Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Help OdbornÍci Big Probl0m
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Help OdbornÍci Big Probl0m Příspěvek č. 1




Přátele kamaradi pozřebuji pomoc nevím co je to za problém ale během 4 měsícu mi to zlikvidovalo 12matek a ted už mi zbívají poslední 4 řízky jestli i ty to nezvládnou tak jsem příšel o celou mou genetickou základnu a budu muset začít odčátku a ted se vás ptám co je to za nemoc a jestli jste to už někdo někdy řešil a co mám dělat děkuji moc a vaše rady je už to posledí co mi může pomoc jinak jsem už vyzkoušel vše

Old Post 23-10-2005 v 12:48 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 2

postřiky jako polyversum kuprikol novozir ph ec vše v pohodě mají to kytky jak v hlíně tak v bublere od kořenů to není jsou krasně bílé přenáší se to zřejmě vzduchem z kytky na kytku šlo to postupně vážně si nevím rady

Old Post 23-10-2005 v 13:00 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 3

ciste projistotu bych to proplachnul enzymama, ale co me zajima - jakou tam mash vlhkost a teplotu? a neobevuji se ti tam nejaci ti parazitos (mushky atd.)?

smrťák

Old Post 23-10-2005 v 15:05 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRAINDEAD
Stálý Člen

Karma uživatele BRAINDEAD - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 202 

Příspěvek č. 4

Tohle vypada jak ukazkovej problem s fosforem(z chytry knihy
indoor marihuana horticulture) spis myslim ze nedostatek,v pripade ze jsi si jist ze to tento problem byt nemuze,tak potom bych vsadil stejne jako Hlava
na tu plisen(v tom pripade by meli zabrat postriky ktery uz jsi aplikoval,jeste
me napada postrik proti plisni Champion ale je to dost sila,pro kyti v takovyhle situaci,takze nevim).Rozhodne by jim neuskodil nejakej podpurnej prostredek jako napr.Bio protect od plagronu,phitamin,nebo bioalgeen,kdyz maj takovejhle stres.Osobne nejvic sazim na ten fosfor.Doporucil bych ti jeste navstevu growshopu jestli mas nejakej v okoli bydliste,tam by taky mohli poradit.Hodne stesti

BFC&FLATLAND REPRESENT

Old Post 23-10-2005 v 17:04 PM
BRAINDEAD je offline   Profil uživatele BRAINDEAD   Find more posts by BRAINDEAD   Foto galerie člena BRAINDEAD   Click here to Send BRAINDEAD a Private Message   Add BRAINDEAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 5




tak vlhkost 50 nekdy 80 ale když to začalo vlhkost byla kolem 40 tak vlhkost bych vyloučil teplota super kolem 24až26C fosfor mangan nevím je to jak v hlíně tak v hydru hlína na palargonie 3 týdny stará kytky mladé viz foto nahoře můj typ je plísen kterou jsem do matkárny zatáhl na jaře když jsem tam dal kytku z venku ktrá tím byla napadena jen mě straší to že polyversum nezabýral sice jsem to neaplikoval pravdelně ale proč se to šíří z kytky na kytku i když ty kytky byli přetím ošetřeny no tak další foto snad vám as vy mě pomůžete ikdyž tomu už moc nevěřím

Old Post 23-10-2005 v 19:22 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 6




a ještě

Old Post 23-10-2005 v 19:27 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 7




ty kytky byly před 4 dny naprosto zelené šíří se to strašně rychle

Old Post 23-10-2005 v 19:29 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Nápad POŠLI TO NA GROWER Příspěvek č. 8

Ahoj hary

Velice rád bych ti poradil,ale bohužel takový problém vidím poprvé koukám že se ti smůla lepí pěkně na paty.Nedávno ti uhynula kytka před sklizní,ve skleníku s AK47 si chytnul plíseň a ted tohle

Ale řeknu ti alespoň co bych udělal já:rozhodně ty samé fotky skus poslat do různých GROWSHOPŮ ,když jsem měl jakýkoliv dotaz tak mi vždycky poradily.A taky bych si našel nějaké odborníky přes botaniku a těm bych ty fotky také poslal.

Jinak ti můžu jenom držet palce at ti to dopadne co nejlépe.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 23-10-2005 v 22:50 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 9

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1689

Mrkni sem,minimálně jsou tam sepsaný přípravky a jejich použití.

Podle těch druhých fotek určitě plíseň.Nikdy se mi nestalo,že by se rozjela po celý skříní,chce to řešit globálně a preventivně(polyversum,cropmax,příp.roots).

Když bys potřeboval helfnout s gen. písni,něco se najde

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 24-10-2005 v 09:44 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 10

Kabuto dík moc jak za odkaz tak za nabídku uvídím jak to vše zvládnu a pak když tak tvé nabídky využiju jinak s tvého odkazu bych řekl že mám to samé jako Breeder pokusím se ho kontaktovat jestli mi k tomu řekne víc

Old Post 25-10-2005 v 12:48 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0414850 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív