Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Výpěstky rostlin z Kozzyho řízků.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
lyft
Stálý Člen

Karma uživatele lyft - 45% PěstitelskáKarma uživatele lyft - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 33

to gotvy:přelitý
taky jsem dostal K-

Naposledy upravil lyft 04-01-2008 v 16:52 PM

Old Post 24-12-2007 v 14:43 PM
lyft je offline   Profil uživatele lyft   Find more posts by lyft   Foto galerie člena lyft   Click here to Send lyft a Private Message   Add lyft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

kozzy v cajku jen sem pozde zjistil ph brnensky vody (7,9!!!) takze sem je dusil tejden ve spatnejch vecech ale nakonec sem je dostal do cajku vsechny jen ty svildy devky problem ale v zacatku se to da posefovat jinak kozzy dik..finale ceknu pozdejc
ad troubos people nectes nevis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 27-12-2007 v 02:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od executor
to grizly: přesně tak......



za toto jsem dostal K-

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 27-12-2007 v 14:25 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 36




vím,že kozyho řízky jsou super jen chvála
jedu už od kozyho asi xxx indoor a vždy v pohodě ,

když už se něco nezdařilo tak jsem si za to mohl JEN JÁ SÁM

no co vám budu vykládat viz foto
cca 14 dnů před sklizní

komu se nelení tomu se zelení
BELADONA,BU,SS,SK-1 pod 250w sodík

Old Post 27-12-2007 v 14:58 PM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-badboy-
Stálý Člen

Karma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 37

lool tak to je konec..... to je samí díky kozzy super kozzy bezva kozzy jsem ti vděčnej kozzy.....já říkám NASER SI KOZZY.....pro mě je to pěknej Z-RD.

Old Post 03-01-2008 v 10:29 AM
-badboy- je offline   Profil uživatele -badboy-   Find more posts by -badboy-   Foto galerie člena -badboy-   Click here to Send -badboy- a Private Message   Add -badboy- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reggae_druid
Nový Člen

Karma uživatele reggae_druid - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 38

Abych taky přispěl....samá chvála tady... na genetiku u některých modelů si nestěžuju,ovšem to že jsem bojoval s plísní a svilušky je věc druhá Mě je to jedno,jsou to mrdky,ale než jsem je vyhubyl,chvilku to trvalo... thx

Druid-Keltský výraz pro "velmi moudrého". Druidové tvořili za dob Caesarových předurčenou skupinu,
která byla osvobozena od vojenské služby a daní. Opatrovali nejen náboženská tajemství,
nýbrž v jejich rukou byla i výchova mladých lidí, soudní moc, věštění, upozorňování a obětování.




FAJÁÁÁÁÁÁÁÁ

Old Post 03-01-2008 v 12:45 PM
reggae_druid je offline   Profil uživatele reggae_druid   Find more posts by reggae_druid   Foto galerie člena reggae_druid   Click here to Send reggae_druid a Private Message   Add reggae_druid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premek
Nový Člen

Karma uživatele premek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 39

kozzy,prosím tě chtěl bych od tebe koupit řízky indoor.jak se s tebou spojím?

premek

Old Post 09-01-2008 v 18:50 PM
premek je offline   Profil uživatele premek   Find more posts by premek   Foto galerie člena premek   Click here to Send premek a Private Message   Add premek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premek
Nový Člen

Karma uživatele premek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 40

dik za radu.posilam mou adresu skypu,snad to bude stačit

premek

Old Post 10-01-2008 v 17:47 PM
premek je offline   Profil uživatele premek   Find more posts by premek   Foto galerie člena premek   Click here to Send premek a Private Message   Add premek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 41

premek : hledej a neptej se na taový veci v galerii .
koukej do bazaru apod !
Mej se .

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 10-01-2008 v 18:48 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Swiss Crypto Příspěvek č. 42




Swiss Crypto
Oddolna kytka, mensi palicky, ale jako sutry tvrdy, proste skunk jak se patri... ziskal si velkou oblibu, zkoureni je silne, ale energicke... skoda, ze uz ho kozzy nema

Hnojeno:
Plagron Alga Grow
Plagron Alga Bloom
Enza Forte
Cropmax
Bio-Algeen S90

Old Post 23-01-2008 v 15:14 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
White_WidowW
Stálý Člen

Karma uživatele White_WidowW - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 43

je to krasne ... Tak genetika robí svoje ... a Sensi Seeds nedaj dopustit



Pokus 1. 70W HPS .:Ako tu niekto powedal "tažke začiatky! ! !"


2.pokus Jack Herer, K2 ,White Widow


3.Pokus a Pradne 70W MH , 250W T-Son Plant Philips , 430W T-Son Agro

Old Post 24-01-2008 v 16:21 PM
White_WidowW je offline   Profil uživatele White_WidowW   Find more posts by White_WidowW   Foto galerie člena White_WidowW   Click here to Send White_WidowW a Private Message   Add White_WidowW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Příspěvek č. 44







1. - 3.: Power Plant

4. - 5.: Sensi Star

63. den květu, 600W

6.: levá PowerPlant, pravá WhiteWidow

Naposledy upravil 23-06-2008 v 19:54 PM

Old Post 30-03-2008 v 15:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PuP z5
Stálý Člen

Karma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 45

Takze zkusenost rok 2006 dobra rezy zeleny korinky akorat pekne zdrave, ted 2009 nespokojenost rezy vytahly korinky prerostle nektery opravdu velice presle nezdrave hnede vylozene modeli OB DD byli tak zraly do kose a ne na prodej? TO: Gotwy zase me tady nekdo napise ze sem neco posral ale my vime.

Old Post 13-03-2009 v 09:32 AM
PuP z5 je offline   Profil uživatele PuP z5   Find more posts by PuP z5   Foto galerie člena PuP z5   Click here to Send PuP z5 a Private Message   Add PuP z5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 46

Osobně mám s kozzym poslední zkušenost sice rok starou,ale .... několikrát řízky ok ,ale co mi dal posledně to byla síla/řízky vytáhlý jak sviň , tři patra a slaboučký,prostě napohled nevytální , trvalo to dlouho než se zpravily.... Normální člověk by se styděl to prodávát ,bohužel to vyzvedávala kamarádka a nerozumí tomu takže to zaplatila a dowezla . Takže radím zkontrolovat , jak je vidno "prodat se dá všechno" si myslí tento pán ...

Old Post 13-03-2009 v 20:34 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SparkyX
Stálý Člen

Karma uživatele SparkyX - 55% PěstitelskáKarma uživatele SparkyX - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 47

Byl sem za kozzym několikrát vše ok ale poslední navštěva Leden 2010 mě zklamala natolik že už nikdy víc. Svilušky a hnědý kořeny považuji v dnešní době za něco co se prostě neprodává !
Moje první navštěva byla někdy 2004 nevim proč si za tu dobu tento pán nebyl schopen aspoň ty svilušky vyhubit !
Týden na to sem bral řezivo od Hlavy a v porovnání s kozzym jsou jeho řezy teď na plochu listu tak 3X vetší.
I když jsou o týden mladší.

Old Post 27-02-2010 v 17:34 PM
SparkyX je offline   Profil uživatele SparkyX   Find more posts by SparkyX   Foto galerie člena SparkyX   Click here to Send SparkyX a Private Message   Add SparkyX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SparkyX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

bohuzel smysl uz jen pro kseft

Old Post 27-02-2010 v 19:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0723300 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív