Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lipi's out 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

Lipi: Tak kytky vypadají opravdu moc pěkně. Rok od roku lepší Vidím, žes zvolil i výbornou půdní směs. No, řekl bych že se máš letos na co těšit. A ta marináda na grillování z ganjovýho másla je taky zajímavej nápad. Dej vědět, jak fungovala.
Mně dneska přišel první řízek, takže jsem konečně zase zajel do growerských kolejí, sic skromných, ale co už

Old Post 18-05-2006 v 13:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 34

Tak mam za sebou oslavu a musim říct, že to bylo (T)HC!!!! Nejdřív nám vichřice málem vzala stan ve kterym jsme kalili (né iglů, ale takový to totalitní hovado ). Když jsme ho ubránili tim, že jsme seděli v devíti lidech na zemi a drželi plachtu, tak se začalo s grilovánim. Bylo to v pohodě. Výsledkem byli dva totálně zmáslovaný psy (protže je tim někdo krmil aniž bych o tom věděl), který se nemohli celou neděli postavit na nohy a cca 10 zmasovanech lidí. Jinak můžu grilování na másle vřele doporučit, ale psy tim nekrmte, fakt mi jich bylo líto!!!!
Vichřici přežili všechny kytky, jen dvě (malé) jsem musel uvázat a SC bylo lehce vyvrácený, ale na to stačilo umáčknout hlínu. Dnesak podělam nějaký fotky a hlavně makra listů do kterejch se mi dala nějaká filcka, tak doufam, že mi někdo poradí jak se jí zbavit, protože s emi na nich vůbec nelíbí!!!!
Zatim zdárek

Old Post 22-05-2006 v 12:44 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 35








Takže nejdřív to pozitivní ES se daří asi nejlíp ze všech kytek. Nemá žádný problém s listy, akorát ho trochu vyvrátila ta bouřka. SC má a některých listech takový divný mapy, ale k tomu s dostanu až v dalším příspěvku. 3 papáji zatím rostou taky pěkně a jsou po jednom zaštípnutí. Počasí stojí za kulový protože pořád chčije a v noci je zima a od toho jsou asi odvozenýmoje problémy s plísní.

Old Post 23-05-2006 v 06:50 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 36











No a teď to míň příjemný. Na pěti kytkách se mi usadila plíseň Nejvic to asi odskákali mladý, ale DM dostala taky dobrej zásah!!! Dneska koupim nějakej postřik, ale ještě nevim jakej, musim to tu trochu prošmejdit a ujistit co na to. Nevim co bych k tomu víc napsal, tak se jenom koukejte jak jim ta sviňa dává zabrat…..

1. Durga Mata








2. Durga Mata










3. Zničená kytka loňského keře










4. Zničená kytka loňského keře











5.List Durga Mata










6.List Swiss Crypto










7. List kytky loňského keře










8. List kytky loňského keře










9. Zničená kytka loňského keře










10. Durga Mata

Naposledy upravil lipi 01-06-2006 v 14:21 PM

Old Post 23-05-2006 v 07:01 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 37

zatial ti to ide dobre, no dufam ze tie "postihnute" kytky vyzdraveju a budu hola hej zelam skore uzdravenie k+

Old Post 23-05-2006 v 10:43 AM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 38

Tak s radostí hlásim zlepšení Doufam, že to nezakřiknu!!! Rozhod jsem se, že to neuspěcham a zatim nekoupil žádnou chemickou likvidační četu na plíseň. Jenom jsem otrhal všechyn napadený listy a nemilosrdně spálil. Ty menší kytky sice vypadali jako když jsem jim uříz ruce ale bylo to pro jejich dobro. Jako prevenci proti napadení ostatních zdravých listů jsem použil postřik (1l vody+10kapek H2O2), dva dny na to vermesfluid a vypadá to, že jsem na dobrý cestě Jediný co mě rozčiluje je to, že letní počasí je asi někde v teplejch krajinách na dovolený, protože to co se děje tady na přelomu května a června snad ani neni možný!!!!! Fotky sem přidam po neděli protože žádný závratný přírůstky stejně nejsou k vidění, tak myslim, že v po, nebo v út to bude stačit.
Zatim se všichni mějte a bacha na vychřice a podobný klimatický zmetky!!!!

Old Post 26-05-2006 v 06:28 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 39

Tak jsme se byl včera projít s kámošema za účelem pohledání nějakých pěkných kukuřičných polí, kam bych pohodil nějaké to sémě a dopadlo to asi takhle:
Všude řepka!!! V celym okolí jsme našli jedno jediný pole s kukuřicí a tak jsou v něm teď 3 pole s ganjou. Vysadil jsem tam ulitý semena, který jsem našel doma (někdy si připadam jak seedbanka, otevřu prádelnik a vypadnou na mně semena:frog dokonce i popsaný. Takže je tam samej muj loňskej noname s označenim prostřední, keřík a fialka(kalsika). Je tam celkem asi 30 semen v jednom řádku. Další návštěvu plánuju cca za 14 dní, abych zjistil úspěšnost výsevu Udělal jsem pár fotek rajonu telefonem, tak je sem hodim zítra, protože dneska nemam datovej kabel. A zítra rovnou přibydou i fotky ze dvorku, protože mam půjčeném foťák Holky na dvoře to rozmakávaj, ale počasí jim moc nepomáhá (10 sřtupňů a chčije a chčije:mad Snad už bude vidět nějakej pokrok od posledních fotek.
Tak zatím zdárek

PS: Ještě by mě zajímalo jestli hnojíte, když 14 dní každej den chčije? Nechci aby zahnily kořínky,ale na druhou stranu stejně furt chčije, takže ta trocha vody navíc už by ublížit nemusela. Dík za názory!

Old Post 01-06-2006 v 13:54 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WirusH
Stálý Člen

Karma uživatele WirusH - 78% PěstitelskáKarma uživatele WirusH - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 40

Čau čau držím ti opět letos palce a budu bedlivě sledovat. K hnojení chystám se ted až aspon na jeden den přestane udělat postřik bio-algeenem. Zatím držím palce a ať to roste!

Outdoor Morava 04 Outdoor Morava 05

Old Post 01-06-2006 v 23:06 PM
WirusH je offline   Profil uživatele WirusH   Find more posts by WirusH   Foto galerie člena WirusH   Click here to Send WirusH a Private Message   Add WirusH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 41

WirusH: Dík za podporu! Včera když jsem viděl, že je konečně hezky, tak jsem je aspoň postříkal vermesfluidem a za hodinu přišel mrak a vyplách je opět jaxviň takže vyhozenej vermesfluid Dneska už je ale azůro (jupíííí) a už by mělo bejt hezky, tak myslim, že v nejbližších dnech to všechno v klidu pohnojim Zdárek

Old Post 02-06-2006 v 06:41 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 42











A teď trochu těch fotek, konečně Včera jsem k tomu napsal dost, takže dnes bez komentáře.

1. Celkový pohled (horní zleva: ES,SC,DM, Papaya
spodní zleva Jamajka 3x, Papaya 2x)










2. Swiss Crypto











3. Swiss Crypto











4. Early Skunk











5. Early Skunk











6. Papaya, která přišla o listy ale už zas frčííííí











7. Durga Mata













8. Durga Mata











9. Power Plant se semínka cca týden za oknem











10. Power Plant se semínka cca týden za oknem

Naposledy upravil lipi 02-06-2006 v 07:06 AM

Old Post 02-06-2006 v 06:42 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 43






ještě nějaký makra do hlubin zelené jungle.... To to nejsou všechny fotky z dneška, ostatní jsou na předchozí stránce. To jenom abyste si nemysleli na první pohled, že sem přidávam pět fotek listí

Naposledy upravil lipi 02-06-2006 v 07:04 AM

Old Post 02-06-2006 v 06:54 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 44




Jo aby to bylo kompletní tak tady je moje pole "pole" na dvou fotkách je příbytek mojí sousedky lišky (snad mi to tam nesežere ). Jinak náhodou nevíte jestli maj srny odpor k liškám, že by mi to třeba mohlo ochránit kytky, když je mam poblíž, ale to je asi blbost co?

Old Post 02-06-2006 v 14:17 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 45

Zdarec, no já myslím, že ta liška je +, srnky mají dobrej čich a když ucítí lišku - masožravce, tak se ji určitě budou chtět vyhnout.
jo, ale jak víš, že je ta nora liščí? Si jí tam viděl?
No, pravda, nevim od jaký jiný zvěře by to mohlo bejt...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 02-06-2006 v 14:26 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 46

JAHmaican: Neviděl jsem jí tam, tak doufam, že to neni srnčí nora !!!! Napadla mě jenom liška, nebo jezevec, ale na toho mi to příde malý....

Old Post 05-06-2006 v 06:59 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 47

Locus: Tak to mi ho vyndej Když mam něco co by mohlo eventuálně odpuzovat srny, tak mi po kytkách pudou myslivci!!! Já už se v tý politice vůbec nevyznam Holt musim vymyslet něco co odpuzuje myslivce.....

Old Post 06-06-2006 v 06:31 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 48

spíš co je přitahuje....chlast no jinak se mi tvoje kytí velice páčí.jak říkáš.durga vs. durga bude show hehe...k+


cosa nostra

Old Post 06-06-2006 v 09:13 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2016 - Kompost Out 2016 - 0 odpovědí
12-09-2009 - Kali Mist OUT 2009 - 7 odpovědí
16-09-2009 - TRIP out 2009 - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3479070 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív