Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sharci v hline a pod sestikilem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Vynos: 20g/1 kvet Příspěvek č. 17


Index jsem radsi ani nepocital. Vlastne bylo davno jasne, ze bushik mohl byti minimalne hustejsi. Ale na moje pomery je to i tak mnozstvi vetsi nez velke. A ta zkusenost je neocenitelna, jestli si rozumime.. Shrnul bych to do trochu schizofrenniho komentare: Jsa spokojen i nespokojen zaroven, pohled na takovouhle krasavici misky vah vždy prevazi na stranu toho prvniho.

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 25-08-2005 v 04:29 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Smoke report aneb Jak kouse zralok? Příspěvek č. 18


Chňáááp!

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 25-08-2005 v 04:34 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

"Sisule pjeti gé" Příspěvek č. 19




A takhle to vypadalo po dvou tydnech suseni. Bohuzel jsem mel u sebe „jen“ tuhletu jednu paldicku, i když to mozna vypada, ze jsou vyfoceny minimalne dve.
Apropo potvrzuje se mi , ze na ten pravej, vorechovej ucinek té-které odrudy je zapotrebi urcity cas odlezeni, neboli „vytvrdnuti“. Mozna mi to i nekteri s pritomnych potvrdi, ze cim dyl je materialek kvalitne uskladnen (mrazak, v zemi), tim masakroznejsi stavy z nej pak jsou..

I Shark ma den ode dne ostrejsi zuby.

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Naposledy upravil Ke-Guglimugli 25-08-2005 v 06:32 AM

Old Post 25-08-2005 v 04:39 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Přeji dobré chuti, K+ letí.... Snad jen by to možná chtělo víc rozvětvenej model, je tam spousta nevyužitýho místa. Já měl problém vždycky s tím samým - vždycky se mi to zvrhlo do jednoho tlustýho doutníku a všude okolo spousta místa pro opalování blondýnek )

Old Post 25-08-2005 v 08:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dephp
Stálý Člen

Karma uživatele Dephp - 51% PěstitelskáKarma uživatele Dephp - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 21

Moc hezký , ale když máš možnost je nechat rozrůst víc do výšký , tak určo bych je nechal dýl na růstu. Jinak jsem si nevšiml, že bys měl pachovej filtr - jaký jsi měl problém s pachem ? Nebo UFO to všechno kvalitně odsává všechno někam ven ( okénko?-komín? ) a není potřeba filtru? Na růst jsi použil 250tku SON-T a jaxi spokojenej? Použil bys 250w PHILIPS MASTER HPI-T Plus = metlu na fázi růstu nebo rovnou 600w Philips GreenPower?
Jinak se mám jít podělit vo karmu s někým jiným

Naposledy upravil Dephp 25-08-2005 v 08:53 AM

Old Post 25-08-2005 v 08:47 AM
Dephp je offline   Profil uživatele Dephp   Find more posts by Dephp   Foto galerie člena Dephp   Click here to Send Dephp a Private Message   Add Dephp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 22

::Ke-Guglimugli ::

Tak jest.Zrání je u skéra důležitý.Když sem usušil to moje,tak to bylo sice silný,ale trhalo to plíce a časem se to měnilo neskutečně.Každej model zrál jinak do chuti,high i potence.Dnes s posledními zbytky(cca 10g) už se sice chuť nemění,ale nejsem z toho smutnej,lepší bejt snad už ani nemůže .

Tak ať chutná kámo,zhul si papuli

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 25-08-2005 v 16:03 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 23

Mnamka, K+ ti letiiii...Zkousim neco podobnyho, i kdyz na vetsim prostoru a puvodne sativa...no vsak vish :-)

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 30-08-2005 v 00:56 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 24

Moc pěkný kytky máš K+! Ale jak už tady pár lidí naznačilo, příště líp využij prostor!!!

Old Post 30-08-2005 v 11:44 AM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Palec nahoru Re-quests Příspěvek č. 25

Jsa nesmirne potesen projevenou (i tichou) podporou a uznanim pritomnych panu (a dam) slibuji, ze priste se vynasnazim jeste vic a snad se mi podari vyvarovat se nedostatku, na ktere jste upozornovali, ale kterych jsem si samozrejme vedom (viz text prispevků vyse ).
Nicmene dekuji once more vsem za vyjadreni a o to vic me mrzi, ze diky omezeni meho pristupu na net nemuzu reagovat tak promptne, jak bych si pral. Budu se snazit to zmenit, aby jste samozrejme neprisli o nic, co se deje v jiz probihajicim Third Round!!

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 14-09-2005 v 11:19 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

moc pekny. zralocka sem taky pestil a ta jeho sila je opravdu nezapomenutelna. prsotor by iste sel vic vyplnit, ale prisuzuju to malou roztaznosti zralocka - mensi kyti - aspon v mojem pripade. "odlezeni", vyskoleni doda materialu urctite este lepsi chut. jeden dotazek na zaver: neprejslel si otestovat hnojiva BioBizz? podle me nejlepsi certifikovana bio hnojka do hliny co se da u nas sehnat

Old Post 14-09-2005 v 11:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Re-quests adresně: Příspěvek č. 27

Dephp > Ahoj! Pachac jsem nezminil, pac ho nemam. Odtah (obe aluflexky) usti do okenka, ktere smeruje do "ulice nikoho", navic sidlim v poslednim patre.. (Vim, ze to je absolutni luxus, ale driv nez mi nekdo zacne zavidet musim napsat, ze mi ten byt zdaleka nerika pane a je jen otazkou nekolika mesicu, nez se opet odstehuji.. )
Ve finale mi spis delala vrasky aroma sirici se uvnitr bytu.. Nebylo to sice nejak hrozne, ale v dny, kdy jsem chladil pootevrenim dveri, jsem jednoduse neprijimal navstevy.. Kvuli tomu si urcite poridim VaporTek.
Na ten tvuj dotaz ohledne lampy se mi tezko odpovida, pac nevim, co bych uprednostnil.. Sodikova "ctvrtka" byla poruce, taky jsem s ni kapku usetril naklady za ele, ale je mi samozrejme jasne, ze "cim vic W, tim lip". Kazdopadne uz ted budu rust pouze pod "metlou"..
Staci?

Colek > Diky za tip, ale BioBizz mi zatim moc nerika, zkusim se pozeptat. Ono najednou stejne nejde narvat do toho vsechno, co by clovek chtel.. U mne je treba prave cas na Bcuzz..

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 14-09-2005 v 14:23 PM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

opravdu precizne udelana growroom dalo by se rici ucebnicova
opravdu krasne odvedenej grow k+nezbytne!!!
tak at chutna

Old Post 14-02-2006 v 23:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8717480 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív