Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Detlefova miniskříňka :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Detlefova miniskříňka :) Příspěvek č. 1




Ahoj, tak jsem si konečně začal stavět skříňku, je to moje první a je hodně malá. Chci se snažit kytičky rozrůst do šířky Prostě co nejlépe využít prostor. Prostor je 41,5 x 27,5 x 86,5 centimetrů. Jinak skříň je v normální část stěny a má zrcadlo, jak můžete vidět na fotkách, jestli se mi je povede nahrát

Skříňku jsem vytřel takovou dost drahou bílou barvou - 270korun stála plechovka, tak snad to bude v poho... příště možná půjdu do fólie z growshopu.

Naposledy upravil detlef 10-09-2006 v 10:03 AM

Old Post 10-09-2006 v 09:52 AM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Stínítko na výbojku Příspěvek č. 2



No, takže skříňka by byla, teďko stínítko, jelikož do tak malýho prostoru nemá cenu kupovat obrovský stínítko a pak ho složitě upravovat, tak jsem si udělat svoje z plechu co se nám tu válel po zahradě, vyšlo mě akorát na dvacet minut práce. Ještě ho natřu takovou "stříbřenkou" co mi poradil sundance (dík)

A co bude ve stínítku?
150W SON-T PLUS - svítivost 17500.0 lumenů, přijde mi až v pondělí.

Old Post 10-09-2006 v 09:58 AM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Ventilace Příspěvek č. 3


Takže taky bych se měl zmínit trochu o tom, jakým způsobem bych chtěl kytičky ofukovat, spočítal jsem a koupil jsem si dva větráčky od Susonu, k tomu, co bude dělat odtah jsem si ještě koupi speciální mřížku do které jde dát primitivní pachový filtr - taková vložka s aktivním uhlím.

Old Post 10-09-2006 v 10:01 AM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 4

tak do toho...vidím že máš ještě hodně práce...
ta skřín bude matkárna????
jestli ne tak nenech kytky dlouho v ruustu a brzo přepni na květ...nebo přerostou..
at se daří

Old Post 10-09-2006 v 10:30 AM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 5

Matkárna to nebude, vím že je maličká no ;o) Hlavně tu lampu, což už bude stačit jenom zapojit, protože tu ventilaci dodělám až za chodu, protože na mě už čekaj řízky...

Old Post 10-09-2006 v 10:37 AM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zamite
Stálý Člen

Karma uživatele Zamite - 68% PěstitelskáKarma uživatele Zamite - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 6

Zdravím Tě,
máš to opravdu moc pěkně vymyšlené,jen sem se chtěl zeptat na osazenstvo.Držím palce a budu dále sledovat,jak se ti povede.
*peace*

Old Post 10-09-2006 v 10:41 AM
Zamite je offline   Profil uživatele Zamite   Find more posts by Zamite   Foto galerie člena Zamite   Click here to Send Zamite a Private Message   Add Zamite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 7

Osazenstvo by mělo bejt 2x Buddhas Sister, řízečky. Mám tam dva květináče 2x20cm - příště tam asi nacpu čtyři menší, uvidím, začínám

Old Post 10-09-2006 v 10:43 AM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 8

Ano potvrzuji, rizky cekaji... Jinak cela konfigurace je moc hezka na to ze jde o zcela novy box...


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 10-09-2006 v 10:43 AM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 9

cau myslim jsi mel jit hned do ty folie z grow shopu lepe odrazi svetlo,jinak je to v poho.drzim palce

Old Post 10-09-2006 v 10:53 AM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od detlef
Matkárna to nebude, vím že je maličká no ;o) Hlavně tu lampu, což už bude stačit jenom zapojit, protože tu ventilaci dodělám až za chodu, protože na mě už čekaj řízky...

hihi....imho. doporučuju nejdřív všechno zapojit, přeměřit teplotu a vlhkost a pak teprve nastěhovat kytky....
btw2. stínítko

citace:
Původní příspěvek od jozef
cau myslim jsi mel jit hned do ty folie z grow shopu lepe odrazi svetlo,jinak je to v poho.drzim palce

imho. v takovém prostoru by mohla stačit bílá barva, která světlo rovnoměrně rozptyluje...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 10-09-2006 v 11:01 AM

Old Post 10-09-2006 v 10:55 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 11

detlef: mohl bys detailnej popsat ci vyfotit to vlozku s aktivnim uhli premejslim o pachaci a tohle by me zajimalo....jinak vypada to pekne!

Old Post 10-09-2006 v 16:15 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Pachový filtřík Příspěvek č. 12

Mrkni sem: http://eos.ges.cz/peosc.asp?menu=re...pobr=&poznamka= Takhle to vypadá. Normální mřížka s vložkou, přesně na ventilátor, ale dělaj se jenom celkem malý no... podívej se. Daj se k nim koupit ty výměnný filtrační vložky tady: http://eos.ges.cz/peosc.asp?menu=re...pobr=&poznamka= Myslím, že cena je celkem v poho a u takovéhle malé pěstírničky to snad taky pude. Pak přidám fotky

Old Post 10-09-2006 v 19:00 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 13

detlef: Z těch stránek jsem moc nevyčetl, zda se jedná o pachový filtr, ale přijde mi, že uhlí se do toho moc nevejde. Vypadá to spíše jenom jako filtr proti prachu, tak abys pak nebyl překvapený, že ti to bude smrdět po celém pokoji.

Old Post 11-09-2006 v 12:39 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Dorazila výbojka :) Příspěvek č. 14





Tak mi dneska byla máma pro výbojku na poště

Co bych řekl k výbojce?

SON-T plus 150W, svítivost 17000 lumenů.

Objímka E40, tlumivka a zapalovač. Chybí ještě pojistka a kondenzátor, dneska je bude ještě mít

Nakupoval jsem u http://janca.cz - dohromady mě nákup vyšel cca na 1250korun - výbojka, tlumivka, zapalovač, objímka.

Old Post 11-09-2006 v 15:51 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Barva na stínítko Příspěvek č. 15



Jo koupil jsem si barvičku na to plechový stínítko - je to stříbřenka co vydrží 400stupňů, takže si myslím, že pro moje účely super A stála asi 90kaček.

Jo a když sem u těch barev a tak, chtěl jsem doporučit tenhle tmel na dřevo - když zaschne je krásně vytvrzenej, použil jsem ho na jednu dementní díru...

Naposledy upravil detlef 11-09-2006 v 17:41 PM

Old Post 11-09-2006 v 16:01 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Re: Barva na stínítko Příspěvek č. 16

Hele jen ti chci udelit muj postrech...

JA jsem si chtel udelat pestirnicku ze psaciho stolu. Taky jsem si poridil 150w. Mel jsem 2 pritahy a jeden odtah od stinitka... viz. ZDE (je to sice od uzivatele crash.. ale je to moje dokud jsem se sem neregnul) A na ten mali prostor bylo proste 150w moc hrozne to topilo.. tak ti chcu jen poradit aby sis to poradne promyslel... protoze teplota v tahle malem prostoru je az neuveritelna...

Jinak to mas pekne udelane.. hodne zdaru cago

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 11-09-2006 v 17:56 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-03-2007 - Woslova skříňka - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9776250 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív