Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak se dobijite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Nápad Příspěvek č. 1

Nazev threadu zni na prvni pohled mozna trochu agresivne , neni tim ale mysleno dobijeni ve smyslu ubit nekoho treba k smrti, ALE PRAVE NAOPAK, nabit sebe energii potrebnou pro zivot. Je jasny, ze kazdej potrebuje k jakykoliv cinnosti energii, kterou si nejakym zpusobem pravidelne doplnuje. Nekdo ji nabira treba ze stromu, ze slunce, dobryho pocasi a prirody vubec. Nekdo (tzv. "energetickej upir") dokonce z druhejch lidi... Takze jak jste na tom prave vy?

-------------------------------------------------------------------
Treba ja kdyz je spatny pocasi, tak jsem uplne bez energie - mam spatnou naladu a na nic nemam silu. Takze mi evidentne svedci hezky pocasi a priroda vubec. Plnej energie jsem i ve skupine dobrejch lidi. Takze situaci, jak ziskat energii je celkem dost, nicmene tech, jak ji neziskat, nebo dokonce ztratit je bohuzel asi vice...

Old Post 03-05-2002 v 00:05 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 2

Zdárek - na moje dobití spolehlivě stačí pořádně našláplej junglík a hodně nahlas a nejlíp v autě a jsem pak našláplá jako tryskomyš. Taky běhání funguje celkem spolehlivě - nejdřív tě to ničí a pak tě to pořádně rozproudí a to je něco..:-)

Old Post 03-05-2002 v 09:37 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

2 maggie Příspěvek č. 3

Přesně tak, holka. Jungle je prostě super, když potřebuješ pěkně rozproudit. A co se týče junglíku v autě, to je ta nejlepší hudba... K+ for u

Jinak 4 4C3: Počasí je asi nejlepší zdroj energie... hned po nuclear power plant :-))) Teď mě zrovna štve, že venku je tak 25° a já musím sedět v tý debilní škole...

live ganja, live!!!

Old Post 03-05-2002 v 09:41 AM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wampyr
Stálý Člen

Karma uživatele Wampyr - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 4

To ja vzdy o uplnku vylitnu za lidma je vysat. Pak saju a saju.Nejlepsi krev je z tepen na krku.Muzu doporucit. Pak mam zase na 28dni pohov.



Ale ted vazne.Mam nejradeji kdyz je hezky a udelam si nejakej vylet.Celej den nic nedelat a vyrazit do prirody.S kamaradama vyrazit na nejaky pekny misto, dat si spicka a pokracovat dale.Stavnout se v nejaky venkovsky hospudce, dat si dobrej obed, zapit to pivkem a pak se jit nekam na louku valet.Tomu ja rikam pohoda a odpocinek..........

Old Post 03-05-2002 v 10:09 AM
Wampyr je offline   Profil uživatele Wampyr   Find more posts by Wampyr   Foto galerie člena Wampyr   Click here to Send Wampyr a Private Message   Add Wampyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hempman
Nový Člen

Karma uživatele hempman - 7% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 5

dobry tema K+

u mne fungujou sportiky - tak hodinka, hodinka a pul - pekne rozjet endorfiny a pak sprska a brko - to je super relax .
docela me pobavil "energetickej upir" ten ke me chodi asi na noc, protoze rano jsen uplne vycuclej a trva mi dost dlouho nez se proberu
tak zatim

HPM
konopí není jen marihuana ...
Hempy day ...

Old Post 03-05-2002 v 10:12 AM
hempman je offline   Profil uživatele hempman   Find more posts by hempman   Foto galerie člena hempman   Click here to Send hempman a Private Message   Add hempman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hempman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Příspěvek č. 6

me nabiji cokoli pozitivniho. Usmev, vlidne slovo, pohoda, klid, hodny lidi kolem, pocit bezpeci, prace kterou mam rad (ted to neni zrovna ten pripad), inline skates nebo jen vychazka do prirody.

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 03-05-2002 v 10:44 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 7

slunce, joint, junglicek, pohled na kytky, dobrej dj (ja), zelen, dobrej vykon sparticky :-)

Old Post 03-05-2002 v 11:28 AM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

hmmm malem jsem zapomnel.... Příspěvek č. 8

jeste moje draha polovicka, stolni fotbalek, hakis a dobrej cajik

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 03-05-2002 v 12:19 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 9

Procházka v přírodě, pak dobrej čaj, pak dobrej sex a pak dlouhej a sladkej spánek. A nejlepší pokud je druhej den neděle !

Každý musíme snést názor druhého. Demokracie znamená diskusi. T.G.M.

Old Post 03-05-2002 v 21:03 PM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Obecné Jak? Zeleně :-). Příspěvek č. 10

Skvělým "dobíjením" je meditativní komunikace s kytičkami - ony to samy nabízejí tak nějak "bez obalu", jako že se o energii rády podělí (mají z toho radost ) a pak si v klidu natahají novou odjinud, takže je to svým způsobem symbióza. Je to však pouze jeden z mnoha způsobů, které spolehlivě fungují (byť, nutno říci za sebe - ten nejoblíbenější). 2Avitas - Sex chápu spíše jako OBMĚNU energie, než jako její příjem (pokud samozřejmě vypadá tak, jak má - tedy MÁ_DÁTI/DAL v dokonalé rovnováze).

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 04-05-2002 v 03:30 AM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 11

no tak sem asi jedinej, co se tady nějak dobíjet nemusí, já sem totiž nabitej neustále, možná to taky souvisí s mím přístupem k životu, jsem totiž nezničitelnej optimista, vůbec nic mě nemůž naštvat, a když se naštvu tak je to jen max na 10minut, a pak sem zase o.k.

aspoň zatim mám energie na všechno partu a nějaký dobíjení nepotřebuju, ale kdo ví třeba za takovejch 10 let... :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 04-05-2002 v 11:11 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

2 Oton Příspěvek č. 12

Asi tak to je přesně můj styl, já se vůbec dobíjet nemusim. Ráno vstanu a ať je to po sebevječim flámu, tak vylezu ven a du se někam projít, pokecat a tak, ale problém je v tom, že mí kámoši sou skoro mrtví a nic dělat nechcou.
A akorát sem vždycky nasranej když musim na výkend jít makat a makat a makat, ale díky tomu mám prachy tak zas můžu někde blbnout nebo tak něco.
Prostě energii mám a když jí nemám tak stačí když se trochu vychrápu a hned je to v pohodě.
Jo a když zahulim tak tak se mi chce ještě víc něco dělat, nejlepší je to před tělákem, to hned od začátku perlim...


To marc s tou spartou si mětrochu naštval, ale co každej může fandit komu chce....

[Edited by MR.GRASS on 04-05-2002 at 06:08 PM]

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 04-05-2002 v 13:16 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 13

to MR.GRASS: ty seš muj člověk :-)) K+

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 04-05-2002 v 13:20 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Palec nahoru 2 oton Příspěvek č. 14

tobě též K+

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 04-05-2002 v 13:35 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 15

válečka... to je část dnů v týdnu proležená v posteli, střidavě mezi počítačem, ledničkou a postelí. občas jedno nabití faje, dobry cedecko, film...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 04-05-2002 v 14:31 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 16

jo,tak s tim pocasim je to fakt ,kdyz je pekne jde to hned fsechno lip.jinak ta hudbicka je taky v poho ,jungle je super ,ale nemyslim ze takovej tech-house ,dobrej minimal ci d'n b jsou taky na skodu,nalada se zvedne na prochazce se speqem ,nebo jenom podarenym zaflirtovanim pr
oste nemam nejakej vylozenej recept na to zlepsit si naladu.prispiva k tomu i to ze si pokuruju ,kdy chci a tak se i meni moje nalada ,hmmm a tak se mi to vlastne i libi ,ted si zrovna zlepsuju naladu na 5-ti dennim filmovy prehlidce v UH ...proste PEACE

Old Post 04-05-2002 v 16:20 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí
19-02-2010 - Jak casto hulite? - 423 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6229800 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív