Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Model IP 2004
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Model IP 2004 Příspěvek č. 1

Nemá někdo zkušenosti s tímto modelem. Třeba za jak dlouho kvete jaký má výnosy. Jeli to indica nobo sativa!?

Old Post 21-12-2005 v 19:48 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 2

kdes na to prisel... breeder?... anebo aspon odkaz...

Co vim... (mozna picovina) ... tak byl IP2000 a v TripMagu psali ze je to jedinecny model co se prodava jen v coffeešopách...(v clanku o Adamu)

Pry " nejsilnejsi " ..

Ps: pokud neni na overgrow.com/strainguide.. tak asi jde o omyl
__________________________________________________-
nemělo by to být v "Odrůdy a šlechtění" podsekci ??????????
__________________________________________________
zhuler... dela ti to pálo dobře ? ..
popkornů steináč jako OTček

Naposledy upravil inVALIDa 21-12-2005 v 20:02 PM

Old Post 21-12-2005 v 19:52 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 3

• Subidón: Un auténtico knock out.
tomu asi kazdy porozumi ... zrejme dobrej oddil

Old Post 22-12-2005 v 11:16 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 4

Je možný zě to je IP2000 nebo IP2004. Já už si to totiž nepamatuju. Já vod toho mám doma řízek tak chci vědět jestli to má cenu množit. Ale prej to je vostrý!! Tak nevim...

Old Post 22-12-2005 v 12:31 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 5

o IP2000 se twrdilo ze je to model wyslechtenej w cesku tusim negde u plzne a uz ho tady negdo mel i w grow reportu skusim se podiwat a nahodit link o dobe kwetu a tebou zminenych ostatnich charakteristikach asi nema smysl polemizowat pze muze egzistowat wice pheno typu

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 22-12-2005 v 17:51 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 6


Ahojte, jo, já ji jel out tento rok... Bohužel jsem nesklidil(ukradeno). Původ byla malá maminka od czechglocka, kytka mi dorostal tak do výšky cca 80-100cm, výška nic moc ale dokvetla by v poho(v druhé polovině října), byla vcelku plísnivzdorná. Podle mě se hodí tato odrůda tam, kde je dobré, aby nerostla moc do výška a šířky ale chce víc slunečné místo, byla pokrytá fakt kotlem krystalů, ale bohužel jsem nezkoušel, vždycky se nechávám překvapit...

Pokud chcete někdo info o růstu a myslím i kdy začala kvíst, tak je určitě něco v mojem theadru, odkaz najdete dole Ale pokud čekáte brutální výnos, tak tuhle genetiku nedopuručuji

P.S. Jinak nevím jestli je IP2004, ale já měl IP2000

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Naposledy upravil Dudušek 22-12-2005 v 20:04 PM

Old Post 22-12-2005 v 18:57 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3256640 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív