Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » hu.pik zacina
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
hu.pik
Nový Člen

Karma uživatele hu.pik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16 

hu.pik zacina Příspěvek č. 1

Ahojky
Zdravim zdejsi komunitu ja sem hu.pik (moc penez nemam)

Toto je zacatek meho pusobeni ve zdejsi komunite a zajmu o rostlinky a to jak pesteni tak i konzumace

Pred nedavnem se ke me darem dostalo 5 seminek.
Mam je zasazeny v te zemine pro kaktusy a jen jedna mi vyrasila , ostatnim se nak nechce. Zatim to je malinky.

zatim nevim jaky svetlo pro ni

Mam vysokonapetovou vybojku i s transformatorem (hand made) - byla puvodne na stavbu nevim co to je za typ (nema zadny popis) , ale je dost silna , kdyz to zapnu tak to je sila vsude ozon a cervena barva je pod tim svetlem jina takova hneda .. (40 min se mi pod tim darilo ruku udrzet pak me palila - ne teplem ale jako kdyz se spalim od slunicka )

neublizi ji to svetlo ? zatim je malinka ma jen dva pidi listecky

Old Post 02-01-2006 v 02:32 AM
hu.pik je offline   Profil uživatele hu.pik   Find more posts by hu.pik   Foto galerie člena hu.pik   Click here to Send hu.pik a Private Message   Add hu.pik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hu.pik
Nový Člen

Karma uživatele hu.pik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 2



papaja : zatim nemam cim poridit fotku od nekoho schrastim fotak - tohle je scan (vzanej scaner a danej nad kyti - osvetleny tou vybojkou) heh. jeste scannu tu vybojku a dam to sem. update: uz to tu je complet







jeste dam vys ten kvetnik aby slo videt dobre na kyti a dam sem lepsi obrazek.













Tady je ta vybojka - docela dobra rucni prace

lepsi kyti ,nezli Alzheimera miti
Pisu bez hacku a carek ,protoze klavesnice je vestavu vice Nemeckem , nezli Ceskem !

Naposledy upravil hu.pik 02-01-2006 v 05:15 AM

Old Post 02-01-2006 v 02:45 AM
hu.pik je offline   Profil uživatele hu.pik   Find more posts by hu.pik   Foto galerie člena hu.pik   Click here to Send hu.pik a Private Message   Add hu.pik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoN@me
Stálý Člen

Karma uživatele NoN@me - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 3

hej, ta vybojka neni nahodou rtutova ? kdyz rikas ze to pali jak slunicko a je citit ozon tak si davej bacha, mas doma horsky slunce 8-) (na kytky myslim vhodny neni)

Jsem klidnej jak pixla valia

Old Post 02-01-2006 v 11:22 AM
NoN@me je offline   Profil uživatele NoN@me   Find more posts by NoN@me   Foto galerie člena NoN@me   Click here to Send NoN@me a Private Message   Add NoN@me to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 4

to je zvěř - hupiku už ti bylo patnáct????

Snark in the System

Old Post 02-01-2006 v 11:57 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hu.pik
Nový Člen

Karma uživatele hu.pik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16 

Nápad Příspěvek č. 5

snark : proc? je mi vice nez 15 a to o 2x vice - takovou vybojku by v 15 asi nikdo nesestrojil a imho by nemoch byt na techto strankach ve 2:00 h rano.

nj asi to je rtutova - ta sklenena banka ma nakoncich neco jako stribrny usazeniny .. nebo co . budu si davat bacha na ocka (me trochu palila )

jo ty kyti sou v akvarku v tech predsazovacich kvetnacich a do akvarka nality trochu vody - priklapim to sklem -
mam jen takovej plan asi tu vybojku polozim na to akvarko a akvarko obalim alobalem - ale zatim je kyti mala a nechci ji spalit

lepsi kyti ,nezli Alzheimera miti
Pisu bez hacku a carek ,protoze klavesnice je vestavu vice Nemeckem , nezli Ceskem !

Naposledy upravil hu.pik 02-01-2006 v 17:08 PM

Old Post 02-01-2006 v 16:54 PM
hu.pik je offline   Profil uživatele hu.pik   Find more posts by hu.pik   Foto galerie člena hu.pik   Click here to Send hu.pik a Private Message   Add hu.pik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 6

nevim nevim, sice s horskym sluncem moc zkusenosti nemam, ale rekl bych ze: kiti
jinak drzim palce (obrazne)

!

Po pár letech zpět.

Old Post 02-01-2006 v 17:11 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoN@me
Stálý Člen

Karma uživatele NoN@me - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 7

bejt tebou bych si s horskym slunickem moc nezahraval popaleniny od UV zareni /a ze je ho tam hodne, vic nez je pro telo zvykem od Slunce/ nejsou vubec prijemne peace

Jsem klidnej jak pixla valia

Old Post 02-01-2006 v 20:49 PM
NoN@me je offline   Profil uživatele NoN@me   Find more posts by NoN@me   Foto galerie člena NoN@me   Click here to Send NoN@me a Private Message   Add NoN@me to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 8

off top
sorry za něj
hupiku kdo jsi
a kdo je druhý klíčník?
budeš se divit
ale
zelená tráva
fotbal to je hra
Sparťan jsem i Slavista
co dl?
at mu to jezdí...a hlavně v klidu
a před jízdou no alkohol, no lsd....
a pravá sláva čeká na tebe
pane z nádražního kiosku pod širým nebem
ska, ska, je to zkazka-pohádka
o holých hlavách s bombery?
mýmu kamarádovi na lsd dali do dršky-fuck násilí
volím radši Vasila Blaženýho než Richarda Lví Srdce
ale mám rád oboje
sa?
kdo vytahuje meč, možná dostane kamínek z praku konopného práčete...
či ho oběsí nemastnej neslanej komunista
nemám svěcení
jen v případě nebezpečí smrti
tu jsem už viděl v blázinci
takže....rtut na kytky?
no to si jí můžeš rovnou dát k večeři-tu kytičku-ne rtut
a kup si sodík[ mohu ti 400 w prodat se slevou]
at máme co zahulit
až se sejdem-mě už venečky došly...

...

Naposledy upravil papaja 03-01-2006 v 05:20 AM

Old Post 03-01-2006 v 05:03 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hu.pik
Nový Člen

Karma uživatele hu.pik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16 

Pohodička Příspěvek č. 9

to Papaja - ???

Martin Luther King - neni Křivý ve svém jednání
je Klic mezi nebem a zemi
jedoucim cvalem na bilim Koni.

on jenz pergamen pres bozske posli vyslal
a hajene obory z hury sem seslal

Richard Lví Srdce muze s Vasilem Blaženým byti
a navzajem se nebiti.
tot mec problem neni.
nebot ho zbytecne
nevytahujice.

tot byt mene nez vice
o zivot se nestarajice

a pokud mec spatri svetlo
tak pouze tak ,ze zver jeho napada.
nesveceni neni zavada
smrt je jen slov halda
vysmivat se ji a nesmrtelny byt
ja lektvar na to mit

na hradbach ve velení byti a
a klic k hradu miti.
pred ocima chatru
pod sebou nedobytnou hradbu.
a proto
-----------------------------------
slava jest dana vyvolenym.
-----------------------------------

------------------------------------------------------
Uvidim co vyroste / jesi se mi pesteni povede - v pesteni sem begginer ja vyrobim neco z ty halogenky nebo co to je z ty mlhovky.

lepsi kyti ,nezli Alzheimera miti
Pisu bez hacku a carek ,protoze klavesnice je vestavu vice Nemeckem , nezli Ceskem !

Naposledy upravil hu.pik 03-01-2006 v 11:00 AM

Old Post 03-01-2006 v 08:52 AM
hu.pik je offline   Profil uživatele hu.pik   Find more posts by hu.pik   Foto galerie člena hu.pik   Click here to Send hu.pik a Private Message   Add hu.pik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 10

hajnrich - cheche - to nemělo s hogem fogem nic společnýho - spíš když sem si představil hupika jak úpěnlivě drží třičtvrtě hodiny ruku pod výbojkou aby si jí spálil

Snark in the System

Old Post 03-01-2006 v 13:11 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 11

to snark
nedělej mi to-stále se jen směji, když čtu tvoje hlášky-doufám, že vše v dobrým.....těším se na tu auroru, jen jsem off top peníze, schováš jí ještě?
to hu.pik
koukám , že si moc nezahulíš...no zato věz, že mnohým vyhuleným spadnou brejle
boj je boj?
Bój je Bój?
psohlavci a Kozina....
co naděláš?

...

Naposledy upravil papaja 04-01-2006 v 03:57 AM

Old Post 04-01-2006 v 03:51 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hu.pik
Nový Člen

Karma uživatele hu.pik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 12


Tak sem o kousek dal.
Tamta rostlinka mi chcipla chudinka uz je oplakana

Mam dalsi seminka (vic nez bylo zamluveno ).

- Obrazek (ne fotka) kyti jak mi pekne roste.
Svetlo mam udelany z zarovky - Koupena zarovka v supermarketu (reflektorova 40w) na par rostlinek staci pak tam pridelam zarovku z dalkovych svetel z automobilu na 12 V.

Doufam ze je na tom obr. neco videt

lepsi kyti ,nezli Alzheimera miti
Pisu bez hacku a carek ,protoze klavesnice je vestavu vice Nemeckem , nezli Ceskem !

Old Post 13-01-2006 v 07:02 AM
hu.pik je offline   Profil uživatele hu.pik   Find more posts by hu.pik   Foto galerie člena hu.pik   Click here to Send hu.pik a Private Message   Add hu.pik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 13

hupik
koukám, že to vůbec jde...nechceš pěstovat ženy? ty mají horské sluníčko rády...

...

Old Post 13-01-2006 v 09:59 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hu.pik
Nový Člen

Karma uživatele hu.pik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 14

papaja: hm no nekdo tu rikal ze mi to kyti muze spalit takze nevim . raci to horsky slunce nepouzivam. a jesi si to myslel jinak tak to slunicko montovat na koupaliste nemusim

Tamta kyti mi chcipla protoze byla v akvarku a moc se zaparovalo a uhnila mno. .
Tadytem se dari - jeste mam par v samozavlazovacim kvetinaci.
Mam je normal doma - no problem. :-)

- nepisu sem co to je za typ kyti protoze to nevim - proste darovany seminka .-

lepsi kyti ,nezli Alzheimera miti
Pisu bez hacku a carek ,protoze klavesnice je vestavu vice Nemeckem , nezli Ceskem !

Naposledy upravil hu.pik 13-01-2006 v 19:02 PM

Old Post 13-01-2006 v 17:19 PM
hu.pik je offline   Profil uživatele hu.pik   Find more posts by hu.pik   Foto galerie člena hu.pik   Click here to Send hu.pik a Private Message   Add hu.pik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 15

hupiku mile si mne rozesmál-pane mičurinče přeji hezký den

...

Old Post 14-01-2006 v 04:36 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 16

hu.pik - vykasli se na zarovku z auta a tuhle vybojku,ktera opravdu neni nejspis na rostliny vhodna.Sezen si radsi obycejny zarivky nebo si kup vybojku ktera vhodna pro rostliny je..Procti si thread osvetleni a nebo metalsodikuv thread o zarivkach oceanic colour.Pripadne pockej do jara a dej to na okno nebo nekam ven.

Tak at se dari

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 14-01-2006 v 14:01 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4364770 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív