Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 150W - Noname x Pwp a Orange Bud
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 33

je to hezki.....a co klony neplanujes?? aby samci neboli???

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 21-03-2005 v 07:45 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 34

Samce z noname urcite nee, tedy planuju, ale jen na uceni kamosovi na zahradu, jinak shanim rizky I', nejlepe nebulu, ale v podstate cokoliv genetickyho na indoor, zatim teda jsem tu sehnal prd, ale doufam, ze se to zlepsi...

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 21-03-2005 v 15:09 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

2005-03-21 Příspěvek č. 35




1. - vnitrek bedynky, je tam plno a nastane selekce samcu, prostudoval jsem grower, tak snad neodstrihnu samice...
.
2. - mizerny zaber zblizka ... Holt mobilem fotku zblilzka neudelas...
.
3. - Na vylete pred popravou samcu

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 21-03-2005 v 21:20 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

2003-03-24 Příspěvek č. 36

Dnes jen slovne, kyticky ted maji tmu a nejak jsem to nestihl vyfotit.
.
Takze je 'odsamcovano' a z 12 kyticek jich zbylo 5, myslim ze cistych samic ... Pokud jsem se tedy nespletl a nevyskubal to obracene, to by bylo na
.
Kazdopadne z techto samcu bylo vytvoreno blesko mliko a ackoliv to nebyl zadny zabijak (moje prvni mliko nas, tehdy neznale, odeslalo behem hodiny do stavu nekolikahodinove apatie a to bylo jen 1/2 deci na osobu), stav byl velmi prijemne uvolneny ... je to vubec mozny aby ti samci meli v sobe cosi? Prvne jsem proplachl chlorofyl v horke vode cca 1/4 hodiny a potom varil cca 2 hodiny ... dle mistnich navodu.
.
Jinak normalne proste hodim dve - tri hrsti susenych palic do mlika (byvavalo , neni sklenika ) bez proplachovani, pridam maslo povarim 1/2 hodky a hotovo, jen dochutim kakaem, vanilkou, etc.
.
A vubec nejlepsi je GHI, ci jak se to pise, viz. Konopna kucharka, dle receptu a z toho kdyz se upecou babovky ... mnaaaam Obycejna, kakaova ci bila dle chuti, jen zadny obycejny maslo, jen ghi, to je pak tak pro deset lidi jedna porce

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 24-03-2005 v 21:32 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

2005-03-29 Příspěvek č. 37

Tu jsou nejake dalsi photo, uz se tesim na skutecnou genetiku, na neco, co je primo urceno na pestovani v takovehle skrince
.
Ale presto ... neni to az tak hrozne a navic jsem si vsechno 'osahal', vyzkousel hnojeni, chlazeni ... Ono cist neco a delat neco je rozdil, obzvlast u pestovani a jeste pro takoveho technokrata jako jsem ja
.
Jinak samice jsem nevytrhal, vsechno samci , jen mezi tema peti kytickama je jeden hermous a ten pujde taky bez milosti ...
.
A ted legendy k photo ...
.
1. Celkovy pohled na skrinku
.
2. Blize
.
3. Jeste blize (uz ne ale o moc)
.
Jinak uz jsou tam spousty - no spousty, ale dost jich je - palicek a nejvetsi maji tak 5 cm ...
.
Tak nevim, je to malo?

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 28-03-2005 v 13:56 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

2005-03-29 Příspěvek č. 38

Nejeke nove photos ...
.
1. Celkovy pohled
.
2. Blize
.
3. Vice blize
.
Jinak samice jsem nevytrhal, bylo to vsechno samci Ale z tech peti je jeden jeste hermous Taky pujde ...
.
Jinak palicky vyfotim priste, je jich tam par (15 -20), neni to asi nic moc, ale genetika bude v patek (doufejme) a tohle pujde za okno. Zatim maji nejvetsi palicky tak 4 cm ...
.
Aspon jsem si vyzkousel co jsem potreboval a na genetiku pouziju pletivo. Hnojeni je OK, nic jsem (zatim) nespalil ani neprelil, teda prelil, ale ted uz snad vim jak zalivat a hnojit, ten orange bud, shivu a dalsi rizecky bych nfact nerad zkazil ...

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 28-03-2005 v 14:07 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

2005-03-29 Příspěvek č. 39




Dalsi photos ...
.
1. Celkovy pohled
.
2. Blize
.
3. Vice blize
.
Chtel jsem udelat nejake fotky palicek, ale to s mobilem proste nejde, snad az budou vetsi, zatim ty nejvetsi maji tak 4 - 5 cm a je jich tam asi 15 -20 ...
.
Doufam, ze rizecky orange bud, shiva, PwP a dalsi porostou jeste lepe
.
Bude pouzito pletivo a (snad) vyuzity zkusenosti z tohohle pesteni ... NoName kviti pujde za okno, stejne je ted rovnodenost (aspon doufam ) ale rozhodne do skrinky pujde genetika

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 28-03-2005 v 14:14 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 40

Máš to pěkně ověšený, to u vás slavíte Vánoce?

Sem zvědavej na ty řízky, to bude mazeček (a gdyž se podařej tak možná i mazec)

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 28-03-2005 v 17:55 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 41

Vánoce ne, no zrovna, ale vcera u kamose jsem videl velikonocniho zajicka ... jestli to nebylo po mliku z tech samcu
.
Nenapadlo me nic jineho nez kolicky na pradlo, nebylo nic po ruce, kdyz uz se to tak rozrostlo, potvurky
.
Kazdopadne u tej genetiky tam bud bude mriz nebo dratky, to bude asi jednodussi, ty dratky - ale hlavne ohybat proutek, dokud je mlady, neveril jsem, ze po prepnuti na kvet to muze tak vyrust ...

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 28-03-2005 v 20:11 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 42

upřímně.. ty noname bych vyhodil nebo dal ven a pořídil si třeba v bazaru nějakou genetiku ..tady ze 150W noname udělaš deset géček a petkrat se zhulis...to se nevyplatí.. už si poznal jak to roste a žš to roste .. skřín poštelovaná.. tak šup tam z nejakym dorym cuttingem..peace


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 29-03-2005 v 00:56 AM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 43

Ano na 1. dubna tam bude genetika (doufejme ze opravdu bude a ze to nebude april , ale je to pojisteno od trech lidicek) - jak pisu vyse ... Vim ze to neni nic moc tohle, ale tech úar dni to jeste muze kvest ...
.
Az tam bude genetika, bude i pokracovani zde ()

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 29-03-2005 v 06:10 AM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 44

pak napiš kdyžtak PM jestli budes chtit přejmenovat nazev threadu...


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 29-03-2005 v 23:46 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 45

to keptn: to de snad noumálně, ne?
stačí když dá upravit 1. příspěvek a změní předmět, nebo nééé?

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 30-03-2005 v 06:01 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 46

2Keptn: No, jak je to? Uvidim, az to zkusim, kdyztak se ozvu...

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 30-03-2005 v 07:01 AM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Kwjetoň
to keptn: to de snad noumálně, ne?
stačí když dá upravit 1. příspěvek a změní předmět, nebo nééé?


nene to muže jenom MOD a ADMIN... jako člen mužes editovat jen pispevek a jeho nadpis.. nikoli však nazev... čus...


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 30-03-2005 v 21:33 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

2005-04-02 - Projekt No. 2: Orange Power (NoName 150w stale pokracuje! :)) Příspěvek č. 48









Jmenovite dekuji za rizky
.
E...... za 5x OB
.
C...... za 4x PwP
.
L...... za 4x Russian II a 4x Shiva's Joy
.

.
Takze nyni pobezi dva projekty ... Bude dobihat prvni - NoName 150W a to za oknem ... Venku je +- 12/12 hodin a vzhledem k tomu, ze to nyni zacina delat palicky, byla by skoda se toho zbavovat, rozhodne to minim nechat dokud to pujde a potom otestovat - samozrejme nechci nikomu ublizit a proto to otestuji na sobe

Fotky jsou mizerne, protoze jsem zapomel prepnout rozliseni, zitra sem dam i snad nejake fota palicek z noname, uz jsou snad dost velky na ten muj fotak v mobilu ...
.
Druhy projekt se zove OrangePower Ve skrini mam 5x OB a 4x PwP. Jeste mam - u kamose, ktereho jsem interesoval a donutil znovuobnovit pestirnu a poridit poradnou lampu - 4x Russian II a 4x Shiva's Joy. Ty ale hned tak neuvidite .
.
Za oknem jsou NoNamy a ve skrini tedy OB a Pwp. Vetrak jsem zavesil zezhora, ale poridim snad drevenou skrinku, prece jen bude treba lepsi odvetravani ...

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 03-04-2005 v 21:15 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2018 - 150w vanilla luna, AK47, orange bud - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1050260 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív