Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Kdyby byla registrace pres SMS...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4

Kdyby byla registrace přes placenou SMS...
This poll is closed.
neregistroval bych se 23 25.27%
poslal bych SMS maximálně v hodnotě 9,- Kč 9 9.89%
poslal bych SMS maximálně v hodnotě 30,- Kč 13 14.29%
poslal bych SMS maximálně v hodnotě 50,- Kč 16 17.58%
poslal bych SMS maximálně v hodnotě 79,- Kč 8 8.79%
poslal bych klidně SMS ve větší hodnotě 22 24.18%
Total: 91 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 33

Dobrá zpráva ohledně SMS plateb ze Slovenska: http://www.smsden.com/?pid=1&cid=5
Dostupnost ve více zemích (k 8.6.2005 Slovensko, Česká republika)

Určitě bychom mohli mít dva způsoby registrace (přes SMS a alternativní způsob pro paranoiiky). SMS má výhodu rychlosti.

Old Post 02-03-2006 v 19:19 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

V obálce nic posílat nebudu, ČP sponzorovat nemínim.

Imho není zas takovej problém půjčit si od někoho telefon s dobíjecí kartou, pokud je tak nebezpečný poslat sms ze svýho (carlos č.11).
Spousta lidí se tady svěřuje, z jakýho jsou města, kolik jim je let, jak vypadaj, jaký nosej boty atd. kdyby po nich fakt někdo šel, tak je najdou.

Mě ta registrační esemeska přijde docela fér (nějaký to ALE se najde vždycky a všude).

Old Post 03-03-2006 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 35

Já bych udělal registraci za 1000 a ještě by v tý sms muselo bejt rodný číslo!

Fotr woe!

Old Post 03-03-2006 v 12:30 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mclh
Nový Člen

Karma uživatele mclh - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 36

anonimita ...?

Myslim si ze je to uplne jedno.
Sice nevim jak je to z hovorama ale +/- 75% SMS je beztak sledovano IBS nebo BIS ...?

Old Post 03-03-2006 v 13:27 PM
mclh je offline   Profil uživatele mclh   Find more posts by mclh   Foto galerie člena mclh   Click here to Send mclh a Private Message   Add mclh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Ne ne ne, už se vidím jak jako začátečník narazím na Grower a ejhle chce to po mě peníze...
Tohle už sem zažil u jinejch serverů, začalo to registarací, aby se selektovali nákym způsobem lidi a pak třebas za zvětšení místa ve vaší galerii, už se to nedá utáhnout a pak.....
A na tenhle server by se mělo moct přispívat free, jinak takovou nálepku svobodné informace o konopí G ztratí...

Old Post 04-03-2006 v 09:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 38

ano ano ano bude tu menej ludi prehladnejšie a menej flamerov tak to je podla mna hlavna priorita

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 04-03-2006 v 11:08 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 39

gona: jo přesně tak...jen podotknu, škoda, že už to tu nebylo zavedeno dřív...! myslim a dovolim si myslet, že dobrejch 5000 registrovanejch členů je registrovanejch na hovno a zbytečně...! kolik je tady na hovno threadu už si netroufnu tipovat...
ALL: nekamanovat please

23

Old Post 04-03-2006 v 11:45 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 40

osobně v registraci za 50,- nebo 100,- kč nevidím problém a nechápu proč někteří členové zase takový návrh musí rozebírat až na kost (zdar jahudka!)

smrťák

Old Post 04-03-2006 v 16:51 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 41

dlouhán - Jestli jsi to vsechno precet,tak je ti doufam jasny proc.Nekterejm lidem to doslo,nekterejm ne.Nekdo je ochotnej urcity riziko podstoupit a nekdo zase ne.Nic jinyho za tim neni.Na tyhle rizika je proste treba upozornit.Kazdopadne jestli je jedinej duvod registrace pres SMS aby tady ubylo registraci tak se mi to zda jako vec pro me naprosto bez jakehokoliv uzitku a naprosto nepotrebna.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 04-03-2006 v 19:58 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 42

no lidi tak sem to pročetl a příde mi to tu talový až bych řk nelogický....
1) někde na G sem onehdá čet takovej příspěvek že celej G bude placená záležitost a že zdarma bude jen Kanál, načež pčišla odpověd, že se kanál rozdělí na galerie, IN, OUT,atd. a vyroste Grwer uvnitř Groweru... mam strach že to přestává bejt jen srandička a stává se to realitou....
2) pokud jde o to zbavit se lidí co tu dělaji bordel tak stačí aby člověk zaplatil těch 9 Kč za to aby mohl přispívat.... ti co to berou vážně to v poho cálnou, ti co tu budou chtít votravovat se na to vy****u
ale pročítání threadů bych nechal Free, tim že čtu nikomu nemužu vadit
3) pokud jde o sponzorování rozvoje G (a proto registrace třeba za 100kč) tak mi DMS příde jako blbost, nechápu jak někdo muže poslat DMS za 100kč (a třea i víc) když každej ví že z tý 100 dostane G tak 37Kč.... to je nanic, lepší poslat i tou obálkou, kde za 100 přispěju 90 (nevim kolik stojí to poslat ale pochybuju že 2/3 původní částky)
tot muj názor....

Old Post 05-03-2006 v 08:08 AM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

Odrazovat lidi placením hned při registraci?
Já bych se neregistroval, kupovat zajíce v pytli, připadalo by mě to jako šmela, to tady míníte všechno za chvíli zpoplatnit?

Klidně přispěju 50-100 Kč, ale pokud bude něco nucenýho, tak ani náhodou...
Takže myslim, že peníze na provoz jsou, já klidánko přispěju (DOBROVOLNĚ!!!!), suvenýry se mi nevyplatí....
Ale obhajovat to selekcí nově příchozích??? To mi nák nesedí, že každý nový příchozí měl platit. A ještě anketa kolik maj platit, vidim v tom snahu vydělat, myslim si stálý členové, kteří Grower znají a vědí co se tu dá čekat by zaplatili, určitě by G nenechali padnout...
A selekce příchozích timto způsobem, nejen že odradí ty pravé ale taky kolik potenciálních prospěšných členů odradí??? Takovou škodu nováčci zas nepáchaj a dá se to řešit jinak...
Takže opravdu prominte, že v tom vidím jen snahu o komercionalizaci...

Old Post 05-03-2006 v 09:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od Rory
[B]2)2) pokud jde o to zbavit se lidí co tu dělaji bordel tak stačí aby člověk zaplatil těch 9 Kč za to aby mohl přispívat.... ti co to berou vážně to v poho cálnou, ti co tu budou chtít votravovat se na to vy****u
ale pročítání threadů bych nechal Free, tim že čtu nikomu nemužu vadit
3) pokud jde o sponzorování rozvoje G (a proto registrace třeba za 100kč) tak mi DMS příde jako blbost, nechápu jak někdo muže poslat DMS za 100kč (a třea i víc) když každej ví že z tý 100 dostane G tak 37Kč.... to je nanic, lepší poslat i tou obálkou, kde za 100 přispěju 90 (nevim kolik stojí to poslat ale pochybuju že 2/3 původní částky)
tot muj názor.... B]


Jak viš, že se lidi při registraci za blbejch 9kč na to vyserou??? Za 9,- se za registrovat a pak třeba v bazaru udělat nějaký šmelo neni přeci pak vůbec žadnej problém a navic to není ani moc drahý vid?! Proto 100,- se mi zda akorát...dyt to kurwa neni moc, novačci si to tady mužou pročítat od rána do večera, bez toho anichž by přispivali...stačí když si tu pročtou FAQ a kouknou na pár threadu, někteři si hold řeknou mrdám na to za kilo mi to nestoji...nekterym se to tu zalibi, zaplatej si a třeba mě budou v nekterych jejich budoucich thradech inspirovat Je fakt, že seš proti těm SMS, a proto asi nepočitáš s rozvojem groweru ke terýmu jsou ty sms určený...a když už se bavime o tom sponzorováni, tak, když by se teda schavilo těch 9kč, bysme pak prispivali groweru asi do minusu ne?, at už bys to poslal přes sms (rychla varianta) nebo v obálce bez zpáteční adresy (pomalejši, ale za to víc přispěješ a máš zaruku vetší bezepečnosti...), třeba těch 100,-, děvět ká opravdu nemá pro nikoho význam, tak si myslim, že to ten účel na kterym to celý bylo postavený splní...né hned, ale ČASEM! už mě to nebaví se k tomu tady vyjadřovat, ale prostě mě to nedá...
EDIT: máš prawdu, že ten kdo si tady jenom čte nemuže přece tím někoho otravovat

23

Naposledy upravil indicky-konopi 05-03-2006 v 09:27 AM

Old Post 05-03-2006 v 09:13 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 45

4indicky-konopi:
asi sme se nepochopili..... to že 9 kč je málo vzhledem k zabránění šmeliny, to je asi fakt (holt sem asi moc naivní), ale zas pozor na to po kom chcete peníze....někdo koukne na grower a řekne si že by se taky podělil o své větší či menší zkušenosti a vyměnil nějakej názor, postup a tak... vlastně udělal to o co na G jde především a vy za to po něm chcete peníze..., ono to taky muže dopadnout tak že se na obohacení diskuze vykašle přečte si co mu zadarmo přečíst necháte a pude zas pryč....
ja těch 9 kč navrhnul že je to málo pro každýho z nás a spolíham spíš na lenost těch otravnějších....
šmelině v bazaru maji zabránit Admini, moderátoři, řadoví členi G,ale SMS mi přijde jako krok vedle

co se týče finanční pomoci G, tak přes DMS spíš sponzorujete operátora!! ne G, kerej z toho má až směšnou částku, pro mě i pro grower je dozajista rozdíl jestli pošlu 50Kč ze kerejch G dostane cca 45Kč nebo DMS za 100kč a G dostal něco pod 40Kč....... jestli se mýlím tak mě opravte

Old Post 05-03-2006 v 12:57 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 46

Rory: njn, každej má tady v něčem prawdu, chtělo by to prostě podle mě vyzkoušet a hlavně nezůstat jen u keců...nemusila by to bejt zrovna placena registrace, ale učinější způsob zatím nigdo nevymyslel...máš třeba nějakou jinou variantu, než "zamítat a kritizovat" varianty jiných?

23

Old Post 05-03-2006 v 13:36 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 47

Diskuse je snad prave od toho aby se probraly jednotlivy varianty pak posoudily vyhody/nevyhody a podle toho se nejakej system udelal ne?Na co by bylo vsechno jenom odkejvat aby to vypadalo a delat,ze chyby neexistujou a nebo by se musely resit zpetne?Uplne souhlasim,ze platbou pres slozenku se daji zabit 2 mouchy 1 ranou a to jak otazka bezpecnosti a i prinosu financniho prispevku pro grower.Je to pravda,na co posilat 100kc aby skutecne dorazilo jenom 30?To je opravdu o nicem a rozhodne bych sel pres jistou komplikovanost radsi do tech slozenek a komu nedela anonymita nejmensi problemy,muze zaplatit primo z uctu.To jste opravdu uz tak liny jako prasata a nejste schopni dojit ani na postu poslat slozenku?Tak bych to videl ja.Jinak aby ubylo registraci by podle me stacila opravdu registrace za pouhych 9kc.Kdyz totiz uz nekdo ma nejakou registraci podstupovat byt je to za jedinou sms tak si to plno lidi rozmysli a navic jak bylo uz zmineno v urcitych pripadech je nekolik niku treba..

Dobre dalo by se to udelat tak,ze kdo bude chtit registraci pres sms zaplati 3x vic nez clen kterej se bude registrovat pres slozenku.Je to uplne logicky a zaroven spravedlivy,protoze groweru dojde z sms 1/3 penez a za lenost se holt plati no.Ja poslu pres slozenku 100Kc a vy pres SMS 300Kc a pak budete registrovani.Dobry jo?Jsem zvedavej kolik z vas by v takovym pripade jasalo a oslavovalo platbu pres SMS.Zadalsi nevim proc znevyhodnovat cleny trpici paranoiou?Nechal bych zpusob platby na kazdem clenovi at se kzdej rozhodne jak chce.Slozenka/SMS/ucet.Pokavad by to tak bylo,neni treba nic resit a kazdej by zvolil to co uzna za vhodny.Me ale pripada jako by SMS byla jediny mozny reseni,ale to je blbost.I kdyz to mozna nekteri chapou jinak,tak ja chci jenom to,aby byla moznost volby a spravdlnost pro vsechny.Nevidim na tom nic spatnyho a uz vubec ne nenormalniho.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 05-03-2006 v 15:27 PM

Old Post 05-03-2006 v 15:02 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 48

BIG:
1. hm husté je, že asi nic jinyho nezbejvá než prostě zaplatit...nebo jak zamezit obrovskemu počtu nově vytvořenych nicku a leckgdy zbytecne? Jak zamezit tomu, aby tu kazdej nemel 2,3 a více nicku?
2. časově omezena registrace....to je moc dobrej napad!, nevim proc tu už negdo nenahodil, protoze přišel BIG třeba já sem se tu registroval už negdy v roce 2003 to jedno a chodil jsem sem jednou za uherskej rok a samo, zapomnel sem nick, takže sem si udeal dalsi a tohle se určo nestalo jen mě...je nas tu spousty a proto....
3. snížení počtu neaktivních nicku pomocí filtru...(krom nicku s hodnotnymi přispevky)...taky hustej napad!!, seš prostě hlava...timhle by se moch zrusit treba ten muj a nejn muj z roku 2003...
4. nic jinyho než souhlas
ALL: jestli neni problem udelat casove omezenou registraci + ten filtr, tak proc uz to tady davno neni....?!

Old Post 17-03-2006 v 06:28 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2679720 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív