Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Double Gum-White Label
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Double Gum-White Label Příspěvek č. 1

Zdarc, nemáte někdo zkušenosti s touhle odrůdou venku nebo in ...?
předem dík za info...

Old Post 23-05-2009 v 19:25 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Pravě jí pěstuji. Mám za sebou asi 20dní růstu.
Zatím ti můžu říct 9 z 10 naklíčilo a zatím to roste.
Počkej si tak 2 měsíce a můžu ti říct jak chutná. Když tak se mrkni > InDoor #4

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 23-05-2009 v 20:53 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pospi
Stálý Člen

Karma uživatele Pospi - 93% PěstitelskáKarma uživatele Pospi - 93% PěstitelskáKarma uživatele Pospi - 93% PěstitelskáKarma uživatele Pospi - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 3


Ahoj double gum od White labelu dojizdime selekci a totok je asi nej pheno. klicivost u me nic moc. a ted kytka jede zacatek 6 tyden 12/12 amazon. ty spodni palicky patri taky k ni. nezastipoval jsem.

svitim 600W AH hnojky

Naposledy upravil Pospi 15-07-2009 v 20:14 PM

Old Post 15-07-2009 v 20:06 PM
Pospi je offline   Profil uživatele Pospi   Find more posts by Pospi   Foto galerie člena Pospi   Click here to Send Pospi a Private Message   Add Pospi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Tak musím říct že Double Gum jsou kvalitní geny. Dělá fakt monstrózní pálky Foto #1, Foto #2, Foto #3 . Bohužel kvalita semen a stabilita je dosti špatná. Nedoporučuji těm co chtějí jet celí grow jen ze semen, je to docela hazard.. Z 10 semen mi jedno nevyklíčilo z toho bylo 6 chlapů a jeden nefalšovaný hermouš a u jedné kytky co jsem dojel jsem našel pár semen tak že ta byla asi taky mírně jetá. Jen jedna kytka takto vypadala.
Ale pro ty co by chtěli kvalitní maminu tak ať neváhají a kupují. Mít takovouhle maminu je k nezaplacení.
A nebudete muset ani selektovat protože nebude z čeho.

www.WhiteLabelSeeds.com

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 29-07-2009 v 01:40 AM

Old Post 29-07-2009 v 01:34 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-07-2015 - Purple bud (white label) - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5040660 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív