Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Léčebné účinky marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16
Autor
Téma 
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 209

Ahoj,
jj mluvil jsem o tobolkách(pilulích) s konopím v oliváči. Ten olej je dělan z více odrůd. Je možné, že mám konopici slabší ale pro ostatní je to i tak více než dost.

To thaavi: jestli se nepletu tak ty tobolky dodávají s rozemletou sušinou. Jen nevím jestli s dekarboxylovanou. Každopádně když zdekarboxyluješ paličku, kterou pak nadrtíš a pak naplníš do tobolky, tak by měla učinkovat. Tu travku od Hřiba bych nechal na vapíkování a z toho kila Royal Medicu bych udělal ty tobolky. Dobře se to dávkuje, funguje to dlouhodobě a člověk to může mít stále u sebe pár pilulí.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 20-11-2018 v 13:30 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 210

Opravdu jen dekarboxylace a nacpat to do tobolek, žádné médium jako olej, máslo, mléko, nic?

Old Post 20-11-2018 v 14:56 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 211

citace:
Původní příspěvek od thaavi
Už jsem o těch čípcích četl, že prý u toho bývá nejslabší psychoaktivní účinek, to by možná byla ta nejlepší cesta. Ale dr. Hřib mluvil jen o vaporizaci, eventuálně o tabletách, takže nevím, zda je tato možnost reálná.


Hrib mluvil o vaporizaci protoze se bezne u nas pouziva a je povolena .
Rektalni cipku k nam jeste do zdravotnictvi nedorazily .

Old Post 20-11-2018 v 15:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 212

citace:
Původní příspěvek od Pixxel
Mají mnohem pozvolnější náběh, řekněme 1h, takže to člověka hned nevystraší. Ten zpožděný účinek jde využít k tomu, že tobolku člověk spolkne těsně před spaním a než to naběhne tak už člověk spí nebo ho to pomalu uspí.


Ano , to je pravda , ovsem jen pokud nedostane ten clovek panickou ataku z tech ucinku, takovej clovek neusne vubec, to ti garantuju.
A u cloveka kterej to nikdy neuzil je PA pravdepodobna.

Pro nezkuseneho uzivatele ja doporucuji pouze ty rekani cipky, nebo ty tobolky ale vubec nejdrive NEDEKARBOXYLOVAT a pockat jesli to bez te dekarbxylce bude take zabirat.
V pripade ze ne, vratil bych se k rektalnim cipkum s dekarboxylaci.

Old Post 20-11-2018 v 15:08 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 213

U jednoho člověka mám přímou zkušenost, že když poprvé vyhulil yointa kdysik dávno, tak mu ten panický atak přišel prý během pár sekund a pak byl z toho dvě hodiny v pytli. Od té doby z toho měl strach. Pak jsem ho nedávno přemluvil aby si dal tu moji piluli a říkal, že je to ve výsledku +- stejně silné ale ten pozvolný nájezd ho nevylekal a pěkně si to užil.
Je pravda, že by bylo fajn prvně zkusit i ten nedekarboxylovaný materiál pozřít jestli to nepomůže. Je tam pak plno terpenů, flavonoidů a lipidů, které se dekarboxylací ničí.
Osobně mám k aplikaci rektálních čípků nějaký náboženský problém. Je to ten poslední způsob, který by mě napadl jak aplikovat konopí i když vím, že to má svá pozitiva. Radši bych si dal i toho yointa do huby než čípek do zadku. Nijak to neodsuzuji a vnímám to jako velmi efektivní způsob užití konopí ale příjde mi to velmi nepraktické a nepříjemné. Podle mého je psychoaktivní stav důležitou součástí léčby. Pokud se to nepřežene s dávkováním a je z toho fajn příjemný stávek, tak si myslím, že to bude mít mnohem větší účinek na léčbu než silnější dávky bez psychoaktivního stavu.
Je i dokázané, že malé dávky jsou účinnější na léčbu než vyšší dávky. Tělo muže být silnými dávkami kanabinoidy pak zbytečně přesaturováno a endokanabinoidní systém může přestat vytvářet svůj vlastní anandamid a navíc dojde k toleranci kanabinoidů a člověk se dostane do slepé uličky.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 20-11-2018 v 16:11 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 214

Ja sem tady pred-predevcirem procital vlakno a zrovna jsem narazil na doporuceni Oda zkusit tu konopnou tinkturu a jelikoz me snad poprve po 4-5 letech kupodivu zrovna zacalo bolet v krku a to dost bolestive pri polknuti ( od te doby co si delam konopny caje tak jsem nemel za ceou dobu ani jednou rymu natoz chripku) tak sem si rekl kdyz mam ty slisovane vylisky po extrakci Rosinu ve Francovce podotykam ze nedekarboxylovane , tak ze toho vyuziju a dam si tu tinkturu misto caje.
Jelikoz vim ze to nebylo dekarboxylovane tak jsem na kavovou lzicku nalil tinkturu a zasypal cukrem a pozil.

No , ze ja blbec Oda poslouchal
To byl horor !!! To byla noc !!!
Do 15 min sem ji mel jak z praku . Ne ze by me to uspalo ,prave naopak , nakoplo me to az do neprijemnyho stavu i kdyz to bylo vecer a do rana jsem nezamhouril oka. 4x jsem se sel projit ven do toho mrazu . Modlil jsem se aby to uz prestalo.
Hned me bylo jasny ze jsem toho uzil moc , davkovani je 2-5 kapek jenze dekarboxylovanyho tak jsem si rek ze aby to pomohlo tak musim dat vyssi davku kdyz je to preci nedekarboxylovane , proto cela ta lzicka.
Prisaham na svou smrt tyhle stavy jsem mel a do obeda m, do druhyho dne, s mesnimi prestavkami. Vzdycky to na hodku povolilo a ja se radoval ze to konecne konci a bum ...zacalo to na novo a vubec sem nemel pocit ze se ten efekt nejak snizuje.
Do toho jeste to bolestivy boleni v krku pri polyani tak jsem mel vzdy kdyz jsem polknul pocot ze se dusim.
Kouknul jsem se do zrcadla a byl sem skoro uplne bilej.
Az teprve po obede jsem usnul a spal jsem asi 2 hodiny a po probuzeni uz jsem byl v pohode
I bolesti v krku pri polknuti zmizela.
Ale byla to pro me nezapomenutlna noc hruzy .

Pri tom ted v poslednich mesicich si davam obcas s kamosem speka kdyz ke me prijde na navstevu a dlouhou dobu jsem ty panicky ataky ani nemel , narozdil kdyz jsem si zahulil poprve v zivote .
Ale ta noc.....to bylo neco.

Takze z toho vyplyva ze i susenim se docela velka cast samo-dekarboxyluje a je i v nedekarboxylovane susine aktivni THC.
Proto i nedekarboxylovana susina v troube ma lecivy potencial.

Old Post 20-11-2018 v 17:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 215

MADI
Vitaj v klube! Konečne začínate chápať to čo tu stále píšem o minimálnych dávkach. Ešte si k tomu uvedom, že máš tú tinktúru slabú, lebo tá macerácia by mala trvať minimálne 2 týždne. Buď rád, že si nechytil nejakú vážnu paniku z toho mega silného BDS, alebo netuším z akého modelu si to vyrobil.
Osobne som stále za minimálne účinné dávky s maximálne možnou kontrolou užita vo forme tinktúr, olejov, prípadne vapovania

Dávam sem znova odkaz na prednášku Dr Hríba:

https://www.youtube.com/watch?v=5Ak2UaatEdE

Old Post 20-11-2018 v 20:16 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 216


citace:
Původní příspěvek od odo
MADI
Vitaj v klube! Konečne začínate chápať to čo tu stále píšem o minimálnych dávkach. Ešte si k tomu uvedom, že máš tú tinktúru slabú, lebo tá macerácia by mala trvať minimálne 2 týždne. Buď rád, že si nechytil nejakú vážnu paniku z toho mega silného BDS, alebo netuším z akého modelu si to vyrobil.
Osobne som stále za minimálne účinné dávky s maximálne možnou kontrolou užita vo forme tinktúr, olejov, prípadne vapovania

Dávam sem znova odkaz na prednášku Dr Hríba:

https://www.youtube.com/watch?v=5Ak2UaatEdE


No, prave ja si nemyslim ze by ta tinktura byla zas az tak slaba.

1.-Vkladal jsem susinu do Francovky 20.10.2018 , takze dnes 32 dni.
2.- Daval jsem to jen do posledniho zbytku Francovky , jen cca ani ne 1 dcl.
Takze vysoka koncentrace z duvodu malo alkoholu.

Samozrejme kdyby ta susina byla jeste dekarboxylovana tak by to bylo jiste 100% silnejsi.

V te Francovce jsem maceroval ten venek co sem jel u kamose na zahrade.
takze nastesti NE BDS.

Kazdopadne jsem balancoval bezpochyby na hrane panicke ataky, jelikoz jsem mel pocit duseni ktere trvalo vzdy cca 5-15 vterin po polknuti. Ale vim uz jak panku kontrolovat tak jsem ji nakonec asi prekonal.

Ja vim ze samozrejme davkovani po kapkach !!! Akorat ze pri davkovani se automaticky predpoklada ze material je dekarboxylovany a ja to dekarboxylovany nemel, proto jsem zvolil mnohem vyssi davku.

Proste , po teto zkusenosti se domnivam ze byt i v nedekarboxylovane susine v troube je mnohem vice aktivniho THC vznikleho pri suseni , nez se predpoklada.
A ztoho duvodu i nedekarboxylovane konopi v torube je ucinne k lecbe protoze i ak obsahuje urcite mnozstvi aktivniho THC,CBD a dasi.

Old Post 21-11-2018 v 07:20 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 217

Taky se přidám s čerstvou zkušeností: máti včera měla velké bolesti, a tak se rozhodla užít vapík. Dala jeden hodně intenzivní nádech a dým ji podráždil a rozkašlal, takže účinky se dostavily trochu silnější, jak už to tak bývá při užití trávy a kašlání. Dostala pocit tlaku v hlavě a pálení v krku a paniku, že se děje něco špatného. Bylo to celkem hustý, ale asi po 20 minutách to přešlo a pak přece jen došlo k uvolnění a zmírnění některých bolestí. Ale asi to byl moc silný - hluboký nádech + zakašlání.

Old Post 21-11-2018 v 08:17 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 218

\ (•◡•) /

Přidám taky čerstvou zkušenost ze včera. Známí mají 12let fenku, 36kg, která od července měla několik šílených záchvatů a byla i pár dní v komatu. Na magnetické rezonanci ji zjistili velký otok/nádor na mozku. Pejsek ochrnul na zadní nohy a už to vypadalo velmi zle i vzhledem k častým silným záchvatům. Asi před 2-3týdny jsem jim udělal pro pejska mix konopného másla s konopným olivovým olejem, který pejskovi každý den ráno podávají. Nu a výsledkem je, že pejsek začal zase chodit. Sice se jí zadní nohy trochu podlamují a má je takové slabé vzhledem k tomu, že několik měsíců nechodila ale každopádně se už sama zvedne a má chuť a odvahu i na krátké procházky. Majitelka říkala, že to je obrovský rozdíl. I frekvence záchvatů se razantně zmenšila a když už nějaký záchvat má, tak je strašně slabý. Vzhledem k velikosti psa jsem doporučil trochu zvýšit dávku, jelikož doposavad ji dávali velmi malé množství, přibližně asi jako par zrnek rýže. Osobně dávám jinému rodinnému psovi, který je váhově 4x menší mnohem větší dávky a snáší to úplně v pohodě. Tak či onak mi to udělalo velkou radost, že konopí dokáže i ochrnutého pejska dostat zpátky na nohy

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 21-11-2018 v 09:54 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 219

citace:
Původní příspěvek od Pixxel
\ (•◡•) /

Přidám taky čerstvou zkušenost ze včera. Známí mají 12let fenku, 36kg, která od července měla několik šílených záchvatů a byla i pár dní v komatu. Na magnetické rezonanci ji zjistili velký otok/nádor na mozku. Pejsek ochrnul na zadní nohy a už to vypadalo velmi zle i vzhledem k častým silným záchvatům. Asi před 2-3týdny jsem jim udělal pro pejska mix konopného másla s konopným olivovým olejem, který pejskovi každý den ráno podávají. Nu a výsledkem je, že pejsek začal zase chodit. Sice se jí zadní nohy trochu podlamují a má je takové slabé vzhledem k tomu, že několik měsíců nechodila ale každopádně se už sama zvedne a má chuť a odvahu i na krátké procházky. Majitelka říkala, že to je obrovský rozdíl. I frekvence záchvatů se razantně zmenšila a když už nějaký záchvat má, tak je strašně slabý. Vzhledem k velikosti psa jsem doporučil trochu zvýšit dávku, jelikož doposavad ji dávali velmi malé množství, přibližně asi jako par zrnek rýže. Osobně dávám jinému rodinnému psovi, který je váhově 4x menší mnohem větší dávky a snáší to úplně v pohodě. Tak či onak mi to udělalo velkou radost, že konopí dokáže i ochrnutého pejska dostat zpátky na nohy


Paráda! Palec hore!

Old Post 21-11-2018 v 09:59 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 220

thaavi - písal som presný popis, že ako a čo máte skúsiť....
nedal si tam hneď nejakú vysokú teplotu???
NEVERÍM, že pri nádychu kvalitne prepláchnutého modelu pri teplote 160 st.C /vhodenej na úvod pre neskúseného/ to bude dráždiť ku kašlu!

Madi - "Takze vysoka koncentrace z duvodu malo alkoholu." - ono to tak nefunguje, že dáš veľa materiálu na málo alkoholu. Existuje optimum sušiny na určitý objem alkoholu. Keď dáš viac, než to dokáže alkohol vyextrahovať, tak to zostane v tej sušine. Okrem toho extrakčná schopnosť Francovky s cca 45 percentným alkoholom je podstatne nižšia, než 99 percentného alkoholu.
Každopádne teraz už máš predstavu o sile tej tinktúry.

Pixxel - bolo by vhodné uviesť konkrétne množstvá sušiny a extakčného činidla, model trávy, sposob dekarbu...atď...inak sa môže stať, že niekto takto podá psovi nejaký silný extrakt THC modelu a zviera to nerozdýcha...

Old Post 21-11-2018 v 18:46 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 221

Odo, kdyz das pul litr Francovky tak to bude mit mnohem slabsi ucinek nez kdyz das mene Francovky.

Old Post 21-11-2018 v 21:10 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 222

Madi - máš pravdu, ale ja hovorím o tom, že pokiaľ dáš viac sušiny, než je extrakčná schopnosť tej Francovky, tak to silnejšie nebude, lebo bude Francovka nasýtená a viac materiálu nie je schopná vyextrahovať. Čiže darmo budeš válať kg sušiny do 1 litra Francovky, keď z toho Francovka vyextrahuje iba časť. Je to zbytočné. Chápeš?

Old Post 22-11-2018 v 07:01 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 223

Ja chapu co mas na mysli.
To sem tam ale nemel, byl tam vyisek z 1g a pred par dny taky z 1 g , takze dohromady 2g.

Old Post 22-11-2018 v 07:43 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 224

Tak jsem to tady četl a musím taky trošku reagovat ze své zkušenosti.

Medical-Strains: Ano , to je pravda , ovsem jen pokud nedostane ten clovek panickou ataku z tech ucinku, takovej clovek neusne vubec, to ti garantuju.
A u cloveka kterej to nikdy neuzil je PA pravdepodobna.

Pixxel: U jednoho člověka mám přímou zkušenost, že když poprvé vyhulil yointa kdysik dávno, tak mu ten panický atak přišel prý během pár sekund a pak byl z toho dvě hodiny v pytli. Od té doby z toho měl strach. Pak jsem ho nedávno přemluvil aby si dal tu moji piluli a říkal, že je to ve výsledku +- stejně silné ale ten pozvolný nájezd ho nevylekal a pěkně si to užil.

Kluci, sám trpím občasnou PA takže dovedu přesně pro neznalé napsat jak to probíhá:
Když je dobře a jsem "silný" tak se jen třepu, hlava jede na 100%, saturace kyslíkem je skoro 99% (měřeno u mě v sanitce) třes celého těla tak silná, že z toho začneš dostávat křeče a kroutit se - strašně chceš usnout a zaspat to, ale nejde to, přecejen zrovna dáváš výkon jako kdybys cvičil (jak já říkám vždycky ženě, nechej mě běžet maraton... Jakmile doběhnu, odpočinu si). Poté se začnu uklidňovat a pokusím se zaspat. Po probuzení jen bolí svaly a člověk celkem ok. Pak by se hodil CBD model na bolest a mírnou sedaci.

To je u té, kdy jsem v kondici a můžu tomu vzdorovat. A pak je silná:

U té silné je to záběr pro tělo, které je schopno vydat energii za několik dní a taky tě na delší dobu vyřadí z činnosti. Je to průběh u kterého už začínáš uvažovat iracionálně. Zažil jsem v životě tolik extrémních zážitků, že se divím, že ještě žiju (ale zase se nedivím, že mívám PA - mám jí jako PTSD).

Průběh: Je to jako kdyby ve vlnách je to jako by více těch klasických PA se spojilo a trvá to i několik hodin, takže ani mezitím nenabereš sílu na tu další a ona už je tu - bušení srdce, zrychlené dýchání, bolest celého těla, křeče, třes, pocit derealizace, smrtelný pot, pocit že umíráš - zde už nepomáhá prakticky nic. Prostě jsi v tom a nemůžeš z toho ven - to jsi v té chvíli schopný přemýšlet i nad sebevraždou - a to jsem absolutně proti sebevraždě, ale prostě si nějak chceš pomoc. Jsi tak na dně jak jsi v životě nebyl. V této chvíli už zbývá sáhnout po tlumícím léku - já mám Diazepam, ale užívám pouze v případě nouze. Jenže je potíž že ten zabírá až do hodiny. Už jsem zažil i sílu, kdy žena volala záchranku, přijeli, píchli mi něco na uklidnění a za půl hodiny jsem se probral a začlo to na novo ale ještě silněji! To nechceš! To nikdy nechceš! Je to to nejsilnější, co jsem životě kdy zažil, to tě srazí na kolena a ještě níže ... Za dvě hodiny žena zavolala znovu záchranku a to už přijel i doktor a píchli mi nějaké dvousložkové sedativum (pamatuji si žlutou a bílou vodičku ve stříkačce a to je poslední co si pamatuji). Dostaneš dvě včeličky do žíly ... A pak? Asi spíš... Nic si nepamatuješ, ale i přes spaní/koma trpíš dál. Probudíš se za pár dní - já se probudil za den a půl - chyběl mi čas, bylo mi zle jako prase po tom všem. Tělo bolí jako prase, hlava bolí jako prase, žaludek a střeva jsou jako po výbuchu ...

A pokud lidem, kteří již někdy zažili PA předepíšou lékařskou marihuanu s vysokým obsahem THC je to jako by na něho mířili nabitou zbraní. To se pak taky může stát a zvlášť u starších lidí, že jejich tělo tomuto náporu prostě podlehne, mám ktomu ještě další velmi vážný zdravotní problém - mi říkala sestřiča v sanitce - Pane ********** , buďte rád, že Vám není 60 ... to už by jste byl nejspíše mrtvý. Tohle mě v tu chvíli celkem nepotěšilo ...

Proto já chci vypěstovat a zkoumat CBD a CBN modely s co nejnižším obsahem THC. To je taky důvod proč nechci od lékaře napsat lékařské THC Modely na předpis - i když bych je na mojí diagnozu jistě dostal.

Protože thc v kytkách už dávno není v přirozené výši - ale násobně vyšší. Což u vysoce psychoaktivní látky pak má za následek nekontrolovatelný účinek.

Takže kdokoliv, kdo už PA zažil by se měl užívání marihuany vyhnout obloukem pokud se v ní nevyzná a není zvyklý nebo experimentovat pouze s velice slabými THC odrůdami - jako lékařské CBD Modely jako CBD Crew Theraphy nebo Dinafem - Dinamed CBD. (obojí max tak reálně 0,7thc ,ale aspoň 10 cbd) Na nějaký poměr i 7:7 , 10:10 jistě velmi rychle zapomenout!

A to platí pro jakoukoliv formu užívání !! Takže změna formy užívání není moc vhodné řešení.

SF

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 04-01-2019 v 13:01 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9169860 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív