Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Test: 36W Oceanic colou x 2 a 36W oceanic light x 1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Obecné Špajz 3 x 36W Oceanic colou a 1 x 36W oceanic light Příspěvek č. 1







Elektrika: 2 x 36W oceanic colour
1 x 36W oceanic light
Hlína: Zahradnický substrát
písek
ovčí humus
Poměr jednotlivých složek nevim. Já to míchám podle voka!!
Hnojivo: Kristalon start
(Floran) květ
Models: Jock Horror z řízku

Jelikož elektrika je drahá a sodíkovka žere moc rozhodnul jsem se pro zářivky. Měl jsem s nima zkušenos už dřív když jsem jel Horrora pod 3 x 36W cool white. Docela pěkně to rostlo moc to nežralo a celý svítidlo jsem měl doma. Moc se to ale tahalo tak jsem vysypal prasátko a za 600 jsem koupil tři colour žářivky. Mám to pod níma asi 14 dní a dení přírůst je asi okolo 2 cm. Pro zvyšování vlhkosti používám topítko do akvárka s termostatem ponořené do zatím pekáče plného vody. Teplota je nařižena asi nba 28 stupňů a vykon asi 100W.

Naposledy upravil Zhuler 06-01-2006 v 13:38 PM

Old Post 29-11-2005 v 16:42 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 2


zvlhčovačka

Old Post 29-11-2005 v 17:10 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 3

Proč myslíte zě u 3 fotky má rostlinka tak červený řapíky a stonek?

Old Post 29-11-2005 v 17:13 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 4

Alebo použi mokrý perlit,miesto tej vody.A ten ohrivač tam môžeš nechať,len musíš dať väčšiu vrstvu vody,aby bol zaliaty a tým pádom samozrejme aj perlitu.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 30-11-2005 v 08:18 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 5

hele me taky nedavno zcervenaly nektery rizky a to pri zmene svetelneho systemu...a pak zacali kvest...
a druhy pripad kdy se mi to stalo je, kdyz jsem pouzil kvetovy rizky....

ps a ty meris vlhkost?

si myslim, ze na zarivky a substrat mas docela pekny prirustky...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 02-12-2005 v 21:24 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 6

Vlhkos neměřim ale když tam nechám sirky tak zvlhnou tak že nejdou zapálit. Roste to pod tema zářivkama pěkně ale bojím se kvetení.

Old Post 02-12-2005 v 22:01 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ineken
Stálý Člen

Karma uživatele ineken - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 7

hi chcu si taky neco podod udelat se zarivkama ma mati risky a rust mam na to skrinku s mensima rozmerama budu ptrebovat trubice s max delkou 75cm chci pouzit taky nakou kambinaci zakladem by byly levne philips 965 knim bych chtel pridat nakou tu spesl treb. oceanik blu nebo tera nebo flora od osramu . nemas nakej tip. kterou zarivku pridat hlavne na rust a klony

Old Post 02-12-2005 v 22:57 PM
ineken je offline   Profil uživatele ineken   Find more posts by ineken   Foto galerie člena ineken   Click here to Send ineken a Private Message   Add ineken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 8



čerstvý

Old Post 02-12-2005 v 23:00 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 9

hm..bych rekl, ze se kvetu obavas opravnene...pocitej s tim, ze ti ty zarivky prosviti cca 15 nebo 20 cm.... coz uz u pulmetrovy kytky je docela slabota....dej jich tam vic a popremejslel bych treba i z boku.....to chci videt jak to dopadne....

ale jinak ti to roste pekne

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 02-12-2005 v 23:28 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 10

Taky jsem přemejšlel zě dám ty zařivky kolem tý kytky jako do trojuhelníku. dvě z boku a jednu nahoru. A nebo si pořídím 150w sodík. Pod zařivkama mě to bude růs a pod sodíkem dozrávat.

Old Post 03-12-2005 v 08:20 AM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 11


Dnes přepnuto na květ. Taky čerstvě zaštípnuto.

Old Post 04-12-2005 v 18:29 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 12



sem zase přemejšlel a tohle jsem vydedukoval.

Old Post 05-12-2005 v 21:50 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 13

Asi to nikoho nezajímá co? Tak asi na aktualizace házim bobek!!

Old Post 08-12-2005 v 13:58 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutil
Stálý Člen

Karma uživatele kutil - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 71  

odkat máš ty zařivky Příspěvek č. 14

zhuler máš to moc pekny chci se zeptat odkat máš ty zařivky a kolikati vatove to sou a kolik staly moc diky a máš to moc pekny přeju hodne štesti v dalšim indooru

Old Post 08-12-2005 v 15:21 PM
kutil je offline   Profil uživatele kutil   Find more posts by kutil   Foto galerie člena kutil   Click here to Send kutil a Private Message   Add kutil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutil
Stálý Člen

Karma uživatele kutil - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 15

karmu ti dávam

Old Post 08-12-2005 v 15:22 PM
kutil je offline   Profil uživatele kutil   Find more posts by kutil   Foto galerie člena kutil   Click here to Send kutil a Private Message   Add kutil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 16

kutil:Vše ohledně typu zářivek je uplně nahoře. Jedna stalá 189Kč A a kupoval jsem je na www.akvarista.cz. Jsem toho názoru že zářivky tohodle výkonu a typu jsou mnohem lepší na růst než sodík a na květ ještě nevim ale myslim že to bude taky vostrý. V nejbližší době budu kupovat ješ 2 x Oceanic colour.

Old Post 08-12-2005 v 19:42 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3618430 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív