Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Schéma zapojení pro použití 2 druhů výbojek o různé watáži
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování

Chcete více takových informací?
This poll is closed.
Ano 2 28.57%
Ne 2 28.57%
Ano, ale podrobneji popsané 3 42.86%
Ne, zdá se mi to zbytečné 0 0%
Total: 7 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Hydrothor
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrothor - 80% PěstitelskáKarma uživatele Hydrothor - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 119 

Palec nahoru Schéma zapojení pro použití 2 druhů výbojek o různé watáži Příspěvek č. 1



Schéma zapojení pro použití 2 druhů výbojek o různé watáži

při pročítání groweru jsem narazil několikrát na téma použití 2 druhů watáží při pěstování a to růst a květ.
Trochu jsem zauvažoval a zplodil jsem tohle schéma.

Zdá se mi to celkem dobré řešení, vyšroubujete jednu výbojku např. 150W , našroubujete druhou výbojku např. 400W. přepnete dvě tlačítka a je hotovo.

když budu stavět tak jak sem dal příklad 150W/400W
tak to vyjde na 3200,- kč vč. DPH

obr.1 -schéma
obr.2 - přepínač

Naposledy upravil Hydrothor 02-09-2005 v 18:51 PM

Old Post 02-09-2005 v 18:43 PM
Hydrothor je offline   Profil uživatele Hydrothor   Find more posts by Hydrothor   Foto galerie člena Hydrothor   Click here to Send Hydrothor a Private Message   Add Hydrothor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tixo
Stálý Člen

Karma uživatele tixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele tixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 2

pekné, ale sa mi to zdá zbytočné tam použit dva kondíky a dva zapalovače. Zapalovače sa robia napr. na 100-400w a ten kondík tam nieje ani potreba, on kompenzuje len jalovú zložku. Ked tak tam stačí na tých 400w.

Ja to riešim tak, že mením len tlmivku, umiestnenú mimo skrine kvoli teplote, na potrebnú watáž podla výbojky.

Aurora Indica 400w Son-T Agro Kalichakra SoG 150w hlina

Old Post 02-09-2005 v 22:46 PM
tixo je offline   Profil uživatele tixo   Find more posts by tixo   Foto galerie člena tixo   Click here to Send tixo a Private Message   Add tixo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrothor
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrothor - 80% PěstitelskáKarma uživatele Hydrothor - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 119 

Příspěvek č. 3

to Tixo: Ok nakreslím i tvou variantu pro startér (tyristový zapalovač TRZ 11 100-400W) , ale kondenzátory tam nechám, nejsem žádný prase, abych něco kreslil na hulváta .

Old Post 03-09-2005 v 05:23 AM
Hydrothor je offline   Profil uživatele Hydrothor   Find more posts by Hydrothor   Foto galerie člena Hydrothor   Click here to Send Hydrothor a Private Message   Add Hydrothor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrothor
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrothor - 80% PěstitelskáKarma uživatele Hydrothor - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 119 

Příspěvek č. 4

to mirkoff: Ok tak co se dát do práce a zplodit nejlepší a nejekonomičtější variantu? To by za to stálo, já se zatím moc v ele neorientuju, ale učim se rychle . coč je jedna z výhod.

Old Post 07-09-2005 v 21:48 PM
Hydrothor je offline   Profil uživatele Hydrothor   Find more posts by Hydrothor   Foto galerie člena Hydrothor   Click here to Send Hydrothor a Private Message   Add Hydrothor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

oká...

chceš spojit metlu se sodou, což samozřejmě de, ale já vim z hlavy schéma jen na sodu a sem lemra a nechce se mi to hledat... já vim kde to je a jak bych to udělal, ale sem strašně zmaštěnej..

tak mi tady připrav to schémátko a já si to pak stáhnu, najdu si ty zgurwený vzorečky a ňák to vymyslim

Old Post 20-12-2005 v 17:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 6

mirkoff - Chtel bych se zeptat jestli by slo na jednu 400w tlumivku zapojit 22 zarivek 18w.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 20-12-2005 v 20:50 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

heh.. nesu odborník, ale řek bych, že zářivky max do tandemu, páč zářivkovej obvod je omezovanej zapalovačem..

Old Post 21-12-2005 v 08:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5024630 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív