!

Old Post 06-11-2006 v 10:33 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2016 - Kompost Out 2016 - 0 odpovědí
12-09-2009 - Kali Mist OUT 2009 - 7 odpovědí
16-09-2009 - TRIP out 2009 - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3737150 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív