Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5.kolo-400Wsylvania>delta 9 z rezu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Organika 5.kolo-400Wsylvania>delta 9 z rezu Příspěvek č. 1











zdravim vespolek tak jsem vcera zprovoznil novou pestirnu tentokrat 400W sylvania zmeny jsou ze jsem to dal cele do mistnosti a misto bile barvy pouzil stribrnou agrofolii a taky do stinitka nad zarovkou jsem vyrizl diru a dal tam odtahovy vetrak jak si muzete vsimnout na fotkach misto okna jsem dal sololitovou desku do ktere jsem si vyrezal vsechny potrebne diry na ventilaci tim padem zniceni mistnosti je v 6 hmozdinkach a spinave zdi od pasky...je to ted absolutne nehlucne a efektivitu pozname casem

Naposledy upravil 25-04-2006 v 17:03 PM

Old Post 23-04-2006 v 19:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2








no dneska jsem to cele dokoncil a kamos dovezl sedmi denni rizky delty9 takze koreny vyjely zatim zhruba pulce...no pockame a uvidime...jinak jestli nekdo mate naky vedomosti nebo tipy ohledne rizku jak neco neposrat budu vdecnej jedu z rizku poprve...dikezz a at nam to roste..

Naposledy upravil 23-04-2006 v 23:47 PM

Old Post 23-04-2006 v 19:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafan
Stálý Člen

Karma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 453  

Kámo,tak to je teda nářezzz ! Příspěvek č. 3

Ty voe to sem teda nečekal,máš to fuck monstrózní-gratuluju.
co teplota asi v poho co?
to máš dobrý,když můžeš využít celou místnost,to je můj sen.
co to 6ti kilo nebudeš tam dávat?
K+ do dalšího začátku a hodně štěstí !

můj 1.indoor
rastafan´s fun two, Philips 400W Son-t Pro
3.runda od Rastafana
Orange Bud by Rastafan
Rastafanův malý boxík pro radost
***Great White Shark by Rastafan***
IP2000 vs Jack Herrer under 250W

Old Post 23-04-2006 v 20:06 PM
rastafan je offline   Profil uživatele rastafan   Find more posts by rastafan   Foto galerie člena rastafan   Click here to Send rastafan a Private Message   Add rastafan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

2rastafan>ted v tom lete bych to 6 kilo bez klimosky nedal...teplota je zatim v uzavrene krabici okolo 26.5 az klony nakorenej a vyndam je z boxu teplota bude okolo 26 stupnu ..ovsem nevim jak to bude az zacnou vedra..no snad bude vse oka...diky za gratulaci a at nam to roste..jah rastafari

Old Post 23-04-2006 v 20:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 5

Já bych to nazval "pěstební roh v místnosti" no nebo možná - "pěstuju v celý místnosti". Jako fakt mazec. Asi mám podobnej sen jako rastafan, ale můj sen je mít 3+1KK - 1obývák, 1ložnice, 1pěstírna, 1kuchyň, 1koupelna....
Koukám že asi nejsi troškař, Hele fakt přeju hodně štěstí........máš u mě Káčko........Jo tak mě napadá - nebylo by lepší rovnou celej pokoj oblepit alobalem na strop místo lustru dát 2x 1kW, místo oken Brutální větráky s odtahem tak 500m3/h a Stínítko z vany, to by byl cajk, ne?
Jo a jinak malý dotaz, nebude kytičkám scházet světlo z druhý strany, když máš alobal jen z jedný?

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 24-04-2006 v 00:24 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

2mr.figaro>stinitko z vany co se tyce svetla kytickam tak asi bude ale nemyslim ze to bude nejak hrozne no vsak uvidime..je to spis pokus jak vypestovat indoor v extremnich vedrech a co se tyce alobalu mam tam pestebni stribrnou agrofolii alobal je naprde...

Naposledy upravil 24-04-2006 v 20:25 PM

Old Post 24-04-2006 v 06:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 7

ahoj deťáku.

vypadá ti to nádherně, jen si říkám, jestli není škoda nevyužít takovej krásnej koutek a neprdnout tam aspoň to 6 kilo...

když pořešíš pořádnej odtah (btw. jakej větrák tam máš teď?) tak to uchladíš jak prd..

eště bych se chtěl zeptat na rozměry pěstební plochy...

jo a tou otevřenou stranou ti uniká dost světla IMHO, zkus tam napnout kus fólie, když už máš takovou luxusní..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 24-04-2006 v 11:12 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

2kwjeton>no to setikilo by byl mazec ale jak mas venku 45 stupnu i to ctyrkilo bude fuska uchladit jinak odtahujou mi to 3 sunony(ne ty kompovy krapet vetsi) a na ufo zatim nemam mam ted zas 14 dni bez prace a tu mistnost musim za 3 mesice pronajmout a vratit se zpet do skrine toto je jen letni opatreni...folii dam az uvidim ze v trop vedrech je teplota oka a nebude tam vadit...jde mi o teplotu ani ne tak o unik svetla je to takovej indoor na pokus jestli lze porazit spanelsky vedro bez ufa ci ne

Old Post 24-04-2006 v 20:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 9

deth. - Zdarec chlape.No vypada to vic nez huste (vzdycky necim prekvapis).
Myslim si jinak ze z rizku neni co podelat.Je to lepsi nez semena a myslim ze uz jinak ani nikdy nepojedes.Akorat to ma tu vyhodu,ze jakmile je prepnes tak zacnou hned kvest a hnat nahoru.U kytek ze semen musis mit alespon mesic rustu jinak ti pokvetou nepravidelne.Proste z rizku se zastevej v rustu driv po prepnuti nez ze semen takze hrozi i mensi riziko ze prerostes.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 24-04-2006 v 23:25 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

2jahudka>zdarec diky za informace...byl jsem trochu neklidnej jak to neznam..ale vse vypada ok...jeste dotaz hned jak jsem uvidel 1.korinky na rezech hned jsem to mrskl do kokosaku a vetsich kvetinacu...doufam ze se nemusi cekat nez se ty koreny trochu rozrostou pred presazenim...

Old Post 25-04-2006 v 10:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 11

deth. - Klidne to prdni do substratu hned jak to ma prvni korinky vylezly ven z Rw.Dej na to radsi prozatim petky,ale bacha na teplotu pod tema petkama at si ty rizecky neusmažíš!Jinak na coco bacha,jsou lidi co s nim maji spatny zkusenosti.Ted nevim jestli nejedes v coco bezne,ale jen takovy upozorneni.Lisi se to kus od kusu a miva nizky PH takze pozor na toNekomu coco dokonce zacalo plesnivet,to se da vyresit postrikanim vrsku substratu necim na plisne(treba previcurem)

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 25-04-2006 v 13:28 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12






2jahudka>jj pod tema petkama to jde az na 29.5oC takze jsem zvolil metodu mokrych hadru a ostrikuju to kazdou hodku (mam ted 14 dnu no job takze v poho) vlhkost neklesne pod 60% a vzdy kdyz pristriknu tak to jde na tech 82%
kdyz jsem aktivoval kokosovy substrat 5l vody (ty suseny lisovany kostky) tak jsem do tech 5 l vody pridal okolo 15ml korenovyho stimulatoru od bionovy (ma se davat okolo 10ml /l) tim si myslim ze tem korinkum lehce pomuzu ....
no a posilam par fotek jak to vypada po presazeni 7 rizku do substratu a kvetniku...
co se tyce kokosu tak ho micham na pul s univerzal substratem jedu uz to takhle potreti...kokos kupuju lisovany suseny kostky ktery musis aktivovat 5l vody tu vodu upravuju ph na 6 a pridavam tam ctvrtinovou davku kor stimulatoru...myslim ze by nemel byt problem...

Naposledy upravil 25-04-2006 v 14:29 PM

Old Post 25-04-2006 v 13:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13










tak z 15 klonu nakorenilo 10 5 jich to vzdalo(byli taky dost huste smikly)posilam par fotecek z presazovani a jak to dopadlo

Old Post 27-04-2006 v 22:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafan
Stálý Člen

Karma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 14

no vypadaj pěkně holky,ta teplota taky dobrý-to je přes den nebo v noci?
sem taky nenašel zvlhčovačku,to tam máš takhle vlhko jenom s těma ručníkama ?
co to je vůbec zač ta delta? jinak good,držim palce!

můj 1.indoor
rastafan´s fun two, Philips 400W Son-t Pro
3.runda od Rastafana
Orange Bud by Rastafan
Rastafanův malý boxík pro radost
***Great White Shark by Rastafan***
IP2000 vs Jack Herrer under 250W

Old Post 28-04-2006 v 05:58 AM
rastafan je offline   Profil uživatele rastafan   Find more posts by rastafan   Foto galerie člena rastafan   Click here to Send rastafan a Private Message   Add rastafan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

2rastafan>teplota v odpolednich vedrech vysplha i k 28 ale hned jak striknu jde to zas dolu takze 2 hodiny denne to jde i na 28oC jak to neni nad 30 tak v poho...zvlhcovacku nemam strikam jak divej....
a delta 9 je podle dutch-passion nejlepsi sativa co nakrizily...
info by-dutch passion

Delta 9 ® Indoor
As we think of Skywalker as the best attainable Indica, Delta 9 is to us one of the best Sativas possible. We hybridized an Isis female with a Flo male, the best Sativas in our collection. The result is a Haze-like aroma and taste from the Isis, combined with the very subtle Flo “high”. This composition is almost a form of art. Good yield of excellent quality, reminding one of the best Kashmir hash from the seventies. A rich plant with big buds which Holland can be proud of.

http://www.dutch-passion.nl/large/DP2201.html

Old Post 28-04-2006 v 06:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romaniak
Stálý Člen

Karma uživatele romaniak - 90% PěstitelskáKarma uživatele romaniak - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 117  

delta Příspěvek č. 16

http://www.growhigh.co.uk/catalog/i...hp?cPath=21_102

doporucuju podivat

jsou to seed od seedbanky co se menuje Delta9

Old Post 29-04-2006 v 11:32 AM
romaniak je offline   Profil uživatele romaniak   Find more posts by romaniak   Foto galerie člena romaniak   Click here to Send romaniak a Private Message   Add romaniak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9537940 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív