Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Čubova skříň 400W, první indoor (Big Hud vs African mix)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 17

Cuba - Hmmmmm..Vidim zase jeden vyborne udelanej thread.Vsechno srozumitelny,zdokumentovany i casove..Fakt dobry..
Pod tim 4 kilem ti to poroste jako blazen.Blby je ze nemas moc vysokou skrin tak to chce si dat bacha at ti to nepreroste.Kdyztak holt nasadis ohybaci a lamaci metodu..Nedoporucuju kupovat ohybaci kolinka z growshopu(jsou uplne na hovno(proste maly)).
No a kdy to zacit hnojit?Ja zacal 19den od doby co vykoukly klicky polovicni koncentraci AHacek a pohoda.Dokonce ted davam uz o 40 procent vetsi koncentraci nez doporucuje vyrobce ale zda se mi to uz moc.. 1 kytka malinky hnedy flicky na listech takze uz koncentraci zase snizuju..

Tak at ti to dokumentovani vydrzi A - ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 28-10-2005 v 14:03 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dRazZiL
Stálý Člen

Karma uživatele dRazZiL - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 18

dik moc asi dotoho pudu taky.) hele zajimalo bymne jestli se da prezit aji bez cooltube...mam vestavenou skrin a je problem zeto tam nemam jak dat..aji svetrakama bude problem budu muset je dat primo do dveri+teda ta zvlhcovacka..myslite zebyto slo?ta skrin neni zase uplne utesnena a je vkomore kde je furt chladek....dik za odpovedi.)

Old Post 28-10-2005 v 14:28 PM
dRazZiL je offline   Profil uživatele dRazZiL   Find more posts by dRazZiL   Foto galerie člena dRazZiL   Click here to Send dRazZiL a Private Message   Add dRazZiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dRazZiL
Stálý Člen

Karma uživatele dRazZiL - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 19

jo a jeste chcu dat dovnitr klasickej vetrak aby foukal na rostliny...a chtel bych aspon tak 400 mozna spis 600sodik....

Old Post 28-10-2005 v 14:31 PM
dRazZiL je offline   Profil uživatele dRazZiL   Find more posts by dRazZiL   Foto galerie člena dRazZiL   Click here to Send dRazZiL a Private Message   Add dRazZiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 20

to Jahudka!: Zdravim Te, pekne se ti cukrujou kyti Vyska skrine me taky stve, ale co mam delat no...
Chci zkusit zastipovat metodou FIM a jestli se to nepovede, tak proste zastipovat a zkouset...
S tou vyskou to chci vyresi tak, ze kdyz bude mit kytka vice vrcholku, tak snad tolik nevyroste jako kdyby mela jeden ne?? A hlavne teda musim vcas prepnout na kvet, aby mi to neprerostlo skrin. Bylo by mi jich pak lito, je drasticky lamat
Ohybacich kolinek uz mam 20 tak uvidime jestli to s nimi pujde nebo ne...
Hnojit zacnu asi kolem 15. dne treba s polovicnimi davkami nez je urcena hodnota od vyrobce, a pak postupne zacnu pridavat hnojivo az na doporucenou hodnotu.

Tak at se ti to cukruje a diky za chvalu. Čuba


to DrazZiL: Zdravim, bez CT se prezit da, ale jak uz jsem tady psal CT ti ulehci spoustu práce s teplotou a vlhkosti kord když tam chces dat 4stovku nebo 6stovku, tak jestli na ni mas tak si ji urcite kup nebo vyrob, ale kdyz pises ze to chces dat do vestavene skrine, tak budes mit problemy s instalaci a pak hlavne s tim, aby ses do ty skrine vubec dostal.
Nebo místo CT by jsi tam mohl dat stinidlo s odtahem vzduchu a na spodek stinitka pirdelat sklo nebo si h o zase koupit...
Ventilatory bys mohl umistit na ty dvere a zvhcovacku bys dal nekam dovnitr nebo ji dat pred dvere a musel bys ji vzdycky odpojit nez by si sel do skrine. Nevim jak to vypada, to je jen takovy napad, ale snad na něco urcite prides…

To all: Tak diky za pripadne rady, odpovedi, otazky atd...

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Old Post 28-10-2005 v 23:50 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

cuba-hele mas to opravdu nadherne udelany a krasne zdokumentovanej thread posilam k+ ale hele jediny me zarazilo rikals ze tam das 6 seminek to znamena ze muzes skoncit i na 2 samickach mam s nirvanou zkusenosti mel jsem 60%samcu z 10 semen mi zbyli jen 4 samice a myslim ze na 2 kytky je 400 skoda ale treba ses obcasnej kurak a nekoukas na vynos a ja tu jen blbe tlacham kazdopadne parada respekt je to fakt chytre a zrucne udelanyP.S.jo a casem bych presadil do vetsich kvetinacu

Naposledy upravil 29-10-2005 v 00:43 AM

Old Post 29-10-2005 v 00:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dRazZiL
Stálý Člen

Karma uživatele dRazZiL - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 22

no praveze CT tam nevim jak dat protoze neni kam dat odtah ani pritah na jedne strane zed na druhe dalsi skrinka...zvlhcovacku hodim vedle do skrinky tomam vymysleny a vetraky jedine primo do dveri...

Old Post 29-10-2005 v 10:25 AM
dRazZiL je offline   Profil uživatele dRazZiL   Find more posts by dRazZiL   Foto galerie člena dRazZiL   Click here to Send dRazZiL a Private Message   Add dRazZiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 23

to deth: Zdravim, tak to by me stvalo kdybych skoncil na 2 samickach jak si rikal ty. To by se mi vubec nevyplatilo pestit… sice jsem obcasnej kurak, ale asi každý grower se snazi mit co nejvetsi vynos… Ty penize za elektriku by me mrzely, pristi grow jich vysadim radsi 8.
Do vetsich kvetinacu to dam dneska, snad se jim tam bude libit


A diky moc za rady a chvalu, a taky za k+, at to roste!!! Čuba


To drazZil: njn nejak to bude muset jit urcite, ale bude to asi slozitejsi, rad bych ti poradil jenze nevim jak to u tebe vypada a taky nevim jak moc muzes vytunit tu postrani skrinku... Zkusit to stinidlo s tim odtahem, koupit k tomu greyflexku a pridelat to do dveri, ale budes s tim mit asi problemy při otevirani a zavirani dveri… Mej se fain snad to nejak vymyslis Čuba

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Old Post 29-10-2005 v 13:47 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 24

Cuba - Zasadil jsem 8 semen.Vsechno Nirvana.1 v prubehu chciplo,a jinak z tech 7 jsou 4 samice a 3 byly samci.Je to spis otazka nahody nez upravy PH...
Kazdopadne mam ve skrini 3 samice a vyplati se tomu svitit 400w.Bude toho i jenom pro me az dost.Minimalne do pristi sklizne to vydrzi..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 29-10-2005 v 14:07 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

taky si myslim ze je to vec nahody ale ja radsi davam 10 seminek pod 400w abych mel tech 5-6 samicek (jednou se mi prave stalo ze z 10 white rhino od nirvany jen 4 samicky bylo to dost malo ale zase se muze stat ze bude mit ze sesti semen 4 samice>ja jen psal co by se mohlo stat myslim ze je lepsi se 400Wzacina na 10 semench (nejsou li feminizovany)

Old Post 29-10-2005 v 14:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 26

to Jahudka: Snad budu mit to stesti a budu mit aspon 3 samice, to bych byl opravdu stastnej..... ale to se teprve uvidi... Jdu to ted dat do vetsich kvetinacu a zahrabat ty dlouhe stonky, snad mi to nezplesnivy. Budu si muset dat bacha na zalejvani kolem kyti.
Diky za rady a informace

to deth.: jj, priste to tak udelam, moc si vazim vasich rad a informaci Čuba

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Naposledy upravil Cuba 29-10-2005 v 14:57 PM

Old Post 29-10-2005 v 14:48 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

18. den růstu od vyklíčení světlo(18/6) PROBLÉM č. 1 Příspěvek č. 27











Ahoj, zdravim vsechny priznivce pestovani a huleni Po 8 dnech sem davam update a mam bohuzel spatne zpravy Na listech se asi v 9. dni rustu objevili male zlutohnede skvrny!!!
Nejdrive se objevi mala, svetle zluta nebo hneda skvrna na spickach nebo na stranach listu a pomalu se rozsiruje a postupem casu hnedne. Prohlížel jsem kyti pod lupou a na parazity jsem nenarazil. Na povrchu hliny jsem si vsiml. ze agroerlit zezlout, vypada to na nejakouk plisen. Myslim ze to bude pricina zloutnuti listu a ted mam na vas otazky… Nevite cim to je ze mi zloutnou listy? Jak tomu muzu zabranit?
Kytky jsem presadil v 15. dnu rustu do vetsich kvetinacu a zahrabal jsem jim dlouhe stonky (rozmery: průměr 27 cm a hluboka 26cm, mají kolem 10 L).

Kyti maji asi takove podminky: teplota den 22-28°C; noc 17-22°C vlhkost vzduchu udrzuji v rozmezi 65-80%

Hnojeni: V 11. dnu rustu jsem namichal peroxid vodiku v pomeru 10 kapek na 1 Litr vody (a to budu delat kazdych 10 dni)
Ve 12. dnu jsem kyti tesne pred prepnutím postrikal Phyt-aminem v pomeru 5 ml na 1 L vody(postrik budu opakovat každý 5. den)
Hnojit sem zacal v 15. dnu rustu a to o 20% mensimi davkami hnojiva nez udava vyrobce, nerad bych je spalil…, postupem casu jsem zvysoval davky az na normální hodnotu. Od doby co jsem je zacal hnojit, zacali mnohem rychleji rust.

A tydy jsou nejake fotky jak to ted u me vypada..

Foto c. 1: Pohled do skrine
Foto c. 2: a tady o trochu blize
Foto c. 3: BB 1
Foto c. 4: BB 2
Foto c. 5: BB 3
Foto c. 6: AM 1
Foto c. 7: AM 2
Foto c. 8: BB 4
Foto c. 9: a takhle vypadaji nektere listy
Foto c. 10: a jiny

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Old Post 04-11-2005 v 22:41 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

Pokračování Příspěvek č. 28





A tady jsou jeste nejake fotky

Foto c. 1-2: plisen na agroperlitu
Foto c. 3-4: poskozene listy

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Naposledy upravil Cuba 04-11-2005 v 23:07 PM

Old Post 04-11-2005 v 22:57 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 29

Cuba - Jak tam lejes ty AH tak doufam ze tam davkujes polovicni koncentraci pro hlinu jak je v navodu?Jde o to jestli to nemas nahodou prehnojeny a kvuli tomu muzes mit ty fleky..
Jinak ja je hnojil kdyz byly tak maly stejne jako ty tak tezko rict cim to je..Na plisen bych to nevidel.Tobe spis listy schnou.PH to nejspis taky nebude,protoze za tech par dnu se nemohlo natolik PH hliny zmenit.

Takze klasicky bych udelal tohle...Zacal zalejvat jen vodou,lampu dal vic nahoru a vetrak co fouka na kytky bych dal na mensi otacky.Mejm kytkam pomerne vadil vzduch kterej primo na ne foukal (kdyz byly malinky jako ty tvoje)..Tyhle veci bych udelal a pak cekal dal co se bude dit..Jinak si zmer teplotu primo u vrcholku kyticek at mas jistotu ze je nepalis..Jo a jeste bych zvlhcoval maximalne na 60 procent dokavad se to nezlepsi..

Ja mel lampu jeden cas asi 60cm nad kytkama prave kvuli tomu ze na ne foukaly ventilatory moc vzduchu a proste se jim to nelibilo..Casem to samo preslo (asi tak tejden)..
Jinak kdyz fotis vyzkousej fotak nastavit jako pod normalni zarovku a fotky by nemely bejt potom zluty..


Ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 05-11-2005 v 09:31 AM

Old Post 05-11-2005 v 09:26 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 30

Cuba - Koukal jsem znova na ty fotky a nemuzu si pomoct..Podle me je to proste prehnojeny.Je videt ze to jde od spoda nahoru to uychani a to je prvni znamka prehnojeni nebo nedostatku/prebytku nejakejch prvku vlivem spatnyho PH..To PH to ale nebude protoze pochybuju ze by natolik za tech 18 dni v hline kleslo.Bejt tebou nehnojim ted vubec a klidne aplikuju par dni jen destilku at mas klidny svedomi.Kytickam to ted rozhodne ublizit nemuze...
Jinak k ty barve toho perlitu..Z toho si nic nedelej podle me to plisen neni a zluty to je proste jak to je nasakly vodou a jak to vsechno pracuje no..Ja mam perlit pro zmenu cervenej jak tam leju Bloom na kvet

Jinak tohle doporucuju prostudovat...
http://www.overgrow.com/edge/showthread.php?t=502075

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 05-11-2005 v 09:51 AM

Old Post 05-11-2005 v 09:38 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 31

to Jahudka!: Zdravim te, diky moc za rady a urcite to tak udelam jak rikas, tento tyden sem nemel vubec cas, a tak jsem nemohl hledat na groweru priciny cim by to mohlo eventuelne byt a co to vlastne je za nemoc. Tak urcite ted prohlidnu poradne grower a treba tady o tom bude neco vic.
Jak uz jsem psal minule, tak se ty fleky se zacali objevovat asi pri 9. dnu co to bylo asi den pod sodikem. A hnojit sem zacal az 15. den, tak si myslim ze to prehnojeni nebylo.... A jak si psal, ze to jde od spoda tak to ty listy tam byli jenom dva a na tech se to objevilo a ty ostatni tam nedavno dorostly a objevili se tam taky, takze to odspoda nejde, vzdy se to objevi na liste kdyz trochu povyroste a postupne se to rozsiruje.
Hnojil jsem to samozrejme podle toho jak udava vyrobce, davam polovini davkou pro hlinu a dal jsem jeste asi o 20% mene nez ma byt ta polovicni davka pro hlinu. Tak prehnojenim si myslim ze to nebude, ale urcite to udelam presne podle tebe jak si rikal.
Agroperlit ten mi zezloutl i kdyz jsem mel zalivku pouze s upravenym pH(asi v 5.dnu) a jeste ty kvetinace prolevam cele rovnomerne a ty zluty skvrny jsou jen na nejakem agroperlitu, tak si myslim ze to nejaka plisen bude... Kdyz jsem to mel v tech malych kvetinacich byl vsechen agroperlit na povrchu kvetinace daleko vice zluty.... Du hledat jestli se o tom nedozvim neco vic a kdyztak sem pisnu.
Jo a mam na tebe jeste jednu otazku: proc mi neodepisujes na pm? Diky moc!!! Zdravi Čuba

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Naposledy upravil Cuba 05-11-2005 v 14:19 PM

Old Post 05-11-2005 v 13:55 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 32

cuba> ohledne vysky a prostoru, doporucil bych ti scrog, jestli v tom nemas uplne jasno. tim by se vyska mohla udrzet. zalezi samo kolik ti zustane zenskejch. se dvema by to nemelo smysl.

jinak mam dva dotazy:
1/ kdy si sehnal ten predradnik - prepokladam ze je to el. predradnik? - momentalne akutne potrebuju taky jeden a na nic nemuzu kapnout.
2/ vypadat to ze tu skrin mas v obyvaku nebo tak nejak, jak je slyset?? kolik ti to hreje do toho pokoje?

Old Post 05-11-2005 v 16:30 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8069630 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív