Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Samozavlažovací květináče
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Musim se pripojit... Příspěvek č. 17

Moc pekny thread KEEP GOING....
Drzim palce a paldy.

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 18-09-2001 v 16:45 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička Nádoby a další Příspěvek č. 18


Nejprve chci poděkovat všem za podporu .
Finiš se trošku opožďuje (další povinnosti), ale skříň už je domalovaná a jak jsem předpokládal, použil jsem 2 a půl konzervy s barvou (0,75 kg). Zdá se mi, že barvy dneska nějak míň kryjou.
Smontoval jsem lampu - stínítko, objímka, kabel a roura pro odtah teplýho vzduchu od výbojky (vzor Skunk - tímto mu děkuji za inspiraci).
Spodní nádoby- jak jsem psal výše, do spodní nádoby je potřeba umístit nějaký podstavec, na který položíme horní nádobu. Koupil jsem 3 m instalační PVC trubky (40,-), tu jsem rozřezal na 8 cm kousky a pomocí silikonu (ten co se používá na vany) přilepil do rohů spodní nádoby. Druhý konec trubiček jsem taky potřel silikonem, aby po nich horní nádoba neklouzala. Jeden prototyp už jsem vyrobil a je to OK. Při pohledu na dno spodní nádoby to vypadá asi takhle:
_______
| o __ o |
| | ::: | |
| | __ | |
|_o__o_|
Čárky uprostřed naznačují otvory pro knoty (4cm od okraje, šířka 4 mm, délka 6 cm) - z toho vyplývá, že knoty budou křížem přes sebe. Tečky představují dírky pro provzdušňování substrátu. Kolečka v rozích schematu jsou 8 cm trubičky - podstavec.
A tady je to ve skutečnosti:

Odtah teplého vzduch zabezpečí jeden PC větrák, výduch je na "střeše" skříně. Nasávání chladného vzduchu (výkonější PC větrák) je umístěno na zadní stěně skříně, vpravo dole, asi 10 cm od dna. Větrák je natočen pod úhlem 30° a míří do spodní třetiny skříně. Napájení větráků - starý zdroj od PC - podle hlučnosti a účinosti chlazení (prověřím při 24 h "zahořování" skříně) případně dodám regulaci.

btw žena mi chce kousek prostoru sebrat na lesní jahody

[Edited by livo on 03-11-2001 at 12:51 PM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 19-09-2001 v 06:35 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Hlína Substrát Příspěvek č. 19

Substrát je dobré připravit tak, aby byl vzdušný a udržoval dostatečnou vlhkost. Receptů je spousta a každej pěstitel je přesvědčenej, že ten jeho je nejlepší. Já vyzkouším kombinaci růných receptů. Nebudu používat rašelinu, je moc kyselá:

- 30% hlína, pH kolem 6 - 7
- 25% keramzit - jemnější, z Baumarktu
- 25% kokosová drť
- 20% perlit
- 1 lžíce dolomitického vápence (cca 10 g) na jeden květináč

Keramzit zabezpečí dobré provzdušnění substrátu, což je důležité pro příjem draslíku a ostatních živin. Kokosová drť a perlit zlepší kapilární vzlínavost. Na dno květináče dám cca 1 cm vrstvu kokosový drti s perlitem (3:1) a na ní výše uvedenou směs.

Včera jsem zapojil výbojku a napoprvé se rozsvítila (jsem dost dobrej ) - btw použil jsem schéma na zapalovači. Po odzkoušení a vytažení šňůry ze zásuvky mě nenapadlo nic jinýho, než vyzkoušet jak hodně je nabitej kondenzátor a prstem jsem si šáhnul na kolíky (oba najednou) přívodní šňůry - bylo to moooc pěkný , ale raději to nezkoušejte .

P.S. pokud byste měli jinej tip na substrát, tak budu rád, když se podělíte o zkušenosti

[Edited by livo on 21-09-2001 at 09:00 AM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 20-09-2001 v 10:53 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Skříň... Příspěvek č. 20

... už je hotová. Po jedné hodině zkušebního provozu byla teplota 30 cm pod lampou 29°C - to je myslím ideální - ventilátory běžely na 6 V, takže ani hlučnost nebyla závratná. Celá skřín trochu šumí a vrní asi jako comp . Větráky (viz výše) nakonec nenapájím zdrojem z PC (zbytečně výkonný), ale našel jsem doma dva adaptéry od vietnamců: 3 - 12 V, 300 mA, což je pro tyto ventilátory vyhovující.

Večer jsem dal předmáčet na 24 h do převařený vody šest semen KC33 od KC Brain a ráno byly všechny kleslý na dně, takže zatím to vypadá nadějně. Dneska je přendám mezi dvě vrstvy toaleťáku a celý to šoupnu do igelitu a k topení. Jsem zvědavej na klíčivost a pohlaví. Zkušenosti s klíčivostí mám pouze u noname domácích modelů a tam to bylo vždycky 95 - 100%!!! Uvidíme, řekl slepý...

Nákres skříně je tady: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1573

[Edited by livo on 02-10-2001 at 06:51 AM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 21-09-2001 v 08:17 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička Trochu... Příspěvek č. 21

...jsem se odmlčel, ale bylo to proto, že teď není co dělat. Čekám až vylezou sazenice. Btw do dnešního dne začalo klíčit 5 ze 6-ti semínek, takže jsem je zasadil do rašelinových kelímků. Jako substrát jsem použil lignocel (kokosovou drť ) namíchanou s perlitem. Rašelinový kelímky jsem nejprve máčel chvíli v převařený vodě, aby byly pěkně vlhký . Semínka jsem zasadil asi 2 cm hluboko (klíčkem dolů), no a teď už jenom čekám na rostlinky. Šestý semeno zatím nechávám ve vlhkým hajzlpapíru, protože nevypadá, že by bylo chcíplý.
Jo, abych nezapomněl - kelímky se semínkama jsem postavil na víčko od zavařovačky a přiklopil zavařovačkou (0,7) - sklenice je zavřená, ale dnem vzhůru, takže je zachovaná stálá vlhkost a nemusím se bát, že mi to uschne (doufám, že nezplesniví ). Za těch několik let co pěstuju, mi nesplesnivělo ještě žádný.

A ještě něco - naplnil jsem jeden samozavlažovací květináč zeminou (viz výše), samozřejmě jsem tam nezapomněl dát nejdřív knoty , nalil jsem do spodní nádoby vodu a celý "zařízení" postavil k ústřednímu topení (bydlím v paneláku, takže dost dobrý sucho) - povrch substrátu nesmí oschnout - mám to tam několik hodin a zatím to funguje .

Pokračování příště...

[Edited by livo on 25-09-2001 at 06:35 AM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 24-09-2001 v 21:12 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Začínám Příspěvek č. 22

Už mi vyrašilo 5 rostlinek (to šestý semeno pořád ne a ne -> 83% klíčivost), takže dneska přesazuju a začnu do nich prát světlo. Dokumentovat budu na videokameru a na papír (počítač ). Po nějaký době to nagrabuju a hodím do galerie. Můžete se pak podívat jak jsem vyřešil světlo, větrání, květináče, skříň atd. Pokud se vyskytne samec, tak ho uchovám a opýlím alespoň jednu větev na semena (jestli ovšem bude nějaká samice ), případně vyzkouším mutaci na samici podle návodu JAyEFFa http://grower.cz/forum/showthre...?threadid=1499.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 26-09-2001 v 12:09 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička Prvních 24 hodin Příspěvek č. 23

Vypadá to, že samozavlažování pracuje. Po 24 hodinách provozu bylo spotřebováno v každém květináči 1,5 litru vody. Po zkoušce s "tahem" knotů jsem došel k názoru, že 2 knoty je asi málo. Proto jsem přidal ještě třetí, křížem přes druhý (takže nejdřív první, přes něj křížem druhý a přes něj křížem třetí ) a teď už to vypadá OK. Do vody jsem pro začátek přidal HYDROPONEX v koncentraci 1/12 (jedna odměrka na 12 litrů) koncentrace doporučované. Přes rostlinky mám přiklopené zavařovačky (0,7 litru), kvůli vlhkosti.

A teď jednu vychytávku, kterou jsem viděl někde na Overgrow (bohužel se mi jí po druhý nepodařilo najít). Jalikož povrch substrátu ve všech květináčích je poměrně velký, dochází k pohlcování světla. Koupil jsem 0,75 m2 folie Delta Reflex (75,- Kč/m2 v Baumaxu). Nastříhal jsem ji na čtverce 25x25 cm. Čtverec jsem nastříhnul do půlky a uprostřed jsem vystříhnul cca 1 cm otvor, asi takhle:
._____
|........|
|...o...|
|__|__| tečky si odmyslete, jinak to nešlo
no a tímhle čtvercem jsem zakryl zeminu, rostlinka je uprostřed. Tím je osvětlovaná i zespoda a nedochází ke ztrátám světelný energie. Snad je to jasný .

Btw vyklíčilo i šestý semínko, takže klíčivost je 100%!!!

[Edited by livo on 27-09-2001 at 08:44 PM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 27-09-2001 v 19:42 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Upozornění "vychytávka" Příspěvek č. 24

Folii jsem po několika hodinách odstranil. Teplota ve skříni stoupla o 2°C, na 31°C a rostlinky se začaly natáčet k lampě, přitom bez tý folie rostly pěkně rovně. No, chybama se člověk učí.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 27-09-2001 v 21:41 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
velkáamalápísmena
Nový Člen

Karma uživatele velkáamalápísmena - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 21 

ATS Příspěvek č. 25

CHtěl jsem se zeptat jak je to s tou cenou v ATS kolik je jedno ATS v KČ.Neumim si ty ceny nějak přepočítat. ddddddík

Pište VELKÁ a malá písmena.

Old Post 29-09-2001 v 11:37 AM
velkáamalápísmena je offline   Profil uživatele velkáamalápísmena   Find more posts by velkáamalápísmena   Foto galerie člena velkáamalápísmena   Click here to Send velkáamalápísmena a Private Message   Add velkáamalápísmena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Nápad off topic Příspěvek č. 26

Sice to sem moc nepatří. ale například tady je kurzovní lístrek a další služby: http://penize.seznam.cz/index.php3?...e0e70774b1987ad

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 29-09-2001 v 13:29 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Nápad Knoty Příspěvek č. 27

Potřeboval jsem ještě přidělat nějaký knoty a už jsem neměl materiál. Zašel jsem do Baumaxu a naproti regálu s lepidlama mají balíčky skelnýho plátna pro laminování. Je toho 0,5 m2 za 40,-Kč a to bohatě stačí tak na 8- 10 květináčů. Hutnost je 355 g/m2. Je to lepší než to co jsem měl doma (200g/m2), takže do květináče stačí v pohodě pouze dva knoty. Btw tohle plátno v jedný vrstvě dokáže vytáhnout vodu až do jednoho metru a ve více vrstvách až do dvou metrů.

Jak to roste: pod světlo jsem rostlinky dal 26.9.2001, režim 18/6. Do výšky se zatím moc neženou (cca 5 cm), ale začíná se klubat třetí patro! Zajímavý je a nikdy jsem si toho u noname sazenic nevšimnul (možná jsem blbě koukal), že na druhým patýrku jsou na lístečkách patrný pryskyřičný váčky. Jestli to tak půjde dál, tak se mám na co těšit .

*** v Baumarktu mají skelný plátno 500g/m2

[Edited by livo on 06-11-2001 at 11:14 AM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 02-10-2001 v 06:05 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Hydroponie Sakra Příspěvek č. 28

Vypadá to, že květináče samozavlažujou asi až moc, alespoň podle příznaků na lístečkách - začínají trošku žloutnout od prostředka (to jsem ještě neviděl, ani jsem to tady nenašel) - vypadá to jako nedostatek síry, ale u tejden starejch semenáčků o tom silně pochybuju. Intenzita zavlažování jde regulovat výškou hladiny ve spodní nádobě, takže jsem zatím pokusně hladinu u jedný nádoby snížil na 2 cm a uvidím. Možná jsem měl s přesazením tak tejden počkat.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 03-10-2001 v 08:47 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 29

ahoj Livo....
Musím říct že, samozavlažování je dobrý, přirovnal bych to něco mezi hlínou a hydro. Mam doma samozavlažovací truhlíky a jsou ready, ale strašně záleží na substrátu, já teď zkoušel směs s větším podílem lignocelu - 50%, a když to srovnám oproti jiným kytkám v klasické hlíně - tak ty nestíhají. Předtím to bylo tak nastejno. Estli třeba není chyba v substrátu, který asi není vhodný na trvalou vhlkost......

Měj se fajn a K4U.......

Old Post 06-10-2001 v 17:17 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

ad substrat Příspěvek č. 30

Je možný, že ta hlína nebude dělat dobrotu. Zkusím namíchat jenom lignocel s perlitem a keramzitem. Živiny se budou muset tahat ze spodní nádoby, ale to by neměl být problém. Dříve se takhle pěstovaly kytky jenom v dobře propláchnutý (několik let deštěm ) koksový škváře. Dík za tip.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 06-10-2001 v 18:04 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 31

Mno já si myslím že se ty živiny klidně dostanou i přes substrát díky vzlínavosti. Jo a já dolívám vodu přes substrát - přebytečná voda odteče a živiny by se měly zachytit v substrátu - teda myslím....
Jinak jedu zářivky - teda zatím - a jsem spokojen, škoda že není digitál foto - už jsem polovinu kytí zastřích a pěkně začaly na to reagovat.....

Old Post 07-10-2001 v 12:00 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Palec nahoru to Lacky Příspěvek č. 32

Máš pravdu, někdy se používá i zálivka do horní nádoby a knoty pak odvádějí přebytečnou vodu do spodní a vyrovnávají tak vlhkost substrátu.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 07-10-2001 v 12:23 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2016 - samozavlažovací systém - 6 odpovědí
30-08-2002 - Samozavlazovani - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2941620 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív