Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Čubova skříň 400W, první indoor (Big Hud vs African mix)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

Obecné Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) Příspěvek č. 1

Ahoj Zdravim vas vsechy growery a priznivce pestovani a huleni Prohlizel jsem si tady tak grower a nejak me to chytlo a rozhodnul jsem se, ze si skrinku taky postavim.
Jsem tu novacek a vetsinu vedomosti o pestovani marihuany mam tady z groweru. V tomto theadru vas chci seznamit s pestenim a doufam ze mi pomuzete...


Rad bych vas seznamil se tavbou skrine jenze to jsem ještě bohuzel nemel fotak
Takze mam skrin ve svém pokoji, bydlim v byte s rodici (ty o tom vim ze chci growerit) a peníze uz nemam… dal jsem je vsechy do skrine takze ted uz s nimi nemuzu rozhazovat. To co mi vyroste budu mit pro svoji potrebu a pro my kamarady. Stavbou skrine jsem zacal uz driv jenze to jsem ještě nemel fotak, tak sem pak dam nejake fotky jak to dopadlo. Doufam ze budete mit hodne pripominek, rad atd…

Mam tyto věci

Skrin: normalni skrin z drevotrisky o rozmerech: (zakladna 96x56 a vyska 146cm)
Svetlo: Osram PLANTA STAR 400W mix (sodik+metalhalog) a 2x zarivky Osram fluora 18W
Odraz svetla: takova ta cernobila folie
Ventilace: PC 12V ventilatory a maly ventilator s klipsou o prumeru 15 cm (2 rychlosti) a na cool tube puziju ventilator SUNON na sítové napětí 160m3/hod.
Hnojeni: Advanced Hydroponics of Holland (3 slozkove hnojivo grow, bloom, micro) a mozna ještě koupim Phyt-amin a ještě na procisteni peroxid vodiku 30%
Vlhkost: SPS 808
Substrat: pro zacatek budu pestovat v hline
Kyticky: Big Bud, African mix a ve skrini jich vysadim asi 6 a pocitam se samcema takze jich bude nakonec urcite min…..
Technika pěstování: no ještě přesně nevim, ale chci zkusit s vaší pomocí zastřihávání metodou FIM a mozna nejake to ohybani%
Speciality: Kapilarni nevratna tepelna pojistka

Postupem casu sem budu doplnovat informace. Tak se me ptejte a radte.

Vsechny vas zdarvi Čuba

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Naposledy upravil Cuba 21-01-2007 v 12:59 PM

Old Post 27-10-2005 v 12:47 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

Semínka Příspěvek č. 2





Rozhodl jsem se, ze ze seminek pojedu proto, ze jsem chtel vedet jak probiha rust této supr rostlinky a když uz jedu poprve tak abych vedel jak probihaji jenotlive faze této kyti a zaroven mel z toho radost ze z neceho tak maleho dokazu vypestit (SNAD) zdravou peknou kytku
Po dlouhem rozhodovani sem usoudil ze si koupim seminka ze seedbanky, protože tam uz mam zaruceny model a tedy i nejakou tu kvalitu. Pro zacatek jsem vybiral jedny z nejlevnejsich a vybral si NIRVANU Big Hud a to stalo 15 euro 10 seminek. U této seedbanky dostanete ke kazde obednavce par seminek zadara a me osobne k tomu pribalili 5 seminek MANDALA SEEDS African Mix. Objednal sem si je a asi za tyden sem je mel doma. Posilaji to v takove docela odolne krabicce z tvrdeho papiru, tak se seminkama by se nemelo nic stat během transportu.

A tady jsou fotky

Foto č. 1: Po rozbaleni krabicky to vypada takhle
Foto č. 2: A z druhé strany
Foto č. 3: Tohle bylo schovane v te obalce
Foto č. 4: To mělo byt Čuba bohuzel sem nemel tolik seminek

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Old Post 27-10-2005 v 12:50 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

Osvětlení Příspěvek č. 3








Na osvetleni sem zvolil vybojku Osram PLANTA STAR 400W s predradnikem. Vybojka je mix (sodik+metalhalog), která je urcena primo na pestovani rostlin se zvysenim podilem modreho svetla. A vyrobce udava toto: svítivost 55000 lm, příkon 400W, účinnost 137,5 lm/W.Budu to mit v CT a foukat tam bude ventilator SUNON 160m3/hod, který je na sitove napeti.
Na kliceni a na klony sem poridil trubice, které jsou urcene primo na rust i koreneni rostlin a vyrobce uvadi: Světelný tok 550 lm, převážně červené spektrum, účinnost 30 lm/W.
Jako rozvod ventilace jsem pouzil potrubi greyflex protože je velice snadno ohybatelna, jedinou jeji nevyhodou je ze vydrzi teplotu -18 az + 75 °C, kdyby mi prestal foukat ventilator v CT tak aby mi ta roura nevytekla na kytky.

A tady jsou nejake fotky.

Foto c.1: Do skrine jsem udelal diry a prilepil tam (vterinakem+aktivatorem) vlozky kourovodu a drzi to jako blazen.
Foto c. 2: Vlozka kourovodu
Foto c. 3: Cooltube
Foto c. 4: upevneni geryflexky
Foto c. 5: a tady se CT nemuze dockat az ho vytahnu a zasviti si
Foto c. 6: zarivky OSRAM FLUORA 18 W
Foto c. 7: vybojka OSRAM PLANTA STAR 400W mix (sodik+metalhalog)

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Old Post 27-10-2005 v 12:58 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

Ventilace Příspěvek č. 4






A tady napisu neco malo o ventilaci v me skrini. Vzduch ve skrini by se mel vymenit 40x za hod. a podle toho sem volil ventilator. Takze sem si vypocital jaky objem ma moje skrin a ten je 0,78 m3 a to se vynasobil 40 a to my vyslo 31,4 m3. Takze potrebuji ventilatory s odtahem prez 32 m3.
Potreboval sem tiche ventilatory protoze skrin mam asi metr od postele kde spim, tak abych vubec usnul %.. Vybral sem si ventilatory SUNON který mají 66m3/hod a jejich hlucnost je 28 dB tak by to mělo byt v poho. K ventilatorum sem ještě koupit trafo se stabilizovanym napetim, u trafa sem potreboval regulovat napeti a tim tedy regulovat i otacky u ventilaroru.
Na CT sem pouzil ventilator SUNON na sitove napeti s parametry 160m3/hod a hlucnosti 44dB.

A tady jsou nejake fotky

Foto c. 1: Tyto ventilatory mam ve skrini na odtah a pritah vzduchu SUNON 66m3/hod
Foto c. 2: SUNON 160 m3/hod na sitove napeti, tak ten mam v CT a fouka mi primo na celo vybojky
Foto c. 3: umisteni ventilatoru SUNON 66m3/hod na pritah vzduchu
Foto c. 4: : umisteni ventilatoru SUNON 66m3/hod na odtah vzduchu
Foto c. 5: ventilator ktery micha vzduch ve skrini a zaroven fouka na kyti aby jim silily stonky

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Old Post 27-10-2005 v 13:07 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

Hnojeni Příspěvek č. 5






Jako hnojivo jsem zvolil 3 slozkove hnojivo Advanced Hydropinic of Holland a k tomu jsem ještě koupil na postrik Phyt-amin a korenovy stimulatory Stimulax I. (prasek) a II. (roztok).
Na procisteni systemu mam peroxid vodiku 30% a k tomu jeste uprava pH- kys. dusicna (na rust) a kys. fosforecnou (na kvet). A to je snad vsechno

Foto c. 1: 3 slozkove hnojivo Advanced Hydroponic of Holland
Foto c. 2: davkovani
Foto c. 3: korenove stimulatory Stimulax I. a II.
Foto c. 4: snizeni pH roztoku kys. fosforecna a kys. dusicna
Foto c. 5: peroxid vodiku 30% na procisteni systemu

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Old Post 27-10-2005 v 13:19 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

Substrát Příspěvek č. 6





Substrat sem namichal priblizne v pomeru: 30% zahradnicky substart B
30% substrat pro kaktusy a sukulenty
30% agroperli
10% keramzit (ten mam na dne kvetinace)

Meril sem pH namichaneho substratu a ukazalo mi to hodnotu 6,6 pH coz si myslim ze je v poho.

A nejake fotky

Foto c. 1: Takhle vypadaj pytle
Foto c. 2: V kvetinaci musí byt dostatek drenaznich der aby mohla odtekat prebytecna voda a nehnili nam na dne koreny
Foto c. 3: A tady je to uz namichane
Foto c. 4: plneni kvetinacu substartem

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Old Post 27-10-2005 v 13:26 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aHHa
Stálý Člen

Karma uživatele aHHa - 76% PěstitelskáKarma uživatele aHHa - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 7

mas celkom peknu vybavu ...a to je koren k uspechu...predsa tam len je ta istota... co musim urobit aby som prisiel ku COOLTUBE ... objednat cez net alebo sa to da aj kupit alebo si to musim dat urobit...? ty sisi ju jak vychytal?

Old Post 27-10-2005 v 13:45 PM
aHHa je offline   Profil uživatele aHHa   Find more posts by aHHa   Foto galerie člena aHHa   Click here to Send aHHa a Private Message   Add aHHa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

Kličení Příspěvek č. 8





Rozhodoval jsem se jak necham vyklicit seminka a po precteni FAQ jsem zvolil metodu nechat je vyklicit ve filmovkach a po vykliceni je prdnout do kvetinacu a honem pod zarivky.
Jak sem to tedy udelal? Doma jsem vyhrabal 2 filmovky, vodu jsem nechal odstat 24 hod. a pak jsem upravil jeji pH na 5,5 kys. dusicnou a prikapal do ni v pomeru 1l vody 10 kapek peroxidu vodiku 30%.
Dve filmovky proto abych vedel jake seminka jsou Big Hud a African mix. Aby seminka vedeli ze je jejich star a mají zacit klicit, tak roztok by mel mit teplotu kolem 28-30°C tak jsem filmovky povesil do kotelny na strop viz foto. Po 24 hodinach jsem sel seminka zkontrolovat jak na tom jsou a zjistil jsem, ze seminka Big Hud vyklicili driv nez African mix, tak jsem je tam nechal ještě jeden den. Druhy den jsem naklicena seminka dal do kvetinacu se substartem a dal je do skrine pod zarivky. V pestirne jsem zvlhcovackou SPS 808 udrzoval vlhkost v rozmezi 70-80% .

A takhle to vypadalo

Foto c. 1: upraveni vody
Foto c. 2: filmovky a seminka
Foto c. 3: zaveseni filmovek v kotelne nad kotlem
Foto c. 4: A takhle to vypadal 3 .den rustu

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Old Post 27-10-2005 v 13:49 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

1-5 den růstu Příspěvek č. 9


1-2 den rustu byly seminka ve filmovkach 2 den jsem naklicena seminka zahrabal do kvetinacu. Udelal sem to tak, ze na dno kvetinace jsem nasypal keramzit a pak jsem kvetinac naplnil substratem.
Vyhrabal sem asi 3 cm hluboku jamku a tam sem opatrne nalil asi 200 ml vody s pH 5,5. Pak jsem jamku posypal korenovym stimulatorem Stimulax I. (praskovy) vlozil seminko klickem dolu a opatrne zahrabal a trochu odusal. Pravidelne jsem kvetinace rosil vodou aby byly vlhke a udrzoval vlhkost v rozmezi 70-80%.
A takhleto vypadalo.

Foto c.1: Pohled na kvetinace... cekam kdy se mi ukazou prvni delozni listky

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Old Post 27-10-2005 v 14:19 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

7. den rustu Příspěvek č. 10







Tak takhle to vypadalo v 7. dni rustu zacali se objevovat první delozni listky a tady jsou nejake fotky

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Old Post 27-10-2005 v 15:20 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

10. den rustu od vykliceni (2. tyden) svetlo 18/6 Příspěvek č. 11













Ahoj, zdravim vas vsechny!!!

Takhle to vypada dneska, je 10 den rustu a jsou tu fotky jak jsem tedy udelal to CT. Na ventilator jsem urizl ty kourove vlozky od oka a prilepil je k tomu vterinovym lepidlem a strikl sem na nej aktivator, takze to během 2 sekund stvrdne. Jednou casti te vlozky jsem k CT oblepil tou ultra stribrnou izolackou a drzi to jako byk!! A druhou stranu jsem normalne nasadil do grey flexky a jsem stim plne spokojen!! Az budu chtit vycistit CT od pracchu jednoduse odmotam tu stribrnou izolacku, vytru a znova omotam a je to. Práce na 10 minut.
Na odath a pritah jsem dal z venku skrine koleno o prumeru 100 kvuli tomu, aby do skrine neslo zadne svetlo, když se v pokoji sviti a naopak. Na pritahu je ve spod kolena prilepena damska puncocha, aby do skrine nesel prach z pokoje.
A mam na vas otazky.. Kdy myslite ze mam zacit hnojit?? A kdy mam zacit s postrikem Phyt-aminem?? Diky za vsechny vase rady, napady a otazky. Mejte se fain!!!

PS: Uploudovat to tu budu 1 tydne nejspis o vykendu, aby tady byli videt nejake rozdily.


A tady jsou fotky

Foto c. 1: ventilator oblepen izolackou k CT a fouka si na vybojku

Foto c. 2: a z boku
Foto c. 3: zvlhcovacka, kabely a tam jak je to koleno, tak tam je pritah vzduchu do pestirny, ve spod kolena je prilepena damska puncocha kvuli prachu
Foto c. 4: odtah, ty dratky vedou k ventilatoru
Foto c. 5: celkovy pohled
Foto c. 6: a tady vam reknu jak mam pojmenovany kyticky, ve predu z leva: Big Hud 1, Big Hud 2, Big Hud 3, a ta rada bliz u me z leva: African mix 1, African mix 2, Big Hud 4
Foto c. 7: Big Hud 1
Foto c. 8: Big Hud 2
Foto c. 9: Big Hud 3
Foto c. 10: African mix 1
Foto c. 11: African mix 2
Foto c. 12: Big Hud 4 ta je nejvetsi ma 5cm na vysku

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Old Post 27-10-2005 v 16:47 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 12

Velmi pecliva priprava a je videt ze se tomu chcesh venovat naplno..Snaha udelat vse dokonale se ti jiste vyplati, K+for you...

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 27-10-2005 v 17:29 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrDude
Stálý Člen

Karma uživatele MrDude - 90% PěstitelskáKarma uživatele MrDude - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 13

Jo vypadá to na povedenou bedýnku
keep us updated
možná škoda jen že to máš v hlíně z toho 400 toho zase moc nebude ale třeba se pletu :-)

600W WhiteW + BlueB + White Russian

Old Post 27-10-2005 v 17:35 PM
MrDude je offline   Profil uživatele MrDude   Find more posts by MrDude   Foto galerie člena MrDude   Click here to Send MrDude a Private Message   Add MrDude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 14

to aHHa: Tak COOLTUBE sem si objednal pres net v greenhome (www.greenhome.cz) a stoji tam 1600 Kc. CT jsem si koupil proto, ze mi usetri hodne prace s teplotou a vlhkosti v pestirne.

to r-man: Jo snazim se, kdyz uz neco delam, tak at uz to trosku vypada. Jinak diky za chvalu a taky za K+

to MrDude: Jo asi mas pravdu ze je skoda ze to mam v hline, ale jedu v hline proto, ze jedu porve a teprve nabiram zkusenosti s kyti.

to all: Dekuji za vsechny rady, napady, pripominky a taky za K+

Pesteni zdar a at to pekne roste

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Old Post 27-10-2005 v 22:11 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dRazZiL
Stálý Člen

Karma uživatele dRazZiL - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 15

Mas to pekny..hele zajimalo bymne jestli ty hnojiva sou idealni kolik stojijou a kde se daj sehnat..a jeste jakej je rozdil mezi tema zvlhcovackama(je modra a zelena tusim)....

Old Post 28-10-2005 v 12:34 PM
dRazZiL je offline   Profil uživatele dRazZiL   Find more posts by dRazZiL   Foto galerie člena dRazZiL   Click here to Send dRazZiL a Private Message   Add dRazZiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 16

To dRazZiL: Zdravim, tak ty AH jsou primo urceny k pestovani cannabis takze by měli byt vhodny A jak sem tady na groweru cetl, tak plno lidi je tu s nimi spokojena.
Ja jsem je koupil přes net v greenhome (www.greenhome.cz) A cena za 0,5L jedne slozky je: GROW: 200Kc; BLOOM 200 Kc; MICRO 250 Kc
A s tema zvlhcovackama je jen jedinej rozdil a to ten, ze maji bud modrou nebo zelenou barvu nadrzky, ale zatim sem jeste zelenou u nikoho nevidel

Čubova skříň 400W, první indoor (Big Bud vs African mix) -ZLIKVIDOVÁNO!!!


Ohýbám, lámu, stříhám a tvaruju, zalévám, hnojím, starám se a zvlhčuju..

Všechno pečený je k něčemu smažený..

Old Post 28-10-2005 v 13:21 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1882580 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív