Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Kvalitni seminka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 1

Pestuju 4 roky outdoor, ale už mě sere jak ja zaseju a sklizi nekde jinej. Letos jsem sklidil jen asi 10%!!
Nyni chci začít indoor - jasno mam ve všem, jen nemužu sehnat kvalitni seminka. Rizky nemam, protoze zatim neni matka. Objednavat seminka z holandska je strašně zabržděný,
zaplatite a pak čekáte měsíc nebo taky dva.
Nevite kde se daj v čr koupit/sehnat (Mazar, White widow..)?
Muzu pestovat outdoor modely pod lampou?

[Edited by Haman on 09-10-2001 at 03:38 PM]

Haman - Flying smokers

Old Post 09-10-2001 v 14:27 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apollo
Nový Člen

Karma uživatele apollo - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 9 

Nápad Příspěvek č. 2

zkus bushdoctor.at, semínka pošlou na dobírku za docela slušnou cenu
PS:je o tom zmínka i někde tady na groweru

Old Post 09-10-2001 v 14:54 PM
apollo je offline   Profil uživatele apollo   Find more posts by apollo   Foto galerie člena apollo   Click here to Send apollo a Private Message   Add apollo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Obecné Bushdoctor Příspěvek č. 3

Jasně, zmíňka je tady http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1284
a tady je jejich web http://www.bushdoctor.at

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 10-10-2001 v 08:08 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OŇAF
Nový Člen

Karma uživatele OŇAF - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 4

Nechal sem si poslat na seedsdirect.to od Nirvana seeds- sou levný klíčivost sem měl 100% a v pondělí sem poslal prachy a v pátek to přišlo.jedině doporučuju

Old Post 11-10-2001 v 08:07 AM
OŇAF je offline   Profil uživatele OŇAF   Find more posts by OŇAF   Foto galerie člena OŇAF   Click here to Send OŇAF a Private Message   Add OŇAF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 5

na buschdoctor.at me zaujaly seminka od SEEDS - ma s tímto osivem nekdo zkusenosti??

Old Post 11-10-2001 v 18:15 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Palec dolů Nic moc Příspěvek č. 6

Osobně žádný zkušenosti nemám ale v Growshopu ve Vídni mně chlapík říkal,že jsou "poor quality"-takže asi nic moc.Být tebou,tak jdu buď do KC Brains holland(zvlášť jejich model KC 33 se mi letos obzvlášť povedl) nebo do Nivana seeds.Obojí mají solidní ceny a kvalita je zaručena.

Old Post 12-10-2001 v 09:17 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toxic
Stálý Člen

Karma uživatele toxic - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 7

to OŇAF: díval sem se na ty ceny u NIRVANA SEEDS, fakt velice solidní, nejspíš nějaký objednám. Jakej si měl poměr samic a samců? Nemyslíte, že te´d budou víc prověřovat zásilky kvůli tý hysterii s antraxem?

Old Post 15-10-2001 v 18:25 PM
toxic je offline   Profil uživatele toxic   Find more posts by toxic   Foto galerie člena toxic   Click here to Send toxic a Private Message   Add toxic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sender
Nový Člen

Karma uživatele Sender - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 8

objednaval jsem ted u buchdoctor,je to 3 tydny a porad nic.Nekdo se tady zminoval ,ye to trva tak 3 tydny, tak se to snad ted neposralo.

Sender

Old Post 18-10-2001 v 19:12 PM
Sender je offline   Profil uživatele Sender   Find more posts by Sender   Foto galerie člena Sender   Click here to Send Sender a Private Message   Add Sender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 9

Taky doufám že semínka přijdou. Objednával jsem 4.10. a stále ještě nic. Jestli celníci prohlíží každou podezřelou zásilku, tak teda nevím.
No... zahulíme, uvidíme.

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 19-10-2001 v 08:13 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Palec nahoru Příspěvek č. 10

TAky sem mel takovej problem ale pak sem hoh vyresil moje segra je na NOvym Zelandu a tak sem ji poslal mail at mi doveze nejaky seminka. psala za mi segnala
WEST COAST BUSH SKUNK popozitri ma prijet sem zvedavej pestirna us ceka ))))

LEGALIZE IT!!

Old Post 20-10-2001 v 02:19 AM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Savky
Nový Člen

Karma uživatele Savky - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 23  

Obecné www.bushdoctor.at Příspěvek č. 11

To Roman DIRDA: Chlape nevim ! Jak ti to mohl rict kdyz na webu maji treba u WHITE WIDOW napsane High Quality Seeds ! Takze pokud nechete davat penize predem tak jedine http://www.bushdoctor.at zasilku jsem dostal za dva tydny a jeste k tomu misto 580 ATS jsem platil 666 KC.

Old Post 20-10-2001 v 09:50 AM
Savky je offline   Profil uživatele Savky   Find more posts by Savky   Foto galerie člena Savky   Click here to Send Savky a Private Message   Add Savky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sender
Nový Člen

Karma uživatele Sender - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 12

Dostal jsem ted mail od Bushdoctor.Nic mi neposlali ,protoze druh co jsem si vybral zrovinka nemaji.Takze s North. light (K.C. Brains) si pockate.

Sender

Old Post 20-10-2001 v 17:43 PM
Sender je offline   Profil uživatele Sender   Find more posts by Sender   Foto galerie člena Sender   Click here to Send Sender a Private Message   Add Sender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for Savky Příspěvek č. 13

ahoj, moh by si mi napsat postup při zakoupení semen od bushdoctor, němčina mi nic neříká, a jak to že si platil tak málo jak si psal??, peníze se neplatí předem?

dík Oton

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 11-11-2001 v 07:41 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 14

hmm onen bushdoctor by mě taky zajímal,rád bych rozšířil sbírku svých semínek,o nějaké ty drsnější kousky, a taky mi moc není jasný postup,tak jestli někdo obědnával,please,jak dík

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 11-11-2001 v 09:04 AM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 15

jelikož bych rád doma začal i s výrobou hašíku,obědnal bych Sweet purple,strašně dobře chutnající kyti hmmm.Jen nějak nevím jak na to,a taky by mě zajímala cena v přepočtu na kč.Jsem z toho ůplně jelen

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 11-11-2001 v 09:18 AM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Nápad Příspěvek č. 16

Zdar Koblihostrom,
tady v tom threadu jsem popsal jak vyplnit objednávku u http://www.bushdoctor.at : http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1394 , stačí objednat a přijde to na dobírku.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 11-11-2001 v 10:18 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0713500 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív