Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Léčebné účinky marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16
Autor
Téma 
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 225

No dost jsem se divil, když dr. Hřib od sv. Anny předepsal máti na chronickou bolest po míšní příhodě předepsal model s 19% THC a téměř nulovým CBD. Ale říkal, že s tím má dobrou zkušenost a modely s vysokým CBD příliš uspávají... Máti měla jednou mírnou paniku po užití, ale to bylo jen jednou. Posledních pár týdnů se jí daří podstatně lépe a to před tím 2 roky v kuse trpěla obrovskou bolestí, kterou snižovala jen za pomocí opiátů a analgetik. Ale vaporizuje konopí velmi nepravidelně, tak nevím, zda se dá říct, že za to může právě vaporizace konopí...

Old Post 04-01-2019 v 13:15 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 226

V posledním čísle Legalizace je článek o používání čípků pro obejití psychoaktivních účinků THC.

https://uloz.to/!XQm6RPAKfKEs/legal...lanek-cipky-pdf

Old Post 11-02-2019 v 12:50 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 227

Díky za článek, ted se mi hodí, zrovna vyrábím čípky. Poradí mi někdo s receptem? Mám 300g namletého materiálu a nevím v kolika litrech másla/tuku to mám vařit. Stejně jako mast?

Old Post 11-02-2019 v 13:35 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 228

Já jsem k těm čípkům trochu skeptický. Článek jsem četl před dvěma dny tak už si přesně nepamatuji podrobnosti ale test vůbec nic neosvětlil. Zjistil, že sice to nemá psychotropní účinek ale taky nezjistili jestli to mělo vůbec nějaký účinek. Placebo je sviňa.
Stejně nechápu lidi, kteří nechtějí být zhulení a proto si davaj do zadku čípky. Stačí aby měli konopí s větším podílem CBD, který psychotrop THC s přehledem přebije. CBD se totiž naváže na synapse neuronů a už tam nepustí THC. THC se díky tomu v mozku moc neohřeje a nezpůsobí zhulenost a tím pádem se může odplavít jinam, kde může být více ku prospěchu.
Konopí obsahuje hromady různých podpůrných látek, které se různě vstřebávají v různých částech trávicího traktu. Něco se vstřebá v žaludku, něco v tenkém střevu a něco až v tlustém střevu. Když si člověk dá čipek na konec traktu, tak se z konopí nemusí vše efektivně vstřebat.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 11-02-2019 v 14:30 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 229

Pixxel souhlas

ale jsou třeba lidi co chtěj řídit... a policajtum je jedno jedno jestli subjektivně zhulenej si nebo nejsi, ty zajímá co máš v těle.

Každopádně čípky nechápu tak ani tak já tam mam jednosměrku, zpátky nesmí nic

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 11-02-2019 v 14:41 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 230

To máš sice pravdu s tím řízením ale ještě nikdy nikoho jsem nezaznamenal aby mu dali líznout jen tak. Policajti musí mít dobrý důvod dát řidiči líznout. Navíc se stím dá možná ojebat tím, že si uděláš pilule naplněné konopím a ty polkneš. Ve slinách bys teoreticky neměl nic mít (to ale nemám ověřeno, možná jsou žaludek a sliny nějak propojeny). Když si člověk zahulí nebo požvýká nějaké konopné poživatiny, tak se THC drží ve slinách. Když polkneš piluli s konopím, tak se konopí dostane až do žaludku, kde se uvolní.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 11-02-2019 v 14:53 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 231

bohužel nemusí mít dobrý důvod, stačí když se tak prostě rozhodne a pak plácne něco ve smyslu že si mu jednoduše připadal podezřelej... tady neni USA. Kdyby to tak bylo v podstatě by nemohli dělat různý dopravní akce, kde v vybíraj namátkově náhodný projíždějící kterejm dávaj dejchat a kontrolujou auto, technickou, emise, výbavu atp. v podstatě bezdůvodně.

to uz sem ale zase offtopic

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 11-02-2019 v 18:47 PM

Old Post 11-02-2019 v 18:30 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 232

Jj to souhlasim, dychat řidič bude vždycky i při namátkové kontrole ale lízat určitě nebudou dávat třeba matce, která veze dvě děcka do školy. Pokud uvidí za volantem typka s dredama a proraženým výfukem, tak už zpozorní. Pokud uvidí chlapa slušně se chovajícího a slušně oblečeného, tak mu jistě taky nedají líznout. Vzhledem k tomu, že osobně mám v krvi i ve slinách permanentně kanabinoidy přítomny, tak se vždy snažím být oblečen v košili a vypadat seriozně abych jim nedal podnět k tomu aby je to vůbec napadlo mě testovat. Ty testy jsou vcelku drahé a mají jich omezené množství, takže s něma nakládají obezřetněji. To jsme se dostali od čípku opravdu někam jinam

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 11-02-2019 v 19:21 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 233

citace:
Původní příspěvek od Pixxel
Pokud uvidí chlapa slušně se chovajícího a slušně oblečeného, tak mu jistě taky nedají líznout.


Abych si to nevzal osobně, já už totiž párkrát lízal (na papíry se ani neptej, teď už mam jistotu že mi daj líznout pokaždý ať budu vypadat jak budu vypadat tak přemejšlim jestli má cenu si pro ty papíry vůbec chodit)

policajtovi je to jedno, ten ty testy neplatí

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 11-02-2019 v 20:31 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piestik
Stálý Člen

Karma uživatele Piestik - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 234

U nas v SK zatial este vobec nedavaju , nastastie 😂 kamarata zastavili bol hrozne vyhuleny tak dostal pokutu 200€ alebo mu pohrozili ze pojde na stanicu. Isli k bankomatu dal im peniaze a kazdy siel svojou cestou.

Old Post 26-02-2019 v 08:19 AM
Piestik je offline   Profil uživatele Piestik   Find more posts by Piestik   Foto galerie člena Piestik   Click here to Send Piestik a Private Message   Add Piestik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spectrum
Nový Člen

Karma uživatele Spectrum - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 235

[účet odstraněn]

Old Post 17-03-2019 v 22:22 PM
Spectrum je offline   Profil uživatele Spectrum   Find more posts by Spectrum   Foto galerie člena Spectrum   Click here to Send Spectrum a Private Message   Add Spectrum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
umbra
Nový Člen

Karma uživatele umbra - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 5 

Kapsle s CBD olejem a stařecká demence? Příspěvek č. 236

Zdravím všechny,
možná mi řeknete, že jsem měl více hledat než se ptát, ale rád bych si přečetl více názorů. Zkoušeli jste svým rodičům/prarodičům dát na stařeckou demenci kapsle s CBD olejem? Četl jsem z více zdrojů, že to může pacientům zlepšit průběh nemoci, ale téměř všechno to bylo z webů prodejců těch produktů a tak dál. Žádnou relevantní diskuzi nebo odborný článek s jasnými výsledky jsem bohužel ještě nenašel.
Náš děda bere klasický prášky na lepší prokrvení mozku a ty trochu pomáhají. Já se s konopím znám dlouho, ale děda by nikdy nekouřil a asi ani nevapoval. Proto přemýšlím o těch kapslích s olejem, proč to nezkusit? Přijdou mi ale celkem drahé ( například 30 deseti miligramových kapslí za 850,- kč ) Prosím, máte s tím někdo zkušenosti, než to koupím? Popřípadě, poradili byste, jaký konkrétní produkt, či jaké dávkování zvolit?
Díky moc! Krásný víkend.

Old Post 29-02-2020 v 17:43 PM
umbra je offline   Profil uživatele umbra   Find more posts by umbra   Foto galerie člena umbra   Click here to Send umbra a Private Message   Add umbra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Re: Kapsle s CBD olejem a stařecká demence? Příspěvek č. 237

[Ahoj,

určitě bych takový nápad konzultovala předem s jeho lékařem, aby byl seznámen s tvým záměrem a vyjádřil názor. Tady se ti sejdou rady všeho druhu a rozhodně bych se k nim nepřikláněla. Většina léků na prokrvení mozku je na předpis a určitě konopí je silnej stimulant, osobně bych neměla odvahu do toho jít. Jistě nejde jen o doplněk stravy, který tvůj dědeček bere. Přeci jen jde o centrální nervový systém. Fajn jsou různý cviky na procvičování mozku.
Ať je líp.

D.
( v našem případě v rodině nebyla kombinace konopí nikdy doporučena a léky na prokrvení mozku brala moje maminka a dědeček )







QUOTE]Původní příspěvek od umbra
Zdravím všechny,
možná mi řeknete, že jsem měl více hledat než se ptát, ale rád bych si přečetl více názorů. Zkoušeli jste svým rodičům/prarodičům dát na stařeckou demenci kapsle s CBD olejem? Četl jsem z více zdrojů, že to může pacientům zlepšit průběh nemoci, ale téměř všechno to bylo z webů prodejců těch produktů a tak dál. Žádnou relevantní diskuzi nebo odborný článek s jasnými výsledky jsem bohužel ještě nenašel.
Náš děda bere klasický prášky na lepší prokrvení mozku a ty trochu pomáhají. Já se s konopím znám dlouho, ale děda by nikdy nekouřil a asi ani nevapoval. Proto přemýšlím o těch kapslích s olejem, proč to nezkusit? Přijdou mi ale celkem drahé ( například 30 deseti miligramových kapslí za 850,- kč ) Prosím, máte s tím někdo zkušenosti, než to koupím? Popřípadě, poradili byste, jaký konkrétní produkt, či jaké dávkování zvolit?
Díky moc! Krásný víkend.
[/QUOTE]

Chválím tě země má, tvůj žár i mráz, tvá tráva zelená, dál vábí nás

Old Post 21-03-2020 v 23:05 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 238

Tak mne napadlo, mohlo by mít THC nebo CBD v jídle vliv na aktuální problém? Ve smyslu léčiva?

Old Post 22-03-2020 v 19:19 PM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alojz61
Stálý Člen

Karma uživatele alojz61 - 16% PěstitelskáKarma uživatele alojz61 - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 239

Dnes jsem někde četl, že v Bolívii doporučují žvýkání koky. Tak proč by nemohlo mít příznivý vliv i třeba THC a CBD, případně další látky v konopí obsažené. Je to asi jako u jiných problémů, někomu to pomůže, jinému ne. A na každého mohou různě působit i rozdílné modely. Ale asi nejdůležitější bude, jak tomu budeš věřit.

Old Post 22-03-2020 v 19:42 PM
alojz61 je offline   Profil uživatele alojz61   Find more posts by alojz61   Foto galerie člena alojz61   Click here to Send alojz61 a Private Message   Add alojz61 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 240

Látky obsažené v rostlině mají dost silné antioxidační účinky, takže svým způsobem by měly podporovat obranyschopnost. Jenže je tady to stigma drogy, navíc je to obyčejná rostlina, což taky společnost může vnímat zkresleně.

Old Post 23-03-2020 v 19:20 PM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6234690 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív