Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Svilušky - Tetranychidae - Spider mite , jak na ně ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 161

Dik koupim a postrikam to, za tech 12let co pestuju je to moje prvni napadeni hmyzem. Letos se jim asi dari. Snad mi to nesezerou Jedine co jsem udelal e ze jsem zalil fest a celej sklenik zavrel a nechal zaparit je tam 100% vlhkost tak je to snad zbrzdi.

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 15-08-2010 v 16:08 PM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 162

Ahoj tak pisu jak to dopadlo: Pouzil jsem OMITE 570 a zabralo to paradne svilusky jsou death ale asi je to zbrzdilo pac ty kytky co jsem postrikal jsou jedine ktere jeste nezacly kvest.Snad se rozjedou.Diky za rady

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 02-09-2010 v 10:55 AM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 163

Tak za týden ten postřik ještě zopakuj - jistota je jistota

Pokud nekvetou, tak zatemni na tři dny skleník, přidej trochu květových hnojek a ony se nastartujou

Old Post 02-09-2010 v 14:05 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 164

citace:
Původní příspěvek od Stanton
Ahoj tak pisu jak to dopadlo: Pouzil jsem OMITE 570 a zabralo to paradne svilusky jsou death ale asi je to zbrzdilo pac ty kytky co jsem postrikal jsou jedine ktere jeste nezacly kvest.Snad se rozjedou.Diky za rady


kdybys mě poslechl dřív tak už je dávno po nich..!!!!

Old Post 06-09-2010 v 17:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 165

zdar mam dotaz. Pred cca tejdnem sjsem dal kytky z balkonu dovnitr kvuli zime. Ted jsem si vsiml ze mam svilusky, ale palice uz pred sklizni. Nenapada vas jak na to? napadlo me to dat prez noc ven na zimu, ktera klesa uz skoro k nule. Postrik nepripada v uvahu, pac bych to pak hulil....:-(

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 13-10-2010 v 09:26 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k0ny
Nový Člen

Karma uživatele k0ny - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 166

Narazil jsem na perfektní video, kde jsou svilušky, jsou tam krásne vidět jak si chodí po listech, snad se bude někomu hodit při identifikaci :-D
http://www.youtube.com/watch?v=jJyZ...feature=related

Old Post 16-10-2010 v 12:39 PM
k0ny je offline   Profil uživatele k0ny   Find more posts by k0ny   Foto galerie člena k0ny   Click here to Send k0ny a Private Message   Add k0ny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 167

sirup: dal jsem kdysi dávo kytky ve, když mrzlo, vypadalo to, že to svilušky nezvládly (pohyb = 0), ale jak se ohřály, tak zase čile začly běhat. Pokud je před sklizní, tak bych to nechal. Jakmile kytky střiheš a pověsíš tak z nich utečou jinam. Jediný, co zůstane, jsou pavučinky

Old Post 30-10-2010 v 03:44 AM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rise
Nový Člen

Karma uživatele rise - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 168

zdravim groweři ... mám 14 dní před sklizní a byl jsem napaden armádou svilušek ... kamarád mi poradil Omite 30W , tak jsem jak osel poslechl a udělal jsem postřik ... teď jak to tu pročítám zjišťuju , že jsem pravděpodobně udělal totální kravinu. Chci se zeptat jestli se s tím dá ještě něco dělat aby to šlo hulit

Old Post 29-11-2010 v 18:11 PM
rise je offline   Profil uživatele rise   Find more posts by rise   Foto galerie člena rise   Click here to Send rise a Private Message   Add rise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 169

14 dni pred sklizni uz nema cenu cokoliv aplikovat to je tak na pobliti. jedina moznost je pockat dyl nez tech 14 dni aspon o tyden a poradne proplachovat .

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 01-12-2010 v 10:38 AM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 170

Nene , na to je tohle http://www.nashgrowshop.cz/eshop/16...plus-250ml.html , koukal sem na to na cannabizu a na lahvi je ze je to primo na svilušky a že je to mozny střikat 6hod před sklizní , doporučil sem to kámošovi na svilušky a FUNGUJE TO!!!! Smrdi to sice jak lak na dřevo ale viděl sem jak to maká , vřele doporučuji všem , na cenu nehledťe vyplati se to !!

rise : budeš si muset počkat až uplyne ochrana lhůta , myslim 40dní , pak to teprv můžeš hulit , počkal bych i déle

čau Hlava

Old Post 01-12-2010 v 11:33 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rise
Nový Člen

Karma uživatele rise - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 171

od díky Hlavo ... bál jsem se že ta ochranná lhúta platí jen když kytky ještě rostou... jako že když se to zkosí tak se to přestane vyprchávat ... takhle je to v pohodě

Old Post 01-12-2010 v 12:15 PM
rise je offline   Profil uživatele rise   Find more posts by rise   Foto galerie člena rise   Click here to Send rise a Private Message   Add rise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 172



Tak tady je důkaz , místo slibů , takhle to vypadá a funguje to perfektně , Hlava

Old Post 02-12-2010 v 17:27 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vir
Stálý Člen

Karma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 173

podobny produkt zde

http://www.progrow.co.uk/acatalog/info_05181.html

doporucoval bych precist manufactures info

plant vitality plus je kopie, jen vyrobci pozapomneli zminit par podstatnych veci co je v tom, to ze je to non-toxic je peknej bullshit!!!

ignorance is bliss

Naposledy upravil vir 19-01-2011 v 20:18 PM

Old Post 19-01-2011 v 20:01 PM
vir je offline   Profil uživatele vir   Find more posts by vir   Foto galerie člena vir   Click here to Send vir a Private Message   Add vir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 174

citace z bioagens , kteři vlastně vyráběj ty parazity "Bioagens
Ke dni 15. září bylo ukončeno posílání užitečných organismů do skleníků a fóliovníků. Na zimní období 2010 a 2011 připravujeme zasílání dravého roztoče T. pyri .Objednávky začneme vyřizovat od 10. 12 2010."

A když si klineš konkrétně na phytoseiulus-persimilis tak se objeví co ?
http://www.biocont.cz/shop/detail/1...similis-100-ks/

"Dravého roztoče P.persimiis dodáváme pouze v sezóně (tj. od 15.3. do 15.9)"

Tohle vim uz několik let na sto procent , jen sem to nechtěl hledat a hned bych ti doporučil aby sis je objednal , jelikož ale vim že je v zimě nemaj a neposílaj , tak sem ti chtel ušetřit čas , no nevadí ......koukáš na 10stánek co funguje co ne , nějak nevidim ten Selline , to je ten 3tí nefunkční odkaz ?? No to bude asi ono , tak dej vědet jak to funguje , připadně jak ti přišli živí predátoři v -5°C ......

Old Post 28-01-2011 v 14:44 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Phytoseiulus persimilis Příspěvek č. 175

Včera jsem se všiml sviňušek tak jsem hned stříkl omite. Dnes jsem se dozvěděl, že něco jako Phytoseiulus persimilis existuje tak sem je hned objednal...

Můžu je tam bezpečně nasadit nebo smýt omite z kytek vodou?

Díky

Old Post 30-03-2011 v 15:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 176

...no když už sis je objednal , tak je tam dát musíš , omite má chranou lhůtu od 3do 28dní , snad to vojaci přezijou , tady jsou v akci , Hlava

Old Post 30-03-2011 v 15:48 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-08-2017 - Smutnice - Sciaridae - Fungus gnat , jak na ně ?? - 85 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7506740 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív