Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jak jsem zmastil NFT,400w sodík...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Hydroponie NFT-Drip Gardena,400w sodík,15xNorthen Light Příspěvek č. 1



Zdárek groooveři.¨
Chtěl bych se s váma podělit o mé začátky.
Pěstil jsem 4léta venku ale nebylo to pro mě to pravé ořechové vzhledem k tomu že jsem měl kytí 100km daleko a řidičák je v čistírně,za chlast njn ,jsem se tedy rozhodl pro svůj první indoor.
Nejdříve jsem čerpal 2měsíce info z grooweru a jakmile přišla výplatka tak jsem se do toho za pomocí pár přátel dal.
Má volba tedy je hydro-drip systém.
Tento článek bych chtěl věnovat těm,kteří začínaj tak jako já a tímto jim tuto trnitou cestu začátků alespoň trošičku ulehčit Tak jdem na to:
Zbyl mě na půdě po snižování stropů v bytě nějakej sádrokarton i s účkama takže volba z čeho bude konstrukce byla jasná.
Po dlouhých úvahach s velikostí jsem vzal v potaz to že 400w asi bude docela slušně hřát,a tudíž jsem zvolil větší velikosti a to výška 200cm x 160 x 110 cm.
Myslím že se tam nezvedne tak lehce teplota ale newím,jsem začátečník.
Po sestavení konstrukce která mě trvala za pomoci jednoho skvělého človíčka asi 4hod jsem vše vytapetoval reflexkou používanou za topení,která skvěle odráží teplo tudiž asi i světlo a stála něco kolem 600kč .
Poté následovaly rozvody el,a šup na stavbu konstrukce pod truhlíky.Je to 40cm nad zemí,kvůli kalfasu na roztok a opět ze zbytků.Toté jsme zpojili truhlíky plastovýma trubkama,vše ve spádu aby se nevytvářeli kaluže a teď mastíme rozvod roztoku ke každé kytí zvlášť.No celý to zatím trvalo 3 dny,ale ještě není dorešena ventilace tak cosik toho času to ještě zpolkne,ale lidičky jednoduchost sama.Snad to pojede.To je zatím asi tak vše,zase se ozvu a budu rád za vaše nápady,rady a připomínky za které vám moc děkuji a bez tohoto skvělýho groowru bych to asi nedal...

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Naposledy upravil MarriHuann 21-02-2009 v 17:22 PM

Old Post 01-09-2006 v 12:40 PM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 2

Tak tohle vypadá zatim dost nadějně!!
Můžu se zeptat co chystáš nasadit za modýlky? Každopádně držim palce a ať ti to parádně šlape!

Old Post 01-09-2006 v 14:19 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 3

Northern Lights je určo super modýlek... Hodně jsem o něm slyšel,a skoro všichni co ho tady jeli tak s ním byli spokojení!Myslim že volba je určitě good... Co je to za generaci a od jaké seedbanky jestli se můžu zeptat??

Old Post 01-09-2006 v 14:46 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coliseum
Stálý Člen

Karma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 4

Bych se drzel toho Northern Lightu , stejna uniformita modelu atd je good, budes je mi secky priblizne stejne vysoke atd.

Ve svém malém úkrytu pěstuju si ELITU ...
White russian come soon
AMS come after WR

-- KORG ELECTRIBE EMX1 $ KORG KAOSS PAD III

Old Post 01-09-2006 v 16:03 PM
Coliseum je offline   Profil uživatele Coliseum   Find more posts by Coliseum   Foto galerie člena Coliseum   Click here to Send Coliseum a Private Message   Add Coliseum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 5

fištekk -- pacháč netřeba ,nedaleko je komín
Hele a ta wetáž,zkusím tu 400 a uvidím,když tak přikoupíme

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Old Post 04-09-2006 v 09:13 AM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6


Hele, já pořád nechápu, jestli pojedeš drip nebo NFT? Do těch truhlíků dáš pak rohož a řezy? Nebo ti to bude těma truhlama pořád protýkat? Samo, že potřebuješ A-Pump. Pokud děláš růčo, tak nezapomeň na filtr...

Naposledy upravil 04-09-2006 v 20:22 PM

Old Post 04-09-2006 v 20:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 7

MarriHuann - 600w je na takovou plochu akorat.Tech 400w je opravdu malo.I to 6 kilo bys mel v takovy bedne uchladit v pohode.Ja v poho chladim 4 stovku na plose 85x60.Jestli pujdes to doho 6kila,doporucil bych philips green power:Nekde tady v diskusich se doslo k tomu ze by mela bejt na kvet nejlepsi podle slozeni spektra.Ale zase je pomerne draha a je to smesovka.

Tak at se dari)))

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 04-09-2006 v 21:11 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 8

MarriHuann - Zkusit samozrejme muzes vsechno i tu 4 stovku,ale urcite by bylo lepsi 6kilo a tak muzu jen rict to co fistekk.Pokavad mas penize,jsi do ty 600w a nebo tu 400w zkus v gshopu vymenit za 600w .Pokavad ti ji nevymeni jed se 400w,ale pocitej s tim,ze kytky uprostred budou o dost lepsi.Pomohlo by ti kyticky mezi sebou prehazovat,ale byl by to silenej opruz a navic bys musel jet bush nebo sog a mit to v kvetinackach a ne v NFT.Dalsi moznost je prepazka v roomu folii z gshopu.Rozhodne na takovy plose pri 400w tam moc kytek nedavej.Spis min nez vic at je to dobre po stranach prosviceny.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 05-09-2006 v 20:00 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 9


Neww photozz ...


PS.:

--- Opět nakaši ---

A musím se pochválit,jelikož teplota je 29 - 30 C ...

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Naposledy upravil 12-11-2006 v 20:15 PM

Old Post 15-09-2006 v 16:46 PM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukas69
Nový Člen

Karma uživatele Lukas69 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 10

Zdarec,taky jsem začal a najel jsem hned na 600kilo a je to mrda ! Ze začátku problémy,ale musíš vychytávat a ted se jen nemůžu dočkat. Zastřihavám a pokuřuju a na první podlampy jsem pyšný !!! Někdy si vemu dobré čtení a prosedím tam nějakou tu hoďku. Já jsem dal na radu a substrát na rododendrony je luxusní věc. Jen se musí snížit ph a výborně se jim daří,lampa Sylvania

Ješte jsem zapomel na ty zasrané svilušky. ješte než jsem přepl na 12/12 tak jsem měl tu čest,ale už jsou v pánu. Později pošlu pár foto jak jsem poprvé navařil-zdraví Lukas69

Naposledy upravil 12-11-2006 v 20:16 PM

Old Post 17-09-2006 v 10:56 AM
Lukas69 je offline   Profil uživatele Lukas69   Find more posts by Lukas69   Foto galerie člena Lukas69   Click here to Send Lukas69 a Private Message   Add Lukas69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 11

From Lukas69 -----
Nazdar,já teď jedu na 4kg ale na květ tam už bude 600w.Jináč naše pocity jsou úplně stejný,mám s toho radost jako malej kluk
Už i má příkelkyně si stěžuje že kytí věnuju více péče než jí
A fotky pošli , rád kouknu ...


Jinak v mém boxíku přibylo pár změn . Nastěhoval se Cooltube s odtahem jelikož teplota šla až do závratných 36C a čerpadlo je taky nové - Alko 7500l/h - 7m výtlak ,,,,a jede úplně báječně...Díky tomu jsem tedy vyřadil ze hry zpětnou klapu i trychtýř pro dolití při zavzdušnění.Toto čerpadlo je přímo v roztoku a natáhne vždy se 100%jisotou.
---Northen light---
se pěkně chytly a rostou před očima ,,držme jim proto palce ...

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Naposledy upravil MarriHuann 29-11-2006 v 17:51 PM

Old Post 18-09-2006 v 17:08 PM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Hydroponie NFT-Drip Gardena,400w sodík,15xNorthen Light Příspěvek č. 12






Tááák a jsou tady čerstvý dnešní fotečky..
Popis :
1+2+3 Po zástřihu,metoda FIM se mi již 5let velmi zamlouvá
4 CoolTube se stal nutností
5 Čerpadlo Obi Havířov sleva z 1200.- na 700.-
6 Čerpadlo-trubky-převody+filtr-drip rozvod-kolena+jehly...
7 Náádhernáá,náádhernáá,náádhernáá .......

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Naposledy upravil MarriHuann 21-02-2009 v 15:07 PM

Old Post 20-09-2006 v 15:31 PM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 13

zdarec! máš to moc hezký, tak do toho nervi kristalon, zvlášť na postřik..
postřiky pro kyti: phytamin - v growshopech, bio-algeen S-90 - i v normal zahradnictví, darina4 , hycol - Z a určitě další...
taky známí výrobci hnojiv pro canabis vyrábějí vlastní výživné postřiky.
ať se daří
EDIT: jo, postřik používej jen na růst (max. na brzký začátek květu) jinak zvýšené riziko plísní a "znečišťení" palic..ale to určitě víš

blade

Naposledy upravil van blade 20-09-2006 v 15:52 PM

Old Post 20-09-2006 v 15:40 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 14

van blade --thalos--

Ouuu,jednou sem je sprchl,ale už to jdu vylít a jedu do obi pro Vermesfluid ...
Chybama se groowři učí
Thanks for -- van blade + thalos --

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Old Post 20-09-2006 v 16:08 PM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 15

Ja sem na postrik pouzival Wuxal, taky ho maji v kazdym zahradnictvi. A kombinace postriku Wuxal a Phytamin je podle myho jeste lepsi. Taky se tady o tom dost psalo.

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 20-09-2006 v 18:00 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Hydroponie NFT-Drip Gardena,400w sodík,15xNorthen Light Příspěvek č. 16







Tak tady máme další aktualizaci.Daří se jím skvěle,vše šlape jak má,akorát tady mám menší problém.Rockwool kostky na rohožích mě nějak začínají chytat plíseň,(viz foto).Nevím jestli to přelívám,ale kytí je spokojeno s 5x denně 1min zálivky.Jen ty kostky jsou nějaký divný,please nějaká rada ?
Jináč kytí je v 19dni růstu a s tímhle tempem to vypadá že zanedlouho budem instalovat k stávajícím 4oow ,, 2x 36w Oceanic Nature + 2x 36w Oceacic Colour a budem přepínat na kwět,,,jupííí
A taky už jsou značně cítit,takže se bude tvořit odtah přímo do komína,kominíci mě snad neohrozí ----------

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Naposledy upravil MarriHuann 29-11-2006 v 17:59 PM

Old Post 29-09-2006 v 14:22 PM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6033410 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív