Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Bubler, klony ... problémy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hydroponie Bubler, klony ... problémy Příspěvek č. 1



Přeji všem pěkný den
Mám problémek se kterým si moc newim rady
Mám klony z jedný matky. V jednom bubláku 10litrů jsou 3kousky, který moc dobře prospíwaj a v druhý je 15litrů toztoku, taky 3 kousky, který jsou dost špatný. zakořeněný jsou v RW, v květníku jsou obsypaný keramzitem.
Roztok je úplně stejný namíchaný v 60 l nádrži, pH je 5.6-6.0, EC je 2.0.i Kyti maj podle mne úplně stejný podmínky, ale wyvíjej se dost odlišně.
Výživa je wuxal super
Ten, z Vás kdo k tomu má co říct, at se projewí ...já fakt už newim kde je chybka.
díky za názory či rady
planťák

Old Post 28-09-2005 v 20:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 2

Takhle na první pohled to vypadá že ty druhý řízky maj nacucaný kostky.
Vyndej je a mrkni na kořeny,jak píše Hlava.
Na OG jsem se dozvěděl,že spousta lidí dává ze startu do bublu méně roztoku,aby se kořínky rychleji vyklubali z košíku,vzdušná vlhkost jim ze začátku stačí.(zabráníš tím případnýmu nasáknutí kostek)

EC 2.0 je na řezy opravdu dost (norm.:1.1 - 1.3)

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 29-09-2005 v 07:17 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 3

Souhlasím s kolegama,jednoznačně problém s vysokým EC

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 29-09-2005 v 10:37 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

dík pánové za názory, cením se si jich
budete mít pravdu v dolním košíku jspou RW nasáklý, stalo se to asi při manipulaci s kýblem
.. a tím pádem nerozvinuly se kořeny..

EC bylo na startu 1.6, ted bylo 2.0
btw souhlasím, že tohle EC by mohlo být tak až za 4 týdny ....

jsou to klony ze stejný mother ... my own

ta trubka je tam např na odběr roztoku a měření, případně měření teploty nebo dolívání roztoku.

Ty 3špatný se už asi moc nespraví ..páč je už odešlu pod sodík
dík a pís (myslím pís jako peace a ne pís jako piss... takže čus

Old Post 03-10-2005 v 22:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konopnikjc
Nový Člen

Karma uživatele konopnikjc - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 7  

Hydroponie Příspěvek č. 5

Zdarec potřeboval bych sehnat nejaky informace o pěstování hydroponií dik moc

Naposledy upravil konopnikjc 20-11-2005 v 10:26 AM

Old Post 19-11-2005 v 21:41 PM
konopnikjc je offline   Profil uživatele konopnikjc   Find more posts by konopnikjc   Foto galerie člena konopnikjc   Click here to Send konopnikjc a Private Message   Add konopnikjc to your buddy list     Navštiv homepage uživatele konopnikjc! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SToRM_THC
Nový Člen

Karma uživatele SToRM_THC - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 6

Prosim vas lidičky... poradite mi nekdo ? chystam 6x bubbler... asi 8litrový kýble... ale vubec nevim KDE a JAKÝ sehnat kompresory... (nebo jak se tomu rika) poradite mi prosim !?? ;-) co nejlevnější... NEJLIP 1 pro všech 6 kybliků... díky moc... předem.

Old Post 21-11-2005 v 19:08 PM
SToRM_THC je offline   Profil uživatele SToRM_THC   Find more posts by SToRM_THC   Foto galerie člena SToRM_THC   Click here to Send SToRM_THC a Private Message   Add SToRM_THC to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SToRM_THC! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4891460 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív