Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Kolchicin A Leky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
gee-gee
Nový Člen

Karma uživatele gee-gee - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 9 

Chemie Kolchicin A Leky Příspěvek č. 1

Cau lidi, o kolchicinu tady toho bylo napsano dost, ale jednu vec jsem nenasel, jen okrajovou zminku o ni. Kolchicin se da sehnat, byt na predpis, jako leky, ktere se pouzivaji na lecby predevsim dny. Leky, ktere jsem sehnal se jmenuji Colchitum- Disper (nebo dost podobne, nemam je u sebe) a obsahuji v kazde potahovane kapsli 0,5 mg kolchicinu. A tady jsem se dostal ponekud do uzkych, protoze neni jednoznacny nazor nato, jake koncentrace pouzivat na mutovani. Mohl by mi nekdo poradit, jak ty prasky zredit a taky dalsi vec je, v cem? Ve vode se mi jevi jako nedokonale rozpustne, krapet sedimentuji a abych je mocil v NaOH jako napr. hormony, z toho mam bobky. Kdyby se nekdo nasel, kdo mi muze poradit a svoje know-how publikovat, budu velmi rad. Popripadne mi muze napsat do PM. Diky cau

Old Post 03-08-2005 v 11:24 AM
gee-gee je offline   Profil uživatele gee-gee   Find more posts by gee-gee   Foto galerie člena gee-gee   Click here to Send gee-gee a Private Message   Add gee-gee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 2

podla mňa to nezmení genetickú info pretože je to slabá koncentrácia no a jak som na to došiel: keby si to užíval a a menilo by to v tebe nejakú gen. info jako u kytky tak by tu behali mutanti

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 03-08-2005 v 19:01 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 3

nenene,

kolchicin se pouziva pri leceni dny, tak tedy v nefrologii
Nazev: Colchicin Léčiva drg 12x1mg nebo Colchicum-Dispert tab obd a to 20x0,5mg nebo 50x0,5mg (cena cca 150,-) nebo 200x0,5mg
charakteristika:
prirozene se vyskytujici alkaloid, tzv. mitoticky jed, ktery tlumi akutni dnavou bolest
Indikace: akutni dnavy zachvat
Kontraindikace: poruchy krvetvorby, gravidita, celkova sešlost
Dávkování: zacatek terapie: inicializacni davka 0,5-1mg. dále se v dvouhodinovych intervalech podává dávka 0,5mg do maximálně 5mg denně. terapie se přerušuje po nástupu účinku, či vzniku průjmu, nemá trvat déle než 3 dny
------------------------------
k dávkování:
pouziva se 0,15% roztok tj. 150mg na 100g vody

Naposledy upravil Co? 03-08-2005 v 19:43 PM

Old Post 03-08-2005 v 19:38 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gee-gee
Nový Člen

Karma uživatele gee-gee - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 4

Super, dik za tu koncentraci, ale mam tak trosku problem to rozpustit ve vode. Pouzival sto nekdy? Nemas nejaky figl, v cem to dokonale rozpustit? dik cau

Old Post 05-08-2005 v 11:51 AM
gee-gee je offline   Profil uživatele gee-gee   Find more posts by gee-gee   Foto galerie člena gee-gee   Click here to Send gee-gee a Private Message   Add gee-gee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 5

zatim jsem ho nesehnal a zatim na to nemam dost seminek, ale zkus ho nejdriv rozpustit v lihu, vsechny alkaloidy jsou rozpustne v alkoholech, resp. etanol, seminku by po naredeni to taky nemelo moc vadit, samoztrejme asi cim mene alkoholu tim lepe, ale musis davat pozor, aby se ti to zas nevysrazelo...tj. vznikl by asi zakal...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 05-08-2005 v 20:30 PM

Old Post 05-08-2005 v 18:02 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1762740 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív