Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 401

To co považuješ za "sračky" jsou normální dopl'nky stravy které musí tělo přijmout, aby došlo k určitému svalovému růstu. Tím je myšleno doslova doplňky stravy, takže pokud chceš nabírat svalovou hmotu s minimem tuku musíš dodržovat určitý jídelníčkem v kterém si spočítáš kolik musí tělo podle tělesné hmotonosti přijmout denně bílkovin a sacharidů. A pak do tohoto jídelníčku zařadíš bílkoviny(protein) a sacharidy(gainer). Nevím kde jsi na tom byl že z toho když bereš suplementy ti padají vlasy a máš jizvy na kůži. Pokud já vím, tak vlasy ti můžou začít vypadávat pokud užíváš testosteron a různé růstové hormony, steráče apod. Jo a ty jizvy co jsi viděl byli způsobeny tím, že ten člověk příliš rychle nabral hmotu a kůže se nestihla tak rychle přizpůsobit. To je věc kterou můžeš vidět i u obézních lidí, že jim začne prostě praskat kůže a zůstavají potom takové jizvy.

Old Post 29-12-2010 v 16:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mati0n
Stálý Člen

Karma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 402

bandit jo strije to sou.. tim ja nastesti netrpim, jednak nejsem rychlonabiraci typ a mam pruznou kuzi celkem a jinak dobry prispevek, de videt ze do toho vidis...

Old Post 29-12-2010 v 16:59 PM
mati0n je offline   Profil uživatele mati0n   Find more posts by mati0n   Foto galerie člena mati0n   Click here to Send mati0n a Private Message   Add mati0n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 403

bandit:

No samozřejmě, že máš pravdu, že jizvy způsobuje nadměrně rychlý růst kůže a tkání, i vnitřních, tzv. pojivových tkání... ale jsou to prostě umělý sračky a za tim si stojim, jakožto dnes vše uměle vytvořené a hromadně prodávané, od umělých vývaru, dochucovadel, nápojů, upravených mas, čokoládovejch tyčiněk, bonbónů,,.. samejch Éček - E110, 128, 210, 240, 250 a to jsou jen ty co vim, který jsou zdraví škodlivá, chemických konzervantů a umělých barviv, které ničí ledviny a podporují rakovinu.. až po speciální stravu pro sportovce,,.

Pokud těmto věcem holduješ, je tvoje věc a nikdo ti jí nebere a papej si co cheš,,, já prostě jim, tak jak jim, určitě né dle nějakého odborníka přes výživu, ale prostě nemám rád umělotiny, t. j. věci v prášku... Ale nadruhou stranu, takové LSD ti taky určitě dobře promíchá halvu a tělo svými obsaženými látkami..., takže proč ne..

Old Post 29-12-2010 v 17:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 404

Jo jasně v pohodě, já jsem jenom chtěl říct,že pokud člověk posiluje za účelem dosažení nějakého výsledku, tím myslím nabrání svalové hmoty, tak z normální stravy nikdy nezískáš to co sval potřebuje, aby rostl. Proto jsou na trhu suplementy(protein,gainer,kreatin a různé kreatinové směsy, NOčka, BCAA atd), za jejichž pomoci to jde mnohem lépe. Co se týče těch základních protein(bílkoviny) a gainer(sacharidy), tak jde většinou o mikrofiltrovaný a iontovou výměnou získaný syrovátkový koncentrát a izolát doplněný o syrovátkové peptidy a jiné látky, které ti výrazně pomáhají ke svalovému růstu a regeneraci. Většina těchto věcí je zdravotně nezávadných a lidskému organismu naprosto neškodných.

Old Post 29-12-2010 v 18:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 405

to bandit:
Proč bys neměl z "normální" stravy získat všechno, co sval potřebuje?
Myslíš, že před tisícem let lidi, co tvrdě makali byli sušinky? A těžko si může někdo myslet, že měli možnost takový stravy co my dneska.

Problém dnešních lidí je, že chtěj maximální výsledky s minimální snahou. Ať už je to v posilování, nebo s pěstováním trávy aj. Na jejich omluvu je nutno říct, že to bude asi tou reklamou a mediama obecně,ale to už je uplně někde jinde.

K těm suplementům. S rozvahou proč ne. Nejsem naivní, abych si myslel, že každej pozná hranici mezi užíváním a zneužíváním. Těžko mě někdo vymluví, že záruka, co v tom "prášku" opravdu je neexituje. A pokuď si někdo vybírá podle největšího nápisu na obalu, tak potom ať šmakuje. Musí vzít v úvahu rizika, který jednoznačně existujou.

Vzpoměl jsem si na jeden citát z pohádky: "Pamatuj, do pekla vede cesta přímo." Kdo první pozná z jaký PM a karma mu budiž odměnou.

Old Post 29-12-2010 v 21:11 PM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 406

udela nekdo z vas "human flag"?

Old Post 30-12-2010 v 00:58 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 407


Asi dva kamaradi to uměj .. Je to hustý .



Cvičim tak 3-4x v týdnu a to doma nebo v práci .

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 30-12-2010 v 11:51 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 408

citace:
Původní příspěvek od Celller
udela nekdo z vas "human flag"?



já umím "human flák"

Old Post 31-12-2010 v 00:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w12345
Nový Člen

Karma uživatele w12345 - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 409

musim potvrdit ze normalnim jidlem se to da uhlidat ty hodnoty proteinu a sacharidu jen ze zacatku, hned jak naberes par kg tak uz je treba dodavat proteiny odjinud.Pokud si neces kupovat kazdy den kurata a denne vyzirat lednicku.

Old Post 23-03-2011 v 06:18 AM
w12345 je offline   Profil uživatele w12345   Find more posts by w12345   Foto galerie člena w12345   Click here to Send w12345 a Private Message   Add w12345 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 410

citace:
Původní příspěvek od w12345
musim potvrdit ze normalnim jidlem se to da uhlidat ty hodnoty proteinu a sacharidu jen ze zacatku, hned jak naberes par kg tak uz je treba dodavat proteiny odjinud.Pokud si neces kupovat kazdy den kurata a denne vyzirat lednicku.



Přesně tak, naprosto souhlasim ! Sám jsem to měl stejne .

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 25-03-2011 v 14:33 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 411

citace:
Původní příspěvek od Celller
udela nekdo z vas "human flag"?


human flag udelam,ale uz je to krutarna.driv jsem to delal v pohode.delal jsem breakdance a do toho lozil po skalach,takze jsem mel silu dost nabusenou.ted uz cvicim jen shyby a kliky.shyb na jedne ruce udelam dodnes.posilku jsem nikdy nepochopil.cvicit na tech strojich je pakarna.

Old Post 25-03-2011 v 14:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 412

už to bude dva roky, co běhám 6 až 10 km 2x - 3x týdně bez ohledu na počasí a roční období... taky mám svou po domácku udělanou posilovnu... a joggovat zhulenej je ten nejlepší relax... jediný co piju na doplnění minerálů jsou iontový nápoje, který vlastně piju pořád i v práci, 3 litry denně... od tý doby, co takhle makám, tak v práci necejtím téměř žádnou únavu a to jsem jedinej v práci hulič, ostatní podléhaj chřipkám a různejm rýmičkám a já si klidně při mínus deseti na sebe otevřu okno a nic... jen mě mrzí to, že 90% zhulek si myslí, že když se zhulí, tak pro ně všechno končí. A hlavně psychika se zlepšila. Jestli teda něco můžu doporučit, tak běhat, běhat a zase běhat a vykašlat se na spocený a předražený fitnesscentra

Old Post 25-03-2011 v 17:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 413

Cau , sice jsem precetl jenom prvni 3 stranky , ale mam tu video do diskuze . kdo umi anglicky tak bude vedet. http://www.youtube.com/watch?v=ZuNYjG6YTBQ

Jinak pred posilovaním hulit rozhodne ne , jinak jsme s kamosem jen sedeli a celou dobu prokecali , udelali jsme par bench presu a konec ale smich nejvic , hlavne ve sprse

Old Post 05-07-2011 v 07:59 AM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuboDzi
Nový Člen

Karma uživatele LuboDzi - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 414

Ja som zástancom posilňovania, nevidím na tom nič zlé. Rovnako ani na tom, že si sem tam odpálim nejaké brčko...Delím stravu, chálujem proteíny, BCCA, behávam atď. Ale dofajčený by som do fitka nešiel, maximálne doma a trénovať s vlastnou váhou. Za prvé koordinácia je slabšia, čo sa môže odzrkadliť na tom keď, trénujete s väčšími váhami a za druhé, pri cvičení (ak to nerobíš len z nudy) je potrebné byť sústredený čo v stave po fajčení občas nieje jednoduché... Na každú jednu aktivitu by si si mal nájsť zvlášť čas. Inač nepostrehol som, že by ma to nejako brzdilo ani nič podobné. Proste v kľude. Napr. taký THE Game ( ak viete o kom hovorím) fajčí viac anež sere a hovädo je to nesmierne

Old Post 04-02-2012 v 17:50 PM
LuboDzi je offline   Profil uživatele LuboDzi   Find more posts by LuboDzi   Foto galerie člena LuboDzi   Click here to Send LuboDzi a Private Message   Add LuboDzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 415

Já jen hulim,,necvičím...jen hulim!

Old Post 15-03-2012 v 20:48 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greengold
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greengold - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Greengold - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Greengold - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 416

Cvičím také, už od patnácti skoro deset let a tak samo i hulím :-)
Skvělé popsané odůvodnění ke sportovní výživě, vidím že je tu spousta chlapů co se vyzná ve stravě a jak nasbírat dostatek proteinů a sacharidů pro nárůst svalové hmoty! Někdo tady psal, že kdysi tohle lidi nepotřebovali a získali obrovské svaly "z ničeho" tak tomuhle prosťáčkovi zakazuju holywoodské degenerativní filmy s nabušenými anabolickými herci a také návštěvu ve fitness centru nejlépe s profesionálním trenérem ;-)

a k celému tématu: Stejně jako u jídla a doplňků výživy , je potřeba sladit v harmonii i jointa a cvičení. Při vzpírání se musím pevně soustředit na každý sval, který zrovna jedu. A to s vyhulenou palicí, těžko dosáhnu. Tedy odcvičím si své, a druhý den si dám brko, protože to je den kdy svaly rostou a já jen žeru, což se mi při chalce z trávy i velice hodí :-))

Nepoznávám, že by někdy dřív (když jsem si dal půl roku pauzu od maryjane a nyní po pauze) zaznamenal viditelně nějaké změny při nárustu svalové hmoty. Výrazně se nic nezměnilo, akorát na kondičce to dává trochu zabrat, protože se ti prasí plíce.
Mám i pár přátel kteří fajčí jedno cigáro za druhým a nikdy mi žádný z nich neřekl, že by je to omezovalo ve cvičení a nabírání.

Toť asi vše, o co bych se momentálně chtěl s vámi podělit. Díky

P.S. sem rád že se v hlasování projevilo o trošku víc sportovců než hrbatých quasimodů :-)) (musel jsem si rejpnout, pardon :-) )

Orange Bud Diesel 400W WhiteBox
250W/600W Blue Berry/Orange Bud Diesel - scrog

Old Post 22-03-2012 v 03:59 AM
Mr.Greengold je offline   Profil uživatele Mr.Greengold   Find more posts by Mr.Greengold   Foto galerie člena Mr.Greengold   Click here to Send Mr.Greengold a Private Message   Add Mr.Greengold to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9782620 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív