Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » KC Brains - semena
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 1

Zkoušel jste někdo objednat nějaká semena od KC Brains? Mě to připadá nějaký moc levný (na http://www.bushdoctor.at/ pouze 165,-ATS), nemají v tom hodně samců? Jaká je klíčivost? Ale podle popisu těch modelů u jinejch bank to vypadá docela dobře. Objednal jsem KC33, zkoušeli jste to? Díky za všechny tipy.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 05-09-2001 v 11:40 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrábě
Nový Člen

Karma uživatele Hrábě - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 11 

KC Brains Příspěvek č. 2

Čus
U KC Brains sem minulej rok kupoval v hulandu Spontaniku, NLS a TNR a můžu říct, že sem s nima docela spokojenej. Pytlik s 10 semenama stál 20 GLD a tomu odpovídá taky poměr samcu. Tak 60% samic na 40% samců. Škoda jenom, že nemaj žádnej early model, protože tyhle kvetou moc dlouho. Závěrem dobrá kvalita za supr cenu.

Old Post 07-09-2001 v 15:10 PM
Hrábě je offline   Profil uživatele Hrábě   Find more posts by Hrábě   Foto galerie člena Hrábě   Click here to Send Hrábě a Private Message   Add Hrábě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička to Hrábě Příspěvek č. 3


Díky, alespoň něco. Po netu ale asi nikdo neobjednával...

Už je to 14 dní co jsem objednával u Bushdoctora a nic. Na mail taky neodpovídají, možná jim vadí že píšu anglicky. Sice mám nějaký noname, který jsme pěstovali venku, ale to se mi pod lampu moc dávat nechce

[Edited by livo on 14-09-2001 at 09:13 PM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 08-09-2001 v 18:39 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička semena Příspěvek č. 4

Takže dneska mi přišly na dobírku semena od Bushdoctora za 713,- Kč. Jsou to takový malý mrchy, takže uvidíme. Teď už jenom dokončit skříň a jedeeem

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 14-09-2001 v 20:18 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Palec nahoru Levnější!!! Příspěvek č. 5

Dneska mi pošta vrátila 90,- Kč - prej mi naúčtovali špatně nějakej poplatek - tak teď se mi ten bushdoctor začíná líbit - semeno za 63,- Kč.

Ještě jednou to Hrábě: nevím, ale ten model co jsem si objednal, tak je myslím dost early: květ 40 - 65 dní viz http://www.seedsdirect.to/cgi/calls...Brains&num=kc02. Je jenom škoda, že se teď kytky venku tak kradou. Takovej strom 3,5 m a 900g, tomu říkám úroda .

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 24-09-2001 v 21:28 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

pro: livo Příspěvek č. 6

prosím livo - mohl bys napsat nějaký prdrobný návod jak u bushdoctora objednávta. Objednal jsem mazara ale nic - tak nevím - německy neumím. Fakt dík.....

Old Post 25-09-2001 v 13:23 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Nápad objednávka Příspěvek č. 7

Nejdřív vybereš seedbanku v Seed - Collection a pak si najdeš model. Modely můžeš hledat taky podle abecedy (písmenka nahoře). Pokud jsi model vybral přidáš si ho do košíčku klepnutím na "bestellen" (vpravo). Objeví se seznam všeho co jsi nakoupil a cena. Pak klepneš na "Weiter zur Bestellung" a vyplníš formulář:

Bestellformular

Vorname: jméno
Nachname:* příjmení
Straße:* ulice
Ort:* město
Plz:* PSČ
Land:* země (Tschechien)
Rückfragen: třeba e-mail, já nenapsal nic

no a pak klepneš na "abschicken" a je to .

Btw, trvalo přesně čtrnáct dní od odeslání z Vídně než jsem to dostal (chvíli to leží na celnici?). Už se mi s nima podařilo i mejlnout a psali, že vyřizujou objednávky do druhýho dne, kromě víkendu. K ceně za semena si přičti ještě asi 80 ATS jako poštovný.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 25-09-2001 v 21:08 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 8

dík livo.
Přesně tak jsem to udělal (předvčerejškem), takže snad se to podaří. Nebo mi ty semena přijdou třikrát?!
Dík za snahu a pokud se neurazíš - karma je tvá!

Old Post 25-09-2001 v 21:50 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička to Lackyfree Příspěvek č. 9

Díky.
No jestli jsi ten postup třikrát opakoval, tak ti to asi přijde třikrát, alespoň budeš mít víc semen . Ale je škoda toho poštovnýho (3x80 ATS = 10 semen např. Leda Uno včetně pošty). Zkus jim mailnout normálně anglicky, třeba ti odpoví - dneska umí A skoro každej.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 26-09-2001 v 05:53 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 10

To: livo

Oni ty semena posílají na dobírku nebo posíláš peníze poštou v obálce nebo z účtu?

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 26-09-2001 v 08:00 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Palec nahoru to konart Příspěvek č. 11

Právě proto se mi to zalíbilo, že posílají na dobírku, takže platíš až když to přijde. Balí to do papírový krabičky (karton cca 12x12x5 cm), v krabičce je papírovej pytlík a v něm je dealeráček. Není poznat co se posílá a kdo to posílá. Cena na balíčku je sice v ATS, ale na poště jsem platil v Kč (přepočítáno v platném kurzu).

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 26-09-2001 v 10:59 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xmalcolm
Stálý Člen

Karma uživatele xmalcolm - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 204 

http://www.bushdoctor.at Příspěvek č. 12

objednal jsem si semena od Bushdoctora v pondělí 17 a dobírka přišla v úterý 25. 100% klíčivost takže "ZATÍM MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST"

„Každá dokonalá prostopášnost vyžaduje dokonalé volno". (Boudelaire)



Old Post 27-09-2001 v 22:45 PM
xmalcolm je offline   Profil uživatele xmalcolm   Find more posts by xmalcolm   Foto galerie člena xmalcolm   Click here to Send xmalcolm a Private Message   Add xmalcolm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xmalcolm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Palec nahoru klíčivost Příspěvek č. 13

Jasně, já jsem taky spokojenej. U mě je klíčivost taky 100%, viz http://grower.cz/forum/showthre...5&pagenumber=2. Ať to roste

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 28-09-2001 v 16:39 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Obecné jak rostou Příspěvek č. 14

Jedna rostlinka asi mojí blbostí chcípla. Byla moc přemokřená a začala plesnivět - ze semene se klubala asi tejden a pořád ne a ne se vyloupnout ze šlupky.
Ostatní se mají čile k světu. Zajímavý ale je, že dvě rostlinky vypadají standardně a tři jsou nějaký jakoby "zmutantělý" - snaží se už od malička rozvětvovat. Jedna dokonce už ve velikosti asi 6 cm po prvním patýrku se rozjela do pěti!! větviček. Setkali jste se s tím už někdo? Vypadá to, podle informací, který jsem tady našel na mutaci kolchicinem. Fakt moc zajímavý. Jestli to vydrží (a zatím to vypadá dobře), tak to bude hustota. Možná se ale jedná o "dietetickou" chybu z mojí strany . Škoda, že nemám foťák, abyste to mohli vidět. Tady je vidět jak to roste http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1573

[Edited by livo on 21-10-2001 at 09:18 PM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 05-10-2001 v 06:10 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

bushdoctor Příspěvek č. 15

zdravím tak jsem dle tvého návodu livo,obědnal semínka sweet purple,a skunk*1,vše za 400 ats,hmmm no zajímalo by mě,kolik že to tak asi bude na koruny,jsem zvědav jestli to dorazí,a jaký budou kvality.Díky moc livo karma letí

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 19-11-2001 v 15:37 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Obecné to Koblihostrom Příspěvek č. 16

Cena bude asi 400 + 80 -> 480 ATS -> 2,50Kč x 480 ATS -> 1200,- Kč. Díky

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 19-11-2001 v 18:25 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-10-2011 - K.C. Brains Holland - TNR - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3418460 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív