Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Haryho Vychtani Foliak 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Haryho Vychtany Foliak 06 Příspěvek č. 1


takže něco pro oko pěstitelou OUT jedná se o foliák ke kterému je el proud takže je tam možno přidat pár vychtávek jako přímo top a větráky přímotopy chytám pro delé zrajíci modely pár jch tam mám takže se bude určitě hodit takže ukáži nějaké fota a tady je seznam osazenctva
SAGE
BALLADONA
SHAMAN
MENDOCHINO MEANDES
APOLLO 11
G13 BWxBW

P.S pište krytizujte ptejte se

Naposledy upravil hary 03-09-2006 v 17:19 PM

Old Post 03-09-2006 v 17:11 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 2

to je v pí.. z 22fotek jen jedna do konce týdne dodám vydržte a nekomentujte

Old Post 03-09-2006 v 18:01 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 3

už se těším,vypadá to nádherně

Old Post 03-09-2006 v 18:15 PM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 4

hary - Pokavad tam mas elektriku tak bych do takovyho foliaku vyzkousel nejaky hydro.Bylo by to rozhodne zajimavy.Jsem zvedavej co dal.Budu sledovat.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 04-09-2006 v 14:49 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoNamess
Stálý Člen

Karma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 5

cus maš to pěkně narvaný
moc gut

Old Post 06-09-2006 v 19:24 PM
NoNamess je offline   Profil uživatele NoNamess   Find more posts by NoNamess   Foto galerie člena NoNamess   Click here to Send NoNamess a Private Message   Add NoNamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 6






takž pokračování dnes jsem to už nafotil zprávně došel jsem také k pár ne moc příjemních poznatkům a to je že větráky proti plísni nezabírají tak jak mají tak jsem musel foliák rozřezat nevím jestli štastně jestli jsou díry na zprávních místech to bych rád znal váš názor vše je nafoceno tak hodnotě první skupina fotek bude poznávací dále díry a pak co kvete a co ne

Old Post 10-09-2006 v 20:21 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 7




takže co tam mám je psáno nahoře takže ted co kvete jen apoll11 ashaman nakvetlé jsou ballladona a G13 BWxBW ta vypadáb hodně slušně bude to ta 3fotka

Old Post 10-09-2006 v 20:25 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 8









a ted ty díry a nějhaké ty vychtávky např: před folí je natařena perlinka (sít) aby se kytky nedotýkali folie kvůli plísni dále to jsou dva větráky a ted ty díry

Old Post 10-09-2006 v 20:28 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 9

tak z fotek to moc poznat není ale velikost děr snad poznáte tak ted vám alespon řeknu kde ty díry jsou dvě ve stropě tam si nejsem jist jestli jsou zprávné zřejmě jsem tím pokazil výhody foliáku bude tam tudy utíkat teplo další 4 jsou na bokách uplně dole foliáku taky jsou vidět na fotkách ty desky u stonků jsou z důvodu toho aby nebyli vidět stonky dírama ven a psolutně nevím jak to udělat aby cirgulace vzduch byla zprávné aby se plísni nedařilo tak děkuji za vaše rady

Old Post 10-09-2006 v 20:38 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 10





ještě nějaké foto na 3fotce je mendocino ještě vůbec nemá známky toho že by chtělo kvéct

Old Post 10-09-2006 v 20:39 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
belladonna
Stálý Člen

Karma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 11

Zdravíčko,tak ti přeju at aspon tohle vyjde,máš to letos težký co.Jednou je to boj proti zas...ejm čorkám,pak zase plísen...................v obouch pripadech moooc hezký kytí.
K těm dírám,nevim,jak ostatní,ale ja bych to pořešil,tak,že od tamtud,co vetsinou fouka vítr.................tj. myslim západ mozna JZ bych udelal díru dole a hnal bych to tema vetrakama na druhou stranu,kde by byla diry nahore......klasika......nevim teda jestli by to stacilo,kdyztak to poresi ty diry v bokach co mas nu.
Otrhal si doufam tu plisen.


Preji vítěznej boj ciao

Old Post 10-09-2006 v 21:18 PM
belladonna je offline   Profil uživatele belladonna   Find more posts by belladonna   Foto galerie člena belladonna   Click here to Send belladonna a Private Message   Add belladonna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 12

jo otrhal i postříkal ale ach ty postřiky jinak nahnat tam ten vzduch pomocí větráků je dobrej nápad no uvidíme jaká tam bude vlhkost ted mám tam vlhkoměr tak uvdím kdyžtak ještě pár děr přidělá ale to už pak nebudě ve foliáku

Old Post 10-09-2006 v 23:51 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 13






takže nějaké zmeny už to kvete vše něco pomaleji něco už jde do finále takže dnes si představíme ty co už pomalu budeme kosit a to je apollo11 a shamen jo něco už jsem pokosil ale né proto že by to bylo zralé ale proto že to teprve ted začalo kvést a to by jedn neřekl že se jednalo o mendochino mendes oba kusy jsem včera pokosil seeds banka uváděla že dozrává konce září tak jsem její rady dodržel

Old Post 23-09-2006 v 22:30 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 14






ještě šaman + pokosené MM

Old Post 23-09-2006 v 22:32 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 15






a ted APOLLO11 je daleko lepší než shaman kopaktnější palice více priskiřice méně nachylné na plísen já jsem dal do foliáku fialové pheno měl jsem ale dát to zelené to co má kabuto vypadá daleko lépe řeč je o shamanovi

Old Post 23-09-2006 v 22:37 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 16


a

Old Post 23-09-2006 v 22:39 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6603140 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív