Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Samozavlažovací květináče
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička Day 42 (9.d 12/12) Příspěvek č. 49


Zdar,
myslím, že bubláním se nic nezkazí. Já ovšem nebublám, jak už jsem psal, tak používám spodní nádoby o obsahu cca 4 litry a vody dávám max. 3 litry. Kytky denně spotřebují tak 1 až 1,5 litru, takže se roztok nestačí kazit. Bublání by se vyplatilo možná na větší objem, což je v mým případě zbytečný. Kořeny nehnijou a mají stále bílou barvu (sen všech bubleristů ). Btw od 40. dne dolívám jenom vodu s hnojivem - 1 odměrka na pět litrů
a podělím s tím všech pět kytek.
Pokus o detail kořenů: Tady vidíte propletenec prorostlých kořenů a vláken skelnýho pletiva.

[Edited by livo on 11-11-2001 at 04:23 PM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 06-11-2001 v 08:14 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička day 47 Příspěvek č. 50

Samce jsem vrátil do skříně, protože v bytě zastavil vývin varlat a já bych přece jenom chtěl uchovat nějaký to sperma. Hold to budu muset víc hlídat, aby se mi nevysemenil nekontrolovaně.
Nakonec jsem se rozhod vyrobit pár klonů (6) z větviček, který se nestačily proškrábat džunglí ke světlu - stejně by z nich nic nebylo. Pro zakořeňování jsem použil STIMULAX III (gel), jako médium jsem dal Lignocel s Perlitem a nádobky jsou rašelinový kelímky. Řízky jsem pak dal na tác, přiklopil jsem každý jeden řízek zavařovací sklenicí a na sklenice pak těleso (bez krytu) s dvěma zářivkama 20 W Day light. Budu jim svítit 24 h a uvidíme .
Btw v galerii se můžete mrknout jak pokračuje růst a náběh na květ. Kytky (hlavní vrcholy) mají teď něco přes 55 cm a nyní můžu už s klidným svědomím říct, že samozavlažováky fungujou i pro konopí. Je to jednoduchá metoda bez zbytečných problémů a starostí - doporučuju , protože takhle bujnej růst jsem zatím fakt neviděl. Zastánci jiných metod nechť se na mě prosím nehněvají , že tady propaguju něco, co odsuzujou i na overgrow. Jo, průkopníci to měli vždycky těžký

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 11-11-2001 v 10:53 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Dotaz @15 dní Příspěvek č. 51

Kytky kvetou už 15 dní a pořád se nezastavil růst. Jak dlouho to ještě potrvá? Při přepnutí měla největší 30 cm a teď je vysoká 65 cm, nejmenší má 59 cm. Vím, že s KC33 indoor nemáte nikdo zkušenosti (???), ale stejně byste mi mohli prozradit jak dlouho by ještě mohl trvat růst. Blíží se mi kritická výška rostlin (cca 80 cm) i když možná mám rezervu až na 90 cm, ale to je maximum (některý větve vydrží i 20 cm pod lampou). Každej den musím lampu zvedat a odstraňovat hafo listů kvůli prosvětlení. Myslíte, že se kytky derou nahoru protože jim holim listy? Jenomže když je neoholim tak, zase trpěj spodní paličky. Připadá mi, že rostliny teď vypařujou hodně vody (vlhkost jsem neměřil, ale když otevřu skřín, tak se vyvalí prádelna) a tím že jim ustříhnu pár listů, tak se snaží dohnat handicap vyhozením dalšího patra a bujnějším olistěním. Jak na to? Anybody help me? Hm, příště zkusím raději Scrog a max. 2 kytky.
Jinak kloni jsou starý 5 dní a vypadá to zatím good, tváří se pořád stejně jako při zasazení. Svítím pořád 24h.
Dík za rady k růstu.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 15-11-2001 v 08:00 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GARDENER
Nový Člen

Karma uživatele GARDENER - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 52

co kdyby jsi to pletivo, o kterém jsme už mluvili hodil cca do 50 cm a vejš už by jsi pouštěl jenom paličky ?

Old Post 16-11-2001 v 08:39 AM
GARDENER je offline   Profil uživatele GARDENER   Find more posts by GARDENER   Foto galerie člena GARDENER   Click here to Send GARDENER a Private Message   Add GARDENER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička to gardener Příspěvek č. 53

Zdar ,
no nevím jestli už není pozdě, tím pletivem bych ale vyřadil kratší větve, který už taky pěkně kvetou. Pletivo bych musel umístit až na jejich úroveň a pak by možná nastal problém zase s těma většíma větvema . Možná to zkusím a podívám se do Baumaxu na pletivo s většíma okama. Nebo natahám ve skříni provázky a pokusím se kytky ještě potrénovat. Ale jak říkám, nevím jestli už není pozdě, včera jsem otevřel skříň a vyvalilo se na mě hafo zeleně . Jinak díky za tip. Btw, to nikdo jinej nemá nápad jak na přebujelý kytky za cenu minimálních ztrát ?

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 16-11-2001 v 09:00 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Chemie @28 Příspěvek č. 54

Kytky už zastavily růst, největší má 95 cm a teď už jenom zvětšujou objem . Na scrog se teď už vybodnu, pojedu ho příště.
Btw, mám hromadu listí, tak jsem si řek', že vyzkouším vyrobit konopnej thér, podle konopný kuchařky. Použil jsem listy z prvního tejdne květu - byla jich 0,7 l napěchovaná zavařovačka (sušených). Musím říct, že jsem vyrobil pěknou černou sra.ku, vonící trochu po mandlích (připomíná to vůní opium), doslova asfalt. Zahustil jsem to dvěma sušenýma listama ze samce, abych neovlivňoval výslednej efekt. Z tý sklenice toho bylo odhadem tak 1g (kulička o průměru 1,3cm) a musím říct, že to bylo dost dobrý pokouření - pro tři lidi ždibec asi 4mm byl akorát . Náklady asi 100,- Kč (vodka + energie). Další pokus provedu s plynem do zapalovače, jak to dopadlo, dám vědět.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 28-11-2001 v 06:56 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GARDENER
Nový Člen

Karma uživatele GARDENER - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 19 

Palec nahoru ther Příspěvek č. 55

Zdar LIVO,
potvrzuju tvojí zprávičku o "afaltu" - bylo to dost hustý, když jsem dorazil domů, tak jsem se ještě s mladou trošinku dokrmil ganjou (aby jí to nebylo líto) a ráno jsem o hodinu zachrápal do práce, kam jsem dorazil až v 10 hodin karma letí...

Old Post 28-11-2001 v 09:56 AM
GARDENER je offline   Profil uživatele GARDENER   Find more posts by GARDENER   Foto galerie člena GARDENER   Click here to Send GARDENER a Private Message   Add GARDENER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička Příspěvek č. 56

Podrobněji zde http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1828

[Edited by livo on 28-11-2001 at 12:22 PM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 28-11-2001 v 10:32 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Obecné Kořeny ještě jednou Příspěvek č. 57



Tady se můžete juknout na jeden odstavenej SIP a přesvědčit se, že kořenový systém rostliny opravdu netrpěl...:

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 26-12-2001 v 11:00 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

voda nehnije Příspěvek č. 58

Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozval ale už se to tak nějak semlelo.
Jen by chtěl reagovat na doavadní hlavní otázky:
Nemám zkušenosti s hnojením, protože jsem použil čistý zahradnický substrát, který se prodává např. v Hornbachu a nepovažoval jsem za nutné hnojit.
Voda nehnije. Jak to, to nevím. Maximálně zezelenala, když jsem měl nádobu průsvitnou. Jinak s vodou žádný problém.

Další moje poznatky až příště.

Old Post 19-02-2002 v 20:40 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Organika jasně že nehnije :-) Příspěvek č. 59

Díky, K+ , já teď taky nemám moc času.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 28-02-2002 v 19:38 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Čau Livo Příspěvek č. 60

zase přichází doba, kdy budu používat svoje samozavlažovací květináče (Já je používám na terase. Je to takové In-Out doorové pěstování.), takže jsem si řekl, že zkusím přidat k tomuto příspěvku nějaké fotky, aby si ostatní mohli udělat představu jak vypadají a jak je jednoduché je vyrobit a efektivní je používat.
Jenže nevím jak sem ty fotky dostat. Zřejmě nejsem žádný mistr přes počítače.
Kdo mi poradí?

nemo

Old Post 24-03-2002 v 22:13 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

jak na obrázek Příspěvek č. 61

zdar nemo,

na obrázky asi takhle http://grower.cz/forum/index.ph...=faq#attachment , sem línej to psát

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 02-04-2002 v 20:27 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadvi
Nový Člen

Karma uživatele nadvi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 4 

Dotaz Samozavlazovani - prirodni cetou ??? Příspěvek č. 62

Ahoj !
Mam v planu dat par kyticek na balkon, zakoupim
ty stavebni kbeliky 10-11 litru po trech petkach za kus,
jako podklad mam substrat pro pelargonie - pH 6-7 +
asi 20-30% pisku. Sem rozhodnutej nasmerovat ke
korenum zavlazovaci trubky...ALE!
Chtel bych taky udelat nejakej vzlinaci system
zezdola - nicmene se drzim, ze vsechno, co v tom
kvetinaci bude, bude prirodni a nechci tam cpat
nejakej laminat. Co tam dat nejaky tlustsy konopny :-)
spagaty ? uvzlinaj to ?

Old Post 03-06-2002 v 16:17 PM
nadvi je offline   Profil uživatele nadvi   Find more posts by nadvi   Foto galerie člena nadvi   Click here to Send nadvi a Private Message   Add nadvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 63

zdar,

asi to uvzlínaj, ale je tu nebezpečí, že začnou hnít. Jinak ten laminát je obyčejný sklo. Z čeho piješ, já ze skla . Ať se ti daří.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 06-06-2002 v 18:35 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 64

Nadvi proč na to vzlínání nepoužiješ tu hlínu????? když to chceš teda mít celý "přírodní"?

nemo

Old Post 10-06-2002 v 02:06 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2016 - samozavlažovací systém - 6 odpovědí
30-08-2002 - Samozavlazovani - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5420700 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív