Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » -sylvania 600w, hydro, cellmax, buble, orange-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Hydroponie už rostou a jak!!! Příspěvek č. 17

právě jsem se vrátila ze zahrádky a mé srdce zaplesalo radost pohledět, paldy zase o kousek popojely tzn. fotky dodám v průběhu týdne.
Mám, ale jednu otázku na zkušené growery
Začíná se z toho dělat pěknej řáholec ( některá má, neholí , některá holí a nemá ) a tak se chci zeptat jestli můžu některé listy šmiknout a kdy ?
Některé jsem vzala, ale vždycky to bolí a nevím jestli to dělám uplně správně. poraďte díky.
Pár odkazů jsem tady našla, ale nějak to není ono.

Old Post 28-02-2005 v 12:37 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Hydroponie díky za odpovědi a pomoc Příspěvek č. 18




všem moc děkuji za odpovědi
mám tady nějaká fota a jestli může někdo poradit s tím zaštipováním, tak mu budu moc vděčná. můžu tyto listy na celé kytce odstranit?

Old Post 09-03-2005 v 14:53 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Hydroponie další fota Příspěvek č. 19




13. 2. jsem přepnula na květ a fotky jsou včerejší a dnešní.
budu se snažit dávat fotky pořád tak nějak ve stejném pořadí a ze stejného místa, ať se v tom dá lépe orientovat.
první bude vždy celkovej pohled a dál to bude buble 1 levej horní, buble 2 levej dolní, buble 3 pravej dolní a orange
BONUS FOTO
TOP SECRET

Old Post 09-03-2005 v 15:38 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

buble 1 Příspěvek č. 20






i na tomhle chudáčkovi je vidět, že přece jen trochu roste "zatím"

Old Post 09-03-2005 v 16:07 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sauruss
Stálý Člen

Karma uživatele sauruss - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 21

Pohoda.. pěkný kytky, pokud je nevoholíš na sračku, tak už je na kolena nedostaneš. Pár velkých listů uvolní místo mladým stonkům s kvetením.. myslím si to 3kubal jsem ju podle fotek ještě asi v rannějším stadiu květu a vzala to s klidem

Old Post 09-03-2005 v 16:25 PM
sauruss je offline   Profil uživatele sauruss   Find more posts by sauruss   Foto galerie člena sauruss   Click here to Send sauruss a Private Message   Add sauruss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

buble 2 Příspěvek č. 22






tento model se vzpamatoval jako druhej. nejvíc pije vodu a tak se zítra chystám zvětšit objem všech kyblu. kytka je možná až moc hustá, nevím.

Old Post 09-03-2005 v 16:45 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Hydroponie buble 3 Příspěvek č. 23






asi nejlepší kytka. jede nejdelší dobu a je na ní nejvíc palic.
zítra mně čeká nové navazování, protože někde je šnůra už prověšená a je potřeba líp rozložit větve. fota samozřejmě budou posléze.

Old Post 09-03-2005 v 17:14 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Hydroponie orange Příspěvek č. 24






tato kytka se vzpamatovala jako třetí. na pohled je docela vytažená, listy má jak dlaň ( další fotky ), není tak hustá a je na ní oproti bublu míň palic. ( asi špatná zahradnice )
na první je fotce je na kytce vidět jakoby díra. na f.2 je braná skoro ze stejné strany, ale víc zvrchu tak to není tak vidět. na f.3 se zase listy kroutí a nejsou nic moc. f.4 je z druhé strany a tady je to v poho. je to na 90% kvůli tomu, že jsem dlouhou dobu, cca 3týdny, nedala ventilátor z druhé strany. fouká dost a asi jí to moc nevoní a taky jí je možná kosa dala jsem ho dnes na druho stranu tak se uvidí.
poslední fotka je doufám jasná ?

Naposledy upravil jacquelin 09-03-2005 v 17:59 PM

Old Post 09-03-2005 v 17:45 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Hydroponie hokus pokus Příspěvek č. 25






tyto fotky jsem pořídila se stativem můžu vřele doporučit, objevila jsem ameriku já vím, ha ha.
1. list orange cca 21 cm lopuch
2. když se na tuto fotku podíváte a jakoby rozostříte, čumte do blba, tak po chvilce uvidíte lesního mužíčka. klobouček, hlavička, ruce, břicho......
3. pokus orange
4. nevím
5. taky nevím. bylo toho moc. příště.

Old Post 09-03-2005 v 18:22 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Hydroponie ještě ze stativu Příspěvek č. 26




1. orange
2. buble 2 P.S. ventilátor je vidět už na druhé straně
3. buble 3

Hnojivo od začátku cellmax, růst X,Y květ X,Y dávala jsem poloviční dávkování 20ml/10l, teď jsem dala 3/4 a uvidím co se bude dít. není Ph metr všechno měním a čistím jednou za 7-10 dní, vodě upravuji Ph a dolívám ji obden, podle potřeby čistím i kameny, protože se zanáší i když je v kýblu krásně čistá voda.
Teplota D 24-28 N 14-19
Vlhkost hrozných 70 "nevím jak to na konci dostanu na 35"
Toď vše. Další fota do 14 dní.
ať svítí !!!!!!

Naposledy upravil jacquelin 09-03-2005 v 19:14 PM

Old Post 09-03-2005 v 18:58 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 27

Mash to velice pekne...
mozna by bylo dobre nak prostor zmensit je doopravdy velkej a unika spousta svetla...
jedes prvni sklizen ??? byl to docela troufale jit hned do bublaku...
ale velice se mi to libi mash ode me k+

Moje první úroda - ZHULENO

Moje metrová ještěrka




Ono je to vždycky do značné míry o vás.Najděte si v živote to co sami chcete..

Old Post 14-03-2005 v 15:01 PM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majkos
Stálý Člen

Karma uživatele majkos - 62% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 28

vypada to docela slusne kolik toho bylo

Old Post 14-03-2005 v 19:00 PM
majkos je offline   Profil uživatele majkos   Find more posts by majkos   Foto galerie člena majkos   Click here to Send majkos a Private Message   Add majkos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aleš
Stálý Člen

Karma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 29

Nebuď tak sebekritická,je to celkem fajne.
Jen k tomu focení v noci - klidně foť dle libosti,kytka ten blesk vůbec nezaregistruje,trvá jí půl hoďky až hoďku než vůbec zjistí,že je zhasnuto,či rozsvíceno a nějakej chvilkovej záblesk jde naprosto mimo ní :-)
hodně zdaru

"God is busy,can I help you?" - Satan
BAFOMET

600W Sylvania,drip system - PP,Budha,Nebula - SKLIZENO

EkoTeam 600W,drip system - OrangeBud a DurgaMatha - SKLIZENO

EkoTeam 600W Philips,drip system - 8X OrangeBud - SKLIZENO

EkoTeam 600W+400W,drip system - 4xOB+5xBelladonna - SKLIZENO

Old Post 16-03-2005 v 12:42 PM
Aleš je offline   Profil uživatele Aleš   Find more posts by Aleš   Foto galerie člena Aleš   Click here to Send Aleš a Private Message   Add Aleš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

jedu dál Příspěvek č. 30


Dělala jsem pořádek v PC a uplně náhodou jsem našla histoiricky první foto mé zahrádky.
Popis:
Na zemi je ještě vidět rozvod vzduchu ke kořenům a polyš kterej dobře tepelně izoluje. Díky tomu jsem měla v kyblech i 30 stupňů !!!!! Dál je tam ventilátor, topítko a dvě nohy. moje!
to smooth - je to můj první indoor, venku jsem pěstovala 2* a pokaždé jsem o všechno přišla. Jednou jsem měla kytky v paneláku ve foliáči na balkoně (první patro, né přízemí) a nějaká svině si pro ně v noci vylezla.
Bublák jsem si vybrala, protože ho už po třetí a po třetí úspěšně jede jeden kámoš. Můžu aspoň okukovat.
Místnost musím zatím nechat tak jak je a jsem ráda aspoň za to, protože kvůli okolnostem ji mám pod podmínkou, že si všechno co vím nechám pro sebe a nikomu se ani slůvkem nezmíním - jinak okamžitě konec. Bohužel jsem se včera dověděla, že jak to doroste, tak v ní tak jako tak končím, protože ji chce majitel pronajmout. "tzn. zase NEBUDU MÍT flek"
to majkos - jak už jsem psala bylo jich 12 a teď jsou 4. Kolik jich bude nebo kolik z toho bude to se uvidí !!! Growery tady budu průbežně informovat a postupně budu přidávat další nová fota, až do sklizně
to Aleš - díky za info

Naposledy upravil jacquelin 16-03-2005 v 21:37 PM

Old Post 16-03-2005 v 21:12 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

celá zahrádka Příspěvek č. 31





Tak jsem tady s dalšíma fotkama.
Musela jsem zvětšit kyble, protože kořeny mají docela objem. Vodu si mýcham v kanystru (40L) a naposledy mně tak šest litrů zbylo právě kvůli kořenům. Kytky jsem taky trochu ošmikala, ale není to moc poznat.
Škoda, že nejde poslat vůně, protože kytky páradně voní. Prostě to jede jako nefalšovaný skéro za který jsem musela vždycky platit, ale tomu je teď konec

Naposledy upravil jacquelin 19-03-2005 v 22:19 PM

Old Post 19-03-2005 v 18:51 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 32




buble 1

Old Post 19-03-2005 v 22:28 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9066270 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív