Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Misty (Nirvana Seeds)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Black Mishak
Stálý Člen

Karma uživatele Black Mishak - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 54 

Obecné Misty (Nirvana Seeds) Příspěvek č. 1

Zdravim všechny.

Plánuju rozjet 1st Indoor session, a momentálně prěmyšlím nad vyýběrem modýlku. Jelikož jsem v tomto ohledu zelenáč, tak se mi zalíbila Misty z bílých odrud o Nirvany. Pisou tam, ze má 15-20% THC, což zaleži na pestiteli (jak sem zde pochytil), ale genetika by měla mít taky podstatnej vliv že? Výnosy 500g na m2 a bla bla bla. Pro mě je důležítý, to že to má nějaký grády, a že tam píšou to, že je to prý jednodušší na pěstovaní. (for begginers). Počítám s tím, že to pojedu v hlíně, (nějakej substrat atd). Osvětleni asi(zduraznuju ASI) 2x 250w Sodique + asi fluorescenčni zářivka. Ten sodík 2x proto, že bych chtel dost světla, ale hloubka skřině je cca 40 cm (ještě to nemám změřený ale je to prostě málo). Takže bych tam dal asi tak 3-4-5 kytek vedle sebe. Mno a když tam bude jedna 400w tak si myslím, ze ty bočni kyti nebudou mít dost světla. Takze 2x 250 aby to bylo rovnoměrně. Vejška je v poho.. cca 170cm. A matkárna, řizkovna bude asi jinde, takze tam bude na vejšku místa dost. (Jinak Hnojky pojedu asi AHčka + Enzymes)

Mno a ted k tomu co bych potreboval. Jeste si totiz nejsem uplne jistej tim modelem. Co si pamatuju, tak přemejšlím o Big Budovi a Super Skunk. U toho Buda taky psali ze je to jednoduchy na pesteni. Coz je priorita. Ale nesmi to bejt nejakej odvar. Ovšem co píše seedbanka nemusi být realita.

Takže potřebuju poradit s modelem. Ocenil bych kdyby napsal někdo kdo ty modely jel (hlavně tu MISTY) a napsal sem nějaky postřehy z pěstění. Náročnost, náchylnost k nemocem, výnos, jak to jde do vejsky. Zastrihávat či ne. A taky třeba reporty z huleni, chut/stavy)...

Takze pokud to někdo jel, tak prosím aby se podělil o postřehy z pěstění. Dikec.

Old Post 01-09-2005 v 13:24 PM
Black Mishak je offline   Profil uživatele Black Mishak   Find more posts by Black Mishak   Foto galerie člena Black Mishak   Click here to Send Black Mishak a Private Message   Add Black Mishak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kavalera
Stálý Člen

Karma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 2

Tu je nejaky pokec po anglicky o misty...skus sa nato pozret ak vies aspon trocha po anglicky...

http://www.overgrow.com/strainguide/Nirvana/Misty/

Old Post 01-09-2005 v 13:57 PM
kavalera je offline   Profil uživatele kavalera   Find more posts by kavalera   Foto galerie člena kavalera   Click here to Send kavalera a Private Message   Add kavalera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black Mishak
Stálý Člen

Karma uživatele Black Mishak - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 3

Mno tak něco jsem z toho pochytil, ale zatim je to to, co pišou u nirvany (a to neni spatně) ale doufám, že se Tady najde někdo kdo s timhle modylkem má zkušenosti, popřípadě proč by mi doporučil jinej atd... Ten Big Bud taky nemusí bejt špatnej... Mno ale Misty se mi libí vííc... Každopádně dík za reakci.

Old Post 01-09-2005 v 14:06 PM
Black Mishak je offline   Profil uživatele Black Mishak   Find more posts by Black Mishak   Foto galerie člena Black Mishak   Click here to Send Black Mishak a Private Message   Add Black Mishak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black Mishak
Stálý Člen

Karma uživatele Black Mishak - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 4

Sakrys, nerikejte mne, ze to tady jeste nikdo nejel... Muzete psat i zkusenosti, se superskunkem, Big Budem. Vim muzu si to precist v popisu modelu, ale prece jenom bych chtel nejaky ohlasy od lidi co to jeli, jak s tim byli spokojeni, co v charakteristice nesedi a tak. Co ta kytka nema rada. Zda je pro ni lepsi SoG nebo ScroG?.

Mno tak lidi, aspon trosku... :-(

Old Post 02-09-2005 v 20:29 PM
Black Mishak je offline   Profil uživatele Black Mishak   Find more posts by Black Mishak   Foto galerie člena Black Mishak   Click here to Send Black Mishak a Private Message   Add Black Mishak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black Mishak
Stálý Člen

Karma uživatele Black Mishak - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 5

Tak jsem dneska meril rozmery budouci skrine, splakal sem nad vejdelkem. Ma jen 45cm hloubku, 110 sirku a 150 vysku. Pekne me to nasralo, protoze opticky vypada vetsi. Kua, tak premejslim jak to pak udelat, kdyz jeste neni matkarna. Mam jet sog nebo scrog? Sog ze semen je celkem na hovno. A scrog na prvni indoor?! Kua. Vadilo by kdyz bych tam proste soupnul ctyri kytky do kvetinacu o prumeru cca 30cm a snazil se tak nejak z toho zastipovanim udelat keriky vysoke tak 70-90 cisel? Nebo by bylo lepsi prece jen nad ne dat nejakou tu sit? Bude to ve vynose poznat?

Jinak asi tam prdnu 400w son -t agro. Myslim ze kdyz udelam slusny vetrani, tak by to mohlo byt ok. Navic je to na pude, a v zime tam bude okolo asi celkem kosa. To taky budu muset nejak vyladit.

Mno a kdyz uz sem u toho, tak kterej z vyse uvedenych modylku by byl lepsi. (podotykam 4, mozna 5 kyticek do skrinky)

Sakra... du se zhulit.... sere me to.

Old Post 06-09-2005 v 15:29 PM
Black Mishak je offline   Profil uživatele Black Mishak   Find more posts by Black Mishak   Foto galerie člena Black Mishak   Click here to Send Black Mishak a Private Message   Add Black Mishak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 6

Ja síce misty mám,ale neviem,ktoré to sú.Myslím si ale,že sú to tie najpocukrovanejšie,ale to môžu byť aj papaye.Potom mám ešte NLxShiva,tá je reznutá so sativou,tak tá možno bude kvitnúť neskôr.Keď tak,mrkni do môjho threadu,čo mám v záložke.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 06-09-2005 v 15:49 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black Mishak
Stálý Člen

Karma uživatele Black Mishak - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 7

to expiry_date1

Jo jo mas to moc pekny. A dik za snahu.

Let it grow. !!!

Old Post 06-09-2005 v 16:05 PM
Black Mishak je offline   Profil uživatele Black Mishak   Find more posts by Black Mishak   Foto galerie člena Black Mishak   Click here to Send Black Mishak a Private Message   Add Black Mishak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 8

Black Mishak-400w agro bych tam klidne prd.Nemusis strihat a delat vubec nic.Proste je prdnes do kvetinacu a pockas az dorostou 30cm prepnes na kvet a mas to..Nijak bych to neresil

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 08-09-2005 v 18:06 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 9

to BLACK Mishak. Já bych ti od nirvány doporučil PPP
http://www.nirvana-shop.com/ppp-p-57.html
stoji sice 25 , nebo California Orange BUd. je to vše bez problémů a PPP je stešně vytální rostlina i na zakořenění , radost pohledět

Old Post 08-09-2005 v 18:15 PM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-03-2011 - Amsterdam marijuana seeds - 6 odpovědí
25-02-2016 - Nirvana Seeds - 47 odpovědí
28-02-2009 - Kaya od Nirvana seed bank - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4254360 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív