Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Voda zkohoutku ---> EC 0,3 , problémeček. help:)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Skunk.....
Stálý Člen

Karma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 245 

Hydroponie Příspěvek č. 1

Zdravim
chci se zeptat, jak je duležité v hydroponii, mít vodu EC 0,0. já mám z kohoutku EC 0,3 .
takže řešim problém:
Po namíchání hnojiva adv. hydr. s vodou mi logicky celkové EC stouplo o 0,3 takže kdybych jel podle letáku tak je můžu i spálit? když mám tu vodu 0,3, že jo, protože je to počítaný na ředěný s vodou EC 0,0.

Takže to podstatný co bych chtěl od vás poradit je, jak nejefektivněji srazit EC vody z kohoutku na 0,0.
Hodně mi to helpne když mi někdo poradí.....
Díky
GetHigh

Old Post 13-08-2001 v 00:08 AM
Skunk..... je offline   Profil uživatele Skunk.....   Find more posts by Skunk.....   Foto galerie člena Skunk.....   Click here to Send Skunk..... a Private Message   Add Skunk..... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

EC Příspěvek č. 2

Zdravím,
voda z kohoutku obsahuje určitý množství rozpuštěnejch solí, není měká, jako třeba dešťovka. Rozpuštěný látky zvýší vodivost - EC. Odstranit se dají destilací nebo iontovým filtrem , možná částečně převařením, to ale asi jen soli vápenatý, takže jsem asi moc neporadil.

Old Post 13-08-2001 v 01:03 AM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 3

ja to resim jednoduchym zpusobem. Na Vaclavaku jsem si koupil vodni filtr. Ma to slouzit na filtrovani vody k pity, ale jelikoz to odstranuje vetsinu sracek z vody (chlor je samozrejmosti), tak nez kytky zalejvam, tak vodu filtruju. Nemuzu si to vynachvalit.

Doporucuji zkusit. Ten filtr (nadoba na vodu) stoji nejlvensi asi 400 kc (za 800 s pocitadlem, kolik litru jsiprofiltroval) a filtr (napln) stoji 120 a vydrzi podle navodu mesic, pokud budete denne filtrovat 5 litru vody... Ovsem zmych zkusenosti po dvaceti dnech uz ta voda neni to co na zacatku...

Old Post 13-08-2001 v 08:34 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skunk.....
Stálý Člen

Karma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 245 

Hydroponie EC Příspěvek č. 4

--> Brel:
to jsi mi neřek nic novýho, ......já ale potřebuju poradit něco z praxe co funguje a srazí vodu na EC 0,0.! tak mi kdyžtak přibliž ten iontovej filtr.

--> Walhalla2000:
a jaký máš EC vody ty?
srážíš kohoutkovou vodu na 0,0, tím filtrem o kterým píšeš. Funguje to teda na 100%?, potřebuju se dostat na vodu 0,0.
Poraďte ještě někdo, slyšel jsem o nějakém osmozním filtru ale fakt stímto nemám zkušenost please help - potřebuju něco co dostatečně funguje ...

Thanks All Growers for Tip

getHigh

Old Post 13-08-2001 v 13:37 PM
Skunk..... je offline   Profil uživatele Skunk.....   Find more posts by Skunk.....   Foto galerie člena Skunk.....   Click here to Send Skunk..... a Private Message   Add Skunk..... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
buba.sparxxx
Stálý Člen

Karma uživatele buba.sparxxx - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 5

to by mi taky docela helflo ...mám ji z kohoutku 0.5...tak sem šel do lesa ke studánce a bylo to ještě horší ...tak taky nevim ...

Old Post 07-08-2005 v 20:29 PM
buba.sparxxx je offline   Profil uživatele buba.sparxxx   Find more posts by buba.sparxxx   Foto galerie člena buba.sparxxx   Click here to Send buba.sparxxx a Private Message   Add buba.sparxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 6

njn, ja mam z kohoutku 0,6mS...puvodne jsem si chtel kupovat destilku v lekarne (tam to vyslo na 200,-/20l)...nakonec mam zadara demineralizovanou vodu....mozna je na rust (aspon na ten zacatek) fakt sehnat neco takoveho...

jinak v te studance nejspis bude mineralka...doporucuji horske potoky s tvrdym podlozim...osobne jsem to taky jednou zkusil a reknu vam tahnout z lesa 25l barel...nic moc :-))

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 11-08-2005 v 14:56 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 7

A co mam rikat ja panove? EC primo z kohoutku kolisa mezi 0.9 az 1.1mS (studna). Diky bohu za osmozu -> 0.15mS

Old Post 11-08-2005 v 17:20 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
buba.sparxxx
Stálý Člen

Karma uživatele buba.sparxxx - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 8

co je to osmoza ??ale jako kupovat destilku...by se asi trocha prohlo ne ??

Old Post 11-08-2005 v 17:28 PM
buba.sparxxx je offline   Profil uživatele buba.sparxxx   Find more posts by buba.sparxxx   Foto galerie člena buba.sparxxx   Click here to Send buba.sparxxx a Private Message   Add buba.sparxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 9


Je to takovej pristroj, kterej ti procisti vodu od sracek pres osmoticky filtry. Vice se muzes docist zde -> http://www.aquel.cz

Vlastnosti řady AQUEL:
- používá vícestupňový proces filtrace, kdy jednotlivé komponenty postupně snižují úroveň nežádoucích látek obsažených ve vodě.
- ideální voda pro děti a kojence
- vždy 100% garance nejvyšší kvality krystalické vody
- zbavená toxických látek vyvolávajících onemocnění
- značně snižuje náklady pitné vody
- jednoduchá montáž ( v ceně zařízení, autorizovaný servis, pětiletá garance )

Vodu zbaví:
- 99% mechanických nečistot
- 80% dusičnanů, dusitanů, amonných iontů
- 85-98% težkých kovů ( kadmium, olovo, rtuť, berilium, arsen a další. )
- 98% organických látek ( fenoly, chlorované uhlovodíky a jejich sloučeniny, chlor,..)
- 98% mikrobiologických znečištění

A cena za tuhle vychytavku se pohybuje v rozmezi 5 000-30 000Kc.

Old Post 11-08-2005 v 17:50 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tixo
Stálý Člen

Karma uživatele tixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele tixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 10

Firestarter: peknéé ! akurát som taku vodu domeral mojim home made ec metrom, a nameral som 0,08. voda z vodovodu 0,56. kamos mi to potvrdil z lajstra pravidelnej servisnej kontroly. odmeral som to presne !!

to je vodicka. ved z tej hnusnej vody z vodovodu aj rastlinky kapu.

Aurora Indica 400w Son-T Agro Kalichakra SoG 150w hlina

Old Post 18-09-2005 v 21:27 PM
tixo je offline   Profil uživatele tixo   Find more posts by tixo   Foto galerie člena tixo   Click here to Send tixo a Private Message   Add tixo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 11

tixo: a jakej mas rozdil u odstate vody? me vyslo, ze ta odstata voda je jeste horsi... a to cca o 2 desetiny...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 19-09-2005 v 13:07 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tixo
Stálý Člen

Karma uživatele tixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele tixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 12

Co? : odstatu vodu som nemeral, ale mozem. akolko staci odstat, 24 hod?

Aurora Indica 400w Son-T Agro Kalichakra SoG 150w hlina

Old Post 20-09-2005 v 17:44 PM
tixo je offline   Profil uživatele tixo   Find more posts by tixo   Foto galerie člena tixo   Click here to Send tixo a Private Message   Add tixo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6838250 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív