Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Léčebné účinky marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
SW0p
Nový Člen

Karma uživatele SW0p - 86% PěstitelskáKarma uživatele SW0p - 86% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 193

Omlouvam ze pisu i sem ale nemuzu ani za nic najit na netu navod na vyrobu konopneho kokosoveho oleje. Na natirani ekzemu.. vsude to je jen jako pridavek ale ja bych to potreboval jen ciste z toho oleje. Dik

Old Post 19-11-2016 v 23:32 PM
SW0p je offline   Profil uživatele SW0p   Find more posts by SW0p   Foto galerie člena SW0p   Click here to Send SW0p a Private Message   Add SW0p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 194

Nikdy jsem olej nevyrabel, ale sel bych na to stejne jako na mast. Dej do papinaku olej, vodu a palice, 45 minut povar, nech vychladnout, vyber palice, oddel vodu od oleje, vodu vylej, palice jeste jednou proplachni varici vodou a vylisuj, vylisovane konopi vyhod, pridej puvodni olej, povar 10 minut a oddel olej.
Nicmene alergie jsou potvory, maji ruzne priciny, nejsem si jist ze konopi pomuze.

Old Post 20-11-2016 v 12:23 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DankoMikl
Nový Člen

Karma uživatele DankoMikl - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 195

Konopná mast je za mě top!

Old Post 13-04-2017 v 11:37 AM
DankoMikl je offline   Profil uživatele DankoMikl   Find more posts by DankoMikl   Foto galerie člena DankoMikl   Click here to Send DankoMikl a Private Message   Add DankoMikl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DankoMikl
Nový Člen

Karma uživatele DankoMikl - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 196

Kožní mast je dobrá na kožní problémy, na které mi vážně zabírá, mě jsem lupenku a od té doby co se sní mažu tak je to mnohem lepší, ale je jasný, že jsem se jí nezbavil

Old Post 13-04-2017 v 11:42 AM
DankoMikl je offline   Profil uživatele DankoMikl   Find more posts by DankoMikl   Foto galerie člena DankoMikl   Click here to Send DankoMikl a Private Message   Add DankoMikl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonym267
Stálý Člen

Karma uživatele anonym267 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 197

zkoušeli jste kombinovat mast i s chilli?

Old Post 29-05-2018 v 17:00 PM
anonym267 je offline   Profil uživatele anonym267   Find more posts by anonym267   Foto galerie člena anonym267   Click here to Send anonym267 a Private Message   Add anonym267 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anonym267! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 198

Dnes jsem byl za dr. Hřibem u sv. Anny s máti kvůli její chronické bolesti neurologického původu a dr. Hřib sohlasil s podáváním konopí a hned jí předepsal předpis. Co mě šokovalo byla odrůda, kterou předepsal. Obsahuje 19% THC a 0,1 CBD. Metoda užití: vaporizér. To je řekl bych silnější, než u kytek, které já sám jsem vypěstoval n arekreační užití. Nebude to mít velmi silné psychoaktivní účinky?

Old Post 12-11-2018 v 14:25 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 199

ASI Bude, ak ide o osobu bez skúseností a zrejme už skor v seniorskom veku, ale záleží od tolerancie. Treba začať malým množstvom cca 1-2 nádychov pri cca 160 st.C a postupne pridávať na teplote. Pokiaľ viem, predpisujú v sv. Anne aj tobolky s karbox materiálom. Tam by stálo za vyskúšanie polovičného množstva tj.cca 60 mg, riadil by som sa doporučením. Pri tobolkách je nástup pomalší, psycho efekt jemnejší a dlhší. Pri vapíku to ide rýchlejšie, ale dá sa to vychytať pri dostatočnej trpezlivosti.
.
Ktorý model vám predpísal?

Old Post 13-11-2018 v 12:40 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 200

citace:
Původní příspěvek od odo
ASI Bude, ak ide o osobu bez skúseností a zrejme už skor v seniorskom veku, ale záleží od tolerancie. Treba začať malým množstvom cca 1-2 nádychov pri cca 160 st.C a postupne pridávať na teplote. Pokiaľ viem, predpisujú v sv. Anne aj tobolky s karbox materiálom. Tam by stálo za vyskúšanie polovičného množstva tj.cca 60 mg, riadil by som sa doporučením. Pri tobolkách je nástup pomalší, psycho efekt jemnejší a dlhší. Pri vapíku to ide rýchlejšie, ale dá sa to vychytať pri dostatočnej trpezlivosti.
.
Ktorý model vám predpísal?


Je tam napsano FP19, má to velmi silnou citrusovou vůni.

Old Post 13-11-2018 v 14:27 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 201

citace:
Původní příspěvek od SW0p
Omlouvam ze pisu i sem ale nemuzu ani za nic najit na netu navod na vyrobu konopneho kokosoveho oleje. Na natirani ekzemu.. vsude to je jen jako pridavek ale ja bych to potreboval jen ciste z toho oleje. Dik


Ahoj.

Sice odpovidam na tvuj dotaz ponekud opozdene ale bude to odpoved i pro ostatni kteri jeste tapou.
Cast tveho dotazu je zodpovezen zde v prispevku c- 40.

http://grower.cz/forum/showthread....10&pagenumber=4

Old Post 13-11-2018 v 19:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 202

thaavi
z toho označenia nič nezistíme. Skús odfotiť tú nálepku, nech +- vieme, že čo sa teraz predpisuje
Kým sa dodával Bedrocan - dodávali sa tieto modely:
https://bedrocan.com/products-servi...annabis-brands/
Inak na stránkach Bedrocan si můžes stiahnuť príručku užívateľa. Nájdeš tam mnoho informácií pre užívateľov-začiatočníkov.
Skús ten vapík tak, ako som napísal. Prípadne, pokiaľ viem, dá sa v tej nemocnici skúsiť vapovať. Mali by tam mať už funčné oddelenie s vapíkmi.
Rozhodne nedoporučujem to užiť formou bonga, alebo jointu, kde to je úplne mimo kontroly a matke by to mohlo navodiť nechuť a strach z ďalšieho užitia, je to dosť individuálne, ale pri medical užívaní sa doporučuje maximálna opatrnosť a trpezlivosť - hlavne ak ide o prvoužívateľa.
Skusil by som niekde zohnať aj model s THC-CBD vyváženým obsahom, kde je ten možný negatívny psycho efekt minimálny.
Najnovšie som testoval Dinamed s minimom THC a můžem povedať, že to slušne zaberá na bežnú bolesť. Po pár hitoch okolo 185 st. C som prestal cítiť ústnu dutinu. Bolo to ako streknutý Lidocain pred zákrokom v ústnej dutine. Svaloviaca a bolesti chrbta a nůh z posilky sa rázom utlmili tiež spolu aj s uvoľnením večne tuhého krčného svalstva. Každopádne si myslím, že to THC, aspoň v minimálnej dávke by tam malo byť. Treba s
jednoducho skúšať. Ten model, čo máte predpísaný určite zaberie, ale treba s tým naozaj opatrne zaobchádzať.


Naposledy upravil odo 14-11-2018 v 08:54 AM

Old Post 14-11-2018 v 08:28 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 203


Tak jsem to včera vyfasoval v lékárně, je to 5g materiálu ze Slušovic, FP 19. Zkoušel jsem to na sobě, 3x potáhnout z vaporizéru na 190 C a musím říct, že je to celkem síla, byl jsem i z toho mála docela v rauši. Chuť byla naprosto jedinečná, vyloženě citrusová, nic lepšího jsem v tomto ohledu neměl. Nedokážu si moc představit, že moje máti jako abstinent, nekuřák, nehulič bude něco takovýho užívat. No budeme muset zkusit zlehka, jedno potáhnutí navečer, před spaním a uvidíme. No snad to hned neodsoudí...

Old Post 14-11-2018 v 10:04 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 204

Thaavi , uz sem to tu jednou zminoval, proc se tak branis tem rektalnim cipkum, vzdyt v USA a Kanade to davaji prave detem a starym lidem kteri nesnaseji tu psychoaktivitu.
Nebo zkus to mamce podavat oralne bez dekarboxylace, treba ten Rosin muzes zkusit bez dekarboxylace jen jeden gram a budes zas vedet vic jesli to pomuze a tak a je to hlavne bez rizika zhulenosti.

Moje zkusenost je ze napriklad proti boelsti nic nedekarboxyuju a stejne to pomuze.
Jak rika Slavik...Nezkusis...nevis.

Old Post 14-11-2018 v 10:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 205

Už jsem o těch čípcích četl, že prý u toho bývá nejslabší psychoaktivní účinek, to by možná byla ta nejlepší cesta. Ale dr. Hřib mluvil jen o vaporizaci, eventuálně o tabletách, takže nevím, zda je tato možnost reálná.

Old Post 14-11-2018 v 10:27 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 206

Já osobně než vaporizaci silné trávy pro nezkušeného bych doporučil ty tobolky. Mají mnohem pozvolnější náběh, řekněme 1h, takže to člověka hned nevystraší. Ten zpožděný účinek jde využít k tomu, že tobolku člověk spolkne těsně před spaním a než to naběhne tak už člověk spí nebo ho to pomalu uspí. Orálně podané delta9-THC se mění na silnější 11-Hydroxy-THC a navíc to působí na tělo mnohem delší dobu jak vaporizování. Ve spánku by mělo tělo i lépe a účinněji pracovat s kanabinoidy, tudíž i účinněji léčit. Nevýhoda pilulí je ten, že když potřebuje člověk ihned ulevit od bolestí, tak to moc rychle nejde a musí si počkat což někdy nejde.

No příklad ze života. Kolega má(měl) silný zánět v rameni už delší dobu a moc s ramenem nemohl hýbat. Pomáhaly mu od bolestí už pouze nějaké obstřiky u doktora.
Byli jsme minulý týden ve čtvrtek na Lysé hoře a tam jsme si dali každý štamprlu moji konopice. Nevěděl jsem o tom, že má problém. Na druhý den mi říkal, že si až doma celý zhulený uvědomil, když si lehl do postele, že ho to vůbec nebolí a mohl s rukou zase normálně hýbat. Druhý den mi o tom řekl. Vydrželo mu to skoro celé dva dny bez bolestí. Pak jsem mu udělal nějaké pilule a včera si jednu poloviční pilulku dal a dneska říkal, že to od původního stavu bez konopí pomohlo o více než 70%. Pochvaloval si, že s rukou může hýbat a že už v rameni jenom něco málo cití, že tam něco je jen při určité pozici ramena. Stačily dvě "dávky" a prý je to neskutečný rozdíl. Dobré je, že pilule působí dlouhodoběji i když pomaleji. Vapík funguje ihned ale krátce. Se záněty mám teď poslední dobou dosti úspěchů. Z mého hlediska je i lepší, když můžu lidem pomoct i bez vapíku nebo nějakých inštrumetů. Udělám pár pilulí do malé krabičky a pak daruju. Nemocnému stačí jenom sklenka na zapití pilule a nic víc nepotřebuje.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 14-11-2018 v 14:29 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 207

PIXXEL - pilule, alebo tobolky z extraktom v oleji podľa postupu, čo si tu mal?
Mám v tom guláš. Aký model tam bol?
Tú konopnicu máš nejakú slabú človeče! Ja si dávam skutočne po kvapkách, najviac 25 kv som skúsil vypiť v nápoji 2 hod pred spaním. Štamprla je cca 5o ml t.j 1000 kvapiek, to by ma zaručene zabilo. Konkrétne model Somango 30g na 500 ml 98 percentný alkohol


thaavi - "Zkoušel jsem to na sobě, 3x potáhnout z vaporizéru na 190 C"
sorry, so všetkou úctou k Tebe, Ty čítaš pozorne príspevky čo som sem dal?
Písal som na úvod nízku teplotu a 1-2 nádychy

Ty si to hneď šupol na 190 C - sa divíš?
Ešteže si to nedal hneď matke!

Možeš skúsiť suchú trávu bez karboxu v množste 60 mg do tobolky zhltnúť, prípadne potom 120 mg a podľa pocitu ďalej to isté s karboxylovaným materiálom zase 60 až 120. Chce to vychytať minimálne účinné množstvo na dosiahnutie želaného účinku bez citeľných negatívnych pocitov.
JE TO VŠETKO V DÁVKOVANÍ A TRPEZLIVOSTI
Okrem toho je zbytočné naučiť organizmus na veľké dávky, keď stačia aj mikrodávky.

https://www.youtube.com/watch?v=hxdEmXzH0L4
https://healer.com/

Naposledy upravil odo 14-11-2018 v 19:32 PM

Old Post 14-11-2018 v 19:13 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 208

Já jsem zvyklej vaporizovat i víc a doktor Hřib udal optimální teplotu 190 stupňů, tak jsem to nastavil na tuto teplotu. Máti si dala 2 dny po sobě 2 potáhnutí a trochu jí to pomohlo k tomu se uvolnit, ale bolesti to úplně dostatečně neeliminovalo. Budeme zkoušet dál.

Co se týká tebou navrhované konzumace tobolek, tak mi uniká, jak to může účinkovat, když to není dekarboxylovaný a není to rozpuštěný v tuku nebo v alkoholu?

citace:
Původní příspěvek od odo
PIXXEL - pilule, alebo tobolky z extraktom v oleji podľa postupu, čo si tu mal?
Mám v tom guláš. Aký model tam bol?
Tú konopnicu máš nejakú slabú človeče! Ja si dávam skutočne po kvapkách, najviac 25 kv som skúsil vypiť v nápoji 2 hod pred spaním. Štamprla je cca 5o ml t.j 1000 kvapiek, to by ma zaručene zabilo. Konkrétne model Somango 30g na 500 ml 98 percentný alkohol


thaavi - "Zkoušel jsem to na sobě, 3x potáhnout z vaporizéru na 190 C"
sorry, so všetkou úctou k Tebe, Ty čítaš pozorne príspevky čo som sem dal?
Písal som na úvod nízku teplotu a 1-2 nádychy

Ty si to hneď šupol na 190 C - sa divíš?
Ešteže si to nedal hneď matke!

Možeš skúsiť suchú trávu bez karboxu v množste 60 mg do tobolky zhltnúť, prípadne potom 120 mg a podľa pocitu ďalej to isté s karboxylovaným materiálom zase 60 až 120. Chce to vychytať minimálne účinné množstvo na dosiahnutie želaného účinku bez citeľných negatívnych pocitov.
JE TO VŠETKO V DÁVKOVANÍ A TRPEZLIVOSTI
Okrem toho je zbytočné naučiť organizmus na veľké dávky, keď stačia aj mikrodávky.

https://www.youtube.com/watch?v=hxdEmXzH0L4
https://healer.com/

Old Post 20-11-2018 v 11:39 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2604570 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív