Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Svilušky - Tetranychidae - Spider mite , jak na ně ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 193

Zkus neem oil od Plagronu, čet jsem že dva dny je ochraná lhůta, je to olej z posvátného Australského stromu, takže bio.

Old Post 24-08-2011 v 10:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 194

Můžeš sáhnout buď po nějaké olejové emulzi jako je právě Neem Oil, BioOl či podobné, které fungují na principu "udušení" škůdců, jinak mě napadá Spruzit, který mimo olejů obsahuje i insekticidní látky - pyrethriny. Spruzit má velmi krátkou ochrannou lhůtu a insekticidní složka v něm je pro člověka takřka neškodná (v porovnání s jinými insekticidy)

Old Post 24-08-2011 v 11:06 AM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Svilušky, čas tiká, listy ubývají Příspěvek č. 195

citace:
Původní příspěvek od Aross
Ahoj Groweři a Growerky.

Mám známý problém se sviluškami na mé kytičce která je už zhruba v 5. týdnu květu. Jelikož pěstuji za oknem vevnitř pod naší velkou kulatou žhavou koulí , nepřipadá mi dobrý nápad nějaký chemický postřik, hlavně když není zas tak dlouho do sklizně.

Proto tento problém řeším každodenním mačkáním svilušek, nemám je drasticky rozmnožené ,pouze otrhávám listy kde se pohybují, samozřejmě mi to rve srdce a z kytky je už pomalu koště bez listů.

Ale hledám odpověď na to, jestli otrhám listy a zbydou pouze holé větve s palicema, jaký budou mít svilušky na ně vliv, myslím jestli sou schopné šišky zhnehodnotit, či nějak taky rozežrat.

Předem děkuji za všechny odpovědi.
PEACE ^^


No to si teda moc nehledal , je tady vystravenej tryd , propojeno , doporučuji si to přečist , vyhneš se tak kladením zcela stupidních otázek , čau Hlava

Old Post 24-08-2011 v 12:11 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perlenbacher
Nový Člen

Karma uživatele perlenbacher - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 22  

svilusky Příspěvek č. 196

zdravim mam 2 tyden kvetu out a pouzil jsem vertimec 1.8
a pisou tam ochrana lhuta 3 dny ale muzu to pouzivat aji na kvet nebo jen na rust ?(aby mi v palkach nezustaly nejaky zbytky chemky ,papriky rajcata atd. nic nenasaknou do sebe jak sisky nebo to nevadi a v siskach se to rozlozi nejak ?)

Old Post 28-08-2011 v 11:00 AM
perlenbacher je offline   Profil uživatele perlenbacher   Find more posts by perlenbacher   Foto galerie člena perlenbacher   Click here to Send perlenbacher a Private Message   Add perlenbacher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 197

Obecně je nejlepší se chemickým přípravkům v květu vyhnout. Vermitec má vcelku krátké ochranné lhůty a účinná látka (fermentační produkt nějaké bakterie) se působením UV rozkládá, takže do skončení květu by se měl rozložit (i když je otázka na co). Vzhledem k tomu, že se jedná o outdoor, bych si ale starosti nedělal, mnoho lidí stříká kytky později ještě většíma svinstvama Pokud bude potřeba to ještě později něčím stříknout, sáhnul bych už jedině po oleji nebo něčem jako Spruzit, viz pár příspěvků výše.

Old Post 28-08-2011 v 11:51 AM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 198

V druhém týdnu v květu tam žádné velké palice nemáš, tak použít chemku není problém, použít olej v pozdější fázi květu mi nepřipadá zrovna dobrej nápad. A to že je něco bio ještě neznamená že když to budeš kouřit na palicích, tak je to super.

Old Post 28-08-2011 v 12:08 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 199

perlenbacher , stranka zpět .

http://grower.cz/forum/showthread....1660#post931660

Old Post 28-08-2011 v 12:11 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 200

A co tak KARATE ? Skusal to niekto ?

Old Post 02-09-2011 v 20:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 201

citace:
Původní příspěvek od esite
A co tak KARATE ? Skusal to niekto ?


No jako karate jsem na kytky nikdy nezkoušel protože kdybych jí nakrmil pár tečkama pěstí, několik kopaček z votočky , tak nevim jestli se sviluškama nevzala za svý i kytka , poněvač by to asi nevydejchala , ale , jestli si myslel KARATHANE tak to asi nikdo nezkoušel protože to je na padlí a je tam uplně jiná učnná látka , takže by to byli jen vyhozený prachy a ztráta času , čau karatisto , Hlava

Old Post 02-09-2011 v 22:54 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 202

cely sem to teda necetl, ale omyte w30 se da sehnat v obi.... ted sem tim postrikal holky tak doufam, ze to zabere

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 04-09-2011 v 14:13 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 203

Ja som skusal aj to OMITE a nepomohlo to Nic nepomohlo az na to KARATE Zeon, ochrana doba na to je 14 dni, dnes som to bol skontrolovat a silvusky tam sice zostali mno vyzeraju byt mrtve, robil som skusku ohnom a ani sa nepohli Kdezto po pred postrekom utekali jak sa len dalo, rastlinku necham este par dni a potom ju komplet celu osprchujem a vyumivam.

Aj tak dik za nazor Hlava Musis si mysliet ze som uplny magor snad to vsetko vide nazaver a pochvalim sa nejakou fotkou, tie co mam vonku su zdrave chvalabohu

Old Post 06-09-2011 v 09:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 204

čau,

http://www.biocont.cz/PDF%20katalog/33.pdf

jsou ještě k sehnání ? .... podle posledního příspěvku od HLAVA co se kolem toho zmiňoval tak by měli být do 15.9. což je zítra .... jenže na jejich stránkách už nejdou vložit do košíku .... dík ja jakkékoliv info ... peace ... Pongo ....

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 14-09-2011 v 20:32 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 205

HI,

tak kdyby to někoho zajímalo ... před chvílí jsem mluvil s někym ze skladu www.biocont.cz ... bylo mi řečeno, že už je po sezóně ohledně roztočů ( ptal jsem se vyloženě na Phytoseiulus persimilis ) ... každopádně jim má přijít ještě nějáké zboží příští týden a dají mi vědět zda budou mí navíc tyto roztoče ... takže kdyby jste někdo potřebovali tak si tam zavolejte a zkuste to ....

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 15-09-2011 v 12:39 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
01maco06
Nový Člen

Karma uživatele 01maco06 - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 206

Zdar tak sa tato potvora objavila nakoniec aj u mna kedze uz by som to mal sklidit a teraz sa mi tam ta haved napratala ako sa jej zbavim ? cvaknem kvetinu a co snou alebo zosusim aj tie muchy ? Prosim poradte !!! je to surne uz mi hori termin

Old Post 06-10-2011 v 14:09 PM
01maco06 je offline   Profil uživatele 01maco06   Find more posts by 01maco06   Foto galerie člena 01maco06   Click here to Send 01maco06 a Private Message   Add 01maco06 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 207

citace:
Původní příspěvek od 01maco06
Zdar tak sa tato potvora objavila nakoniec aj u mna kedze uz by som to mal sklidit a teraz sa mi tam ta haved napratala ako sa jej zbavim ? cvaknem kvetinu a co snou alebo zosusim aj tie muchy ? Prosim poradte !!! je to surne uz mi hori termin


Pokud sem to pochopil , uz to chceš sundat a objevili se ti tam svilušky , no když to sekneš , tak svilušky pujdou nespiše do kopru protože kytka uz je pro ně mrtvá , rozhodně uz bych to nečim nestrikal , čau Hlava

Old Post 06-10-2011 v 14:54 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 208

Zdravim.
Mě se objevily svilušky na kytkách v srpnu. Koupil jsem Svilustop. 1x jsem je postříkal a po 3 dnech jsem tam nenašel ani jednu. Po týdnu jsem je postříkal pro jistotu ještě jednou. Do teď ka se tam neobjevila ani jedna. Podle mně 100% funkčnost za přijatelnou cenu


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 06-10-2011 v 19:18 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-08-2017 - Smutnice - Sciaridae - Fungus gnat , jak na ně ?? - 85 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2934850 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív