Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » kontinuální měření ph a ec
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
neptis
Nový Člen

Karma uživatele neptis - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 8  

kontinuální měření ph a ec Příspěvek č. 1

??? Nemáte nikdo zkušenosti s měřením PH a EC přímo z počítače?? Hledal jsem na webu a všude jsou sondy na nějaké automaty přímo na pc jinak nic, jediné co jsem našel je zde starší článek s nefunkčními odkazy

Old Post 23-01-2006 v 20:09 PM
neptis je offline   Profil uživatele neptis   Find more posts by neptis   Foto galerie člena neptis   Click here to Send neptis a Private Message   Add neptis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 2

neptis - Tohle by me taky zajimalo.Myslim si ze na to budou potreba nejaky extradrahy elektrody a asi se to bude pouzivat jen v chemickach a tam kde to je opravdu treba.Vsude v praxi jsem videl ze merili klasicky..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-01-2006 v 22:00 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

hey boyz! check this!

http://grower.cz/forum/showthr...16&pagenumber=2

prej to de ubastlit s pomoci 555
asi bude lepsi, kdyz to prostudujete cely...

to jahudka: jj, ty elektrody

Naposledy upravil 24-01-2006 v 20:29 PM

Old Post 24-01-2006 v 20:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neptis
Nový Člen

Karma uživatele neptis - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 4

Jo ale zkus se po webu podivat po nejakem cidle nic a kdyz neco sezenes a oslovis vyrobce tak cena 10.000 a vic ....

Old Post 26-01-2006 v 22:52 PM
neptis je offline   Profil uživatele neptis   Find more posts by neptis   Foto galerie člena neptis   Click here to Send neptis a Private Message   Add neptis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 5




takze navod z A Radia PE 98/11. ta kvalita trosku pokulhava, ale mozno to stahnout pres DC /pe1198.pdf/, pripadne mi poslete pm

ty elektrody se daj koupit napr tady:

http://elteca.webpark.cz/PRISl.HTM
http://www.theta90.cz/index.php?lan...0pH%20elektrody

kdyby se k nim nasly njaky katalogovy listy, bylo by to urcite lepsi, ale i takhle by snad slo neco vylaborovat

Old Post 27-01-2006 v 01:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Photographer
Stálý Člen

Karma uživatele Photographer - 38% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 6

No chlapi, nevim jak vy, ale za elektrodu 1200 nedam Zkusim se poptat ve skole, co je vlastne ta elektroda zac, jestli by to neslo nejak osidit, ale mam takovy dojem, ze ne takze budto PH metr za cca 1300 anebo PH Akvin. Takovy EC metr je konstrukcne mnohem jednodussi, a hlavne neni potreba zadna elektroda za 1k - vic info muj prispevek v threadu Dedy Mraze

2 Colek: Ja jsem vedel, ze se mi to s tim a-radiem a ph adapterem k multimetru nezdalo ) K+

Old Post 02-02-2006 v 03:28 AM
Photographer je offline   Profil uživatele Photographer   Find more posts by Photographer   Foto galerie člena Photographer   Click here to Send Photographer a Private Message   Add Photographer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4005420 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív