Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » sensi star 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Obecné sensi star 150W-ScroG Příspěvek č. 1

Hi,growers!
tak jsem konecne sehnal cas,penize,material a odvahu a poustim se s chuti a plny elanu do dalsiho [v poradi teprv druheho] growu. Po te co jsem si odbyl prvni kolo a ziskal ty prvni,tolik potrebne,zkusenosti se poustim do druheho v nadeji,ze vse dopadne mnohem lepe. Napovidaji tomu i podminky a osazenstvo me skrine...Takze at uz to vic nezdrzuju:

svetlo-150w sodik son-t agro na rust i kvet
skrin-40x70x120[hruby odhad,fakt jsem ji nemeril]
odvetravani-nemam nijak pospelene.jen pasivni odtah nahore a jeden Pc vetrak na ofuk
osadka-4x sensi star z klonu od jednoho z vas,cimz bych mu chtel velice podekovat!
hnojivo-kompelt od general hydroponics[grow,bloom,micro] a phyt-amin

Cely grow ma jeden hacek. Skrin mam v garazi,tzn. ze mam docela problemy s teplotou.Za svetla je to v pohode,ale ve tme,kdy se teplota v garazi pohybuje kolem 4 stupnu tak ve skrini nebude moc prez desitku a to kdo vi jestli vubec. sice jsem ji zaizoloval alobalem a castecne polystyrenem,ale nevim,jestli to bude stacit. uvidime. Fota dodam tak ve dvou dnech. Pokud je nekomu neco nejasneho nebo ma nejake pripominky at se neprodlene vyjadri,od toho to tady prece je,ne?

Za veskerou spolupraci a financni podporu bych chtel samozrejme podekovat svym kamosum,kteri se na vsem podileji! jsem jim vdecny!

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Naposledy upravil warior 13-03-2006 v 14:50 PM

Old Post 04-02-2006 v 22:31 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: sensi star 150W Příspěvek č. 2

Zdar.
150 W je i ve verzi Agro?
Kde jsi ji sehnal?
Dík.

Old Post 13-02-2006 v 10:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 3

Alobalem teplotne nezaizolujes. Asi bude nutne nejake nocni pritapeni. Nejprimitivneji treba nejake elektrotopidlo (teplomet) na spinacich hodinach.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 13-02-2006 v 15:48 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 4

to minigrow: jak tak koukam na svou lampu,tak asi je ale moc te nepotesim,protoze uz si nevzpominam,kde presne jsem ji kupoval, ale byl to nejaky e-shop s elektroinstalacnim materialem a umelym osvetlenim na kytky...nasel jsem to prez seznam nebo google,tak zkus taky stesti

to sinuhet: no nevim,ale mel jsem takovy pocit,ze alobal se mimo jine pouziva jako izolacni material...napriklad kolem vestavene trouby je prece alobalova folie nebo i vojaci US Army maji ve vybave pro preziti specialni alobalovou folii kvuli ochrane pred zimou...i kdyz je fakt ze nekde ve skole jsme se ucili,ze kovy jsou dobrymi vodici tepla a elektriny...tak jak to teda vlastne je?

jinak snaha o dodani fotek je,ale nejak me zklamala technika...fotky jsou moc velke a nemuzu je uploadnout...takze asi budu muset sehnat jinej digital nebo nevim...neumi nekdo poradit? teda i kdyz je to trochu mimo...
Ale co se tyce rostlin samotnych,tak jsou uz 9 dni na 18/6 a zitra se chci na vsech ctyrech pokusit o FIM,doufam,ze se mi uz konecne povede...potom bych jim dal jeste tak 10-14 dni rustu a pak bych je prepl...co vy na to?

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 14-02-2006 v 17:33 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 5

Rozliseni fotek upravis programem irfanview. Je zdarma, najde ho google a je k nemu i cestina. Kdyz ho pustis, tak klavesa B (Batch) slouzi na hromadne operace s obrazky. Napriklad zmenit rozliseni vsech obrazku v adresari, apod.

Co se tyce alobalu a tepla, tak si myslim ze se to pouziva jako odrazec infracervenych paprsku. Ze jako odrazi nejen viditelne svetlo, ale take infracervene zareni (teplo), ktere s viditelnym svetlem sousedi. Ale jako izolace to imho fungovat nebude. V dobe kdy bude svitit vybojka, bude alobal odrazet i teplo ji vytvorene do skrine, ale v noci se zareni nekona a kov jak pises je dobry vodic tepla (Viz hlinikove chladice na procesoru), takze vymrznuti skrine nezabrani.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 14-02-2006 v 17:53 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 6

to sinuhet: tak takhle! tak to si potom budu muset sehnat nejake fakt tenke polystyrenove desky nebo aspon skelnou vatu...to by me zajimalo,kde to schrastim...no uvidime...uz jsem to nejak upravil i v malovani,tak to snad bude aspon trochu koukatelne...

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 14-02-2006 v 18:35 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

1.den 18/6 Příspěvek č. 7






tak takhle vypadaly hned pote, co jsem je privezl a presadil,takze jsou malinko jete, ale ted uz je to uplne jina pisnicka

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Naposledy upravil warior 14-02-2006 v 18:54 PM

Old Post 14-02-2006 v 18:47 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.poison
Nový Člen

Karma uživatele mr.poison - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 8

tohle se me stava pokazdy.rezany beru tak nak,o tri navic,pokazdy to naka nerozdejcha,hlavna v zime...

Old Post 19-02-2006 v 13:56 PM
mr.poison je offline   Profil uživatele mr.poison   Find more posts by mr.poison   Foto galerie člena mr.poison   Click here to Send mr.poison a Private Message   Add mr.poison to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mr.poison! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 9

dufam ze mas Root stimluator a pridavaj ho nielen na zakorenenie, ale aj na posilnenie imunity....a mali by to zvladnut....
Drzim palce!!

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 20-02-2006 v 09:26 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 10

warior ,už si to poriešil s tým kúrením?Ja som to poriešil tým ventilátorom,ako písal Sinuhet a pri teplotách pod 0°C mi to zaplo tak 2x za hodinu na 20-30 sec. na 1000W,takže pohodka.Ty tam nemáš ani tak nízke teploty,takže v pohode.Samozrejme len keď nesvieti lampa a bez aktívneho vetrania.(Len ofuk v skrienke a netesnosti,aby to malo aspoň nejaký vzduch)

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 20-02-2006 v 09:54 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

16.den 18/6 Příspěvek č. 11






Tak a jsem tu po delší době opět s fotkama! máme 16.den na 18/6 a asi tak necelý týden po pokusu o zastřižení FIMem...sice nevím,jestli se mi to uplně povedlo,ale kyti se větví krásně,takže je důvod ke spokojenosti! zatím se žádný závažný problém nevyskytl, jen mi malinko vadí rozdíl v růstu u té nejmenší kyti,která nebyla zakořeněná...jinak co se týče teplot,tak to vůbec nevypadá,že by to kytičkám vadilo...co myslíte,kdy mám přepnout na květ?

rixo:ne,nemám root stimulátor...na takovouhle vychytávku už mi nezbyly peníze
expiri_date1: no ještě ne...a jak to máš pořešené? máš tam termostat? asi to budu muset nějak vyřešit...

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Naposledy upravil warior 20-02-2006 v 20:46 PM

Old Post 20-02-2006 v 18:18 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 12

http://grower.cz/forum/showthread.p...6496#post346496
Tu to mám poriešené ,ale ďalšiu zimu to už poriešim inak,dám do vnútra len termostat napojený na stýkač a niečo,čo bude kúriť bude mimo skrinky,takto mi to zaberá moc miesta.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 20-02-2006 v 18:26 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 13

no tak,nějaké komentáře,připomínky,nápady atd.!!! neříkejte,že se vám to líbí tak,že k tomu nemáte co říct

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 22-02-2006 v 14:43 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

28 dní na 18/6!!! Příspěvek č. 14







zdravím všechny čtenářky a čtenáře u dalšího pokračování tohoto 150watového seriálku máme za sebou už 28 dní v růstové fázi a kytičky prosípavají na výbornou. jak je vidět, tak kytky jedou jako o závod. Jedinou vadou na kráse je nejmenší z klonů,který za všemi ostatními pokulhává o pořádný kus. Nicméně mám však v průběhu víkendu v plánu tento botanický závod přesunout do jeho další části-přepnout na květ. Z toho plyne,že z původně zamýšleného ScroGu bude asi SoG,ale to se ještě přesně uvidí...Každopádně bych to chtěl kvůli energetickým důvodům přepnout na květ...No však se na to podívejte a řekňete svůj názor...

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 03-03-2006 v 16:14 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 15

zdravíčko growers!
potřeboval bych radu,myslíte že je vhodné,abych to už teď přepínal na květ? s ohledem na ten nejmenší klon mi to připadne hodně brzo,ale zas na druhou stranu nechci,aby mi to moc přerostlo,protože jak jsem už někde tady psal,tak bych chtěl jet ScroG... prosím poraďte mi někdo...jinak tři větší kytky mají mezi 10-15cm na výšku...

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 06-03-2006 v 16:12 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 16

to warior: Pokud chceš jet stále SCroG, určitě kyti ještě nech. Chtělo by to více roztahovat, jinak ta síť nemá cenu. Ať se daří. čao nozdra

Old Post 07-03-2006 v 06:57 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-06-2015 - 9x Sensi Star 400w/600wHPS - 135 odpovědí
30-08-2013 - Sensi Star 250W - 46 odpovědí
13-02-2013 - 9x Sensi Star 600W - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6445390 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív