Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Pokvete až budu chtít...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

co?: nemohl bys prosím uvést z jaké literatury čerpáš?

pro řízení květu v out pěstování, je to - dle toho, co jsem se v tomto threadu dočetl - nejspíš nepoužitelný.

Old Post 21-09-2006 v 21:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 34




zdroj? viz. první příspěvek...kniha: cytologie a genetika rostlin (1985) a samozřejmě internet a fantazie

možná i na outdoor by se to dalo využít... předpěstovat si kytiz třeba doma a pak je v květnu vysadit a postříkat....a začaly by kvést ihned....nebo kdybys treba chtěl aby začaly kvést dřív (třeba kdyby měli jen půl metru)...
dál by mě ještě třeba zajímalo jestli by se to přenášelo na řízky...

btw. ten lowrider byl ošetren prvně semeno...(abych zdůraznil citlivost na plísně) druhý den bylo místo aplikace přerostlé jemnými hyfy nějaké plísně (asi mucor sp.) a třetí den byl venku klíček...na druhým patru byl řízek postříkán thiaminem (v ředění 100mg na 100ml) a už asi 5 den se objevili první blizničky....možná kdybych ho nepostříkal....by nekvetl...ale třeba panašovaný listy to nemělo....a ani další pokusy (který snad zkusím vyfotit dnes)...nekvetou za oknem
btw2.lowrider: nebo špatná genetika, ale myslím si, že to je od spolehlivého zdroje (je to tedy oprc koupených origoš. seeds)



===================================


tady ty slíbené fotky...
osvětlení: denní...ani ne za oknem (uprostřed místnosti)

foto1: divná....vlnkatý listy...některé to měli taky a vyrostli z toho
foto2: vzhledem k ostatním...zakrnělec...ne že bych s tím truhlíkem nějak točil či ho přemysťoval...ale nějak nemohla chytnout odkud letí světlo (asi)
foto3: zatím taková relativně normální....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 22-09-2006 v 15:26 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 35




foto4: hm...další
foto5: další zakrnělec-zmatenec...ta mrtvá vedle je ta z předchozích příspěvků s těmi divnými listomrzáčky...
foto6: ještě jednou jeden ze zakrnělců....jsou jen 2

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 22-09-2006 v 15:27 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 36

super CO?čko, checkuju a hledím. Kdy budou řízky?
myslíš že bude mít 2. generace stejný vlastnosti, nebo bude impotentní (jak se tvrdí u kolchicinu) nebo z toho "vyroste"?
Jaká je rychlost růstu v porovnání s "normálními"?

Nezkusíš kolchicin (ztoho mám respect)? ted je jeho sezóna, jenže celkem problem sehnat cibuli, loni byly na tržnici

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 22-09-2006 v 15:35 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 37

kolchicin jsem zkoušel....právě že vysoká úmrtnost rostlinek mě od toho odradila....tohle vypadá zatím lépe....mělo by jít o dočasnou výživovou mutaci....takže přenos nehrozí, jde vlastně jen o to, že když tento cytokinin dodáš semínku, tak ho pak v dospělosti neumí vyrábět....dodáš, a rostlina by měla být normální.....

btw. taky chodím do pár zahradnictví, furt se ptám na ocún a když přijdu z jara, tak mi řeknou, že mám přijít na podzim, a když přijdu na podzim, tak mi říkají, že mám přijít na jaře...možná bychom mohli dojít do špitálu a tam na nefrologii někoho ukecat....pár tabletek by stačilo....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 22-09-2006 v 15:42 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 38

no jestli z toho vyráběj nějaký lék, tak to bude určitě bezpečnější než pitvat cibuli ocúnu. Jasně že kytky hynou, ale po pravdě, kolika z těch tvejch 13 retardů dáváš šanci na šťastné stáří a kremaci žehem?
takže co je větší zabiják kolchicin nebo thyamin. asi to vyjde nastejno. akorát ten druhej ti nepoleptá ruce...
četl jsem tu o kolchicinu snad všechno, ale ještě sem neviděl foto kytky nebo snad dokonce grow/smoke report. a to jsem hazel PM všem co se zmiňovali o tom že to zkusili.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 22-09-2006 v 16:05 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 39

já ty kolchicínky taky nehulil
taky nestačili dospět
btw. a tady ty? no ja nevim....jsem zatim zkousel co to udělá....už na to není prostor...ale jestli je chceš.... K+

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 22-09-2006 v 16:09 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 40




takže nějaký drobný update foteček...jsou to furt ty samé kytíz....ale teď se mi trošku uvolnilo místo, vyrostlo maskování a můžu je strčit za okno.... ....zatím docela trpěli no....no ale alespon zatim nekvetou
takže jsem je rozsadil....pohnojil trošku....a uvidíme

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 24-12-2006 v 14:41 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5161380 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív