Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sensi Star 250W sodik kokos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 17

Tyden po prepnuti ma nejvyssi rostlina 33 cm, tedy 8 cm za 7 dni. Kdyby to takto rostlo porad, tak to za tech 60 dni kvetu udela takovych 70 cm rustu, coz by bylo z puvodnich 25 cm asi metr. Ale ono to ke konci zpomali. Take se objevily prvni bile vlasky.

Po prvnim tydnu jsem ostrihal vsechny bocni vetvicky. Zustal jen stonek s listy s palici nahore. Pokud pocitame patra z obou stran, tedy dve vetvicky vyrustajici ze stejneho mista proti sobe jsou dve patra, tak jsem ostrihal z kazde kytky tak 7-9 pater.

I kdyz jste odpurci strihani, doporucuji si jednou za cas udelat takovy ritual a kytky jednu po druhe vytahnou ze skrine na stul a poradne si je v klidu a poradnem osvetleni prohlednout. Snazit se pochopit logiku s jakou rostou. Kdyz jsou v kupe ve skrini, tak vypadaji vsechny podobne. Ale kdyz si je vytahnete kazdou samostatne, vyniknou jejich individuality. Ukaze se treba ze jsou sice vsechny zhruba stejne vysoke, ale lisi se tim jak dobre jsou vyvinute, jakou maji stavbu apod. Kazdopadne, po prostrihani mam zase vetsi prehled jak na tom ktera kytka je. A muzu rict ze ze 14 rostlin ve skrini mi jich pripada v pohode pouze pet. Z toho dve rostou jako pokus v RW kostkach 10x10x10. Myslim, ze pristi grow zkusim v nich.

Prisli mi postou predatori na trasnenky, ktere mi to tu zerou. Jsou to pulmilimetrovi hmyzaci, kteri nejsou okem ani videt. Posilaji je namichane s pilinami, takze na kytky sypete piliny a doufate ze v nich jsou neviditelni Viktorove cistici. :-) Ovsem ouha. Myslel jsem, ze piliny jsou vec, kterou za par dni sfouknu, nebo z kytek opadaji samy. Ale ony ne, prischnou na listy a drzi na nich. Takze jsem po par dnech mel dost prace s namacenim rostlin a odstranovanim pilin z listu. Hlavne z tech vrcholovych chocholek, protoze z nich budou palice a nechci v palicich mit zarostle piliny, asi by to nechutnalo moc dobre.

Fotky hodim az budou prvni palicky.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 26-03-2006 v 12:01 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

tyden 12/12 Příspěvek č. 18


Takto to vypadá týden po přepnutí na květ.
Zároveň je to úkázka jak by se dal foťák využít na odhalování světelných poměrů ve škříni.

Řada pěstitelů stříhá listy tak, aby si kytky navzájem nestínily. Jenomže lidské oko je zrádné a vnímá jas jinak než poctivý foťák. Oko se totiž na ruzné osvětlení rychle adaptuje, takže do jisté míry stírá rozdíly.
Na této fotce je jasně patrné, že pravý spodní roh je docela utopený ve stínu. Prostříhat listy v této oblasti by mohlo být prospěšné. Akorát teď přemýšlím zda je lepší ustřihnout horní list aby šlo svělo na spodní, nebo ustřihnout ten spodní a nechat fungovat ten horní? Já hlasuji pro nechání toho horního. Je mladší, mohl by fungovat lépe a je blíže vrcholku, který nás zajímá, takže jeho stav ovlivní vrcholek asi více, než stav listů pod ním. A pak je taky možné, že rostlina je natolik chytrá, že kdyby tam dole někde bylo světlo, list by ho našel. A jelikož nenašel, znamená to, že listy nad ním tvoří dokonalé krytí a tím padem nahradily své předky v nižších patrech. Vyjímku bych udělal v případech, kdy vzrostlá rostlina stíní svým velkým listem vrcholem vedlejší, nižší rostliny. V tom případě radím nestříhat vrcholek té nižší, ale ustřihnout spíše ten list. :-)

V případě, že se vám na kytkách objeví zhnědnutí, které by mohlo být způsobeno popálením od lampy, můžete kytku vyfotit tak, aby vrcholky kytek byly uplně do bíla (přeexponovat) a pak se dá porovnat, zda místa vypálená do bíla na fotce odpovídají zahnědlým místům ve skutečnosti.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Naposledy upravil Sinuhet 26-03-2006 v 19:19 PM

Old Post 26-03-2006 v 18:10 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Jak to rostlo Příspěvek č. 19


Srovnavaci foto. 3 etapy vývoje v mé skříni.

Rozdil mezi fotkami je vzdy 10 dni. Takze treti fotka je o 20 dni starsi, nez ta prvni.

První fotka je týden po přesazení z parníku do kokosu. Tedy je to stav jak to vypadalo, kdyz byly kytky ve skříni týden.

Nesrovnávejte přímo jedince, protože kytky jsem v rámci té velké misky (12 rostlin) prehazoval. Snažil jsem se dávat ty nejmenší rostliny do centra, ke světlu a ty vyšší spíše na kraje, abych vyrovnával výškový hendikep. Během prvních 10 dní se výškové rozdíly jen rozrostly. Pak jsem dostal radu o správném zalévání kokosu a začal jsem to zkoušet. Během dalších 10 dní se rozdíly srovnaly, možná to bylo tou zálivkou, uvidíme, ale pár kousků přece jen zůstalo více pozadu.

Kdybychom chtěli zdůvodnit rozdíly různou kvalitou, či stářím řízku...
Celá miska šla do skříně najednou. Nechával jsem řízky v pařníku, až se jich nasbíralo 12 a pak je všechny najednou přesadil. Škoda že už nevím kolik dní musel čekat ten řízek co vystrčil kořínky jako první v pařníku, na ty ostatní.
Další den přibyl první řízek vpravo do RW kostky.
Za další dva dny přibyl druhý řízek v RW.
Takže v RW je řízek, kterému trvalo zakořenění nejdéle. Tipuji, že tak o 5 dní déle než tomu nejrychlejšímu. Zároveň je to řízek, který je ve skříni nejkratší dobu. Je jako by o tři dny mladší než kolegové v misce.

Výsledek této úvahy? Nerovné startovní podmínky v rozsahu několika dní by něměly být problém pro uniformitu výsledných rostlin.

EDIT: Aha, jsem zhulený a nemyslí mi to. Zcela bych zamlčel, že ta prostřední fotka je zhruba den přepnutí na květ. Takže následné změny mohou být připsány jak změně zalévání, tak změně růstové fáze.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Naposledy upravil Sinuhet 26-03-2006 v 18:49 PM

Old Post 26-03-2006 v 18:18 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Zlomenina trpaslík Příspěvek č. 20


Vývoj zlomeniny pokračuje. Teď je vidět ztloustnutí stonku v místě poškození. Přebudoval zasobovací trubky a jede se dál.

Kromě toho to taky vypadá jako vysmátý trpaslík se stonkovou čepicí s vykulenýma očima a dole za listem vykukuje jeho napřažená ruka.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 26-03-2006 v 18:53 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Prostřih Příspěvek č. 21


Ukázka jak to vypadá po odstříhání bočních větví.

Tam, kde vyrůstají z hlavního stonku listy vyrůstají vždy i postraní větvičky na nich zase listy, na koncích palice.

A to celé znova na té boční větvičce. Tam kde ze stonku vyrůstají listy...GOTO 10.


Protože mám jen 250W prosvítím výšku asi jako sevřená pěst. Když vezmu do dlaně palici na vrcholu tak drzim tu nejkvalitnější část palice, která měla dostatek světla a je mohutná a kompaktní. Palice mi sice z dlaně pokračuje níže po stonku, ale to už je tenčí a řidší část.
Takže jsem ošmikal vše zhruba od výšky na sevřenou pěst od vrcholu až dolů. On se stejně ten vrcholek ještě vytáhne, takže budou ještě další střihací akce.


Zároveň je to má představa jak by měla vypadat zdravá rostlina (po ostříhání)...
Pořádný pevný stonek. Velké pěticípé listy jako lopaty schopné nabírat světlo plnými hrstmi. Zelené listy až dolů. Bez kazů, oschlých konečků.
Akorát by rozestupy mezi patry mohly být menší.

Bílé fleky na listech jsou ty zasrané piliny.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 26-03-2006 v 19:01 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Fotopomery ve skrini Příspěvek č. 22


No jo, ale co kdyz rostliny vnímají intenzitu světla spíše takto? To by se toho dalo vystříhat mnohem víc :-)

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 26-03-2006 v 19:22 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Nurturelite Příspěvek č. 23



Následující příspěvky berte prosím s rezervou jako výkřiky senilního zhulence, který má radost z nové hračky.

Zapojil jsem do skříně ke stávajícímu sodíku 250W ještě 200 W zářivku Nurturelite v barvě fialové (purple).

Ti z vás kdo nurturelite znají nechť přeskočí.

Je to zářivka, která má prý spektrum speciálně pro rostliny. Což má výhodu v tom, že z jednoho wattu vyrobí vice světla užitečného pro rostliny, než normální zářivka a možná že 200W zářivka svítí kytkám víc než 250W sodík. Lidskému zraku se to jeví slabší než "ve skutečnosti" protože lidské oko je nejcitlivější na zelenou barvu a tu naopak rostliny nepoužívají a odrážejí ji, takže se nám jeví zelené. Tudiž zelená v zářivce se speciálním světlem pro rostliny pokud možno není.
Kromě tedy speciálního světla mají ještě jednu výhodu, nehřejí se tak, jako sodík. Verze bez integrovaného předřadníku se vejde do cooltube. Jak ta s integrovaným nevím a nejsem si jist, jestli se ještě vůbec dělá.
Něco podobného by měly být i třeba cfl.cz, nebo jsem ještě slyšel název Envirolite a myslím, že je toho víc.

http://www.nurturelite.com/ Bacha. Na cestinu ani neklikejte. :-)

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Naposledy upravil Sinuhet 29-03-2006 v 19:51 PM

Old Post 29-03-2006 v 19:35 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 24


Takto to vypadá když se zvedne sodík a vyfotí se zářivka sama.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 29-03-2006 v 19:43 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 25



Takto jim to sluší spolu se sodíkem. Výbojka je asi centimetr nad zářivkou.

V pravo-levém směru je výbojka posunuta tak, aby svitila šikmo pod zářivku, ale nedosáhne plně na vrcholky řady tří rostlin přímo pod zářivkou. Ty budu tedy považovat za rostoucí pod nurtur s přisvěcováním sodíkem. Uprostřed budou kytky pěstovaná zhruba půl na půl a nejvíc vpravo bude převažovat vliv sodíku. Ty dvě rostliny uplně vpravo nepovažuji za účastníky tohoto pokusu. Ty tam jsou jen proto že mě zajímalo jak se to bude chovat jen v samotné RW kostce. A ono se to chová velmi dobře, takže příští sezónu kokos nahradí asi RW.
Takže nás zajímá jen samotný tác obsahující tři řady rostlin po čtyřech kusech, tedy 12 kytek.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 29-03-2006 v 19:49 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

velikost Příspěvek č. 26



Třeba by vás zajímalo jak je to velké? Nooo velké!

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 29-03-2006 v 19:52 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

předřadník Příspěvek č. 27





Je k tomu elektronický předřadník.












Vyfotil jsem vám jeho štítek.












Má uživatelsky příjemně vyřešené připojení. Konektory, které znáte z PC a dost lidí má doma vhodnou šňůru.
Kdo nemá, dá se bežně koupit v PC prodejnách, nebo v elektrech.








Asi 20 cm na délku, s úchyty pro přišroubování na nějakou podložku.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 29-03-2006 v 19:58 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

objímka Příspěvek č. 28





Další vychytávkou na kterou jsem narazil a která možná bude mnohým připadat samozřejmá je uchycení objímky, které za mě vymyslelo jak zářivku do skříně umístím.

Do zadní strany skříně jsem zašrouboval vruty s půlkulatou hlavou na které se nasazuje chytrý kus plechu na zadní straně objímky E40.
Držáky ze dvou vrutů jsou v rozestupech aby bylo možné výbojku zvedat s rostlinami.







Chytrý kus plechu.











Nasadí ze výřezem co není zahnutý na jeden vrut...











A druhý, zahnutý výřez se zaklapne pod druhý vrut.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 29-03-2006 v 20:07 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

93 stupnu Příspěvek č. 29


To, že je zářivka chladnější než sodík znamená, že má 93 stupňů celsia.
Překvapil mě předřadník, který má asi třicet stupňů je jen příjemně teplý.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 29-03-2006 v 20:14 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

zátiší Příspěvek č. 30





A na závěr výsledky mého zhuleného nadšení z foťáku...

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 29-03-2006 v 20:16 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 31

Hned s fleku se omlouvám, že sem přispěju, ale sinuhete jak to, že tam nemas to posrany stinitko??:d Asi je to jina nez u vybojek... Jinak to podtim roste celkem hezky ne? podle me docela kurevskej rozdil jak pod sodikem, a ve srovnani s MHčkem? Si myslim, ze je to sice pomalejsi, ale presto to vetveni...,no rekni nam jak to je? dik

Old Post 29-03-2006 v 23:58 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 32

Co se týče stínítka, tak ho nemám proto, že je to celé jen tak na rychlo, zkušebně. Jen do konce této sezóny. Pak mám objednanou červenou nurturku a pojedu asi jen pod ní. Dám ji do cooltube místo sodíku a uvidíme.
Tuhle fialovou mám jen půjčenou. Pokud bych tam chtěl mít dva světelné zdroje, tak asi dvě cooltube rovnoběžně vedle sebe. Pak je ovšem třeba ještě nějaká rozdvojka a spojka na ten stříbrný rukáv umožňující chladit jedním ventilátorem dvě cooltube. Díky tomu, že ta nurtur je tam teď volně, mi stoupla teplota z 25 skoro na 28 a to jsem ještě musel zvýšit otáčky ventilátorů. Kdybych tam dal metalhalogen, tak by to bylo asi také zlepšení a levnější, ale myslím si, že by to topilo víc. Celé je to boj chlazení kontra hluk.
Jak to pod tím roste ještě nevím. Dal jsem to tam včera. :-)

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 30-03-2006 v 04:41 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2013 - Sensi Star 250W - 46 odpovědí
24-08-2010 - sensi star 150W - 79 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0956960 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív