Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » -sylvania 600w, hydro, cellmax, buble, orange-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Hydroponie 600w hydro indoor, buble, orange Příspěvek č. 1











předem musím říct, že než jsem se do jakékoliv činnosti pustila tak jsem grower sjížděla, vždy pořádně nakouřená, od rána do večera / málo !!!!! , zkušenost ničím nenahradíš/, bohužel jsem spoléhala na svoji THC paměť. chyba.
tak jsem se konečně po dlouhé době dostala k tomu, abych se podělila o svoje první zkušenosti a vyslechla si vaše připomínky a postřehy.
na začátku jsem začala s 2* J. Herer, 4* budha, 4* buble, 2*orange / to byl nápad /
pěstuji v místnosti cca 30 m/2
všechny stěny kromě stropu obaleny al folií / bílá versus stříbrná moc neřeším, protože názory se různí, ale jede vám to tak i tak, tak se tím zatím natrápím, protože problémů bylo a bude až nad hlavu /
folii jsem připevnila, tak že jsem do každého rohu místnosti rozepřela od země do stropu střešní lať a ni jsem folii prostě jenom nasponkovala. Drží perfektně a jde to kdykoliv demontovat.
lampa 600 w sodík sylvana
hnojivo cellmax
ph regulátor cellmax + -
nádoba 10l od nějaké pasty / 12ks /
dva vzduchovací motorky z akvaristiky maxima 2*3500 cc/min, 6w
odtah z místnosti spínají hodiny ve dne kažých 15 min a v noci každou hodinu vort medio / byl po ruce / 165 m/3.h/-1 kouknětě na http://www.klimavex.cz/
v místnosti mám klasiku ventilátor na noze / mají ho skoro všude cca. 500 kč / a zatím jede nonstop
teď si nasypu trochu popel na hlavu a představím několik chyb kterých jsem se dopustila

1.odumíraly kořeny a při výměně vody jich byla na dně slušná hromádka. Důvodem bylo málo vzduchu, katastrofálně málo
2.kýble jsem postavila na polystyren, protože ta místnost je docela studená a díky tomu se mně podařilo vařit kořeny cca 10 dní ve vodě o teplotě 25-30 C, polyš šel pryč a teď je tam 10-15 C
3.Ph bylo několikrát tak vysoko, že na to není ani stupnice, teď si chystám roztoky 3 dny dopředu, druhej den po nalití to ještě trochu srazím a pak to až do dálší výměny drží v toleranci
4.cca 15 den jsem se šla kouknout v noci jak spinkají a náhle sem zjistila, že spínač se rozhodl trochu natáhnout večerku . vzhledem k tomu, že poslední noční kontrola byla 10 den, tak je taky možný, že se svítilo tahem 5 dní . spínač reklamace, vztávála jsem 3 dny ve čtyři a chodila budit sluníčko, fakt paráda.
5.postřikovala jsem listy během dne, já kráva, už to nedělám
6.v noci šla teplota pod 10 C, teď beru vzduch ne zvenku, ale z vedlejší místnosti a jsem 12-15 C
7.hnojivo jsem dávala od prvního dne v plné palbě, hrůza. teď držím poloviční koncentraci.
no a výsledek
z původních 12 mám čtyři kytky. musím poznamenat, že za celou dobu odešla sama od sebe pouze jedna kytka, ale zoufalost z celé situace /hlídat, nosit, měnit a dolívat vodu/ a průběh růstu /kytky rostly v jakých si vlnách rozjezd a skoro smrt, rozjezd a skoro smrt a tak pořád dokola/ mně donutil k radikálnímu řešení. vybrala jsem čtyři nejlepší (1* orang, 3* buble) a zbytek jsem poslala do věčných lovišť, stejně jsem se na ně nemohla dívat. tento tah se ukázal jako zásadní, protože během krátké doby je poznat pořádná změna.
to celé se odehrávalo celé dva měsíce. troufám si říct, že v současné době kytky vypadají jak mají. včera ( 13.2. ) jsem přepnula na 12/12 a uvidím co se bude dít dál. postupem času budu průběh popisovat a dodám i fotky.

Naposledy upravil jacquelin 16-03-2005 v 20:17 PM

Old Post 14-02-2005 v 11:03 AM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 2

tyto fotky jsou z prvních dní, teď vypadají uplně jinak. výška cca 35-40cm, listy jak prase, kořeny nádhera, ale ještě možná trochu málo. žáná nemoc, plíseň nebo jiná havět. zatím. jsem zvědává jak to bude pokračovat. ty fotky fakt dodám tak do tří dnů

Old Post 14-02-2005 v 11:17 AM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 3

to jacquelin: držím palce i na noze a posílám K+, už se těšim jak ti to roste. Ne nadarmo se říká chybama se člověk učí, příště se ti už nic takovýho nestane. ČAO

Old Post 14-02-2005 v 14:25 PM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ytsim
Stálý Člen

Karma uživatele ytsim - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 4

Hoď sem growerko aktuální fotečky, jak se daří tvým mazlikům. Já sem taky včera přepínal na květ tak ať mam s čím porovnávat. Díky.

Old Post 14-02-2005 v 15:19 PM
ytsim je offline   Profil uživatele ytsim   Find more posts by ytsim   Foto galerie člena ytsim   Click here to Send ytsim a Private Message   Add ytsim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 5

ťeď svítím 11 den na květ a mám přes den vlhkost 60% v noci mně to leze na 70%, protože míň větrám ( po každé hodině 15 min ). V noci mám totiž problém udžet teplotu nad 13 st. ( Mám dvě otázky:
1. jak v pozdější době květu snížit tu vlhkost nejlépe nějakou fintou nebo udělátkem za min kč.
2. můžu kytky v průběhu jejich noci fotit ? Nebude mít blesk nějakej špatnej vliv ? ( venku to za bouřky taky blejská, že je světlo jak ve dne, tak snad ne? )
během dneška dodám fotky jak kytky pokračují. zatím je vše ok

Naposledy upravil jacquelin 16-03-2005 v 20:24 PM

Old Post 24-02-2005 v 02:16 AM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 6

čau,tak ta vlhkost by se dala snížit silikogelem (nebo jak se to menuje-zkus to dát do vyhledávání,někde se votom píše a je tam i návod),nebo pořádným odvětráváním.A s tím focením-co kdyby si počkala až se rozsvítí-si dělám srandu,hele výkyvy ve fotoperiodě obecně nejsou pro kyti moc dobrý,ale když to blejskneš těsně před rozsvícením tak to bude ok.měj se .M.



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 24-02-2005 v 08:09 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 7

a jak máš vysoko hladinu ?


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 24-02-2005 v 10:06 AM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 8

hladinu jsem davala, tak 5 cm pod květináč

Old Post 24-02-2005 v 15:57 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 9

hmm tohle sem mel taky v bublaku ,ale kyticka se pak nejak rozjela , jedine co sem pro ni udelal že ji vyndal z keramzitu ostrihla vsechny stare koreny a pak jí šoupnul trochu níž do kvetníku až skoro ke spodu a ona za pár dní začala házet kořeny.. je to ale časove na dýl...


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 25-02-2005 v 08:43 AM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Hydroponie Příspěvek č. 10

tak jsem se konečně dostala k těm fotkám, pořízeno 24.2. to bylo 11 dní co svítím 12/12
1. anabolika-stojící řada z leva: Ph-růst / květ, hydro X/Y květ
-přední řada z leva: kořenový stimulátor, pk booster,
super enzym, hydro X/Y růst, acid Ph+, peroxid
-ležící-slunce sylvania 600w sodík
2. listový spray ( použila jsem ho 6 krát na začátku za bílého dne , jak už víte , od té doby zatím ne)
3.pohled na celou zahradu vzadu je ventilátor, kterej mám chycenej ke stropu na šnůrce a nahoru dolu s ním hejbu podle potřeby, od startu jede nonstop na nejmenší rychlost ( 2 měsíce, byl new za 500kč to teda hodnotím )
4. čtyři stateční na bublu v levo nahoře je jasně vidět, jak se může na kytce podepsat začázečník ještě před měsícem vypadalo původních 12 ks hodně podobně, spíš hůř, potom jsem to zredukovala a výsledek je snad vidět ( na 99 % málo vzduchu ), až na buble v levo na h., z toho je psychicky labilní tvor , ale nechám ho žít. , je to až neuvěřitelný, když ty kytky ode mně dostaly tolik stresu, že ještě rostou !!!!! cannabis indoor bubler asi dobrej oddíl !
5. hádaka - co je to? P.S. odpověď znám a později dodám,ale jen chci vědět, jak jste na tom se znalostma groweři, já nic moc

Naposledy upravil jacquelin 26-02-2005 v 17:59 PM

Old Post 26-02-2005 v 17:33 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 11






fotky

Naposledy upravil jacquelin 09-03-2005 v 15:24 PM

Old Post 26-02-2005 v 18:07 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

buble Příspěvek č. 12

vršky ( dneska jsou už jsou paldy trochu větší )
1. levej horní
2. pravej dolní
3. levej dolní
4. pravej d.
5. tady je pěkně vidět účinek nonstop ventilace

Old Post 26-02-2005 v 18:47 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 13






buble

Old Post 26-02-2005 v 18:49 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 14

škoda, že zůstal jenom jeden

Old Post 26-02-2005 v 19:06 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 15




ten orange

Old Post 26-02-2005 v 19:07 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

ostatní Příspěvek č. 16






1. z nějakých www
2. teplota přes den25-27, v noci cca 12-15C
3. černá díra, více na http://grower.cz/forum/showthread.p...2441#post212441
4. kořeny buble pravej dolní, kybl 10 l, kelímek od
čistícího prostředku
5. loňský outdoor hmm dochází
...... a ještě něco.
ráda si přečtu jakoukoliv připomínku nebo názor a aspoň jednou se nad každou zamyslím. na případné otázky se budu snažit opovědět, pokud mně to moje chabé zkušenosti dovolí.

Naposledy upravil jacquelin 10-04-2005 v 14:04 PM

Old Post 27-02-2005 v 12:51 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0342800 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív