Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » -sylvania 600w, hydro, cellmax, buble, orange-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 33






buble 2
Nevíte náhodou někdo proč se mně kroutí listy (foto č.3) ? Fotky jsou starý 2 dny a dnes už to mají všechny.

Naposledy upravil jacquelin 19-03-2005 v 22:55 PM

Old Post 19-03-2005 v 22:31 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 34






buble 3

Old Post 19-03-2005 v 22:33 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 35






orange

Old Post 19-03-2005 v 22:38 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 36





hokus pokus
foto č.3 je buble 3 přes větrací otvor

Old Post 19-03-2005 v 22:45 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 37


Zdravím všechny growery a ptám se, nikdo nezná odpověď na moji otázku, proč se mně kroutí ty listy?

Old Post 23-03-2005 v 06:36 AM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 38

Měl jsem na kytkách taky,nevim čím to je.Každopádně si zkontroluj Ph.
Jakou máš teplotu?Nemůže to bejt vystreslý?Já jsem měl opačnej problém u kytky která byla u topení.

Zkoukni kořeny,podle nich vždycky poznáš jak na tom kýti jsou.Pokud ti kytky nestagnujou a listy se nepálej,měli by to rozdejchat.Jinak vypadaj velmi pěkně.Na to kolik máš místa jsi je ještě mohla pustit

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 23-03-2005 v 10:33 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 39

to KABUTO: jak to myslíš pustit? ještě větší kýbl? na kořeny?

Old Post 23-03-2005 v 18:24 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 40

No jestli máš 40L tak to si myslim bohatě stačí(mám taky 40L),ale máš mega místnost,ty kýti by mohli bejt třeba 2xvětší.
Ovšem jestli nejni potřeba(zase víc hnojeka práce).

Napadlo mě,pokud jsou kytky v Bustu,v době kdy pijou nejvíc vody,zvedaj listy(říká se že žadoněj o hnojiva) jaké máš EC?

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 24-03-2005 v 06:46 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 41

tak ví jen ony a jestli se mně to snaží říct, tak na to musím přijít.
xmalcom si zase myslí, že je EC na horní hranici.
v sučasné době mám koncentraci 3/4 podle etikety. kámoš, když postupně zvedal EC /od oka a etikety/ tak se mu dělaly na listech fleky, ale mně se jenom otáčí ty kraje. je fakt, že to pozoruji od poslední výměny a to jsem dávala poprvé 3/4.
další problém múže být vlhkost 75-80 a nemůžu to srazit. ventilátor je podle tabulek a měření ok. problém, ale je že ta místnost je docela vlhká a venku je bohužel taky vlhko. dneska chci nainstalovat kýbl s vápnem na vlhkost a když to nepomůže tak přitopím a musí to být lepší. no né?

Old Post 24-03-2005 v 07:42 AM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 42


jaký je EC ví jenom ony
teď mám 3/4 než udává výrobce na etiketě ( kámoš to na AHáčku zkoušel postupně zvedat a na listech se mu začali dělat fleky, ale já mám listy jak alabastr. jen to, že se stáčí k sobě se mně nelíbí )
xmalcolm si myslí, že je EC právě na horní hranici a fakt je ten, že to pozoruji od poslední výměny, ale je to pořád stejný a nic víc se neděje. dneska jdu zase měnit, tak s tím zkusím něco provést.
možná je i problém ve vlhkosti, protože je 75-80
dělám s tím co můžu. ventilátor je podle propočtů ok, ale ta místnost je celkově dost vlhká a chladná. ráno jsem tam dala dva kyble s vápnem, tak uvidím jestli půjde vlhkost dolů a když to nezabere tak přitopím a už to musí být do háje v klidu.
nebo ne?

Old Post 24-03-2005 v 08:29 AM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aleš
Stálý Člen

Karma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 43

2jacquelin: nevím,jestli ti na vlhkost pomůže vyšší teplota,to spíš (pokud si myslíš,že nepomůže větší odtah vzduchu,nebo nemáš tu možnost) skus najít na týhle stránce www.conrad.cz takový udělátko na odvlhčování.Měla by to bejt taková piksla s dehydrovanou granulovou hydrofilní náplní,která pohlcuje vlhkost.Ale musíš si to najít v katalogu (v tom tištěnym to je)
Ale stejně si myslim,že to kroucení listů nebude vlhkostí,vlhkost spíš způsobí plesnivění.
Jinak,good work
Čus.

"God is busy,can I help you?" - Satan
BAFOMET

600W Sylvania,drip system - PP,Budha,Nebula - SKLIZENO

EkoTeam 600W,drip system - OrangeBud a DurgaMatha - SKLIZENO

EkoTeam 600W Philips,drip system - 8X OrangeBud - SKLIZENO

EkoTeam 600W+400W,drip system - 4xOB+5xBelladonna - SKLIZENO

Old Post 25-03-2005 v 12:29 PM
Aleš je offline   Profil uživatele Aleš   Find more posts by Aleš   Foto galerie člena Aleš   Click here to Send Aleš a Private Message   Add Aleš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 44

2 jacquelin: souhlasim s xmalcolmem ty listy se ti nepali mozna prawe kuli wysoke wlhkosti rekl bych ze s ec ses prawe na posledni unosne hranici este trochu wic a bude to uz prilis wlhkost bych mozna ani nesnizowal ale de o to aby ti nezacaly plesniwet palice

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 25-03-2005 v 14:06 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

komplet Příspěvek č. 45




A jsem tady s předposledníma fotkama
Další foto budou z tolik vysněné a dlouho očekávané sklizně
Prostě jsem to dokázala , můj první indoor
Dnes je to 48 dní co svítím na květ.
P.S. všechny fotky odtud dolů jsou ze dne 1.4.

Naposledy upravil jacquelin 05-04-2005 v 17:55 PM

Old Post 01-04-2005 v 18:07 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 46




Zakrslík bublle 1 je od spodu až nahoru, jedna velká palice Tento model (stejně jako ostatní dva b) mají poslední dávku hnojiv, koncentrace 90%. Zítra dám vodu, pak 7-10 dní a budou další fotky.

Naposledy upravil jacquelin 05-04-2005 v 17:18 PM

Old Post 01-04-2005 v 19:45 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Hydroponie buble 2 Příspěvek č. 47






dnes 5.4. jsem tuto kytku vynesla a poprvé ji viděla na živém světle (do teď enem sodík) FANTASTICO, BOMBA jsem z toho vedle sebe tato kytka je v současné době asi ze všech nejlepší.
teď fakta (to stejné platí pro buble 1,3) - kytky jsou na květu 52 den, dnes jsem naposled dávala vodu a od pátku půjde jen voda. ph 5.8 +/- ec ? nevím. jak už asi víte
koncentrace hnojiv X,Y 30% - 90ml/30l
super enzym - 30ml/30l (to je míň než 30% toho co udává výrobce)
booster - 5ml/30 (to je taky míň) snad to chápete?

Naposledy upravil jacquelin 10-04-2005 v 14:10 PM

Old Post 05-04-2005 v 18:10 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

buble 3 Příspěvek č. 48






co dotat, já jsem spokojená.

Old Post 05-04-2005 v 18:22 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2495930 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív