Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 417

Mr.Greengold
ČEST ! s tebou naprosto souhlasím ! hulím jen po cvičení nebo další den při regeneraci. Nedokážu si představit že bych valil např. dřepy nebo mrtvej tah vyhulenej to by bylo akurát na tropa. A samozřejmě že suplementy sou strašně důležitý !
TOOTH : jasně že ze stravy získáš všechno co potřebuješ ! to je snat jasný ,ALE ! : né v takovém množství pro růst svalu!!!

Old Post 21-05-2012 v 12:21 PM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 418

Je to naprosto samozřejmý...
Nechodím do posilovny protože je to kravina... Začínám makat na pile a to je posilovna samo o sobě a navíc cvičím parkour takže můj názor u hulení je ten, jsem mnohdy mnohem aktivnější, lépe se učím nové techniky a navíc mi to jde taky lépe... strach jde stranou ale ne, že by nebyl jen je menší

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71038

Old Post 22-05-2012 v 21:18 PM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 419

Ja jezdim DH a vzdy kdyz si dam pred jizdou jointika sem rychlejsi a vic to hrotim mozna proto ze jdu pozde do brzd a celkove me to vic bavy kolikrat se rechtam kdyz jedu z kopce jak magor a moje zkusenost z posilkou je ze kdyz si das vyhulenej 20min rotoped tak pak nemam problem jit na mrtvy tah atd.. spis zacinam mit v posledni dobe problemy z plickama asi ten bong zahodim a pojedu zas papirek

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 23-05-2012 v 16:01 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 420

Taky jezdím DH takže často tahám kolo lesem a to dá celkem slušně zabrat. Jinak jsem začal před měsícem posilovat, doma, na posilku kašlu, takže jen dřepy, kliky a takové ty domácí cviky. Chtěl bych se zeptat zkušenějších co bych měl hlavně jíst kromě masa? Maso se snažím z různých důvodů omezit na minimum. Takže co ještě zbývá? Tvaroh, vajca,...? Kreatin a podobné doplňky do sebe taky nehodlám ládovat. Nejde mi o to co nejrychleji nabrat a vypadat jako megavazbič, spíš jen se vyrýsovat, trochu přibrat, tak pět kilo a vyhnout se pivnímu mozolu :-D Cvičím každý den/co druhý den půl hodiny až hodinu, jak kdy. Před ani během cvičení nikdy nehulím.

Old Post 25-05-2012 v 16:46 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 421

citace:
Původní příspěvek od petis__
Taky jezdím DH takže často tahám kolo lesem a to dá celkem slušně zabrat. Jinak jsem začal před měsícem posilovat, doma, na posilku kašlu, takže jen dřepy, kliky a takové ty domácí cviky. Chtěl bych se zeptat zkušenějších co bych měl hlavně jíst kromě masa? Maso se snažím z různých důvodů omezit na minimum. Takže co ještě zbývá? Tvaroh, vajca,...? Kreatin a podobné doplňky do sebe taky nehodlám ládovat. Nejde mi o to co nejrychleji nabrat a vypadat jako megavazbič, spíš jen se vyrýsovat, trochu přibrat, tak pět kilo a vyhnout se pivnímu mozolu :-D Cvičím každý den/co druhý den půl hodiny až hodinu, jak kdy. Před ani během cvičení nikdy nehulím.

kup si 80-90% proteiny mas to nahrazku masa sou to syrovatka weider ma nejlepsi cokoladovej ja kdyz jezdim zeru weider porotenovy tycinky ale chutnaj jak guma ale nejlepsi zdroj proteinu a energie, pak se snaz do sebe cpat ryzi a samozdrejme aspon trochu masa je to lepsi ajestli tomu chces pomoci prirodni cestou kup si tribulus sou to slaby steroidy a jestli chces fakt rychle vyrust tak si sezen prasky na lecbu rakoviny kosti to uz sou steroidy chemicky na jednom foru sem cetl ze rust je az 600x zrychlenej ale nevim zkousel sem to ale jak sem sel rychle nahoru jeste rychleji to slo dolu co sem to vysadil ale ma to i vedlejsi ucinky podrazdenost a samozdrejme ti nerostou jen svaly ale i organy a nadory atd.. tak bacha (ale na pindourovy sem nic nezaznamenal )

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 25-05-2012 v 18:52 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 422

citace:
Původní příspěvek od HackIt

kup si 80-90% proteiny mas to nahrazku masa sou to syrovatka weider ma nejlepsi cokoladovej ja kdyz jezdim zeru weider porotenovy tycinky ale chutnaj jak guma ale nejlepsi zdroj proteinu a energie, pak se snaz do sebe cpat ryzi a samozdrejme aspon trochu masa je to lepsi ajestli tomu chces pomoci prirodni cestou kup si tribulus sou to slaby steroidy a jestli chces fakt rychle vyrust tak si sezen prasky na lecbu rakoviny kosti to uz sou steroidy chemicky na jednom foru sem cetl ze rust je az 600x zrychlenej ale nevim zkousel sem to ale jak sem sel rychle nahoru jeste rychleji to slo dolu co sem to vysadil ale ma to i vedlejsi ucinky podrazdenost a samozdrejme ti nerostou jen svaly ale i organy a nadory atd.. tak bacha (ale na pindourovy sem nic nezaznamenal )


Super že jsi zareagoval, ale asi jsi přehlédl větu "Kreatin a podobné doplňky do sebe taky nehodlám ládovat. Nejde mi o to co nejrychleji nabrat a vypadat jako megavazbič" a ty mi doporučíš protein v prášku, nějaké steroidy a prášky na léčbu rakoviny :-D takže jediné co si z tvojeho příspěvku můžu vzít je rýže :-D Takže ještě jednou aby bylo jasno, maso hodlám v časovém horizontu cca rok úplně vysadit z jídelníčku, takže ho víc než 1x denně nejím a žádné steroidy ani nic v prášku do sebe cpát nebudu :-D Chtěl jsem vědět co z "normálních" jídel (např. rýže) bych měl jíst víc a co míň, jako například knedlíky, ty mi asi moc nedají

Old Post 25-05-2012 v 19:33 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 423

Jíst mužeš co chceš .. kup si hrnec na páru a vař v páře .. rýže, kuřecí maso se zeleninou .. (sice ti to píše 100+ kilové hovadko) .. když tuky nebudeš žrát, tak ani je v sobě nebudeš mít

Old Post 25-05-2012 v 20:07 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 424

-

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Naposledy upravil jestedman 11-03-2013 v 20:41 PM

Old Post 25-05-2012 v 22:59 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 425

citace:
Původní příspěvek od petis__
Taky jezdím DH takže často tahám kolo lesem a to dá celkem slušně zabrat. Jinak jsem začal před měsícem posilovat, doma, na posilku kašlu, takže jen dřepy, kliky a takové ty domácí cviky. Chtěl bych se zeptat zkušenějších co bych měl hlavně jíst kromě masa? Maso se snažím z různých důvodů omezit na minimum. Takže co ještě zbývá? Tvaroh, vajca,...? Kreatin a podobné doplňky do sebe taky nehodlám ládovat. Nejde mi o to co nejrychleji nabrat a vypadat jako megavazbič, spíš jen se vyrýsovat, trochu přibrat, tak pět kilo a vyhnout se pivnímu mozolu :-D Cvičím každý den/co druhý den půl hodiny až hodinu, jak kdy. Před ani během cvičení nikdy nehulím.



www.ronnie.cz

Old Post 26-05-2012 v 12:59 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 426

citace:
Původní příspěvek od petis__
Chtěl bych se zeptat zkušenějších co bych měl hlavně jíst kromě masa? Maso se snažím z různých důvodů omezit na minimum. Takže co ještě zbývá? Tvaroh, vajca,...?


Kdyžtak si projeď tyhle stránky, třeba najdeš nějakou inspiraci
http://www.vegan-fighter.com/cz-novinky.html

Machete siempre tiene la razón

Old Post 26-05-2012 v 14:03 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tovotoh
Stálý Člen

Karma uživatele tovotoh - 88% PěstitelskáKarma uživatele tovotoh - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 427

http://forum.ronnie.cz/ cist a cist a cist ,,nebo se odrovnate jak to tak tady procitam,,,,

Naposledy upravil tovotoh 31-01-2013 v 22:26 PM

Old Post 31-01-2013 v 20:11 PM
tovotoh je offline   Profil uživatele tovotoh   Find more posts by tovotoh   Foto galerie člena tovotoh   Click here to Send tovotoh a Private Message   Add tovotoh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 428

Já teda měřím 168cm vážím 52 kg, na benči dám asi 50kg občas jedu doma jednoručky 10kg, dělám hlavně shyby,kliky,lehysedy,dřepy a to cca 3. rokem a mám se fajne.

Mám docela problémy nabrat, a jak přestanu posilovat a jíst tak se mi svaly strácej, když hulím tak se to kompenzuje žravkou, ale teď nehulím a nenabírám, spíš naopak, svaly se mi pálej a rísujou...
Proteiny, ani kreatin ani nic takového nejím, protože mi to kurví už tak nahnutý zdraví .

Old Post 15-07-2013 v 14:02 PM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 429

Jedu kalisteniku (cviky s vlastní vahou tzn milion typů shybů, milion typů kliků, hodně cviků na rovnováhu a ve visu na hrazdě) předtím jsem byl gym freak a šlo mi hlavně o objem, což dneska sám nechápu a dost odsuzuju (k čemu být velký, když ty svaly nejsou funkční a nařachaný týpek nedá například vlajku nebo muscle up). Při mé výšce 176 cm vážím kolem 65 kilo a na korbu moc nevypadám, co ale postrádám na objemu, do dotáhnu silou a vyrýsovaností. Dávno už mi nejde o to, abych měl kolem bicáku x cm, ale spíš o to, co s tou muskulaturou dokážu. Jinak hulení na cvičení moc nedoporučuju, údajně to zpomaluje metabolismus.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 15-07-2013 v 14:10 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 430

můžeš něčím podložit že hulení zpomaluje metabolismus? a pokud by to tak vskutku bylo tak je to výhoda pro ektomorfa , nevýhoda pro endomorfa. ( k čemu být velký, když ty svaly nejsou funkční a nařachaný týpek nedá například vlajku ) a k čemu je taková vlajka dobrá když je někdo velkej a má velký svaly hodně zvedá a ty svaly sou funkční na 100% nebavím se o podkožním tuku při oběmovce ale o svalech.

Naposledy upravil greenlight 16-07-2013 v 14:24 PM

Old Post 15-07-2013 v 19:12 PM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 431

Ja mám 105kg ale strašně maly ramena. Koupil sem si obouručku a jednorucky a potreboval bych nekoho skusenejsiho aby me sestavil cvicebni plan.

Old Post 04-03-2014 v 19:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 432

Třeba teď cvičím:
Pondělí:hrudník,triceps,ramena a břicho
Středa:bicák,záda,trapézy a břicho
Pátek:komplet nohy + břicho

Old Post 04-03-2014 v 19:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1711200 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív