Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak casto hulite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
ako casto hulite?
viackrat za den
1x za den
viackrat za tyzden
1x z tyzden
2-3x za mesiac
raz za mesiac
menej
prilezitostne: kdyz je, tak treba i nekolikrat denne, kdyz neni tak treba jednou za mesic
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
DanDer
Stálý Člen

Karma uživatele DanDer - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 27  

Obecné Příspěvek č. 1

Zajimalo by me jak casto si zahulite a pripadne taky jakej modylek.Ja si delam radost tak dvakrat tejdne, no jak kdy.Nekdy i vic a nekdy ani jednou.

Old Post 28-11-2002 v 21:53 PM
DanDer je offline   Profil uživatele DanDer   Find more posts by DanDer   Foto galerie člena DanDer   Click here to Send DanDer a Private Message   Add DanDer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanDer
Stálý Člen

Karma uživatele DanDer - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 2

No jasne prave tohle sem mel na mysli
:-)

Old Post 29-11-2002 v 16:03 PM
DanDer je offline   Profil uživatele DanDer   Find more posts by DanDer   Foto galerie člena DanDer   Click here to Send DanDer a Private Message   Add DanDer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hofa
Stálý Člen

Karma uživatele hofa - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 3

ted momentálně hulím každej den (bohužel).....

Old Post 29-11-2002 v 16:13 PM
hofa je offline   Profil uživatele hofa   Find more posts by hofa   Foto galerie člena hofa   Click here to Send hofa a Private Message   Add hofa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phu - MO
Nový Člen

Karma uživatele Phu - MO - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 4

Práve teraz by som si dal, ale keďže som chorý(zápal priedušiek :-) bolo by blbé ísť vysypať smeti a vrátiť sa po hodinke a smiať sa mame do očí.

FOREFR BY LAJK ANYFING JU WONA BY..........

Old Post 29-11-2002 v 21:43 PM
Phu - MO je offline   Profil uživatele Phu - MO   Find more posts by Phu - MO   Foto galerie člena Phu - MO   Click here to Send Phu - MO a Private Message   Add Phu - MO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grow
Nový Člen

Karma uživatele grow - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 12  

Pohodička Příspěvek č. 5

noja asi tiez tak denne..ale niekedy sa mi podari si nedat ani raz..a niekedy ako napriklad vcera aj 3x...a ty som si myslela, ze ked zacne semester tak to obmedzim)hehe.....no a hulim beladonu a niekedy early skunk,shivu shanti a woodoo )

Old Post 30-11-2002 v 13:06 PM
grow je offline   Profil uživatele grow   Find more posts by grow   Foto galerie člena grow   Click here to Send grow a Private Message   Add grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOKER
Stálý Člen

Karma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 6

Hulim asi každý deň aj keď som si pôvodne myslel že keď zacne školský rok tak to budem obmedzovať. No, ale nestalo sa už si skoro ani nespomínam na deň bez húlenia. Vetšinou hulim Indoory ako napríklad White Rush, Woo Doo, Black Domina, Shiva Skunk, White widov, Blueberry, Northern Lights Atď.

JUST WEED SMOKER


150W MH/HPS & ALLMIX -SCROG- 8 x WHITE SATIN [Grow Over] ...
150W MH/HPS & 15L BUBLER - 2 x WHITE SATIN [Grow Over]...
150W MH / 250W HPS & COCOMIX - 4x BELLADONNA [Grow Over]...

Old Post 30-11-2002 v 13:54 PM
SMOKER je offline   Profil uživatele SMOKER   Find more posts by SMOKER   Foto galerie člena SMOKER   Click here to Send SMOKER a Private Message   Add SMOKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
No name
Nový Člen

Karma uživatele No name - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 7

every day, no name model.

Old Post 01-12-2002 v 12:04 PM
No name je offline   Profil uživatele No name   Find more posts by No name   Foto galerie člena No name   Click here to Send No name a Private Message   Add No name to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pála žáhí
Stálý Člen

Karma uživatele pála žáhí - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 8

já hulim denně a to přesto, že sem toho názoru, že nejlíp si ty stavy člověk vychutnává, když hulí jenom občas, ale znáte to.... tak třeba já, když mám chuť na čokoládu a ňákou zrovna mám tak jí obvykle vdechnu, teda sežeru a to bezmilosti a hned i kdyby to byl dvoumetrovej velikonoční králíček.... naštěstí sem schopnej, když mám pocit, že hulim moc, vysadit třeba na 14dní a vůbec nehulit, ale kdy sem tohle udělal naposledy si fak nepamatuju.... stejně si myslim, že sem na tom o dost líp než ty trosky, co deno denně vysedávaj v hospodě a čuměj do pulitru... hulení mi pořád ještě víc dává než bere tak proč přestávat.... ale všeho s mírou děti! míra je fak kámoš, hulte s mírou!

Old Post 01-12-2002 v 12:26 PM
pála žáhí je offline   Profil uživatele pála žáhí   Find more posts by pála žáhí   Foto galerie člena pála žáhí   Click here to Send pála žáhí a Private Message   Add pála žáhí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmed
Stálý Člen

Karma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 9

Naštěstí je co, takže poslední dobou prakticky stále... Přemejšlim o nějaký kratší pauze, ale ňák na ní neni pořád čas...

Old Post 02-12-2002 v 21:00 PM
mmed je offline   Profil uživatele mmed   Find more posts by mmed   Foto galerie člena mmed   Click here to Send mmed a Private Message   Add mmed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hans von aachen
Nový Člen

Karma uživatele hans von aachen - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

Palec nahoru intenzita Příspěvek č. 10

čauves. já teďkonc užívám ganju vnitřně každej den. aspoň jednou. a nenajde se hodinka kdybych si na NÍ nevzpoměl. a protože se voba dva moc snažíme a dáváme do našeho vztahu co nejvíc lásky a pozornosti, zatim nám to takhle klape celej podzim...a myslim, že to vydrží i přes zimu...než po mě něco budou chtít ve zkouškovym ve ... no jak se to sakra menuje.??! něco jako šk..anda, škk..o, jo "škola"...tak...ufff!... :-)
jo a jestli vás zajímaj podrobnosti, tak nejradši to máme pěkně smotlý do špeka...cha...
a žádný méno nemá, takže no name...nejradši jí proto řikám "ty moje kytičko ulepená" ....
mějte se tak jak se chcete mít. čus bambus

Old Post 03-12-2002 v 17:41 PM
hans von aachen je offline   Profil uživatele hans von aachen   Find more posts by hans von aachen   Foto galerie člena hans von aachen   Click here to Send hans von aachen a Private Message   Add hans von aachen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Pohodička Vy hulíte jak draci :))) Příspěvek č. 11

Před dvěma, třema lety jsem hulil od rána do večera co mi přišlo pod ruku (hlavně outdoor). Od tý doby se mi podařilo svoji spotřebu uskrovnit na nárazové akce, v průměru tak jednou týdně. Někdy to bývá i za dva týdny (nedávno jsem nehulil tři týdny, a světe zboř se, vůbec nic zvláštního se nedělo). Jindy dvakrát, třikrát do týdne, když se kupí narozky a podobné akcičky. Jako jedno zahulení nepočítám jednoho špeka, spíš "prošpikovanej" večer . Převážně jsou to stále outdoory.

Btw - rozumné omezení spotřeby má skutečně něco do sebe. Díváte se na střízlivý svět, který není zahalený do jemného konopného oparu, ale vidíte jej jinýma očima - všímáte se jednotlivých detailů, barev, zvuků, přitom je to pořád jeden celek, jako kdykoliv předtím. Oproti "postchlastací" zkušenosti mi to přijde krystalicky průzračné a čisté... Hmmm, už se těším, až se zase pořádně zhulím

Milujte se a množte se!

Old Post 03-12-2002 v 18:02 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

hihi Příspěvek č. 12

no ja vetsinou rano vstanu a pokud nemusim ten den nic extra resit, napriklad nejakou obchodni schuzku, litani po uradech ci bankach tak si pekne po svacince zahulim no a v probehu dne tak 2x az 10x podle situace a naldy. ale zase jsou dny a tydny kdy na huleni nemam vubec CAS!

moje rada tedy zni "na huleni musis mit cas a to ve vsech smerech"

hulo je v poho, ale myslet si ze bez nej je nuda je blbost, me proste hul;eni CHUTNAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaa

ani f0t0n nazmar

Old Post 08-12-2002 v 19:34 PM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Obecné pekne tema:o))) Příspěvek č. 13

Hmmm, jak tak koukam, sem z vas nejvetsi srac...))), ja hulim fakt jen prilezitostne, kdyz si to chci vychytat, kdybych to zprumeroval tak asi jednou za mesic, ale to je zas teda den se vsim vsudy - to mame pripraveny mliko na zapiti poradne mastnejch bramboraku a pali se brko za brkem takze sem v limbu taky celej druhej den a ten treti sem jeste pekne vyplesklej...))), ale kdyz takhle citam vase prispevky tak premyslim o castejsim zneuzivani...)))...

Old Post 08-12-2002 v 23:12 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 14

preboha, len nezačni huliť častejšie iba preto, aby si sa zmestil do priemeru to by bola dobrá blbosť... ja hulím iba vtedy, keď mám čo a keďže vyznávam zásadu nekupovať/nepredávať, tak čakám kedy budem môcť rozbehnúť indoor a zatiaľ iba príležitostne a vôbec mi to netrhá žily...

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 09-12-2002 v 10:28 AM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Pauza? Příspěvek č. 15

No nevim , o pauze nema cenu uvazovat( aspon v mem pripade) , protoze me huleni zatim nic nevzalo ( mno trochu te pameti) a neni duvod , kdyz se potom necejti clovek spatne. A co se tyce me frekvence huleni tak nepamatuju den od srpna kdy bych nemel speka. A modely ? Co je to zahulim a lepsim se nebranim , uz mi zbyva necelych 14 dni do sklizne ,takze prijemne stravim vanocni prazdniny a sylvestr se spekem a jak na novy rok tak po cely rok( no to ne nejake pauzicky mozna budou ,ale ne dlouhe).A navic si dam prijemny vanoscni darek.

S pozdravem Kheptn


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 09-12-2002 v 16:29 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

moje pfffffffffff Příspěvek č. 16

Byla doba kdy jsme pálili brko za brkem,třeba i světu div se 10 denně,ale tahle doba už u mě odzvonila.
Nějak jsem si poslední dobou uvědomil že chci žít jako většina lidí a ne být "zhulenka" dutá,tak jak to vidím na svých kamarádech (snad mě omluví). Vždycky bylo hulení dost, vesnický venkovky co si každej vypěstuje na zahradách . Nouze nikdy,teda skoro a proto se v tom každej okolo mě hrozně utápí a je vidět jak to lidem leze na mozek- neřeknou nic konkrétního,zhoršená komunikace,vyjadřování,ani se vám nekouknou do očí...tak co je tohle za život?...
Já si myslím že brčko tak za 14 dní je velká pohodička,možná i jednou tejdně. Já to dělám tak jak se mi chce,pokud mám chuť nebo je nějaká pěkná akcička tak nějaký padne,ale poslední dobou je to fakt zřídka,asi jsem se zamiloval nebo co (díkes Magdule) a cejtím se věřte nevěřte líp než dřív,mám čistou hlavu a můžu řešit normální věci (blbosti) ale je mi fajn a co víc potřebuju....

Old Post 09-12-2002 v 20:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4510980 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív