Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Svilušky - Tetranychidae - Spider mite , jak na ně ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
empeerror
Stálý Člen

Karma uživatele empeerror - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 225

kamarad ma skalopevne presviedca ze najlepsie je za hrst lienok. za den zevraj nazbieral. no a to ze ich hodil do boxu a do tyzdna ze preliecene. ale ten kamos rad tara. co vy nato moze byt?

Old Post 06-01-2013 v 13:27 PM
empeerror je offline   Profil uživatele empeerror   Find more posts by empeerror   Foto galerie člena empeerror   Click here to Send empeerror a Private Message   Add empeerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 226

citace:
Původní příspěvek od empeerror
kamarad ma skalopevne presviedca ze najlepsie je za hrst lienok. za den zevraj nazbieral. no a to ze ich hodil do boxu a do tyzdna ze preliecene. ale ten kamos rad tara. co vy nato moze byt?


http://www.pluska.sk/izahradkar/sko...ed-voskami.html

Berušky žerou jen mšice , svilušky ne .

Old Post 06-01-2013 v 20:11 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 227


Zdravím, mám též problém, jsem ve 26, dnu květu a ukázali se mi tam ty mrchy svilušky... Zespodu jich bylo docela dost. párjsem jich rozmačakl opatrně abych nepoškodil list... ale jsou poškozeny cca 6 listů od těch mrch viz. foto... ze 3 kytek... Co by jste poradili? palice už kytky mají... Takže chemky asi ne a jedu v bytě...

Předem dík za rady.

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 26-01-2013 v 20:12 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 228

citace:
Původní příspěvek od balonidlo
Zdravím, mám též problém, jsem ve 26, dnu květu a ukázali se mi tam ty mrchy svilušky... Zespodu jich bylo docela dost. párjsem jich rozmačakl opatrně abych nepoškodil list... ale jsou poškozeny cca 6 listů od těch mrch viz. foto... ze 3 kytek... Co by jste poradili? palice už kytky mají... Takže chemky asi ne a jedu v bytě...

Předem dík za rady.


spruizit http://www.inpest.cz/insekticidy/ok...pruzit-af-250ml
ale obsahuje repkovy olej, tak neviem ci je dobre to striekat na kvety. skusal som , funguje

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 26-01-2013 v 20:24 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 229

citace:
Původní příspěvek od balonidlo
Zdravím, mám též problém, jsem ve 26, dnu květu a ukázali se mi tam ty mrchy svilušky... Zespodu jich bylo docela dost. párjsem jich rozmačakl opatrně abych nepoškodil list... ale jsou poškozeny cca 6 listů od těch mrch viz. foto... ze 3 kytek... Co by jste poradili? palice už kytky mají... Takže chemky asi ne a jedu v bytě...

Předem dík za rady.


Pořád dokola to samé o pár stránek z5 a co si ten trýd přečíst než se zeptám ....

Old Post 26-01-2013 v 20:29 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 230

Hlava : Děkuji a omlouvám se, přiznám se, že jsem četl prvních 6 stran a pak už mne to nebavilo jelikož tam nic pořádného už v květu nebylo... Děkuji moc.

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 26-01-2013 v 20:40 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el_mono
Stálý Člen

Karma uživatele el_mono - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 4  

Dotaz Identifikace skudce Příspěvek č. 231

Zdravím,
doposud se mi skudci a nemoci vyhýbali, ale ted sem pravdepodobně dojel na nesterilizovanou hlínu. Může někdo poradit co přesně mám za problém? Sem 2týden v květu a na listech jsou bíle fleky bez barviva a malé černé tečky viditelné okem. Jsou to svilušky?

Fota:
http://leteckaposta.cz/680594944

Old Post 04-02-2013 v 09:43 AM
el_mono je offline   Profil uživatele el_mono   Find more posts by el_mono   Foto galerie člena el_mono   Click here to Send el_mono a Private Message   Add el_mono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Re: Identifikace skudce Příspěvek č. 232

citace:
Původní příspěvek od el_mono
Zdravím,
doposud se mi skudci a nemoci vyhýbali, ale ted sem pravdepodobně dojel na nesterilizovanou hlínu. Může někdo poradit co přesně mám za problém? Sem 2týden v květu a na listech jsou bíle fleky bez barviva a malé černé tečky viditelné okem. Jsou to svilušky?

Fota:
http://leteckaposta.cz/680594944


Jj,sviluše.Stejný příznaky na listech (vysávání šťávy z nich) vyrobí i třásněnky,ale to by ti tam poletovaly nějaký dospělci,mušky..Ze shitovýho substrátu ti může vypochodovat to i to..
Na obojí a za pár korun funguje tohle.. http://www.zahradni-centrum.cz/inse...8-ec-10-ml.html
Ochraná lhůta 7 dní,k dostání v každým běžným zahradnictví...

Old Post 04-02-2013 v 14:53 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Popelka
Stálý Člen

Karma uživatele Popelka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 233

zdravim mam velky problem dostal sem predevcirem rizky a mam hlinu z growshopu a dejme tomu trochu hliny od kamose ...ale na hned behem 2 dnu sem na nich nasel nejaky mrchy vim ze to je z hliny ? mam spise koupit neco na zaliti? nebo prostrik staci?

Old Post 26-02-2013 v 10:38 AM
Popelka je offline   Profil uživatele Popelka   Find more posts by Popelka   Foto galerie člena Popelka   Click here to Send Popelka a Private Message   Add Popelka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Popelka
Stálý Člen

Karma uživatele Popelka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 234

ty mrchy sou bili takze zrejme svilusky jen mam strach abych nekoupil neco co tady radite a ono to tak male kyticky nespalilo ci nezabilo ...
vylihli se z hliny tak neco na zaliti ...prosim rady

Old Post 26-02-2013 v 10:51 AM
Popelka je offline   Profil uživatele Popelka   Find more posts by Popelka   Foto galerie člena Popelka   Click here to Send Popelka a Private Message   Add Popelka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Popelka
Stálý Člen

Karma uživatele Popelka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 235

tak mam 10 kyticek v mistnosti 1M na 1m rozhodl sem se to dneska postrikat bioolem snad ho nekde v kvetinarstvi sezenu a uz sem obednal 100ks broucku myslite ze budu mit klid? za tyden nastrikam znova biool ten by to mel uzavrit uplne ne ty broucci neskodni nejsou zejo jak sem to tady teda vycetl

Old Post 26-02-2013 v 12:15 PM
Popelka je offline   Profil uživatele Popelka   Find more posts by Popelka   Foto galerie člena Popelka   Click here to Send Popelka a Private Message   Add Popelka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 236

citace:
Původní příspěvek od Popelka
zdravim mam velky problem dostal sem predevcirem rizky a mam hlinu z growshopu a dejme tomu trochu hliny od kamose ...ale na hned behem 2 dnu sem na nich nasel nejaky mrchy vim ze to je z hliny ? mam spise koupit neco na zaliti? nebo prostrik staci?

Hele a jak to vypadá, kde na rostlině se to vyskytuje, Sviluny jsou takový pidipavoučci, jsou naspodu listů, měl bys tam mít pavučinky, nejdřív musíš zjistit co to je za potvoru než to něčím zcákáš, pokud vim tak z hlíny lezou Smutnice.

Old Post 26-02-2013 v 15:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Popelka
Stálý Člen

Karma uživatele Popelka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 237

sviluni to sou jen sem myslel ze se rozmnozili z ty hliny od kamarada...ted premyslim pricinu jak se tam mohli obevit...sou to mrsky maly bili jak rikas ..postrikal sem je vermitoxem a ten nejak nezabira tak sem obednal ty brouky a budu spolihat na ne

Old Post 27-02-2013 v 12:20 PM
Popelka je offline   Profil uživatele Popelka   Find more posts by Popelka   Foto galerie člena Popelka   Click here to Send Popelka a Private Message   Add Popelka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 238

citace:
Původní příspěvek od Popelka
sviluni to sou jen sem myslel ze se rozmnozili z ty hliny od kamarada...ted premyslim pricinu jak se tam mohli obevit...sou to mrsky maly bili jak rikas ..postrikal sem je vermitoxem a ten nejak nezabira tak sem obednal ty brouky a budu spolihat na ne

Esi jsi na růstu teprv tak bych to střík něčim co zabírá, je tady toho vypsanýho dost, tyhlety predátoři mi nikdy na 100% nepomohli.

Old Post 27-02-2013 v 13:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Popelka
Stálý Člen

Karma uživatele Popelka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 239

no sehnal sem ten vermitox vcera sem to strikl ...a dneska sem tam zase 1 nasel jelikoz to sou male kyticky tak v tom mam zatim prehled...kdyz tem kytkam nic neudelalo a prezila to ta svine myslis ze to muzu striknout hnedka? nebo radci pockat na ten tyden jak pisou ... kdyz to nezabralo na ty mrchy tak to kytkam nic neudela ne? ...

Old Post 27-02-2013 v 14:46 PM
Popelka je offline   Profil uživatele Popelka   Find more posts by Popelka   Foto galerie člena Popelka   Click here to Send Popelka a Private Message   Add Popelka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 240

citace:
Původní příspěvek od Popelka
no sehnal sem ten vermitox vcera sem to strikl ...a dneska sem tam zase 1 nasel jelikoz to sou male kyticky tak v tom mam zatim prehled...kdyz tem kytkam nic neudelalo a prezila to ta svine myslis ze to muzu striknout hnedka? nebo radci pockat na ten tyden jak pisou ... kdyz to nezabralo na ty mrchy tak to kytkam nic neudela ne? ...

Počkal bych ten tejden určitě.

Old Post 27-02-2013 v 15:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-08-2017 - Smutnice - Sciaridae - Fungus gnat , jak na ně ?? - 85 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1487820 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív