Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 150W - Noname x Pwp a Orange Bud
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

2005-05-17 Příspěvek č. 65



Tohle je PwP a OB, kolem 17 kvetna ...

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 05-06-2005 v 13:05 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

2005-06-05 Příspěvek č. 66






Konečně v současnosti
.
Vím o několika chybičkách (například jsem to cca v půlce kvetení dal dolů asi o dvacet centimetrů a tak se kyticky vytahly zbytecne moc, mel jsem ve skrini devet kytek a optimalni by bylo sest ...), mohu asi take vice hnojit, ale jinak TOHLE kyti, to je nařez
.
Kazdopadne jeste nesklizim ... Zatim jsem vyndal tri nejslabsi kyticky a zbylo jich tam sest. Za cca tyden deset dni vyndam dalsi tri a za 14 dni zbytek. Palicky se mi libi - i kdyz samozrejme ve srovnani s tim, co zde nekteri dokazi vypestovat, to asi neni az tak moc ... Ale ja jsem spokojen.
.
Prvni tri fota jsou palicky, druha je finalni produkt a posledni jeden nedockavec

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Naposledy upravil X_eXc_X 05-06-2005 v 13:21 PM

Old Post 05-06-2005 v 13:15 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

2005-06-12 Příspěvek č. 67




Myslim, ze tak tyden dva a bude se sklizet Zatim jsem sklidil nedavno 'neduzive' jedince, aby ten zbytek mohl kvest, ale po zkonzumovani bych rekl, ze jestli to byli NEDUZIVI jedinci, tak se je naco tesit, az sklidim ty duzive

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 12-06-2005 v 19:56 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 68

Hezké

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 27-06-2005 v 15:35 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

ahoj...

Old Post 14-04-2009 v 15:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2018 - 150w vanilla luna, AK47, orange bud - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7932100 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív