Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Lackyho jednoduchý hašík
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 1

Zdar lidi...... chtěl jsem si vyzkoušet udělat si svůj haš, a můžu říci že se mi poved, udělal jsem pár chybiček, kterých se příště vyvaruji....
Takže můj návod....
První rada zní: nebuďtě netrpělivý jako já, výsledek bude lepší.
Takže jsem použil asi hrst ganji rosekanou v mixéru na prášek (gramy nevím), zakoupil vodku (0,5l - Pražskou) - ale rozhodně uděláte lépe, když použijete co nejsilnější alkohol - nejlépe lékařský.
Isopropyl neznám, nevím co to je a kde se dá sehnat, takže jsem ho vynechal - nechtěl jsem žádné jedy.
Alkohol jsem rozdělil na tři díly a jedním dílem zalil trávu(do 0,3l zavařovací sklenice) - nejlépe když ji necháte takto ponořenou alspoň jeden den - čím déle tím lépe. Já jsem ji nenechal louhovat ani pět minut.
Poté jsem vložil sklenici do teplé vody na sporáku (né vroucí) a počkal až začne alkohol ve skleničce bublat poté jsem trošku teplotu ubral. Mezi tím jsem na sklenici nasadil šprcku (prezervativ) - to aby zadržela vypařující se alkohol - pokud se až moc nafoukla - začal jsem ji chladit větrákem a ona se zcvrkla - alkohol se srazil a stěnách a stekl zpět do sklenice.
Asi po hodině byla tekutina extrémě hnědá (trochu do zelená). Tekutinu jsem slil do jiné sklenice a materiál jsem zalil další dávkou alkoholu - postup opakoval dokud mi nezbil alkohol. Nasicený roztok jsem přefiltroval přes kávový filtr a důkladně vymačkal. Přidal jsem ještě trochu normální ganji (hodně nadrcenou) pro zahuštění a dal sušit do trouby- doporučuji velice mírnou teplotu(klasický plech na pečení) - lepší je však ústřední topení. Alkohol se vypaří rychle a voda obsažená ve vodce dělala trochu problémy. Podle toho kolik přidáte sušeného materiálu bude vypadat výsledná forma - ale plastik se mi moc nepoved - spíš to vypadalo jako tvrdé maroko - prášek, vytvaroval kostičky a ty dosušil - posléze zabalil do cigeretového alobalu - je v každé krabičce. Pokud se vám podaří plasik tak jsem někde čet že nejlepší je ho nacpat do cigeretového celofánu - to jsem zkoušel ale výsledek mě nepřesvědčíl.

Mé chyby kterých by jste se měli vyvarovat:
Moc ryhle jsem sušil výsledný materiál a tím i trošku znehodnotil...
Použitím vodky jsem sice ušetřil ale taky si přidělal starosti se zbytkovou vodou - a taky bylo potřeba déle matroš zahřívat.
použil jsem moc velké teploty při vyváření a tím jsem možná trožku matroš znehodnotil
neměl jsem vhodnou škrabku.... jo a děsně to smrdí po bytě.

Vyváření v alkoholu jsem použil dle rad na groweru - je to prý lepší než metoda za studena.... řek bych že jo.
Jinak se hašík poved, stačilo jen trochu nasipat do tabáku -jontík. A uš se hučelo. Výsledný matroš asi 4x silnější něž základ, zbytkový matroš nezhuluje vůbec, což svědčí o správnosti metody - teda myslim si to.

Je mi jasné že jsem pár věcí neudělal správně, ale byl to první pokus. Uvítám pokud někdo upraví, nebo opraví můj výklad k větší spokojenosti čtenářů....... dík

Mějte se a dobrou chuť.....

Old Post 07-11-2001 v 16:49 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monk
Stálý Člen

Karma uživatele monk - 15% PěstitelskáKarma uživatele monk - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 2

K4U
co teda radis za alkohol ? alpsek rum ma asi 85%, nebo tak nejak, slo by to ?

ps isopropyl alkohol se pouziva pri otrave alkoholem, aspon myslim...

Old Post 07-11-2001 v 17:24 PM
monk je offline   Profil uživatele monk   Find more posts by monk   Foto galerie člena monk   Click here to Send monk a Private Message   Add monk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele monk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička Příspěvek č. 3

Zdar Luckyfree,
Moc pěknej návod K+ .

to monk: alkohol bys měl sehnat v dobrý drogerii (potravinářský, asi 80%), ale je pěkně drahej. Nebo můžeš zkusit Francovku (Alpu), třeba vyrobíš mentolovej hash

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 07-11-2001 v 18:19 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

alcohol Příspěvek č. 4

Mno já myslím že by ten rum byl hustej, když si vezmu že Pražská vodka má jen 40% (voltů). Možná by se mohlo použít méně toho rumu než vodky. Já jsem před uvaření přemýšlel o lékařském alkoholu - prý se dá sehnat asi kolem 300kč za litr v lékárně , ale nevím to jistě..... myslím že nezáleží na % alkoholu, ale problém je ta voda..... je jen na tobě kolik do toho chceš vrazit. Doporučuji zkusit nejdříve menší množství haše, protože se toho v průběhu vaření dá dost zkazit. A navíc můžete lépe vychytat způsob přípravy. Je fakt že za den máte relativně kvalitní hašík (rozhodně lepší než nabízí místní dealeři, sice nejni lepší než mi kdysi nabídl bratranec, ten však byl profi - půl hodiny jsem nemohl mluvit), ale mě se podařilo část várky zkazit .... hodně zdaru.

Old Post 07-11-2001 v 19:53 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Upozornění Alkohol Příspěvek č. 5

Já bych použil čistý líh (96%), dříve to bylo ve všech drogeriích, dnes nevím. Cena bude určitě mastná, ale bude to bez přísad a pachutí (levná vodka...), do tý Alpy bych tedy nešel

....snažím se!!!

Old Post 07-11-2001 v 20:08 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 137 

Příspěvek č. 6

Co já vím tak v tech drogériích to byl denaturák, to je pěkný svinstvo. Nadruhou stranu sem tam viděl i potravinářskej líh 80%, ale placatka stála přes stovku...

Old Post 08-11-2001 v 07:07 AM
Majkl je offline   Profil uživatele Majkl   Find more posts by Majkl   Foto galerie člena Majkl   Click here to Send Majkl a Private Message   Add Majkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

rozpustnost Příspěvek č. 7

THC se rozpousti v alkoholu, ve vode nee, ze. Cim pouzijete koncentrovanejsi C2H5OH, tim lepsi bude i vyteznost. Na alkoholu vsak visi vysoka dan, neb se predpoklada, ze jej budeme chlastat. Anebo je tak zasvineny ruznyma srackama, ze je pro potravinarske ucely skoro nepouzitelny. Isopropylalkohol, C3H8O prilis pozivatelny neni (nedoporucuji), rozpousti vsak podobne veci jako lih, diky podobne strukture. Neni navic zatizen dani. Sice zrovna nevoni, ale stejne se odpari (nebo lepe oddestiluje - zbyde na priste). Adresy na chem. firmy, kde ho maji, uz jsem daval na vice threadu, treba tady. Neni v nem obsazena zadna voda - optimalni rozpustnost ! Jinak - chcete-li lepsi vyteznost, velmi pekne je extrakce popsana tady, na 1780.

Jinak - Lakckyfree - k4u (za zkusenosti)
2 monk - k ty otrave - to bys ji nahradil fujtajblovou otravou isopropylem

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 08-11-2001 v 07:11 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Chemie asfalt Příspěvek č. 8

Dělal jsem to podobně jako LackyFree :
potřeby:
- 0,7 l zavařovačka sušenýho listí (???g)
- 0,5 litru vodky (obyč)
- krígl
- plecháček 0,3 l
- hrnec
Vodku jsem nalil do sklenice s listama a přiklopil víčkem
3 dny jsem to louhoval na topení ->> černozelená kapalina + zelí
1 hodinu jsem to louhoval v hrnci s vroucí vodou (s přiklopeným víčkem) ->>> více černozelená kapalina a zelí
Pak jsem hodil přes krígl plátno, přelil roztok a vyždímal listy (do kríglu) - pěkně to špiní
Půlku jsem nalil do plecháčku a pomalu jsem odpařoval (spíš jsem to mírně vařil ) tekutiny a dolíval zbytek z kríglu. Asi po hodině se na povrchu zpěněného roztoku začala objevovat černá sraženina, fouknul jsem do plecháčku (ochlazení), pěna spadla a na stěnách se usadil asfalt. Ten jsem seškrábnul nožíkem a nožík jsem otřel o hranu skleněný (umělohmotný, pertinaxový...) destičky. Postup jsem opakoval až do té doby dokud se skoro všechna tekutina neodpařila.
Bylo toho asi 1g, "zahustil" jsem to dvěma sušenýma listama ze samce (rozemnutý na prášek). Je to časově náročný, ale výsledek byl mooc good.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 28-11-2001 v 11:17 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faceless
Nový Člen

Karma uživatele Faceless - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 9

existuje nejakej zpusob, jak vyrobit caras jinak nez zmoulanim kytky v ruce a pak udelanim kulicky z toho, co se na tu ruku nalepi?

Old Post 30-11-2001 v 11:05 AM
Faceless je offline   Profil uživatele Faceless   Find more posts by Faceless   Foto galerie člena Faceless   Click here to Send Faceless a Private Message   Add Faceless to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 137 

Příspěvek č. 10

Hledej šmudlo!

Je tu na to odkaz vpravo nahoře....
slova: haš, hash, tér, alkohol, butan.....

Old Post 30-11-2001 v 11:23 AM
Majkl je offline   Profil uživatele Majkl   Find more posts by Majkl   Foto galerie člena Majkl   Click here to Send Majkl a Private Message   Add Majkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faceless
Nový Člen

Karma uživatele Faceless - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 3 

hmm hmm hmm Příspěvek č. 11

to je sice pekny, ale vsude sou jenom navody jak vyrobit klasickej tvrdej hash ne caras resp. ne caras ve vetsim mnozstvi zaraz

Old Post 03-12-2001 v 22:48 PM
Faceless je offline   Profil uživatele Faceless   Find more posts by Faceless   Foto galerie člena Faceless   Click here to Send Faceless a Private Message   Add Faceless to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 12

Clapi, kurva to ye recept.
Mám místo mozku haše kosku !!!!
15minut ysem nemoch chodit, 30 mluvit, a 5hodin kecal blbosti, a ráno totálně vymatlaná palice!!!!
Moh to beyt tak gram, hořlavost a chuť výborná, proporcionální hodnota taky . Mladá přitáhla ňákey líh z nemocnice.

Old Post 09-12-2001 v 22:35 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Chemie Jednou me napadlo takhle udelat Příspěvek č. 13

Vzal jsem moje nejlepsi palicky a obral jsem je..nadrolil na prasek pres mlynek na mak. Potom jsem si rikal ze to musim necim spojit...tak jsem do toho kapl med a stvoril z toho cerny valecek...Pak jsem tohle prinesl ukazat kamosum...a oni byli uplne uneseni kde jsem takovy pravy ceny has ziskal...a chutnal znamenite.
Je pravda ze jsem nikdy predtim has nevidel, taky nechutnal, ale oni to zbastili:-). Posleze sem uz na to prisel a zacal si ho vyrabet sam...tim nechvalne proslulym zpusobem "zmoulanim".
Doufam ze jsem ti aspon dal nejaky namet..

Tim

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 09-12-2001 v 23:51 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ledy
Nový Člen

Karma uživatele ledy - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 6 

hash Příspěvek č. 14

nejdriv vezmi huleni-uplne ho vysus-nejlepe na kamnech a nadrt.pak ho jeste teply nasyp do vody,kde kratkym varem odstranis nezadouci hlusinu,ktera je rozpustna ve vode(thc je ve vode nerozpustne) . pak huleni zase vysus co nejvic a nacpi do sklenice s uzaverem.Ne nijak silne.Sklenici naplnenou hulenim zalej 98% lihem(=alkoholem=ethanolem=ethylalkoholem-)) . Tuto sklenici nechas tejden ulezet pri pokojove teplote ,vzduchotesne utesnenou. pak ji das na plotni a rozehrejes do horka(ten lih musi bejt horkej),pak po chvili vnitrek vysypem na síto,ktere zachyti huleni.rychle promackame huldo,aby nebyly ztraty, do misky.Nechame prirozene vyparit(1-2hodiny) a mame cisty modelinoidni hashish.Misto lihu,jehož litr stoji pres1000Kc (a je neprodejny) lze pouzit(mnohdy i s vetsim uspechem) cisty ether(diethylether),ktery vam s trochou stesti prodaji v lekarne litr za 120Kč.Lze pouzit i jina organicka rozpoustedla,ale nemam zkusenosti...

ledy

Old Post 11-12-2001 v 20:04 PM
ledy je offline   Profil uživatele ledy   Find more posts by ledy   Foto galerie člena ledy   Click here to Send ledy a Private Message   Add ledy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monk
Stálý Člen

Karma uživatele monk - 15% PěstitelskáKarma uživatele monk - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 86 

Palec nahoru re: tim Příspěvek č. 15

delas to porad s tim medem ? ted sem to zkousel, akorat sem nenasel tekutej, trosku sem ho nahral, rychle promichal a zase to ztvrdlo, nadherne voni, zejtra ho vyzkousim... taky sem to zkousel s karamelem, ale vune nic moc a hrozne se lepi a rozpada... =(

Old Post 20-12-2001 v 22:43 PM
monk je offline   Profil uživatele monk   Find more posts by monk   Foto galerie člena monk   Click here to Send monk a Private Message   Add monk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele monk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

MED:-) Příspěvek č. 16

S tim medem to uz nedelam, ale bl to takovy skvely napad a dokonce funguje. Dobre ze jsi pouzil ten tuhy, on totiz nejak vic drzi. Jen nemuzes pouzivat ho hodne, aby ti tam prece jen neco horelo. Pouzij ho co nejmin, aby se ten prasek slepil a dostalo to takovou tu tmavsi barvu. Jo a bacha na vuni a chut- ta by mohla vse prozradit. Nech to pred pouzitim tak den odstat(nejmin hodinku.) no to poznas:-).
Chut je skvela, az na to ze jsem tehdy nemel nic silnejsiho tak to byl takovy "has" slaby knedlik.

Nedelam to proto ze jsem na Fl a jak vidno chlupati to tady berou zkratka.:-(((

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 23-12-2001 v 02:02 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0655620 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív