Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Svilušky - Tetranychidae - Spider mite , jak na ně ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 177

citace:
Původní příspěvek od vir
podobny produkt zde

http://www.progrow.co.uk/acatalog/info_05181.html

doporucoval bych precist manufactures info

plant vitality plus je kopie, jen vyrobci pozapomneli zminit par podstatnych veci co je v tom, to ze je to non-toxic je peknej bullshit!!!


No nejak ten link nemaká , na co to bylo ?? No jinak se mi typove z toho Nash shopu dušovali jak je to bio , sem psal že to smrdí jak lak na drevo

EDIT : nebylo to toto ?? http://www.canadianxpress.com/spray1.html dík

Naposledy upravil Hlava 02-04-2011 v 01:59 AM

Old Post 31-03-2011 v 16:06 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 178

zdravim zabijaky,chtel sem se zeptat,nevite nahodou jake pripravky jsou mozne pouzivat zaroven s Persimilis?



sviluška vs predátor,docela mají co dělat

http://www.youtube.com/watch?v=uPcJxv4UFzo

Naposledy upravil Nebulaquest 06-04-2011 v 15:07 PM

Old Post 06-04-2011 v 09:33 AM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 179

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nevíte, jaký je rozdíl mezi OMITE 30W a OMITE 570 EW? Objevil jsem ty potvory a zkoumám čím je zlikvidovat

Old Post 11-04-2011 v 14:36 PM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 180

citace:
Původní příspěvek od jkb
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nevíte, jaký je rozdíl mezi OMITE 30W a OMITE 570 EW? Objevil jsem ty potvory a zkoumám čím je zlikvidovat



Žádnej , jde o to jestli si koupiš 20kg nebo 570g balení , ja bych ti doporučil spiše http://www.growmarket.cz/produkt/omite-30wp-2x5g , 2x5g ti bude myslim stačit , čau Hlava

Old Post 11-04-2011 v 14:43 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 181

Super, jdu do toho Díky moc

Old Post 11-04-2011 v 14:45 PM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vir
Stálý Člen

Karma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 182

citace:
Původní příspěvek od Hlava


No nejak ten link nemaká , na co to bylo ?? No jinak se mi typove z toho Nash shopu dušovali jak je to bio , sem psal že to smrdí jak lak na drevo

EDIT : nebylo to toto ?? http://www.canadianxpress.com/spray1.html dík


hej hlava, progrow uz to na strankach nema, tihle jo , jde o to ze vsechny tydle systematicky veci, viz plant vit, crop guard obsahuji Abamectin , coz je pesticid na hubeni hmyzu.taky na lahvicce myslim pisou pouzivat maximalne do druheho tydne kvetu. pac jak se to dostane do kytky tak furt je cas nez sklidis aby se to z ni dostalo. cim je plant vitality znam je ze ponekud zapomneli zminit toto, a docela klamou zakazniky tim ze uvadej neco co neni pravda. slysel sem story jak nekterej ten dealer plant vitality to snad i pil aby ukazal jak to neni skodlivy.

Na druhe strane Spray Safe je uplne neco jinyho. Kdyz otevres lahev voni uplne nadherne, neskodne, sladce. Problem je ze svilusky tim SS musis zasahnout abys je zabil, je to contact killer. takze strikat spodky listu atd. a ne vzdy je to jednoduchy, a taky ne vzdy je vsechny zasahnes.

nedavno sem videl novej produkt Mighty wash a to je vec ktera je organicka, takze to bez uhony muzes strikat na kytky primo pred kosou. a proste to se sviluskama zatoci. problem je ze se da zatim jen sehnat v usa a uk. nez to dorazi do cr to zrejme jeste potrva.

PS. jo hlava kdyz uz si byl na tech CX strankach, koukal si na produkty Nilnat (je to na smutnice)... a PMT (to je proti padlí)
http://www.canadianxpress.com/nilnat.html
http://www.canadianxpress.com/pmt.html

vyzkousel sem oboji a jako top notch produkty.

ignorance is bliss

Naposledy upravil vir 29-04-2011 v 11:58 AM

Old Post 29-04-2011 v 11:45 AM
vir je offline   Profil uživatele vir   Find more posts by vir   Foto galerie člena vir   Click here to Send vir a Private Message   Add vir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 183

Ahoj, tak po (ne)úspěšném zbavení se svilušek je mám opět na kytkách. Tentokrát v menší míře, ale problém je, že mám 10 dní před sklizní
Nevíte někdo, co je v tomto případě nejlepší dělat?

Old Post 15-05-2011 v 21:46 PM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 184

zdravim, 12 dni pred sklizni se mi objevily svilusky. premyslel jsem oplachnout vodou, ale nevim, aby to nechytlo plisen. co vy na to, uz nekdo kytky sprchoval v takovem pozdnim stadiu kvetu?

Naposledy upravil desertwolf 03-06-2011 v 18:51 PM

Old Post 01-06-2011 v 11:42 AM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 185

citace:
Původní příspěvek od desertwolf
zdravim, 12 dni pred sklizni se mi objevily svilusky. premyslel jsem oplachnout vodou, ale nevim, aby to nechytlo plisen. co vy na to, uz nekdo kytky sprchoval v takovem pozdnim stadiu kvetu?


Tak jsem je osprchoval jednu po druhý ve vaně, po osprchování jsem kontrolovam microskopem a sviluška žádná, ale spousty vajíček, takže je tam mám po 3 dnech znova.
Mám 9 dní do konce, tak na ně seru, to vydržej.

Old Post 03-06-2011 v 18:54 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 186

citace:
Původní příspěvek od desertwolf
zdravim, 12 dni pred sklizni se mi objevily svilusky. premyslel jsem oplachnout vodou, ale nevim, aby to nechytlo plisen. co vy na to, uz nekdo kytky sprchoval v takovem pozdnim stadiu kvetu?


http://grower.cz/forum/showthread.p...1906#post931906

citace:
Původní příspěvek od desertwolf


Tak jsem je osprchoval jednu po druhý ve vaně, po osprchování jsem kontrolovam microskopem a sviluška žádná, ale spousty vajíček, takže je tam mám po 3 dnech znova.
Mám 9 dní do konce, tak na ně seru, to vydržej.


http://grower.cz/forum/showthread.p...1660#post931660

Old Post 03-06-2011 v 23:50 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 187

citace:
Původní příspěvek od Hlava
Nene , na to je tohle http://www.nashgrowshop.cz/eshop/16...plus-250ml.html , koukal sem na to na cannabizu a na lahvi je ze je to primo na svilušky a že je to mozny střikat 6hod před sklizní , doporučil sem to kámošovi na svilušky a FUNGUJE TO!!!! Smrdi to sice jak lak na dřevo ale viděl sem jak to maká , vřele doporučuji všem , na cenu nehledťe vyplati se to !!

rise : budeš si muset počkat až uplyne ochrana lhůta , myslim 40dní , pak to teprv můžeš hulit , počkal bych i déle

čau Hlava


čau hlavo, funguje to i jako prevence, když to třeba 1 x za 14 dní postříkám tímto plant vitality?

Old Post 15-06-2011 v 22:06 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melory
Nový Člen

Karma uživatele Melory - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 188

Tak u nás nakonec zabral až SVILUSTOP - kombinace Omite 30W a Nissorun 10 WP
Namíchala jsem to do 5l kanystru a komplet vystříkala celej stan + kytky a za 3 dny zase. Pak každý týden když meju dno stanu, tak jsem ještě cca 2x udělala znovu postřik všech rohů a stěn .... A SVILUŠE JSOU PRYČ !!!!!
Je to už víc jak 6 týdnů a nikde nic ..... a to jsem s nima bojovala víc jak rok!!!

Old Post 09-07-2011 v 11:19 AM
Melory je offline   Profil uživatele Melory   Find more posts by Melory   Foto galerie člena Melory   Click here to Send Melory a Private Message   Add Melory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kixxel
Nový Člen

Karma uživatele kixxel - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 189

snad by tohle nekomu mohlo pomoci..na swine kazde info dobry

http://www.beer.cz/chmel/met2001/meto1_12.htm

Old Post 09-07-2011 v 16:13 PM
kixxel je offline   Profil uživatele kixxel   Find more posts by kixxel   Foto galerie člena kixxel   Click here to Send kixxel a Private Message   Add kixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 190

Nevyzkoušel jste někdo toto ? : http://www.zahradni-centrum.cz/prip...o-granulat.html
Píšou, že to účinkuje skoro na všechno a nemá to ochranou lhůtu... Ale je to určený na pokojovky tak možná to nemá ochranou lhůtu jen kvůli tomu a jinak je to jeďárna ?

Old Post 25-07-2011 v 09:53 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 191

Mě pomohl omite 40, 2x postřik po 7 dnech a zatim klid....




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 25-07-2011 v 10:41 AM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aross
Nový Člen

Karma uživatele Aross - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 9  

Dotaz Svilušky, čas tiká, listy ubývají Příspěvek č. 192

Ahoj Groweři a Growerky.

Mám známý problém se sviluškami na mé kytičce která je už zhruba v 5. týdnu květu. Jelikož pěstuji za oknem vevnitř pod naší velkou kulatou žhavou koulí , nepřipadá mi dobrý nápad nějaký chemický postřik, hlavně když není zas tak dlouho do sklizně.

Proto tento problém řeším každodenním mačkáním svilušek, nemám je drasticky rozmnožené ,pouze otrhávám listy kde se pohybují, samozřejmě mi to rve srdce a z kytky je už pomalu koště bez listů.

Ale hledám odpověď na to, jestli otrhám listy a zbydou pouze holé větve s palicema, jaký budou mít svilušky na ně vliv, myslím jestli sou schopné šišky zhnehodnotit, či nějak taky rozežrat.

Předem děkuji za všechny odpovědi.
PEACE ^^

The weed is the essence O:-)

Old Post 24-08-2011 v 10:13 AM
Aross je offline   Profil uživatele Aross   Find more posts by Aross   Foto galerie člena Aross   Click here to Send Aross a Private Message   Add Aross to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-08-2017 - Smutnice - Sciaridae - Fungus gnat , jak na ně ?? - 85 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4485710 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív