Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » FAKTA č. 1 - MJ jako vstupní droga
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Nápad hle ? Příspěvek č. 17


3.1.2.5. Konopí jako vstupní droga

I když může být konopí považováno za poměrně neškodnou drogu, jedním z argumentů proti němu bývá tvrzení, že jeho užívání může vést ke zvýšené pravděpodobnosti užívání jiných nelegálních a mnohem nebezpečnějších drog, jako pervitin, kokain nebo heroin. Vychází se většinou z toho, že uživatelé těchto tvrdších drog užívali marihuanu ještě dříve než pervitin nebo heroin. Ze statistických údajů např. z Holandska ale vyplývá, že zatímco drtivá většina uživatelů tvrdých drog užívala dříve marihuanu, jen poměrně malé procento uživatelů marihuany má zkušenost s jinou tvrdší drogou, a také zatímco se v Holandsku počty uživatelů marihuany zvyšují, počty uživatelů tvrdých drog pozvolna klesají.[32] Zároveň je také jasné, že pokud existuje jeden trh se všemi drogami, je pravděpodobnost setkání uživatele marihuany s tvrdou drogou na tomto jednotném trhu vyšší, než kdyby se podařilo tyto trhy oddělit.

... malá citace z http://patizon.wz.cz/psycho/PAIK.htm ... try it

... stojí to za přečtení celé. S tak nezujatým pohledem jsem se již dlouho nesetkal. Je pravdou, že je ani nevyhledávám ... mám v tom celkem "jasno "

Nepovažuj svoje slabosti za vášně (J.ČAPEK)

Old Post 28-04-2003 v 22:49 PM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chesus
Nový Člen

Karma uživatele chesus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 18

Ja si myslim, ze prestupni drogouk jakekoliv jine tvrdsi lehci mekci mensi vetsi droze je jen lidska tupost lenost a zabednenost a fse co tyto veci podporuje, tzn. pro me v kontextu spolecenskeho slozeni a jeho vyvoje marihuana neznamena nic oproti roli, kterou sehrava prave lidska tupost lenost a zabednenost a fse co tyto veci podporuje nebo jenom takova nevinna a temer fsemi podporovana vychytafka jakou je ALKOHOL, jestli je v dnesni dobe mozne nazvat nakou drogu prestupni k tvrdsim, pak si myslim, ze je to alkohol, ikdyz si moc tvrdsi drogy nez je CHLAST ani moc nedovedu predstavit...Mejte se sqele a snazte se nedelat moc zbytecnosti...chesus

Old Post 29-04-2003 v 15:02 PM
chesus je offline   Profil uživatele chesus   Find more posts by chesus   Foto galerie člena chesus   Click here to Send chesus a Private Message   Add chesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 19

LEGALIZE IT
Čím víc lidí bude hulit tím menší bude riziko Gateway.
Hlavní problém je podle mě že hulič se pro obstarání svých pořeb totiž musí umět pohybovat na černym trhu a v okruhu lidi ktery maj co společnýho i s jinýma drogama Kdyby se hulení dalo koupit v obchodě nebo tak něco, všechno by bylo v poho.

Old Post 03-05-2003 v 13:19 PM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roofer
Stálý Člen

Karma uživatele roofer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 34 

Palec dolů A je a je a je Příspěvek č. 20

Si myslim, ze Marihuana opravdu muuze slouzit jako gateway, zvlaste pokud si ji zakouri hodne mladej clovek (dneska lidi zacinaji hulit treba od deseti nebo jedenaacti let - nevim jak je to v jinych vetsich mestech ale tady to je fakt humus). No a kdyz si takovej clovicek chvilku pokuruje, tak to samozrejme nepochopi, rekne si tohle je v poho, to dalsi taky asi bude v poho - no a jsme u toho. V holandsku tomuto zabranili jednoduse, marihuana se nedostane (vetsinou) k cloveku mladsimu 18 let, toleranci zatrhli byznys dylerum s brkama, a v podstate tam pokurujou jenom lidi co uz nejakej rozum maji (nebo co uz jsou beznadejne vykoureni do stadia ZKP : Zadna-Kratkodoba-Pamet) - ale samozrejmne turisti..
(Vetsina mladejch Holandanu chlasta, protoze chlast maji legalni uz od 16let - ironie ale funguje)
at si kazdej mysli co chce, pro mladyho nerozumnyho cloveka JE JAKAKOLIV OMAMNA LATKA (I MARIHUANA) GATEWAY DRUG. Muj otec by rekl ze do 21 let clovek neni pripravenej na plnohodnotny spiritualni zivot. Jakoukoliv drogu povazuje za vstup do jakehosi paralelniho sveta, ve kterem cekaji na cloveka nejruznejsi astralni bytosti s nejruznejsimi umysly. Pokud se clovek dostane TAM za pomoci drog, obejde tim Strazce brany, ktery mu dava na druhe strane rady, jak se chovat - sem uletel trosku mimo - sem chtel rict ze treba je to jenom tim ze clovek potka nejakou zasjanou astralni bytost, nejakem demonickej umysl a je to a nepomuze vam ani K-centrum nebo jak se to menuje. Hihihi Doufam ze po tomto prispevku nepujde moje Karma dolu - (aspon ne ta opravdicka) tak OHM A PEACE

Old Post 18-05-2003 v 12:50 PM
roofer je offline   Profil uživatele roofer   Find more posts by roofer   Foto galerie člena roofer   Click here to Send roofer a Private Message   Add roofer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc_george
Stálý Člen

Karma uživatele thc_george - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 21

Já tak trochu souhlasim so rooferem. Je to fakt, že když člověk začně hulit, tak se začně se víc dozvídat o jinejch drogách, když ho to zajímá. (viz. já - pouze přírodní drogy! ). Jednou sme sice chtěli s kámošema zkusit kokain, ale nakonec z toho stejně sešlo, takže dál čudíme a je nám hej. Ale přímo jako "vstupní drogu", bych trávu vůbec nepovažoval, neni to o trávě, ale o tom, že ve zhulenosti je vám jinak a chcete si třeba vyzkoušet zas něco jinýho.. Ale to je fakt asi individuální. Já zůstanu u hulení, páč je to ta nejpohodovější droga jakou znám..

Old Post 02-06-2003 v 17:19 PM
thc_george je offline   Profil uživatele thc_george   Find more posts by thc_george   Foto galerie člena thc_george   Click here to Send thc_george a Private Message   Add thc_george to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

2 roofer: tvuj otec hulí???? Na něco takovýho bych nepřišel ani já, gdyž jsem high. Já to vidim podobně. Jednou jsme s kámošema na tohle téma přemejšleli a vyšlo nám něco hodně podobnýho (byli sme střízlivý, jenom jedno pivko a to sme srkali asi hodinu).

Old Post 10-07-2003 v 19:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 23

TO Roofer and Ramon_Dexter: Docela velká shoda náhod, několikrát jsem sám nebo s kámošema (zkouřený i střízlivý) přemejšely nad podobnou věcí ale nějak jsme se nemohli dopátrat kloudného vysvětlení a až tady jste mi ho přinesli až pod nos. A to že pomocí drog obejdeš "strážce brány" dříve než bys tě tam sám pustil je normální lidská vlastnost neb zakázané ovoce chutná nejlépe ;-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 11-07-2004 v 21:52 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ferooo
Nový Člen

Karma uživatele ferooo - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 7 

MJ ako vystupna droga Příspěvek č. 24

To co tu citam, tak tomu tazko verit. Mam uplne ine skusenosti. Dufam ze nie som vynimka. Marihuana je moja vystupna droga. Vysvetlim. Zacal som s alkoholom, potom ketamin, diozepam, heroin, XTC, LSD, kokain, speed, popper, pervitin. To vsetko som vyskusal este predtym ako som skusil travu. Verte alebo nie. A travu som skusil ako poslednu a zostal som pri nej uz tri roky. Nic ine iba trava a semtam alkohol. Preto si myslim ze ti co tu o com pisu nemaju ani sajnu. Ja som skusil vsetko. A staci sa rozhodnut. Slobodne.

Old Post 11-07-2004 v 22:12 PM
ferooo je offline   Profil uživatele ferooo   Find more posts by ferooo   Foto galerie člena ferooo     Add ferooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 25

Marihuana jako přestupní či vstupní droga??? S tím nemůžu souhlasit. Kouřím 15 let , mám spoustu kamarádů co kouří taky a dokonce i dýl, ale žádný z nich nikdy neupadl do závislosti na nějakým svinstvu. A co takhle obráceně, MARIHUANA JAKO VYSVOBOZOVACÍ DROGA?? Můj nejlepší kamarád byl závislej na perníku, trávu předtím nikdy nezkusil. Bydlel už skoro jako bezdomovec v zahrádkářský kolonii. Občas se ke mně šel vysprchovat. Jednou, je to tak 10 let zpátky jsme se bavili o drogách a já mu nabídl trávu. Neviděl rozdíl mezi hulením a perníkem. Chtěl ale s perníkem skončit a tak jsem mu nabídl velký množství trávy na překonání abstinečních příznaků. Vyšlo to, ani se tolik netrápil. Přastal s nitrožilní aplikací perníku a dnes si jdeme spolu občas zahulit. Tohoto příběhu jsem byl účastníkem, tedy přímým svědkem, žádný "jedna paní povídala". A není to jediný případm víc jsem jich už slyšel vyprávět od jiných známých. Tak co takhle překlasifikovat trávu na drogu vstupní a konečnou a pro někoho záchrannou a konečnou????

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 13-07-2004 v 10:04 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janicka.22
Stálý Člen

Karma uživatele janicka.22 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 26

2 psilos: MARIHUANA JAKO VYSVOBOZOVACÍ DROGA?? Absolutne souhlasim, to jsem taky uz u par znamych videla, konkretne z perniku, alespon na nejakou dobu po vykopani se z tvrdyho jim ganja pomahala z nejhorsiho a vetsina z nich po urcitym case sekla i s tim, coz je myslim zajimavy.
Prestupni drogou k tvrdymu muze byt i chlast.O tom uz se toho napsalo taky spousta.Vetsina lidi na tvrdym zacinala chlastem, no ne?:-)

Old Post 13-07-2004 v 22:13 PM
janicka.22 je offline   Profil uživatele janicka.22   Find more posts by janicka.22   Foto galerie člena janicka.22   Click here to Send janicka.22 a Private Message   Add janicka.22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drsnejmuzik
Stálý Člen

Karma uživatele Drsnejmuzik - 25% PěstitelskáKarma uživatele Drsnejmuzik - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 27

2 psilos : yo kamo !

|| LiVe iN PeAcE & GANJU V DUŠI 4EVER ||
-- ANTIFA --

Old Post 14-07-2004 v 00:10 AM
Drsnejmuzik je offline   Profil uživatele Drsnejmuzik   Find more posts by Drsnejmuzik   Foto galerie člena Drsnejmuzik   Click here to Send Drsnejmuzik a Private Message   Add Drsnejmuzik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Drsnejmuzik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 28

janicka: máš pravdu až na jednu věc, alkohol není přestupní droga na drogy tvrdé a to z jednoho prostého důvodu, alkohol sám o sobě je tvrdá droga

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 14-07-2004 v 08:38 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 29

Asi proto, ze pravidelne uzivani kokainu ma za nasledek vetsi poskozeni organismu, nez pravidelne uzivani huleni.

Old Post 03-09-2004 v 04:40 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loweNature
Stálý Člen

Karma uživatele loweNature - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 30

tak mne pomohla marihuana(tá strašná smrtonosná droga) zbaviť sa zavyslosti od cigariet.Kto je fajčiar cíg tak dobre vie že to je dosť husta zavyslosť.Dokonca bola vedecky zrovnana zo zavyslosťou na heraku--ževraj sa v mozgu vylučuju tie iste latky ako pri použiťí heroinu ktore sposobuju (psychicku)zavyslosť. Ale musim poznamenať že bes pevnej vole a rozhodnutia sa prestať fajčiť cigy by som to nezvladol.--cigárka som fajčil 7 rokov a dopracoval som sa do stavu že som denne potreboval aspon jednu krabičku.Samozrejme mi strašne pomohol aktyvny šport-mariška nieje žiadna zazračna droga ktora zbavuje zavyslostí .

Old Post 03-09-2004 v 07:05 AM
loweNature je offline   Profil uživatele loweNature   Find more posts by loweNature   Foto galerie člena loweNature   Click here to Send loweNature a Private Message   Add loweNature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skogen
Nový Člen

Karma uživatele Skogen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 31

No tak to by mne zajimalo, jestli je tady nekde clovek, ktery se citi byt zavisli na thc a nemyslim tim to ze to lidi uzivaji proto, aby se pobavili trebaze trikrat dene, ale spis to, ze za zadnych okolnosti nejsou schopni prestat treba na tyden s hulenim. Zanm hodne lidi co huli, ale skutecne neznam nikoho, kdo by na tom byl zavisli, jako treba na cigaretach.

Old Post 10-11-2004 v 21:03 PM
Skogen je offline   Profil uživatele Skogen   Find more posts by Skogen   Foto galerie člena Skogen   Click here to Send Skogen a Private Message   Add Skogen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skogen
Nový Člen

Karma uživatele Skogen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 32

jednoduse je tu nekdo opravdu zavisly na huleni???

Old Post 11-11-2004 v 09:46 AM
Skogen je offline   Profil uživatele Skogen   Find more posts by Skogen   Foto galerie člena Skogen   Click here to Send Skogen a Private Message   Add Skogen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9753460 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív