Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Neustale spalovani pojistky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Sultan
Stálý Člen

Karma uživatele Sultan - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 31  

Dotaz Neustale spalovani pojistky Příspěvek č. 1

Zdarec, potreboval bych poradit od nekoho zkusenejsiho, nez jsem ja sam
Jde o to, ze na mem, podle me bezpecne zapojenem kompletu 70W mi porad vylitava pojistka. Mam normalni malou sklenenu 0.5A pojistku, ktera mi nevydrzi ani tyden. Vubec netusim cim to muze byt.
Poradi nekdo???

Old Post 22-06-2005 v 14:22 PM
Sultan je offline   Profil uživatele Sultan   Find more posts by Sultan   Foto galerie člena Sultan   Click here to Send Sultan a Private Message   Add Sultan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 2

Vyleti pri zapinani, nebo nekdy behem provozu? Pul amperu by melo stacit na cca 110W. Jestli tam toho mas vic, treba nejake ventilatory apod, chtelo by to mozna silnejsi. Nebo taky muzes resit zda tam mas pojistku rychlou, nebo pomalou. Lepsi by asi byla ta pomala. V obchode by meli vedet. Oznacuji se myslim F a T.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 23-06-2005 v 06:14 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Jelikož platí elektrotechnickej zákon:
P=U*I, tak po dosazení vychází spotřeba na 70W/230V = 0.3A
Ale to je jen výpočet. Ve skutečnosti to může být i víc!!!
A Hlavně: !!!Když výbojka startuje, tak si vezme i dvakrát tolik!!!
Takže já bych se nebál i 1-2A pojistky nebo 2A jističe.

U mě to jistí zásuvkovej jistič 10A. Myslim, ze je to OK!

Moje dílo:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=16873

Kpt.

Old Post 23-06-2005 v 08:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 4

kludne mozes dat aj 1A poistku, ak by nahodou bol skrat tak tam je ovela viac amerov takze sa ti posistka odpali. inak ak mas niaky 1A istic po ruke tak pouzi ten, nemusis stale menit, iba natiahnes

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 24-06-2005 v 14:44 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0122480 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív